olejek rycynowy na paznokcie - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-17, 15:23   #151
pAtiŚ
Zakorzenienie

Dot.: olejek rycynowy?

jest już identyczny wątek...
no ale...

pAtiŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:42   #152
K@sieńka
Zadomowienie

GG do K@sieńka

Zakupiłam to cudeńko (przepłaciłam o złotówkę :/ )
Nałożyłam na rzęsy i położylam się spać. W nocy budiłam sie kilka razy, bo szczypały mnie oczy. A że jestem strasznym śpiochem i kiedy mnie cos budzi to potrzebuję 5 minut, zeby się na dobre obudzić, nie skojarzyłam, że mogą mnie piec od olejku. Nie było to mocne pieczenie, ale uciążliwe.

A moze za dużo go nałożyłam (chociaż wydawało mi sie, ze nie...)?
K@sieńka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 15:54   #153
La Monica
La Moderatoiure

Albo po prostu jesteś na niego uczulona.

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 20:06   #154
Angel@
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość
Nałożyłam na rzęsy i położylam się spać. W nocy budiłam sie kilka razy, bo szczypały mnie oczy. A że jestem strasznym śpiochem i kiedy mnie cos budzi to potrzebuję 5 minut, zeby się na dobre obudzić, nie skojarzyłam, że mogą mnie piec od olejku. Nie było to mocne pieczenie, ale uciążliwe.

Pewnie za dużo i spłynął do oczu. Gdy mi raz dostał się do oka też piekło niemiłosiernie
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 20:11   #155
pAtiŚ
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez K@sieńka Pokaż wiadomość

my nie wiemy czy go za dużo nałożyłaś - musiałybyśmy to widzieć.

pAtiŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 23:59   #156
anka426
Przyczajenie

Ja używam tego olejku na rzęsy już od ok. 4 tygodni, ale niestety nie widze żadnego z tych niesamowitych efektów ;/ będe jeszcze go stosowała do lipca i mam nadzieje że mi podrosną one choć troszeczkę hehe na włosy też raz nałożyłam nieco olejku i sie troche przeraziłam . Zmywałam głowę 3 razy i nadal były jak przetłuszczone hehe
anka426 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 10:31   #157
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125
Dot.: olejek rycynowy na paznokcie

Mi olejek nie podrażnił nigdy oczu, ale też i nie spływał. Nakładam go starą szczoteczką od maskary, którą zużyłam. Pomaga na brwi i rzęsy, choć efekty nie są widoczne już po pierwszym czy drugim użyciu. Na paznokcie jeszcze go nie stosowałam, choć czasem dodaję olejku do szamponu którym myję głowę, więc to pewnie też pomaga.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:09   #158
allexx
Przyczajenie

Mam pytanie: jeśli nałożę odrobinę tego olejku szczoteczką od starej mascary (wypłukaną z resztek tuszu), nałożę go na noc, to czy rano trzeba go zmyć wodą/płynem do demakijażu czy on wsiąknię w rzęsy? Czy nie będą sklejone?
allexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:17   #159
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez allexx Pokaż wiadomość
Mam pytanie: jeśli nałożę odrobinę tego olejku szczoteczką od starej mascary (wypłukaną z resztek tuszu), nałożę go na noc, to czy rano trzeba go zmyć wodą/płynem do demakijażu czy on wsiąknię w rzęsy? Czy nie będą sklejone?
Mogą być trochę tłuste przez co źle będzie się rozprowadzał i trzymał (rozmazywał) tusz. Warto przetrzeć je delikatnie po takiej nocy wacikiem nasączonym mleczkiem do demakijażu.

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-19, 18:29   #160
allexx
Przyczajenie

Dzięki A kiedy, jak i czym najlepiej nakładać go na paznokcie, żeby wszystkiego nie pobrudzić? Myślałam o patyczku do ucha (zanurzyć w olejku) i nałożyć, a później wmasować wacikiem?
Stary 2007-08-23, 17:18   #161
lacallie
Raczkowanie

Witam!
Tak zachwalacie wszechstronne działanie (nie pomijając przeczyszczającego) tego olejku, że chyba ponownie się skuszę na jego zakup (dawno temu już go używałam,na same włosy, i jakoś brakło mi wytrwałości, a oprócz tego drażnił mnie jego zapach). Teraz znowu "walczę" o poprawę kondycji włosów i paznokci, wiec może warto zacisnąć zęby i spróbować jeszcze raz
lacallie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 23:29   #162
samanta00
Wtajemniczenie

Ja używam olejku rycynowego na włosy,rzęsy i paznokcie.
Paznokcie-nasączonym patyczkiem do uszu wcieram je w niepomalowaną płytke paznokci zawsze kiedy mam czas.Wieczorem wcieram troszeczkę wiecej po czym wkładam rękawiczki i idę spać.
Włosy-olejek podgrzewam w szklance.Tzn.wkładam go do szklanki gorącej wody na kilka minutek, następnie wcieram w wilgotne włosy (szczególnie na końcówki,lekko w skóre głowy zeby sie nie przetłuszczały zbyt szybko),nakładam czepek (ten do farbowania włosów),owijam w ręcznik i trzymam jak najdłuzej.Czasem nawet podgrzewam ciepłym strumieniem suszarki.Na koniec dokładnie myje włosy i gotowe.Włosy a najbardziej końcówki nie są już takie suche jak sucharki... Ale raz zle umyłam głowe i miałam strasznie tłuste włosy;/
Rzęsy-starą,umytą maskarą nasiąknięta olejkiem czeszę rzęsy ale tylko po zmyciu makijażu czyli wieczorem...albo zwykłym patyczkiem do uszu...

Powodzenia... Pozdrawiam.
samanta00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 19:49   #163
Katarynka1
Raczkowanie

Ja najbardziej lubię stosować olejek na rzęsy i właśnie na paznkocie (do włosów wolę naftę).

Zauważyłam, że olejek - oprócz tego, że wzmacnia - świetnie wybiela końcówkę paznokcia Chociaż moja i tak jest dosyć biała, to jest różnica. Co wieczór nakładam olejek na skórki, powierzchnię paznokcia i na jego białą część od spodu. Jak mam pomalowane paznokcie, to i tak nakładam na skórki i pod spód Polecam!
Katarynka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 19:54   #164
vanadis
Wtajemniczenie

co do olejku i paznokcji to musze przyznać ze efekt jest dobry nie mam juz rozdwojonych pazurków i szybko rosną. olejek trzymam na biórku w torebce foliowej i codziennie nakładam patyczkiem do uszu na pazurki. kłade husteczke higieniczna na myszke i smigam po necie :P po jakis 7 minutach scieram to szybko łatwo i przyjemnie

na włosy nie stusuje bo jakoś nigdy mi sie nie chce :| ale chyba czas zacząć
vanadis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 21:45   #165
poison.iv
Wtajemniczenie

Ten olejek działa na moje paznokcie lepiej niż jakiekolwiek odżywki. Paznokcie są dużo twardsze, praktycznie przestały sie rozdwajać Niestety nadal zdarza się, że któryś się złamie, ale już dużo rzadziej niż wcześniej. Tak, więc nie poddaję się i cały czas próbuje wyhodować ładne długie paznokietki Smaruję pazurki codziennie wieczorem i kładę się spać.
Na rzęsach też efekty widać i to dość szybko
poison.iv jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-10, 17:29   #166
xxxLUNAxxx
Raczkowanie

Question olejki do paznokci -> jak tego używać ?? ;p

Witam !!! Postanowiłam zająć się bardziej swoimi paznokciami więc zrobiłam sobie niedawno kilka maseczek na paznokcie itp. A dzisiaj postanowiłam kupić sobie : Olejek Rycynowy Podobno bardzo działa na włosy i paznokcie tylko w jaki sposób?? Dokładnie nie wiem jak mam go używać itp.
Czy moglibyście mi coś o nim powiedzieć?? Z góry dzięki !!!
xxxLUNAxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 11:08   #167
La Monica
La Moderatoiure

Dot.: olejki do paznokci -> jak tego używać ?? ;p

Poczytaj ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=68893
Najpierw trzeba było użyć wyszukiwarki, zanim zdecydowałaś się założyć wątek, ponieważ ten temat był już wałkowany milion razy

Gotuję
La Monica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 14:29   #168
xxxLUNAxxx
Raczkowanie

fajne tu porady macie
xxxLUNAxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:25   #169
Śnieżka
Zakorzenienie

Dziewczyny a nie trzeba tego olejku podgrzewac?
Jutro kupie
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 16:05   #170
kapelutek
Raczkowanie

Używałam olejku rycynowego przez dłuższy czas. Wcierałam go w paznokcie na wieczór, tuż przed położeniem się do łóżka, bo w czasie dnia raczej nie ma na to czasu. Stosowałam go też na rzęsy. Z moimi paznokciami nie stało się nic szczególnego. Nie zauważyłam żadnej poprawy. Za to rzęsy mam wrażenie były w lepszej kondycji
Myślałam ostatnio, żeby powrócić znowu do olejku, bo może przedtem za krótko stosowałam i nie było czasu na rezultaty...
kapelutek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 19:22   #171
Fell
Rozeznanie

Po przeczytaniu Waszych pozytywnych opinii na temat tego cud olejku postanowilam sprobowac :P Mam wlosy po trwalej, koncowki troche podsuszone wiec postanowilam je jakos wzmonic- niestety, po wtarciu olejku w skore glowy za pierwszym razem mialam czesc wlosow jakby przetluszczonych(ale to moja wina- zbyt lekko splukalam), zas za drugim razem rano mialam straszne problemy z ich rozczesaniem.. byly matowe i napuszone z rzesami tez probowalam i rowniez bez rewelacji.. zazdroszcze Wam dziewczyny ze mozecie sie pochwalic swietnym rezultatem i milym zaskoczeniem przy przegladnieciu sie rano w lustrze Na paznokcie zas wole masc z witaminka A, sliczny cytruskowy zapach mnie przekonuje a olejek jest zbyt tlusty i domyslam sie ze pare minut po zasnieciu zaczelabym sie wiercic i wszystko bym wtarla w posciel :P
Fell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 20:59   #172
Integral
Raczkowanie

trochę nie na temat, ale.... mam strasznie przesuszone dłonie. Czy myślicie, że wmasowywanie olejku rycynowego coś by dało? Bo ten problem wciąż mnie dręczy.
Integral jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 20:03   #173
301185
Rozeznanie

uzywam olejek rycynowy na włosy, rzęsy i paznokcie. najlepszy efekt widze na pazurkach, są dlugie, mocne i w końcu nie rozdwajają się
301185 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-04, 21:54   #174
maddzia007
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez samanta00 Pokaż wiadomość
Włosy-olejek podgrzewam w szklance.Tzn.wkładam go do szklanki gorącej wody na kilka minutek, następnie wcieram w wilgotne włosy (szczególnie na końcówki,lekko w skóre głowy zeby sie nie przetłuszczały zbyt szybko),nakładam czepek (ten do farbowania włosów),owijam w ręcznik i trzymam jak najdłuzej.Czasem nawet podgrzewam ciepłym strumieniem suszarki.Na koniec dokładnie myje włosy i gotowe.Włosy a najbardziej końcówki nie są już takie suche jak sucharki... Ale raz zle umyłam głowe i miałam strasznie tłuste włosy;/
Czyżby olejek zmniejszał przetłuszczanie?? hmm... ciekawe chyba musze wypróbować

Studentka
Odwyk kosmetyczny
Jestem kierowcą

maddzia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 14:57   #175
Kinga04
Raczkowanie

myślę że to nielogiczne co napisałas , a koleżance chociło o to ze słabiej wciera go w skórę głowy niż w końcówki żeby sie nie przetłuszczały ;0 czyli odwrotnie niż zrozumiałaś .. jelżeli masz przetłuszczajace sie włosy to bsolutnie ne stosuj na to olejku rycynowego !!! sory ale nielogiczne

www.pajacyk.pl

Kinga04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 09:42   #176
Kinga04
Raczkowanie

poza tym nie wiecie dziewczyny, czy jak olejek jest podgrzany to sie szybciej wchłania >?? jest jakaś różnica ?? opłaca sie podgrzewać?? xD

www.pajacyk.pl

Kinga04 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 23:58   #177
samanta00
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czyżby olejek zmniejszał przetłuszczanie?? hmm... ciekawe chyba musze wypróbować
Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
myślę że to nielogiczne co napisałas , a koleżance chociło o to ze słabiej wciera go w skórę głowy niż w końcówki żeby sie nie przetłuszczały ;0 czyli odwrotnie niż zrozumiałaś .. jelżeli masz przetłuszczajace sie włosy to bsolutnie ne stosuj na to olejku rycynowego !!! sory ale nielogiczne
Tak jak Kinga napisała-miałam na myśli żeby tylko lekko wetrzeć w skórę bo w innym przypadku spowoduje przetłuszczenie.

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 20:51   #178
izeczkaaa
Raczkowanie

Ja olejek rycynowy używam od dawna, nie stosuje żadnej innej odżywki do rzęs ani paznokci!
Moje rzęsy są mocniejsze i ciemniejsze, nakładam codziennie wieczorem, odrobinę podgrzanego olejku (wkładam buteleczkę do gorącej wody).
Natomiast na paznokcie wcieram odrobinę, głównie masując okolice skórek. Są mocniejsze i jeśli chodzi o moje paznokcie to zauważyłam że mniej się rozdwajają
Stary 2008-11-16, 12:32   #179
AngiePizza
Raczkowanie

GG do AngiePizza

ja brałam na wacik i wcierałam w paznokcie. pomogło,ale była to dość niewygodna metoda. pozniej zaczelam zazywac skrzypovite i problem minął. dzis skonczyla mi sie i zamierzam ja odstawic. mam nadzieje ze nie zacznął sie rozdwajac po odstawieniu...

Edytowane przez AngiePizza
Czas edycji: 2008-11-16 o 12:33 Powód: niedopatrzenie błędu
AngiePizza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 17:16   #180
emilcia84
Przyczajenie

WITAM> Również dołączam do Was zaczełam stosować na włosy jak tak juz pierwsze uzycie na paznokcie też było. Najlepsze rezyltaty otrzymujecie w jaki sposób? Z cytryną jakie proporcje stosujecie???
emilcia84 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości