hmm.. proszę o Wasze propozycje;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-21, 18:40   #1
Martucccha
Raczkowanie

GG do Martucccha

hmm.. proszę o Wasze propozycje;)

Siemanko Teraz czas na mój wygląd Jestem 18latka ktora od jakiegos czasu bardzo zmienilasie najlepsze Moja metamorfoze zaczelam od duszy i teraz juz moge napisac ze jestem bardzo szczesliwa z mojego terazniejszego charakterku i w ogole tak fajnie mi na duszy Teraz mam zamiar dla wlasnej przyjemnosci zmienic swoj wyglad i tu mam wielka prosbe do Was bo ja kompletnie sie na tym nie znam ... dolaczam dwie moje fotki hehe takich normalniejszych niestety nie znalazlam ale jak bede to zalacze jeszcze jak na razie moge Wam powiedziec ze do piero 2 razt w zyciu malowalam twarz i w ogole prawie sie nie maluje... zastanawiam sie nad przebiciem uszu.. hmm po malu odkladam takze na operacje wady wzroku bo jak na razie to przeszkadza mi ona w realizacji marzen ale zanim uzbieram to chyba wieki mina teraz odpowiedzi na pytanka:
1. Jak się opalasz - jakos sie jeszcze nie opalalam w celu uzyskania kolorq .. a jak slonko mnie dorwie to sie opalam na czerwono a dopiero pozniej brazowy lapie

2. Kolor oczu -niebieskie

3. Piegi - duzo ale wyraznie widac je tylko kiedy jest mocne slonce

4. Cera - chyba jasna

5. Naturalny kolor włosów - ciemny blond

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)- taki jakis chyba czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Uwielbiam czarny, zielony, fioletowy i niebieski. Nie lubie czerwonych ubran

Prosze Was o rade na kazdy temat zwiazany z moim wygladem jestem otwarta na kazda propozycje pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00214.JPG (51,5 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wrrr..;).jpg (54,9 KB, 60 załadowań)
Martucccha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-21, 19:22   #2
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie

Dot.: hmm.. proszę o Wasze propozycje;)

no na zbieranie kabzy na operacje masz min. 3 lata, bo dopiero od 21 roku zycia mozna sobie laserowo usunac wade ja musze czekac jeszcze 2 latka.
gratuluje zmiany charakterku na lepsze super, ze jest Ci lepiej na duszy.
co do przebicia uszu to obry pomysl, bo kolczyki, niby maly detal, a czesto bardzo odmieniaja wyglad. a poza tym, nawet jak kiedys wyjmiesz kolczyki, to dziurki nie beda rzucac sie w oczy
co do wlosow, to na poczatek mozesz zrobic sobie maly balejazyk. nie jest to diametralna zmiana koloru Twoich wlosow, 'le naprawde zmiana w wygladzie bedzie widoczna. pozniej jak sie odwazysz to mozesz se walnac jakis kolorek chyba, ze juz jestes odwazna? to mam nadzieje, ze dziewczyny doradza Ci z kolorkiem, bo niestety nie mam photoshopa i nie moge dobrac Ci kolorku i sprawdzic jak bedzie pasowal.
no i grzywke mozesz sprobowac zaposcic. albo poprosic fryzjera, zeby Ci jakos ciekawie wycieniowal. lub jesli nie jest taka bardzo krotka, to mozesz czesac ją na bok.
a jesli chodzi o malowanie, jesli nie bardzo to lubisz, to moze sprobujesz z samym tuszem? ladnie wyrownany koloryt cery przez puder i tusz do rzęs dodadzą Ci uroku taki makijaz duzo czasu nie zajmuje no i wyglada delikatnie.
Stary 2006-10-21, 20:09   #3
Martucccha
Raczkowanie

GG do Martucccha

jejq dzieki bardzo;d;d i dzieki ze mi powiedzialas o tej operacji ze 3 lata jeszcze dobrze wiedziec;d;d;d jesli tylko bede mogla Ci sie jakos odwdzieczyc to pisz ;*;*
Stary 2006-10-21, 20:22   #4
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie

no coś Ty, nie ma sprawy a operacja mozliwa jest dopiero wtedy, bo gałka oczna rozwija się do 21 roku życia. nie pamietam juz adresu do strony, gdzie byly podane kliniki, ktore przeprowadzaja takie operacje. mam tylko adres wrocławskiej kliniki: http://www.wco.com.pl/cennik.php tam masz cennik, ktory pewnie jest wszedzie zblizony. w razie czego to wyszukasz se jakies inne kliniki. a i na wizażu było dużo wątków na temat laserowej operacji wzroku

Stary 2006-10-21, 20:31   #5
Martucccha
Raczkowanie

GG do Martucccha

dzieks;*
Stary 2006-10-22, 18:04   #6
Martucccha
Raczkowanie

GG do Martucccha

hmm... dziewczyny prosze pomozcie .. zastanawiam sie jeszcze nad czyms na szyje hmmm nie wiem czy lepszy jakis naszyjnik co przylega czy nie;/ ... prosze o pomoc..
Stary 2006-10-22, 18:28   #7
evanescence
Przyczajenie

moim zdaniem właśnie ładnie byłoby Ci w czerwonym )
a co do włosów- mały balejaż. Podciągnąć rzęsy czarnym tuszem i będzie ok )
evanescence jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości