Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 65 23,47%
włosy proste 53 19,13%
grzywka prosta 23 8,30%
grzywka na skos 136 49,10%
Głosujący: 277. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-05-18, 15:40   #2911
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Dot.: gdzie dobry fryzjer w Krakowie?pomocy

Dla mnie jak na razie numerem jeden jest studio fryzur "Dziedzic" pani Agaty Dziedzic przy ulicy Garncarskiej i fryzjerka Pani Ania Pyrzanowska. Pierwszy raz wybrałam się tam w sierpniu u.r. i chodzę tam aż do dziś. Strzyżenie pani Ani to poezja, pierwszy raz ktoś rozprawił się z moimi kręconymi włosami. Profesjonalistka w każdym calu, wysłucha, strzyżenie dobiera idealnie (ja nie muszę modelować włosów, układają się idealnie same), wypytuje o codzienną pielęgnację i doradza, nie zamęcza na siłę rozmową, pracuje w skupieniu a modelowanie to jej najmocniejsza strona-zadba o każdy najmniejszy szczegół. W tym salonie polecam jeszcze drugą Panią Anię, atrakcyjną blondynkę niestety nie pamiętam nazwiska Warto umówic się na zabieg rekonstrukcji włosów Joico. Podobno cuda na głowie czyni właścicielka Pani Agata ale niestety jest na urlopie macierzyńskim.

Kolejnym salonem jest "Akademia strzyżeń Berendowicz&Kublin" na Zakopiance. Strzyżenie i farbowanie wykonują dobrze aczkolwiek wszystko jest tylko poprawne bez zachwytów. Nie dobierają strzyżenia do rodzaju włosów, nie doradzają w pielęgnacji. Usługi troszkę tańsze niż u Pani Agaty Dziedzic.

Ja mam w planach wybranie sie do Maniewskiego przy Rakowickiej, podobno czyni cuda na głowie. Zobaczymy

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Sailor Brzoskwi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 15:50   #2912
karola00
BAN stały

Dot.: Trwałe Prostowanie - Kraków - PILNE ! ;)

Cytat:
Napisane przez Anulka100 Pokaż wiadomość
Gdzie mogę znaleść świetnego fryzjera w krakowie ? Mam dosyć mocno kręcone włosy do łopatek i nie lubie ich prostować bo są gęste, takie prostowanie to ponad godzine co dwa dni.... chodzi mi o takie tańsze prostowanie do 150-200zł

wpadnij do Pana Tomka na ul wolnosci 38 Tomasz Pietrzyk okolice piaskow nowych

wyzej podawalam nr telefonuu

Edytowane przez karola00
Czas edycji: 2010-05-18 o 15:56 Powód: hm
karola00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 12:37   #2913
Fryzjer33
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karola00 Pokaż wiadomość

Tak tak wpadnij do Tego Pana i przy okazji powiedz mu że jedna Pani na Wizazu robi mu fantastyczną reklamę zapominając o języku polskim dużych literach itd .A potem napisz swoje wrażenia na temat wizyty bo przecież " ciacho do farby lub pasemek i zniewalający uśmiech Pana ...." jest najważniejszy .

Pozdrawiam

Można się tu ubawić do łez.
Fryzjer33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 13:28   #2914
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
Dla mnie jak na razie numerem jeden jest studio fryzur "Dziedzic" pani Agaty Dziedzic przy ulicy Garncarskiej i fryzjerka Pani Ania Pyrzanowska.
Tak, teraz, po Twoim wpisie przypomniałam sobie o tym salonie Dzięki Ci za to Sailor Brzoskwi!! Byłam tam półtora roku temu - zamarzyła mi się trwała. Byłam u pani Ani i faktycznie było ekstra. Wypytała mnie czy kiedyś miałam trwałą, sprawdzając przy tym strukturę włosa, a gdy zanegowałam powiedziała mi czego mogę się spodziewać po takiej fryzurze. Idealnie doradziła długość (podcięła mi włosy znacznie). Po samej trwale, dokładnie poradziła jak suszyć włosy i ogólnie o nie dbać, by loki wyglądały jak najdłużej estetycznie i pięknie Trwała trzymała się 4 miesiące (ale dlatego tyle, bo znudziła mi się fryzura i obcięłam na zapałkę). Więc ogólnie polecam. Z tą fryzurką, o którą pytałam parę postów wcześniej, wybiorę się do Dziedzic!! Co prawda wizyta nie należy do najtańszych, ale to przeboleję skoro będę wiedziała, że fryzura będzie idealna i wymuskana
agneess jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 15:11   #2915
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agneess Pokaż wiadomość
Tak, teraz, po Twoim wpisie przypomniałam sobie o tym salonie Dzięki Ci za to Sailor Brzoskwi!! Byłam tam półtora roku temu - zamarzyła mi się trwała. Byłam u pani Ani i faktycznie było ekstra. Wypytała mnie czy kiedyś miałam trwałą, sprawdzając przy tym strukturę włosa, a gdy zanegowałam powiedziała mi czego mogę się spodziewać po takiej fryzurze. Idealnie doradziła długość (podcięła mi włosy znacznie). Po samej trwale, dokładnie poradziła jak suszyć włosy i ogólnie o nie dbać, by loki wyglądały jak najdłużej estetycznie i pięknie Trwała trzymała się 4 miesiące (ale dlatego tyle, bo znudziła mi się fryzura i obcięłam na zapałkę). Więc ogólnie polecam. Z tą fryzurką, o którą pytałam parę postów wcześniej, wybiorę się do Dziedzic!! Co prawda wizyta nie należy do najtańszych, ale to przeboleję skoro będę wiedziała, że fryzura będzie idealna i wymuskana
Nie musisz dziękować agneess Ja trafiłam do "Dziedzic" po przeczytaniu artykułu w jakimś pisemku gdzie był nieoficjalnie uznany za najlepszy w Krakowie. Uwielbiam sprawdzać tego typu miejsca (salony fryzjerskie, kosmetyczne itp.) Polecam ten salon ponieważ pracują tam faktycznie misztrzynie w swoim fachu. Można zauważyć iż fryzjerki nie ograniczają sie tylko i wyłącznie do jak najskromniejszego obsłużenia klientki. Dziewczyny wiedzą czym sie zajmują i w jakim celu tam pracują a więc z salonu nie wychodzimy tylko z nowym strzyżeniem i kolorem ale także bogatsze w wiedzę na temat pięlęgnacji naszych włosów (podkreślam "naszych" ponieważ fryzjerki dokładnie przyglądają się strukturze włosów, wypytują o poprzednie zabiegi fryzjerskie jakie byly wykonywane na naszej głowie, jak dawno, przez kogo itp., jak włosy sie zachowują po myciu, jak je pielęgnujemy itp.) i bonusem w postaci przyszłego zaoszczędzonego czasu bo w moim przypadku oszczędzam mnóstwo czasu na modelowaniu ponieważ włosy świetnie układają się same ( każda posiadaczka kręconych, suchych włosów wie jaka to zmora).
Prosze nie myśleć iż to jakaś reklama. Nie mam w tym żadnego interesu ani też żadna z Pań pracujących w salonie nie jst moją bliższą znajomą. Polecam salon bo jest godny uwagi i już!

Agneess co do Twojej planowanej rewolucji na głowiei to niestety nie jestem przekonana do "Dziedzica", jestem tam dość często i nigdy nie widziałam by któraś z dziewczyn wykonywała taką fryzurkę. Subiektywnie rzezc biorąc to "Dziedzic" specjalizuje się raczej w spokojnych, stonowanych strzyżeniach aczkolwiek mogę się mylić.
W Twoim przypadku wybrałabym sie do Maniewskiego na Rakowicką lub Gołębią ponieważ to właśnie oni są mistrzami w awangardowych, geometrycznych cięciach

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-05-19, 15:55   #2916
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Agneess co do Twojej planowanej rewolucji na głowiei to niestety nie jestem przekonana do "Dziedzica", jestem tam dość często i nigdy nie widziałam by któraś z dziewczyn wykonywała taką fryzurkę. Subiektywnie rzezc biorąc to "Dziedzic" specjalizuje się raczej w spokojnych, stonowanych strzyżeniach aczkolwiek mogę się mylić.
W Twoim przypadku wybrałabym sie do Maniewskiego na Rakowicką lub Gołębią ponieważ to właśnie oni są mistrzami w awangardowych, geometrycznych cięciach
Sailor Brzoskwi dzięki za radę! A jak się przedstawia cenowo ten Maniewski ? Podobnie jak Dziedzic?
Stary 2010-05-19, 16:15   #2917
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Agneess jest chyba ciut droższy od "Dziedzica" ale sprawdź na stroce. Wpisz w google Maniewski Kraków , powinien być na samym początku.

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-05-19, 16:16   #2918
kaska222
Moderator

Cytat:

Jeszcze jeden post na temat tego fryzjera,poleci ban staly .....

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 16:17   #2919
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Agneess jest chyba ciut droższy od "Dziedzica" ale sprawdź na stroce. Wpisz w google Maniewski Kraków , powinien być na samym początku.
Tak, znalazłam chwilę po tym głupim pytaniu... dzięki Czytam teraz różne posty o Maniewskim I zastanawiam się, teraz czy iść na Rakowicką, czy na Gołębią
Stary 2010-05-20, 17:33   #2920
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Agneess niestety w tej kwestii już Tobie nie doradzę ponieważ nigdy nie korzystałam u Maniewskiego z usług fryzjerskich (byłam na mani oraz pedicure i to mogę polecic . Słyszałam natomiast, że są ekspertami od "geometrii na głowie"

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-05-21, 08:46   #2921
frywolna franka
Zakorzenienie

Co do Maniewskiego... Muszę powiedzieć, że po ostatniej wizycie na Rakowickiej jestem bardzo rozczarowana. Fryzura ładnie odświeżona, wszystkim się podoba, ale ja widzę krzywizny.... Jest mi bardzo smutno, bo K. był moim nożyczkowym mistrzem... To samo stało mi się u Basi w Kiss Paris 1,5 roku temu.

Za to kolor mam idealny. Taki jaki został wybrany - wszystko extra, aż się zdziwiłam że tak dobrze to wyszło.

Cóż - dalej szukam mistrza w cięciu. Myślę teraz o Gosi z Kurdwanowa.
Stary 2010-05-21, 10:38   #2922
karola00
BAN stały

mowcie i piszcie co chcecie..jedym z mistrzow jest Pan Tomek Pietrzyk...zreszta sami w krocce o nim w mediach zapewne uslyszycie..
karola00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 11:48   #2923
Fryzjer33
Przyczajenie

Cytat:
mowcie i piszcie co chcecie..jedym z mistrzow jest Pan Tomek Pietrzyk...zreszta sami w krocce o nim w mediach zapewne uslyszycie..
Narazie słychać tylko tu od Ciebie (fajna reklama za darmo !!) i to z pominięciem polszczyzny ,ale może być niezły ubaw jak spikerka w telewizji bądz innych mediach będzie mówić .....

" a teras wystompi mistsz fryzjerstfa Pan ............."

Przepraszam wszystkich ale mój 8 letni syn lepiej pisze .
Fryzjer33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 14:53   #2924
Sophie86
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Fryzjer33 Pokaż wiadomość
Narazie słychać tylko tu od Ciebie (fajna reklama za darmo !!) i to z pominięciem polszczyzny ,ale może być niezły ubaw jak spikerka w telewizji bądz innych mediach będzie mówić .....

" a teras wystompi mistsz fryzjerstfa Pan ............."

Przepraszam wszystkich ale mój 8 letni syn lepiej pisze .
Ja też pisałam - klonem tej użytkowniczki nie jestem.

Niestety po postach karoli mam spory niesmak. Można spamować zachwalaniem kogoś beznadziejnego, ale też zaszkodzić komuś dobremu. Szkoda, że przez takich użytkowników polecenia dobrego fryzjera tracą na wiarygodności.

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 15:39   #2925
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Co do Maniewskiego... Muszę powiedzieć, że po ostatniej wizycie na Rakowickiej jestem bardzo rozczarowana. Fryzura ładnie odświeżona, wszystkim się podoba, ale ja widzę krzywizny.... Jest mi bardzo smutno, bo K. był moim nożyczkowym mistrzem... To samo stało mi się u Basi w Kiss Paris 1,5 roku temu.

Za to kolor mam idealny. Taki jaki został wybrany - wszystko extra, aż się zdziwiłam że tak dobrze to wyszło.

Ja szczerze mówiąc swojego mistrza też jeszcze nie znalazłam ale jak na razie numerem jeden jest Pani AniaP. z "Dziedzica"- jak już wspominałam

Co do Pana Tomasza Pietrzyka to chyba wiem kto to taki bo tak się składa, że mieszkam w jego okolicy a swego czasu odwiedzałam salon Jean Louis David na Wielickiej gdzie pracował. Nie miałam okazji korzystać z jego usług ale jakoś nigdy nie widziałam by komuś stworzył na głowie "wielkie dzieło" aby nazywać go mistrzem. No chyba, że po tych kilku latach i założeniu własnej "Akademi urody" może pochwalić się prawdziwym fryzjerskim kunsztem

Ja dziś jestem właśnie po wizycie u "Dziedzica". Zupełnie nowy kolorek (ciemniejszy), podcięcie końcówek, zabieg rekonstrukcji Joico. Włosy wygladają świetnie, ja czuję sie wspaniale a koleżanki (koledzy również) w pracy nie mogą się nadziwić jakie "gładziutkie i mięciutkie" są te moje włosy

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-05-21, 15:54   #2926
Ila
Raczkowanie

a co myślicie o Kaizen Hair na Ruczaju??
Ila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 02:15   #2927
Vanth
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość

Zaintrygowana zapytam, co to za pani Gosia - bo jestem właśnie z Kurdwanowa i od dawna szukam fryzjera, który by z moimi koszmarnymi - cienkimi i totalnie niepodatnymi na układanie - włosami coś zrobił, a jak na razie same niepowodzenia i po każdej kolejnej wizycie u przypadkowych "mistrzów nożyczek" az strach w lustro patrzeć.
Vanth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 18:39   #2928
misstaakeee
Przyczajenie

witam ; ) czy mogłybyście polecić mi fryzjera, który potrafi dobrze zrobić trwałą ondulację. dokładnie chodzi mi o grube loki. i jeśli przy okazji ceny mogłyby być jako tako przystępne
misstaakeee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 20:45   #2929
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ila Pokaż wiadomość
a co myślicie o Kaizen Hair na Ruczaju??
Hej, Pisałam o tym parę postów wcześniej - odszukaj . Do prostych fryzurek polecam stamtąd Paulę - jest świetna, włosy układają się przez co najmniej 2 miesiące (u mnie). Nie polecam za to chłopaka - ściął mnie tak, że następnego dnia włosy już się nie układały. Teraz chcę ściąć na krótko, ale chyba się nie zdecyduję do Pauli - bo przy krótkich musi być idealne cięcie - idę zatem do Dziedzic.
Stary 2010-05-24, 13:09   #2930
ewelkaaaaaa
Przyczajenie

hej . chce rozjasnic wlosy z ciemnego blondu na jasny. mozecie mi polecic jakiegos dobrego i taniego fryzjera, ktory nie zrobi mi jajecznicy na glowie.
ewelkaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 15:08   #2931
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Cytat:
Hej, Pisałam o tym parę postów wcześniej - odszukaj . Do prostych fryzurek polecam stamtąd Paulę - jest świetna, włosy układają się przez co najmniej 2 miesiące (u mnie). Nie polecam za to chłopaka - ściął mnie tak, że następnego dnia włosy już się nie układały. Teraz chcę ściąć na krótko, ale chyba się nie zdecyduję do Pauli - bo przy krótkich musi być idealne cięcie - idę zatem do Dziedzic.
Agnnees czyli jednak Dziedzic? Byłam jak już napisałam wyżej w piątek i jak zwykle jestem zachwycona

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-05-24, 15:19   #2932
batoniki
Przyczajenie

czy ktoś może wie gdzie pracuje obecnie Gosia Nowak? Wcześniej pracowała parę lat w Frank Provost. Nie mogę jej odnaleźć, a to genialna fryzjerka
batoniki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:30   #2933
lourose
Wtajemniczenie

Hej
a czy któraś z Was była moze na Lenartowicza w takim nowym salonie kosmetycznym? mijam codziennie w drodze na przystanek, może któras odwiedziła?
lourose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 06:09   #2934
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Agnnees czyli jednak Dziedzic? Byłam jak już napisałam wyżej w piątek i jak zwykle jestem zachwycona
Tak Sailor Brzoskwi, ale chcę jednak mniej kłopotliwą fryzurkę niż to wcześniej wymyśliłam Krótko, ale bez ekstrawagancji
Albo: http://www.hairstyles-haircuts.net/w...-hairstyle.jpg
Albo: http://images.starpulse.com/news/med...short-hair.jpg

Jeszcze się zastanawiam, mam nadzieję, że pani Ania wybierze za mnie Wizyta dzisiaj popołudniu
Stary 2010-05-25, 13:57   #2935
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie

Cytat:
Tak Sailor Brzoskwi, ale chcę jednak mniej kłopotliwą fryzurkę niż to wcześniej wymyśliłam Krótko, ale bez ekstrawagancji
Albo: http://www.hairstyles-haircuts.net/w...-hairstyle.jpg
Albo: http://images.starpulse.com/news/med...short-hair.jpg

Jeszcze się zastanawiam, mam nadzieję, że pani Ania wybierze za mnie Wizyta dzisiaj popołudniu
Nie wiem Agneess jakie masz teraz włoski ale mnie bardzo spodobała się ta pierwsza fryzurka (Azjatka). Pani Ania doradzi napewno Miłej wizyty i daj znać koniecznie jak efekty!

2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!
Stary 2010-05-25, 19:33   #2936
no one
Raczkowanie

Witam,
możecie mi polecić dobrego fryzjera w Krakowie? Chcę tylko ładnie ściąć włosy. Patrzyłam na polecanych tu fryzjerów, ale niestety na studencką kieszeń to za dużo :< Może znacie kogoś, kto potrafi dobrać ładną fryzurkę i przy okazji nie zrujnuje mi portfela
Pozdrawiam
no one jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 19:52   #2937
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Nie wiem Agneess jakie masz teraz włoski ale mnie bardzo spodobała się ta pierwsza fryzurka (Azjatka). Pani Ania doradzi napewno Miłej wizyty i daj znać koniecznie jak efekty!
Już po Jestem zachwycona panią Anią Połączyłą dwie fryzury w jedną - bo chciałam koniecznie krótką z tyłu (grzywka Azjatki, reszta krótka - taka Rhianna, cyz jak to się pisze ). Nie dość, że cięła mi włoski 1 godzinę - wydaje mi się, że dopieściła tę fryzurę nadzwyczajnie Zobaczymy jak po myciu, ale jestem na razie zachwycona (po raz pierwszy dałam napiwek ) Pokazała mi chyba z 7 możliwości układania włosów (na gładko, na punka, grzywka w drugą stronę itp), przy tym fajnie się z nią rozmawia. Doradza jak dbać o włosy, jakimi farbami farbować samodzielnie włosy, jakich preparatów używać. Pytałam się o ściągnięcie kolorka na biały (mam ciemne włosy) - powiedziała dokładnie, co mam robić i jak przygotować włosy do tego zabiegu. I że akurat do mojej cery będzie pasował ten kolor. Na pewno się do niej umówię - trudno, zapłacę dużo, ale będą to słusznie wydane pieniądze. Dam znać po myciu

Cytat:
Napisane przez no one Pokaż wiadomość
Witam,
możecie mi polecić dobrego fryzjera w Krakowie? Chcę tylko ładnie ściąć włosy. Patrzyłam na polecanych tu fryzjerów, ale niestety na studencką kieszeń to za dużo :< Może znacie kogoś, kto potrafi dobrać ładną fryzurkę i przy okazji nie zrujnuje mi portfela
Pozdrawiam
Do prostego podcięcia proponuję Paulinę w Kaizen Hair na Ruczaju (ale nie do chłopaka!!) - poczytaj parę postów wcześniej, opisałam Paulę dokładniej

Edytowane przez agneess
Czas edycji: 2010-05-25 o 19:55
Stary 2010-05-26, 09:34   #2938
frywolna franka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Zaintrygowana zapytam, co to za pani Gosia - bo jestem właśnie z Kurdwanowa i od dawna szukam fryzjera, który by z moimi koszmarnymi - cienkimi i totalnie niepodatnymi na układanie - włosami coś zrobił, a jak na razie same niepowodzenia i po każdej kolejnej wizycie u przypadkowych "mistrzów nożyczek" az strach w lustro patrzeć.
Panią Gosię znam jedynie z opowiadań mojej koleżanki. Ma mistrzostwa fryzjerskie na swoim koncie. Koleżanka obcięta świetnie, choć ma zupełnie inny rodzaj włosów niż ja... (ona ma mega gęste z dużą tendencją do kręcenia się). Dostałam nr telefonu: 12 654 41 24. Wiem, że jest właścicielką tego salonu i ma na imię Gosia
Stary 2010-05-26, 10:38   #2939
no one
Raczkowanie

Cytat:
Już po Jestem zachwycona panią Anią Połączyłą dwie fryzury w jedną - bo chciałam koniecznie krótką z tyłu (grzywka Azjatki, reszta krótka - taka Rhianna, cyz jak to się pisze ). Nie dość, że cięła mi włoski 1 godzinę - wydaje mi się, że dopieściła tę fryzurę nadzwyczajnie Zobaczymy jak po myciu, ale jestem na razie zachwycona (po raz pierwszy dałam napiwek ) Pokazała mi chyba z 7 możliwości układania włosów (na gładko, na punka, grzywka w drugą stronę itp), przy tym fajnie się z nią rozmawia. Doradza jak dbać o włosy, jakimi farbami farbować samodzielnie włosy, jakich preparatów używać. Pytałam się o ściągnięcie kolorka na biały (mam ciemne włosy) - powiedziała dokładnie, co mam robić i jak przygotować włosy do tego zabiegu. I że akurat do mojej cery będzie pasował ten kolor. Na pewno się do niej umówię - trudno, zapłacę dużo, ale będą to słusznie wydane pieniądze. Dam znać po myciu

Do prostego podcięcia proponuję Paulinę w Kaizen Hair na Ruczaju (ale nie do chłopaka!!) - poczytaj parę postów wcześniej, opisałam Paulę dokładniej
A długo trzeba czekać na wolny termin, czy w ciągu tygodnia można liczyć na wizytę?
no one jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 10:50   #2940
agneess
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez no one Pokaż wiadomość
A długo trzeba czekać na wolny termin, czy w ciągu tygodnia można liczyć na wizytę?
Nie, jeżeli zadzwonisz się umówić, to najpóźniej dostaniesz termin na następny dzień
Odpowiedz

Tagi
fryzjer, krakow, kraków, maniewski, metamorfoza, pan andrzej, pilnie, przedłużanie, rozjaśnianie, salon fryzjerski, tarnów, włosów

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości