Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/ - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-17, 13:27   #601
buffy249
Rozeznanie

Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Bez kulek, sam pręt od jednej kulki do drugiej.
buffy249 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:47   #602
maalox9
Przyczajenie

Witam
Wczoraj sobie właśnie przebiłem brew :P
Zapłaciłem za tą przyjemność 100 zł (przekłucie + kolczyk [Typ : banan xD ; z tytanu ^^ )

Powiem, Ci tak że też się tam pytałem czy będzie boleć itp i tak ich męczyłem przez dobre 10 minut

No ale wkoncu wylozylem kase na blat i do działa :

U mnie wyglądało to tak :

Typek, prześwietlił mi brew żeby zobaczyć czy nie mam żadnej żyłki itp
Potem narysował mi dwie kropki gdzie będę miał kolczyka ;s
Nastepnie wyjął takie niby nożyczki (były w opakowaniu) czyli nówka, igła to samo. Taka duża (aż sie przestraszyłem) i kazał mi zamknąć oko bo jak on to powiedział "Nie lubie jak ktoś mi łzawi na igłe xd"
Wbił mi igłe, troche łzawiłem, Ani jedna kropelka krwi mi nie poleciała.
Powiedział, że o bajer trzeba dbać i co 3 godziny psikać solą fizjologniczą.
Ja akurat Kupiłem u nich Sól fizjologinczą w sprayu dałem za nią 10 zł oO

No i już mi się zagoiło, nie mam żadnych czerwonych plamek itp .

Jak coś to polecam

Kraków, Floriańska 16 :P na Pierwszym piętrze

Koleś to był profesjonalista
maalox9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 13:56   #603
buffy249
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maalox9 Pokaż wiadomość
No i już mi się zagoiło

Koleś to był profesjonalista
Taaa, napewno po jednym dniu się zagoiło..
A jakby był profesjonalistą to zaleciłby do pielęgnacji Octenisept, a sól tylko dodatkowo, bo ona nie ma żadnych właściwości odkażających. No ale trudno się dziwić skoro wcisnął Ci buteleczkę soli za 10 zł, podczas gdy w aptece kosztuje 35 groszy..
buffy249 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 02:07   #604
karola11
Zadomowienie

ja zrobilam sobie kolczyk w brwi 4 lata temu i nie zaluje.Zrobila mi go znajoma,ktora zajmuje sie kolczykowaniem.Samo przebijanie nic nie boli.Mam najwiekszy rozstaw kolczyka,w sensie najdluzszy z mozliwych(nie podoba mi sie jak jedna kulka od kolczyka jest odrazu przy drugiej) i mialam poczatkowo wsadzony za krotki i po 2 dniach mialam obie kulki pod skora,bo opuchlizna(delikatna byla) zeszla i kolczyk zaczal sie dopasowywac do skory.Odrazu zmienilam na dluzszy precik i nie bylo problemu.Opuchlizny dlugo nie mialam,z gojeniem problemu tez nie bylo,ani sie obejrzalam wszystko wygladalo cacy tylko ten drugi dzien mnie przerazil:P Teraz kolczyk wyglada super,nic sie z nim nie dzieje.
Tylko taka mala rada,przy wyrywaniu wloskow z brwi KONIECZNIE obadajcie czy po ktoras z kuleczek nie wrasta wam wlos,jezeli wrasta to usuncie bo pozniej zbierze wam sie tam ropka i kolczyk bedzie trzea na chwilke wyjac,wycisnac to paskudztwo,wlosek usunac,PRZEMYC WODA UTLENIONA i mozna odrazu wlozyc kolczyk.Mi przez te 4 lata 2 razy tak wlosek wrosl,ale to nie tragedia
Po przebiciu polecam masc TRIBIOTIC,smarowac sobie miejsce przebicia,ta masc ma w sobie kilka (chyba 2-3 antybiotyki) i lagodzi przebicie,zapobiega lub leczy stan zapalny,odkarza.
Ale polecam wam wybrac profesjonalny salon,jezeli chcecie sobie przebic jakies miejsce,warto wtedy naprawe wydac wiecej i nie pokusic sie na to,ze kosmetyczka przebije za mniej(czasem za duzo mniej).Moja kolezanka u kosmetyczki przebijala warge i efekt byl taki,ze wyladowala u chirurga i musieli jej rozcinac miejsce przebicia i wyciagac kolczyk bo cos tam sie stalo.Sama zreszta widzialam w kilku salonach kosmetycznych w jakis warunkach i jak przebijaja i ze pojecia bladego o tym nie maja.
Kosmetyczki sa szkolone na zasadzie:usiadz,zobacz jak my przebijamy,przebij komus pepek/nos i masz zaliczony kurs.
TYLKO dobre salony od peercing sa dobra gwarancja,ze nic wam sie nie stanie.
karola11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 08:41   #605
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
ja zrobilam sobie kolczyk w brwi 4 lata temu i nie zaluje.Zrobila mi go znajoma,ktora zajmuje sie kolczykowaniem.Samo przebijanie nic nie boli.Mam najwiekszy rozstaw kolczyka,w sensie najdluzszy z mozliwych(nie podoba mi sie jak jedna kulka od kolczyka jest odrazu przy drugiej) i mialam poczatkowo wsadzony za krotki i po 2 dniach mialam obie kulki pod skora,bo opuchlizna(delikatna byla) zeszla i kolczyk zaczal sie dopasowywac do skory.Odrazu zmienilam na dluzszy precik i nie bylo problemu.Opuchlizny dlugo nie mialam,z gojeniem problemu tez nie bylo,ani sie obejrzalam wszystko wygladalo cacy tylko ten drugi dzien mnie przerazil:P Teraz kolczyk wyglada super,nic sie z nim nie dzieje.
Tylko taka mala rada,przy wyrywaniu wloskow z brwi KONIECZNIE obadajcie czy po ktoras z kuleczek nie wrasta wam wlos,jezeli wrasta to usuncie bo pozniej zbierze wam sie tam ropka i kolczyk bedzie trzea na chwilke wyjac,wycisnac to paskudztwo,wlosek usunac,PRZEMYC WODA UTLENIONA i mozna odrazu wlozyc kolczyk.Mi przez te 4 lata 2 razy tak wlosek wrosl,ale to nie tragedia
Po przebiciu polecam masc TRIBIOTIC,smarowac sobie miejsce przebicia,ta masc ma w sobie kilka (chyba 2-3 antybiotyki) i lagodzi przebicie,zapobiega lub leczy stan zapalny,odkarza.
Ale polecam wam wybrac profesjonalny salon,jezeli chcecie sobie przebic jakies miejsce,warto wtedy naprawe wydac wiecej i nie pokusic sie na to,ze kosmetyczka przebije za mniej(czasem za duzo mniej).Moja kolezanka u kosmetyczki przebijala warge i efekt byl taki,ze wyladowala u chirurga i musieli jej rozcinac miejsce przebicia i wyciagac kolczyk bo cos tam sie stalo.Sama zreszta widzialam w kilku salonach kosmetycznych w jakis warunkach i jak przebijaja i ze pojecia bladego o tym nie maja.
Kosmetyczki sa szkolone na zasadzie:usiadz,zobacz jak my przebijamy,przebij komus pepek/nos i masz zaliczony kurs.
TYLKO dobre salony od peercing sa dobra gwarancja,ze nic wam sie nie stanie.
jeżeli twoja koleżanka zajmuje się piercingiem to niestety na miano piercera nie zasługuje
to co opisujesz w przypadku swojej brwi oraz jak była ona pielegnowana jest zabawne-bo robić sobie samemu krzywdę i jeszcze rad udzielać....
Stary 2010-08-20, 10:37   #606
karola11
Zadomowienie

niebardzo rozumiem o co Tobie chodzi.Pisalam wyraznie jak pielegnowac brew i co moze spotkac dziewczyny,bo to raczej one skubia sobie brwi,zeby miec reglarne a nie faceci i to ,ze zdarzylo mi sie,ze wlosek mi wrosl to nie jest wina mojej kolezanki.Jedynym problemem byl za krotki kolczyk,nie bylo zadnego problem z gojeniem,nie uszkodzila zadnego naczynka,nie byla zadnej krwi przy przebiciu,bolu,bylo wszystko czyste,swierze przy przebijaniu.Opisalam jak pielegnowac brew bo nie kazdemu bedzie sie tak szybko goic,niby przebicie takie samo a jednak cialo cialu nie rowne i kazdy musi o nie inaczej dbac,mniej lub wiecej.Wiec nie moj mi,ze zrobilam sobie krzywde i ze udzielam rad,chociaz nie powinnam,bo niestety,ale znam sie na rzeczy.
Stary 2010-08-20, 10:57   #607
miss venflon
Zakorzenienie

koleżanka założyla ci za krótki kolczyk-to kardynalny błąd więcnie mów że taka osoba zna się na pieringu
akurat podałaś wszystkie specyfiki,których przy gojeniu nie powinno się stosować (woda utleniona,tribiotic) a o jakimś wyciskaniu ropki to już nawet nie wspominam
i ty się dziwisz czemu ja się dziwie

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2010-08-20 o 11:03
miss venflon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:02   #608
karola11
Zadomowienie

Dziewczyno,czytaj ze zrozumieniem!
Jezeli wrosnie Ci wlos pod skore,to logiczne jest to,ze przez cialo oce pod skora stworzy Ci sie ropka.Nalezy to usunac a nastepnie pozbyc sie wloska bo najzwyczajniej w swiecie bedzie to razic/uwierac/sprawiac bol a nastepnie moze zrobic sie zakazenie.
Tribiotic jest dobry na wszystkie rany,stany zapalne.
Woda utleniona odkarza,dezynfekuje.Napew no nie zaszkodzi.
A czym niby odkazac rane?Woda z kranu...?
Kolczyk-fakt,za krotki,ale to byla jedyna "zla" sytacja podczas przebijania/po przebijaniu.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytuje Twoje slowa:
wygląda to na stan zapalny-zwłaszcza ,że jak pisałaś sączy się żóltawa wydzielina-
jeśli nie jesteś uczulona zastosuj tribiotic-3 x dziennie przez 7 dni-na oczyszczone miejsce przeklucia nałoż maść poruszaj kolczykiem aby dostała sie do kanału,nadmiar usuń
po tygodniu po wydzielinie nie powinno być śladu
a potem wymień kolczyk na krótszy-bo problemy moga byc spowodowane jego długościa-za długi kolczyk to duze ryzyko urazu,a uraz to wrota do infekcji
Stary 2010-08-20, 12:28   #609
miss venflon
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Dziewczyno,czytaj ze zrozumieniem!
Jezeli wrosnie Ci wlos pod skore,to logiczne jest to,ze przez cialo oce pod skora stworzy Ci sie ropka.Nalezy to usunac a nastepnie pozbyc sie wloska bo najzwyczajniej w swiecie bedzie to razic/uwierac/sprawiac bol a nastepnie moze zrobic sie zakazenie.
Tribiotic jest dobry na wszystkie rany,stany zapalne.
Woda utleniona odkarza,dezynfekuje.Napew no nie zaszkodzi.
A czym niby odkazac rane?Woda z kranu...?
Kolczyk-fakt,za krotki,ale to byla jedyna "zla" sytacja podczas przebijania/po przebijaniu.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytuje Twoje slowa:
wygląda to na stan zapalny-zwłaszcza ,że jak pisałaś sączy się żóltawa wydzielina-
jeśli nie jesteś uczulona zastosuj tribiotic-3 x dziennie przez 7 dni-na oczyszczone miejsce przeklucia nałoż maść poruszaj kolczykiem aby dostała sie do kanału,nadmiar usuń
po tygodniu po wydzielinie nie powinno być śladu
a potem wymień kolczyk na krótszy-bo problemy moga byc spowodowane jego długościa-za długi kolczyk to duze ryzyko urazu,a uraz to wrota do infekcji
teraz ja poprosze cie o czytanie ze zrozumieniem-mój post o tribiotiu dotyczył tylko i wyłączie stany zapalnego -dotrało
już dziesiątki razy pisałam tu dlaczego nie stosuje się antybiotyku na prawidłowo gojące się przekłucie-jak takaś dobra w szperaniu to i to znajdziesz
a woda utleniona długotrwale stosowana utrudnia gojenie się regenerującej tkanki-poprostu ją zabija-a jej spektrum bakteriobójcze jest tak słabe że o kant stołu rozbić
i pewnie juz przeczytałaś że polecam sól fizjologicznaądo przemywania i usuwania wydzielin-oraz skuteczny i delikatny preparat z octenidyną,która ma szerokie spektrum działania oraz jest łagodna i może byc długotrwale(tygodniami) stosowana
wodę utlenioną,spirytus,rivano le i maści z antybiotykiem to se można do kieszeni schować a nie pielęgnować gojąca się ranę przez wiele tygodni

Edytowane przez miss venflon
Czas edycji: 2010-08-20 o 12:30
miss venflon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:09   #610
karola11
Zadomowienie

"Po przebiciu polecam masc TRIBIOTIC,smarowac sobie miejsce przebicia,ta masc ma w sobie kilka (chyba 2-3 antybiotyki) i lagodzi przebicie,zapobiega lub leczy stan zapalny,odkarza"
moj cytat
Stary 2010-08-20, 13:22   #611
miss venflon
Zakorzenienie

nosz chyba sie niedogadamy -bo jasno wynika z tego twojego postu że na dzien dobry to tribiotic pakujesz w swieże przekłucie i tak polecasz innym-a to błąd i tyle-i możesz cytować podkreślać zmieniać kolory czionki-czarno na białym pisze
Stary 2010-08-26, 12:16   #612
Dommaaa
Przyczajenie

wczoraj zrobiłam kolczyk w brwi .. przebicie nic nie bolało, strasznie się bałam po przeczytaniu tego co piszą na tych stronach, a oni wcale nie mieli racji , przekłucie nie boli ja byłam po znajomości więc zapłaciłam mniej ale ogólnie jest to kwota około 110 złotych . nie żałuje jak na razie . kolczyk jest ładny krew nie leci . tylko przemywam 2 razy dziennie ..
Dommaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 09:47   #613
angelstyle
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dommaaa Pokaż wiadomość
strasznie się bałam po przeczytaniu tego co piszą na tych stronach, a oni wcale nie mieli racji , przekłucie nie boli
Ale tu nikt nie pisał o tym, jak to boli wiadomo, że każdy ma inny próg bólu, mnie osobiście za pierwszym razem nie bolało w ogóle.
Tak ogólnie- gratulacje i "zdrowo noś"

angelstyle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 06:58   #614
neonka88
Przyczajenie

hej dziewczyny
w końcu zebrałam się w sobie i poszłam przebić brew
jestem bardzo zadowolona (chociaż myślam, że będzie mniej bolało); trochę zdziwiło mnie jedno-facet, który robił mi kolczyk powiedział, że przez najbliższe 2 tygodnie mam nosić w miejscach przebicia plasterki, a z tego co widziałam nikt o platerach tutaj nie wspominał
neonka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 10:17   #615
angelstyle
Zadomowienie

nie rozumiem jak to w miejscach przebicia? przecież tam siedzą kulki... poza tym ja nigdy nie słyszałam o nakładaniu plastrów na jakiekolwiek przebicia

Stary 2010-08-28, 10:55   #616
miss venflon
Zakorzenienie

bo sie tego nie robi poprostu-pod plastrem to sie wszystko ukisi
a na kleju z plastra zbieraja sie zanieczyszczenia
Stary 2010-08-28, 11:10   #617
Chaos_Girl
Zadomowienie

Mi babeczka, ktora klula brew, przykleila plaster, ale kazala mi go w domu od razu zdjac. To bylo tylko po to, zeby zatamowac krew, ale nie zeby nosic dluzej.
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 18:56   #618
angelstyle
Zadomowienie

no nie wiem, tak "na zdrowy rozum" nawet pomyśleć... ja bym wyśmiała faceta, który mnie kuł, gdyby dał mi jakiś plaster a wacik przyłożyć to nie łaska?

Stary 2010-08-28, 21:04   #619
Chaos_Girl
Zadomowienie

Jak ktos mocno krwawi, to plaster jest dobrym wyjsciem.
W Anglii przeklucia po pobraniu krwi nawet zaklejaja, a u nas wacik daja i starczy.
Stary 2010-08-28, 22:14   #620
neonka88
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez miss venflon Pokaż wiadomość
bo sie tego nie robi poprostu-pod plastrem to sie wszystko ukisi
a na kleju z plastra zbieraja sie zanieczyszczenia
hmmmm, powiedział, że mam 2 tygodnie zaklejać te miejsca właśnie, żeby się tam kurz, pył itp. nie dostawały.

Poza tym kazał mi stosować taki spray-easypiercing; byłam do tego stopnia zakręcona, że już sama nie wiem-ile razy dziennie mam to smarować??

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

nie dawało mi to spokoju; piercer wydawał się być na prawdę kompetentny, wszystko ze szczegółami mi tłumaczył etc., a tu taka gafa z plastrami...
poczytałam na temat"plasterków", które kazał mi kupić (które zresztą kupiłam) i okazało się, że to szwy zewnętrzne (źle się wyraziłam, nawet nie wiedziałam, co dokładnie przyklejam):

http://www.dlapacjenta.pl/sklep/prod...roducts_id=335

nosić? nie nosić?
Stary 2010-08-29, 16:01   #621
miss venflon
Zakorzenienie

na cholerę steristrip,który ma za zadanie trzymac tkankę w ryzach na miejsce ,które puchnie-wymysl jakiś totalny dla mnie?
chaos girl-dopóki ktoś krwawi to się go nie wypuszcza z gabinetu-więc po co plaster to nie rozumiem?
a co do easy piercing-który preparat bo jest ich kilka?
Stary 2010-08-29, 21:41   #622
neonka88
Przyczajenie

Cytat:
na cholerę steristrip,który ma za zadanie trzymac tkankę w ryzach na miejsce ,które puchnie-wymysl jakiś totalny dla mnie?
Czyli co-radzisz, żebym dała sobie siana z tymi paseczkami?

easy piercing-ten zielony: http://easytattoo.pl/11,easypiercing...piercingu.html
Stary 2010-08-29, 23:17   #623
miss venflon
Zakorzenienie

no dla mnie to jakaś farsa
a ten żel nie może być zbyt długo stosowany bo wysusza-sól fizjologiczna z tej serii owszem(niebieska)
Stary 2010-08-30, 21:47   #624
neonka88
Przyczajenie

Cytat:
no dla mnie to jakaś farsa
a ten żel nie może być zbyt długo stosowany bo wysusza-sól fizjologiczna z tej serii owszem(niebieska)

dzięki za odpowiedź.
paski będę stosowała aż mi się skończą (w końcu jak już je kupiłam...); podejrzewam, że jeszcze kilka dni; poza tym dzisiaj znowu mi leciała krew-a nie pamiętam, żebym o coś się zahaczyła

chyba w aptece kupię zwykłą sól fizjologiczną i będę zamiast tego ją stosowała
Stary 2010-09-01, 08:07   #625
Chaos_Girl
Zadomowienie

Cytat:
chaos girl-dopóki ktoś krwawi to się go nie wypuszcza z gabinetu-więc po co plaster to nie rozumiem?
No po pobraniu krwi, to sie za mocno ta krwia nie zalejesz, chyba ze ktos ma problemy z krzepliwoscia. A plastry tu naklejaja, bo chyba taka ich pielegniarska moda. Do tego takie mocne, ze nawet sie odmoczyc tego nie da.
Stary 2010-09-01, 09:10   #626
miss venflon
Zakorzenienie

co ma piernik do wiatraka?
a w punktach przyjęć jest tak że im szybciej tym lepiej-pacjent za pacjentem-nikt się nie cacka ino wacik,ścisnąć ,zapłacić i dowidzenia-i to ma byc analogiczna sytuacja
Stary 2010-09-01, 20:29   #627
Kinzan
Przyczajenie

Witam, ja tu pierwszy raz i w zasadzie to mam trzy pytania. Kolczyk zrobiłem sobie ponad 3 tygodnie temu, nie miałem z nim problemów, zero bólu czy opuchlizny, samo przekucie było jak ugryzienie troszeczkę większego komara, zero krwi. Problem mam następujący, niedawno wyciekło mi z kolczyka coś białego, koloru mleka, przestraszyłem się że to ropa i przeczyszczałem porządnie octeniseptem i solą fizjologiczną, potem po paru dniach sprawdziłem i nacisnąłem miejsce przy dziurce i znowu troszeczkę wyleciało, powtórzyłem czynność, dziś sprawdzałem nic nie wyleciało, chciałem się zapytać czym mogło być to spowodowane i czym był ten płyn. Druga kwestia to sprawa wykręcenia kolczyka, chciałem go już wymienić na kolec bo kulki średnio mi się podobają ale za Chiny ludowe nie mogę wykręcić tego paskudztwa, kręciłem górną kulkę, dolną i nic, mam wybrać się do mojego piercera by to zrobił, czy polecicie jakiś sposób? Trzecie pytanie to kwestia wielkości kolczyka, po przekłuciu dostałem na karteczce czym pielęgnować kolczyk i jakieś tam informację, przyznam że przez moje gapiostwo i dość płytkie kieszenie w spodniach, przy wyciąganiu komórki wypadła mi owa karteczka no i już jej nie znalazłem... ^^ mogę jakoś sam (linijką? ^.^) sprawdzić jakiej wielkości mam kolczyk i jakiej grubości by np. kolec zakupić na allegro? Wiem że to dość duży kolczyk, jak to piercer powiedział "Walniemy Ci grubego, bo cienkie są dla kobiet". Dzięki za wszelkie odpowiedzi! Pozdrawiam!
Kinzan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 21:06   #628
Dressik
Przyczajenie

Ja mam właśnie pytanie dotyczące tego kolczyka..
Mam 13 lat (wiem młoda) i bardzo bym chciała sb zrobić taki kolczyk. Oczywiście bym z rok poczekała bo tak nie wypadałoby od razu w 1 gimku.; Więc tak się zastanawiam nad przekuciem brwi latem. Co o tym sądzicie.? Czytałam co niektórych wypowiedzi i jestem przerażona niektórymi jak np. tym stracenie czucia lub utrata wzroku..Od czego to zależy.? Bo mój wujek akurat ma kolczyk w tym miejscu co mi się podoba i nie ma żadnych problemów dotyczących go..
Więc moje pytania to:
Czy wypada sb zrobić kolczyk w brwi w wieku 14 lat.?
Od czego zależy ta utrata czucia lub wzroku.?
I czy nauczyciele by zaakceptowali to..?

Bo u mnie w szkole nie można mieć w tym miejscu kolczyka. A ja bym chciała. Nie można się malować, ale każda dziewczyna prawie każda się maluje.
Em..więc jak sądzicie.? Ja już nwm gdzie zadawać pytania i tak na tę str wpadłam.
Dressik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 07:30   #629
neonka88
Przyczajenie

Kolczyk zrobiłam sobie z 5 tygodni temu (bioplast+tytan).
Jest obecnie za długi, mam iść do studia go skrócić (nie wiem, czy nie powinnam była tego zrobić już jakiś czas temu..., ale mniejsza z tym).
Mam w związku z tym pytanie-czy skracanie tego kolczyka odbywa się w mojej brwi, czy zostaje on wyjęty?
Stary 2010-09-29, 22:40   #630
angelstyle
Zadomowienie

Wyjmują ci kolczyk i wstawiają krótszy...
Chciałam napisać coś wrednego, ale się opanowałam

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości