Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-05-02, 21:59   #361
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie

Dot.: Jaki polecacie krem,zel lub serum na bordowe rozstepy?

aha ja skóa normalna
rano-Atrederm
w ciągu dnia-Juwit
po kapieli-masaż olwiką a następnie Saliderm ..ohh dzikuej bardzo teraz bede leciala do apteki i kupowala produkty
Mala kroweczka o imieniu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 23:03   #362
monisia_89
Raczkowanie

GG do monisia_89 Send a message via Skype™ to monisia_89
Rozstępy na piersiach :(:(:( HELP

Rozstępy są na piersiach bleee. Jak ja mam się tego pozbyć wklejam zdiecie ale nie wyreaźne bo nie mam cyfrowki tylko kamerką robione. Help
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snap.JPG (5,7 KB, 134 załadowań)
monisia_89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 01:32   #363
sweeney
Zakorzenienie

GG do sweeney
Dot.: Rozstępy na piersiach :(:(:( HELP

Wpisz w wyszukiwarke "rozstepy" to sporo sobie poczytasz. Jesli sie juz pojawily to niestety juz sie ich nie pozbedziesz.

sweeney jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 17:13   #364
kaczorka
Wtajemniczenie

Dot.: Rozstępy na piersiach :(:(:( HELP

a mi sie wydaje że naciągłas skóre i ci się wydaję że masz rozstępy bo każdy jak naciągnie skóre to mu sie taki robi
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 12:31   #365
stars1
Raczkowanie

Red face Rozstepy na brzuchu, boczkach i nogach!!!

Jezeli macie tak jak ja problem z rozstepami na ciele a juz probowalyscie wszystkich metod ich zwalczania lub poradzilyscie sobie z nimi bez problemu to napiszcie! Podajcie nazwe kosmetykow jakich uzywalyscie!! Pomuzcie mnie i innym w zwalczaniu tych okropnych rozstepow!
stars1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 13:25   #366
donaticzka
Rozeznanie

Dot.: Rozstepy na brzuchu, boczkach i nogach!!!

Eveline Laboratories - Slim Extreme 3D - serum przeciw rozstępom
sprubój tego

donaticzka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 15:16   #367
justysia274
Zadomowienie

GG do justysia274

Powinnaś bardzo dobrze i regularnie nawilżać ciało np. oliwką w żelu Johnson Baby.
Btw: rozstepów nie da sie zlikwidować, musisz zapobiegać powstawaniu nim, np. poprzez dokładne nawilżanie skóry.
Stary 2006-05-16, 16:40   #368
AAgusiaczeK
Zadomowienie

GG do AAgusiaczeK

Cytat:
Napisane przez justysia274
Powinnaś bardzo dobrze i regularnie nawilżać ciało np. oliwką w żelu Johnson Baby.
Btw: rozstepów nie da sie zlikwidować, musisz zapobiegać powstawaniu nim, np. poprzez dokładne nawilżanie skóry.
Dokładnie to samo chiałam napisać...
Oliwka, oliwka i jeszcze raz oliwka...wmasowywuj ja delikatnie w skóre..
Rozstepy, gdy mają już białawaa postać są niemozliwe do zlikwidowania..można jedynie jemaskowac..właśnie oliwka, pomaga tez lekka opalenizna, bo rozstepy sa wtedy mniej widoczne..
Pzodrawiam

02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 16:53   #369
Coxao
Przyczajenie

Mam ten sam problem..

Wybaczcie, że wtrące to tu, ale nie ma sensu zakładać nowego wątku. Mam 17 lat. W ostatnim czasie, ani nie przytyłam, ani nie urosłam, odżywiam się też prawidłowo. Od około tygodnia zaczeły pojawiać się na moich udach i biodrach rozstępy. Byłam u dermatologa, ale niestety zostałam wyśmiana. Regularnie wykonuję masaż i wcieram balsamy. Do jakiego lekarza powinnam udać się z tym problemem? Czy może mieć to jakiś związek ze zmianami hormonalnymi?
Coxao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 17:03   #370
aneks
Raczkowanie

ja tez nie wiem,co mam robic. mam 17 lat,166cm, i 49kg., nie dawno zobaczylam,ze mam rozstepy na brzuchu po bokach slabo widoczne,ale sa. i na dodatek jeszcze po wewn. stronie kolan. nie wiem skad sie one biora. Moja mama nawet po ciazach nie miala rozstepow i sie dziwi skad ja mam skoro nie jestem gruba.. nie mam pojecia,ale sie martwie,ze moga sie nowe pojawic. Nie mialam takze zadnych strasznych wahan wagi...
Stary 2006-05-16, 18:02   #371
AAgusiaczeK
Zadomowienie

GG do AAgusiaczeK

Cytat:
Napisane przez Coxao
Mam ten sam problem..

Wybaczcie, że wtrące to tu, ale nie ma sensu zakładać nowego wątku. Mam 17 lat. W ostatnim czasie, ani nie przytyłam, ani nie urosłam, odżywiam się też prawidłowo. Od około tygodnia zaczeły pojawiać się na moich udach i biodrach rozstępy. Byłam u dermatologa, ale niestety zostałam wyśmiana. Regularnie wykonuję masaż i wcieram balsamy. Do jakiego lekarza powinnam udać się z tym problemem? Czy może mieć to jakiś związek ze zmianami hormonalnymi?
Coxao,Może warto byłoby udac sie do endokrynologa-ginekologa...jesli podejrzewasz,że sa to zmiany spowodowane hormonami.
Jedna z przyczyn powstawania rozstepów są właśnie hormony(np. tabletki hormonalen, sterydy)...
Endokrynolog wykonane specjalne badanie i rozwieje Twoje wątpliwości a może i pomoże. Napisalaś,że pojawiły się,więć masz duże szanse, jesli szybko zareagujesz na ich zlikwidowanie
Pozdrawiam

02.07.2006 wyjazd i.........koniec Wizażu (jeszcze kiedyś tu wrócę...)
AAgusiaczeK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:07   #372
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

a trenujesz coś? Bo ja np dostalam rozstępów na udach (mam je zresztą do dziś) kiedy zaczełam intensywnie ternować grę w kosza ciało zaczęło się rozciągać i nabierać trochę masy a skórka nie nadążała a jeśli chodzi o hormony to one też potrafią nieźle namieszać w organiźmie
Kateczka_05 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:20   #373
Enaffi
Wtajemniczenie

Ja polecam krem na rozstępy Vichy Action uzywam juz 2 miesiace i zozstepy staja sie biale godny polecenia
Enaffi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 21:25   #374
aneks
Raczkowanie

no moje rozstepy sa biale,nigdy nie byly czerwone,czy siwe. Ja trenuje LA,a tak dokladniej to skoki przez plotki,ale czy to ma wplyw? byc moze..
Stary 2006-05-16, 21:33   #375
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

Wiesz każda zmiana dla organizmu typu chudniecie, tycie, napinanie i takie tam moze je powodowac gdybym wiedziala to przed treningami to bym skórke troszke przygotowała a tak mam całe wewnętrzne udka juz od 7 lat w rozste pach ale na szczęście jakoś da się z tym zyc-szczególnie latem przy opalonej skórze ja tam bardziej się martwię o cellulit którego nie moge się pozbyć ale to już inna historia

Rozstępy na początku, przy pojawieniu się są takie czerwono różowe-świerze i te jesteśmy w stanie jeszcze zlikwidować przynajmniej można spróbować ale te białe to juz tylko na operacyjkę ale nie polecam
Stary 2006-05-16, 21:46   #376
aneks
Raczkowanie

w sumie to mam takie szczescie w nieszczesciu,ze je tylko z bardzo bliska widac.. cellulitu Bóg mi oszczedzil narazie..
Stary 2006-05-16, 22:07   #377
Kateczka_05
Raczkowanie

GG do Kateczka_05

To Mu dziękuj bo mnie od roku zyć nie daje a to wszystko przez stojącą pracę
Stary 2006-05-16, 22:12   #378
podziomka
Zadomowienie

GG do podziomka

Juz gdzies to pisalam ,ze ja uzywam Juvit -c na naczynka na nogach (dodaje do balsamu) i sadze ,ze mi troszke znikly przy tym rozstepy.Ja mam na udach takie biale.
podziomka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-16, 23:00   #379
stars1
Raczkowanie

Dzieki dziewczyny za wasze opinie dotyczace rozstepow. moje sa okropne sine i wogole nie moge sie nigdzie pokazywac. ale wyprobuje tego kremu Vichy , chociaz mam specialny krem fisian oraz z Avonu przeciwko rozstepa.oliwki uzywam i nawilzajacych kremow i nic sie z nimi nie dzieje .

Edytowane przez stars1
Czas edycji: 2006-05-17 o 08:11
Stary 2006-05-17, 02:15   #380
carolinascotties
Zakorzenienie

Dziewczyny - kilka tygodni temu czytałam o maści z mocznikiem, która jest robiona na receptę - wkleję link do tej i innych wypowiedzi:
http://www.sfd.pl/temat131700/
http://www.sfd.pl/temat23985/
http://www.sfd.pl/temat141246/
warto zajrzeć na wszystkie strony, które tu podałam
pozdrawiam was.
carolinascotties jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 11:00   #381
beliczek
Zakorzenienie

Rozstępy to próba cierpliwości. Zanim zaczniemy je "likwidować" musimy jasno powiedzieć sobie, że skóra nigdy nie będzie idealnie gładka w przypadku używania tylko i wyłącznie kosmetyków. Pielęgnacja kremami na rozstepy na jednak sens. Dobre kremy ( biovergeture biotherm, galenic, galaretka daxa) dobrze nawilżają skórę, napinają, spłycają i wybielają rozstępy. Po kilkumiesięcznej kuracji takimi specyfikiem małe rozstepy mogą nawet zniknąc, bądź stać się praktycznie niewidoczne. Poza tym codzienny peeling a raz w tygodniu peeling mikrodermabrazją do twarzy w kremie (avon, dax, AA oceanic). Efekty nie są może takie jak po laserze czy sklapelu ale mogę pokazać sięw kostiumie na plaży. Poza tym samoopalacz: na oplaonej skórze są mniej widoczne.
Niestety rozstępy to kwestia genów. JA mimo, że całą ciążę stosowałam dobre preparaty zapobiegające i oliwkę dla dzieci - nie uniknęłam ich.
Mimo wszystko walczę z "kreseczkami" i w porównaniu z ty mco była zaraz po ciąży - efekt jest rewelacyjny. Boję się zabiegów chirurgicznych, głebokiej ingerencji lekarskiej i tak dalej, dlatego wybiera opcję pielęgnacja kremami. Możę nie usunę nigdy rozstępów do końca ale na pewno skóra będzie wyglądała o niebo lepiej.
Powodzenia dziewczyny w walce z rozstepami. Wytrwałości i cieprliwości Wam życzę
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 11:49   #382
Kasiek85
Raczkowanie

dziwie się, że dziewczyny szczupłe i maja z rozstępami problem ja jak na dziewczynke przy sobie (bo przy wzroście 170 waże obecnie70kg, a wcześniej szybko schudłam do 63 i równie szybko przytyłam potem do 75 )mam bardzo mało rostępów..u siebie zauwazyłam jedynie na biuście, bo szybko mi rósł i troszke na posladkach, do tego trzeba się przyjrzec żeby je zauwazyć(a zaznaczam, że mam jasną karnacje)..i to wszystko..to chyba sprawa indywidualna i zależy od kondycji naszej skóry...ja sobie obecnie używam krem ujędrniający żeby skóra była bardziej elastyczna, bo trzeba zrzucić na wadze ale mam obawy, żei tak się ich dorobie

niestety dziewczyny, ale przychodzi nam się pogodzić z tym, że nie ma piękna bez skazy

Cytat:
Byłam u dermatologa, ale niestety zostałam wyśmiana.
Coxao niestety lekarze tacy już są ostatnio poszłam z pękniętymi naczynkami to mnie wyśmiała chyba lepiej zapobiegać niż leczyć, ale dla mnie lekarze, to jak łapiduchy..tylko czekają na okazje

pozdrawiam, Kasiek
Kasiek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 12:32   #383
stars1
Raczkowanie

ja jestem ciekawa czy jak schudne to te sine kreski zmienia sie w przynajmniej blade linie. to by mi w zupelnosci wystarczylo. Nie wymagam cudow. byle by tylko przestaly byc takie fioletowo-czerwone i grube.
Stary 2006-05-17, 12:40   #384
Kasiek85
Raczkowanie

Stars na pewno Ci zbledną same z czasem
Kasiek85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-17, 13:20   #385
kamaO
Wtajemniczenie

Ja też mam takie białe trzy kreseczki na tym kawałku ciała, które jeszcze nie jest pośladkiem ale biodrem już też nie A jestem chuda! Co lepsze, moja 15 - letnia siostrzenica ma widoczne białe rozstepy na udzie Tak więc chyba nie wiek odgrywa tu główną rolę. Martwi mnie natomiast fakt, że one nie dadzą się zlikwidować! Co będę miała po ciąży?
Stary 2006-05-17, 14:47   #386
beliczek
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stars1
ja jestem ciekawa czy jak schudne to te sine kreski zmienia sie w przynajmniej blade linie. to by mi w zupelnosci wystarczylo. Nie wymagam cudow. byle by tylko przestaly byc takie fioletowo-czerwone i grube.
Zbledną na pewno Możesz przyśpieszyć ten proces używając dobrego kremu na rozstępy. Moje najszybciej bledły po Biovergeture Biotherm oraz po Galenic krem na istniejące rozstępy. Z tańszych preparatów godna zauważenia jest Galaretka na rozstepy Dax.
Z czasem będą bledsze, skóra jędrniejsza, nie będzie tak źle. zobaczysz
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 00:18   #387
stars1
Raczkowanie

dziekuje wam! mam pytanie. gdzie moge nabyc takie specyfiki?? i czy bardzo sa one drogie?? chociaz mysle ze dam kazde pieniadze zeby sie tylko pozbyc tych wstretnych rozstepow.
Stary 2006-05-18, 00:19   #388
Sweet_21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stars1
Hej!! Ja właśnie mam taki sam problem.Mam rozstepy na zewnetrznej stronie ud.Jak je pierwszy raz zobaczyłam to myślałam, że upadne..Miałam takie fioletowe linie które szpeciły Mi nogi..Ale własnie niedawno przeczytałam na naszym kochanym wizażu, że oliwka pomaga..I kupiłam.Pomyślałam co Mi tam??Spróbuje..i spróbowałam.Kupiłam oliwke Johnsons Baby w żelu, wcieram w mokre ciałko( ze szczególnym uwzględnieniem TYCH miejsc ) i po tygodniu zobaczyłam różnice...oczywiście nie jakąś tam ogromna ale zawsze to coś...stają się bledsze i cieńsze..po za tym bardzo ważne jest nawilżanie..więc wcieram jeszcze balsam nawilżajacy Dove...także trzymam kciuki Mam nadzieje, że pozbędziemy sie tych nieproszonych gości..Pozdrawiam
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-18, 08:30   #389
stars1
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sweet_21
Hej!! Ja właśnie mam taki sam problem.Mam rozstepy na zewnetrznej stronie ud.Jak je pierwszy raz zobaczyłam to myślałam, że upadne..Miałam takie fioletowe linie które szpeciły Mi nogi..Ale własnie niedawno przeczytałam na naszym kochanym wizażu, że oliwka pomaga..I kupiłam.Pomyślałam co Mi tam??Spróbuje..i spróbowałam.Kupiłam oliwke Johnsons Baby w żelu, wcieram w mokre ciałko( ze szczególnym uwzględnieniem TYCH miejsc ) i po tygodniu zobaczyłam różnice...oczywiście nie jakąś tam ogromna ale zawsze to coś...stają się bledsze i cieńsze..po za tym bardzo ważne jest nawilżanie..więc wcieram jeszcze balsam nawilżajacy Dove...także trzymam kciuki Mam nadzieje, że pozbędziemy sie tych nieproszonych gości..Pozdrawiam
Oliwke tez stosuje na mokre cialo, niby cos tam sie zmienia ale no nie jest zadowolajacy wynik. jeszcze.... a Dova niestety nie moge uzywac bo nieznosze zapachu kosmetykow tej firmy . ale o tak dziekuje za rade.
Stary 2006-05-18, 14:02   #390
Sweet_21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez stars1
Oliwke tez stosuje na mokre cialo, niby cos tam sie zmienia ale no nie jest zadowolajacy wynik. jeszcze.... a Dova niestety nie moge uzywac bo nieznosze zapachu kosmetykow tej firmy . ale o tak dziekuje za rade.
Hm...skoro tak to mam jeszcze bardzo fajny mus nawilżający z Perfecta Body.Pozostawia skóre gładką, miekką, napiętą, dobrze nawilżoną i jędrną..i nie ma nic wspólnego zapachem z DovePozdrawiam
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ciało, gładka skóra, laser, łydki, mikrodermabrazja, pomoc, rozstępy, zabiegi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości