Małe zmiany=duzy efekt, czyli "Polowanie na szare myszy" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-01, 13:51   #31
karamba
Rozeznanie

Dot.: Małe zmiany=duzy efekt, czyli "Polowanie na szare myszy"

Nie macie żadnych uwag?
Nie wierze...

A tak na prawde to czekam na jakieś pomysły, nawet najdrobniejsze. Wszystko co do tej pory było powiedziane dokładnie przemyślałam!
np. garbienie-> już mam karnet na basen, wzmocnie mięśnie pleców
co do fryzjera to jestem co raz bliżej realizacji <mówiłam, że się boje!>
karamba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 00:29   #32
szanel
Raczkowanie

hej!
ja na pewno nie zmieniałabym długości włosów. Kupiłabym tylko jakiś preparat do włosó kreconych, podkreslajacy skręt. Włoy po takich kosmetykach, np mleczkach, wygladaja olsniewajaco
wydaje mi sie, ze masz odrobine szara cere. polecam peeling. ja robie go czesto ze zwyklego cukru. mieszam okolo 2-3 lyzek ckru z jakims balsamem do ciala i wmasowuje w twarz i szyje.
polecam tez krem tonujacy, kory daje ladny koloryt ale nie robo maski tak jak fluid. do tego plynny lekki korektor, bo widze niedoskonalosi na skorze twojej twarzy.i taka moja mala sztuczke. mam odobny kolor i ksztalt brwi do twoich. kupilam bezowy,, prawie bialy lekko perlowy cien do powiek i tym cieniem pociagam delikatna smuge tylko pod linia brwi. to na prawde otwiera oczy...
a kolory ubran ... nie widze cie w czerni, bezach i w brazach, wydaje mi sie ze te klory by cie zgasily. pastelowe pistacje, pastelowy morski, pastelowy zolty-wygladalyby na tobie bardzo dobrzepozdr
szanel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 18:57   #33
karamba
Rozeznanie

Szanel wielkie dzięki za odpowiedź!
-Też mi się podoba długość moich włosów i nie chce ich skracać<myśle tylko o bardzo delikatnym wycieniowaniu>. Co się zaś tyczy ich struktury to pisałam w tym wątku wyżej, że zdjęcia są z całodziennej wycieczki w góry w wiekszości. Normalnie moje włosy są mniej roztrzepane, są wyraźnie podzielone na loczki. Używam mleczka do wlosów kręconych<i jeszcze całej masy innych specyfików>
- peeling: stosuje peeling kawowy<na pewno Ci znany> ale może wypróbuje też Twój
- mam krem tonujący Nivea Visage Young, ale jest troche za ciemny więc mieszam go z bardzo lekkim podkładem Pure Makeup Maybelline i nakładam w małych ilościach- nie ma efektu maski.
- Na zdjeciach widać raczej moje pieprzyki niż niedoskonałości, ale nie przecze zdarzaja mi sie i takie wiec jestem zaopatrzona w płynny korektor<Ever Fresh>
- Ciekawy pomysł co do tych brwi, nie słyszałam o niczym takim, jutro wypróbuje
- co do ubrań też wole bardziej żywe kolory !

jakieś jeszcze pomysły?
Stary 2006-11-10, 22:06   #34
Mysia_
Zadomowienie

karambo a Ty?jakie masz plany do zmiany wizerunku?postanowilas juz cos?co z fryzurką?cieniowanie?

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2006-11-11 o 15:04
Mysia_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 13:45   #35
karamba
Rozeznanie

Właściwie to niewiele postanowiłam. Chce iść do fryzjera i jakoś lekko wycieniować moje futro, ale jakoś nie mam motywacji i boje się że będzie gorzej niż jest.[/COLOR][/FONT]

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2006-11-11 o 15:04
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości