Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-05, 19:39   #2191
lee308
Raczkowanie

Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

kremy z mocznikiem są dobre (wiem to z opinni koleżanek),ale jeśli mocznik zawiera 50% składu,a co do rozstępów to można je zlikwidować w 100% bo sama jestem tego przykładem,Mi mikrodermabrazja pomogła i mojej koleżance też więc warto Tylko trzeba prosić kosmetyczkę o mocne ścieranie do tej chwili,az brzuch boli

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

BEZCIELESNA

Można usunąć rozstępy na 100% ,zabiegami u kosmetyczki
lee308 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 20:43   #2192
honey1012
Wtajemniczenie

Bezcielesna czytałam o tym kremie chyba kupie

Teraz zaczełam stosowac atrederm dopiero 3 noce uzywalam i nic nawet skora nie sucha

A moze glupie pytanie ale czy mocznik jest fotouczulajacy?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:22   #2193
Bezcielesna
Rozeznanie

Lee nie da sie usunąć rozstepu (chyba ze poprzez wyciecie tego fragmentu skory ) można tylko zmiejszyc jego widoczność, spłycić go i zmiekczyć.
Nie wiem tylko czy mowimy tu o rozstepach czy moze o czyms innym hehe Rozstep to trwałe pękniecie skory (zerwanie włokien kolagenowych, nie ich rozciagniecie) jest kilka stadiow rozstepow, moze masz szczescie ze Twoja skora miala jakieś delikatne stadium pękniecia.
Na moim brzuchu mam rozstepy jakby ktos pocial skore nozem, nic tego nie cofnie, sa miejsca gdzie przeswitywalo mi miesko bo skora pękła w oczach i rozchodziła sie na boki, i ja to właśnie uważam za rozstepy. Na udach pojawily mi sie czerwone kreski, ale skora nie pekła, takie delikatne zagłębienia sie pojawily, pewnie tez lada dzien powstalyby z tego mega rozstepy ale na szczescie do tego czasu zdarzylam urodzic i odpuchnąć- po miesciacu te kreski znikly prawie bez sladu, palcami mozna je wyczuc ale ich nie widac, moze takie rozstepy mialas Ty i dlatego szczesliwie znikly...
Przeczytalam miliony wypowiedzi o rozstepach i wszystkie potwierdzaja ze rozstepy mozna zmiejszyc lecz nie zlikwidowac

Chocolate smigam z migdałem 20-30min i zmywam mydłem...
mam juz w domku kwas salicylowy i lha i bede niebawem eksperymentowac z nimi, zdam relacje czy jest jakas odczuwalana roznica w wygladzie rozstepow po uzyciu kazdego z nich

Edytowane przez Bezcielesna
Czas edycji: 2009-04-05 o 22:23
Bezcielesna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 22:42   #2194
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bezcielesna Pokaż wiadomość
Lee nie da sie usunąć rozstepu (chyba ze poprzez wyciecie tego fragmentu skory ) można tylko zmiejszyc jego widoczność, spłycić go i zmiekczyć.
Nie wiem tylko czy mowimy tu o rozstepach czy moze o czyms innym hehe Rozstep to trwałe pękniecie skory (zerwanie włokien kolagenowych, nie ich rozciagniecie) jest kilka stadiow rozstepow, moze masz szczescie ze Twoja skora miala jakieś delikatne stadium pękniecia.
Na moim brzuchu mam rozstepy jakby ktos pocial skore nozem, nic tego nie cofnie, sa miejsca gdzie przeswitywalo mi miesko bo skora pękła w oczach i rozchodziła sie na boki, i ja to właśnie uważam za rozstepy. Na udach pojawily mi sie czerwone kreski, ale skora nie pekła, takie delikatne zagłębienia sie pojawily, pewnie tez lada dzien powstalyby z tego mega rozstepy ale na szczescie do tego czasu zdarzylam urodzic i odpuchnąć- po miesciacu te kreski znikly prawie bez sladu, palcami mozna je wyczuc ale ich nie widac, moze takie rozstepy mialas Ty i dlatego szczesliwie znikly...
Przeczytalam miliony wypowiedzi o rozstepach i wszystkie potwierdzaja ze rozstepy mozna zmiejszyc lecz nie zlikwidowac

Chocolate smigam z migdałem 20-30min i zmywam mydłem...
mam juz w domku kwas salicylowy i lha i bede niebawem eksperymentowac z nimi, zdam relacje czy jest jakas odczuwalana roznica w wygladzie rozstepow po uzyciu kazdego z nich
MYLISZ SIE I TO BARDZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
MOJE ROZSTĘPY BYŁY GŁĘBOKIE I TO BARDZO! MIKRODERMABRAZJA BYŁA ROBIONA BARDZO GŁĘBOKO I MI POMOGŁO.ZA KAZDYM RAZEM BYŁA ŚCIERANA SKÓRA ,AZ DO BÓLU.POMOGŁO.
skóra była ścierana warstwa po warstwie ,aż rozstępy zrobiły się tak płytkie (jeszcze 2 ,3 zabiegi i koniec),a większośc została wytarta.Mi pomogło.NIe chcesz mi wierzyć to nie wierz,ale efekt jest super!!!!!Likwiduje też blizny po wypadku też mi zabiegi pomagają,ale tu efekt jest wolniejszy.MIKRODERMABRAZ JA JEST SUPER
Stary 2009-04-06, 14:06   #2195
moooniaaaa
Zakorzenienie

A ja bym najchętniej zobaczyła efekty takiej mikrodembrazji , tzn.: zdjęcie przed i po kilku zabiegach.
Stary 2009-04-06, 14:43   #2196
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
http://www.scarlett.lublin.pl/cennik.html SKARBIATKO PODAŁAM tOBIE LINK DO LUBLINA NA ZABIEGI ZOBACZ CENNIK

POZDRAWIAM

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

http://link-studio.pl/fanabel/ następny link
scarlett znam ale opinie o tym salonie są różne:/ dzięki lee
a jak u Ciebie? długo jeszcze?

skarbiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 16:50   #2197
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Bezcielesna czytałam o tym kremie chyba kupie

Teraz zaczełam stosowac atrederm dopiero 3 noce uzywalam i nic nawet skora nie sucha

A moze glupie pytanie ale czy mocznik jest fotouczulajacy?
Mnie tez Atre nie wzrusza (0,05% zdaje sie, a Ty jakie masz stezenie?). Na razie mam zamiar skonczyc Saliderm, potem bede dalej stosowac Atre.
Stary 2009-04-06, 18:19   #2198
wspaniala
Zakorzenienie

mysle, ze technika idzie do przodu i sposobow na usuniecie rozstepow bedzie masa .

chyba tez sie skusze na mikrodermabrazje.. tylko nalezy wczesniej znalesc dobry i tani salon .
wspaniala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 16:52   #2199
Zagubiona MoO
Przyczajenie

poszukuje POMOCY... ROZSTĘPY

mam ogromną prośbę. Jeżeli jesteście wstanie dajcie znać:
poszukuje pomocy w odnalezieniu ZABIEGÓW do napisania pracy na temat :"Rozstępy przy uwzględnieniu CIEMNEJ KARNACJI".
kompletną pustkę mam w głowie ( zabieg kwasami ODPADA, peeling ziołowy TEŻ) - więc co zostaje??
jakie zabiegi mogą być wykorzystane do tego typu zabiegu kosmetycznego w salonie??
Proszę o pomoc, i odpis na forum lub ma maila (wdzięczna bym była): monikabx@gmail.com Dzięki z góry. NIE CHODZI MI O PRACE CHODZI MI O PODPOWIEDZ CO DO ZABIEGÓW - jakie można zastosować. Pozdrawiam
Zagubiona MoO jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:05   #2200
skarbiatko
Zakorzenienie

Dot.: poszukuje POMOCY... ROZSTĘPY

jest cały wątek o rozstępach ,w dziale uroda.moze przejrzyj,zobacz co dziewczyny piszą.Ja od siebie powiem ,że w czwartek mam drugi zabieg mezoterapii w celu zgładzenia tychże paskudztw,inna koleżanka robi mikrodermabrazję i jest jeszcze jedna metoda zapomniałam nazwy ale gdzies na końcu tamtego wątku jest wymieniona pozdrawiam
o tu masz wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=144128

Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2009-04-07 o 17:06
Stary 2009-04-07, 18:15   #2201
lee308
Raczkowanie

dziewczyny czy któraś z Was używała kwasów????
czy kwas 40% jest silny????
Stary 2009-04-07, 18:24   #2202
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
chcesz sobie jeszcze kwasami potraktować brzuch? i jak u Ciebie? jeszcze chyba 2 zabiegi co? ja pojutrze lecę na drugi dopiero

Stary 2009-04-07, 18:29   #2203
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
chcesz sobie jeszcze kwasami potraktować brzuch? i jak u Ciebie? jeszcze chyba 2 zabiegi co? ja pojutrze lecę na drugi dopiero
Kosmetyczka powiedziała,że powinnam zrobić jeszcze 4 lub 5,ale ja chcę jeszcze 2 i raz kwasy.Jest ciepło.Ja zawsze w kwietniu byłam już opalona (solarium),a teraz nie mogę przez te zabiegi.Brzuszek mam naprawdę już ładny.Jak ustanę pod słońcem to widzę lekkie prześwity,ale delikatne.
A jak u Ciebie????Jest poprawa?
Stary 2009-04-07, 18:30   #2204
Zagubiona MoO
Przyczajenie

Dot.: poszukuje POMOCY... ROZSTĘPY

dzięki wielkie. zaraz poczytam. wiem ze jest wiele zabiegów ale nie wszystkie są zalecane przy ciemnej karnacji... a mi raczej konkretnie chodzi o zabiegi ale w gabinecie kosmetycznym...a nie zabawa w domu:|

Edytowane przez Zagubiona MoO
Czas edycji: 2009-04-07 o 18:37
Stary 2009-04-07, 18:40   #2205
skarbiatko
Zakorzenienie

rozstępy są płytsze i skóra na brzuchu jędrniejsza,tyle na razie,ale ja jestem daleko w tyle za Tobą teraz każę sobie wstrzyknąć coś innego i zobaczy się.

Stary 2009-04-07, 18:42   #2206
Zagubiona MoO
Przyczajenie

poszukuje POMOCY... ROZSTĘPY przy CIEMNEJ KARNACJI

mam ogromną prośbę. Jeżeli jesteście wstanie dajcie znać:
poszukuje pomocy w odnalezieniu ZABIEGÓW do napisania pracy na temat :"Rozstępy przy uwzględnieniu CIEMNEJ KARNACJI".
kompletną pustkę mam w głowie ( zabieg kwasami ODPADA, peeling ziołowy TEŻ) - więc co zostaje??
jakie zabiegi mogą być wykorzystane do tego typu zabiegu kosmetycznego w salonie??
Proszę o pomoc, i odpis na forum lub ma maila (wdzięczna bym była): monikabx@gmail.com Dzięki z góry. NIE CHODZI MI O PRACE CHODZI MI O PODPOWIEDZ CO DO ZABIEGÓW - jakie można zastosować. Pozdrawiam
Stary 2009-04-07, 18:50   #2207
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
rozstępy są płytsze i skóra na brzuchu jędrniejsza,tyle na razie,ale ja jestem daleko w tyle za Tobą teraz każę sobie wstrzyknąć coś innego i zobaczy się.
czyli widzisz poprawe????
Stary 2009-04-07, 18:56   #2208
honey1012
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Mnie tez Atre nie wzrusza (0,05% zdaje sie, a Ty jakie masz stezenie?). Na razie mam zamiar skonczyc Saliderm, potem bede dalej stosowac Atre.
Też mam to stężenie i nic

SZCŚLIWA
Stary 2009-04-07, 21:21   #2209
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Też mam to stężenie i nic
To pewnie wymaga czasu ...... Zobaczymy, moze za miesiac cos bedzie widac.
Stary 2009-04-07, 22:00   #2210
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Ja stosowałam maść z mocznikiem.Nie pamiętam jakie było stężenie ale mój lekarz powiedział że trzeba z nim uważać bo można sobie skórę spalić:\Efektów nie widziałam.Pozatym była strasznie tłusta//ble.Widzę że wpadłyście na kwasy.Które będą naj?i czy dostanie się je bez recepty?
Stary 2009-04-07, 23:05   #2211
Śnieżka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja stosowałam maść z mocznikiem.Nie pamiętam jakie było stężenie ale mój lekarz powiedział że trzeba z nim uważać bo można sobie skórę spalić:\Efektów nie widziałam.Pozatym była strasznie tłusta//ble.Widzę że wpadłyście na kwasy.Które będą naj?i czy dostanie się je bez recepty?

jak sie je stosuje?ja nie w temacie kompletnie jesli o kwasy chodzi....
drogo wychodzą?
jakie efekty?
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 23:18   #2212
KUBUŚ
Raczkowanie

Cytat:
słaby, 50 albo najlepiej 70% tak powiedziała kosmetyczka

kwasy są w sprzedaży ,, nieaptecznej,, który będzie naj... hmmm chyba kwas glikolowy

Edytowane przez KUBUŚ
Czas edycji: 2009-04-07 o 23:22
KUBUŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 11:01   #2213
madziusi4a
Przyczajenie

Unhappy Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hej dziewczyny! Ja też mam problem z roztepami mam 20 lat i roztepy są na biodrach, udach i łydkach są w kolorze białym ehh . Niewiem jak tego sie pozbyć, wstydzę się strasznie tego już od kilku lat nie byłam na plaży. Mój chłopak wcale się tym nie przejmuje mówi ,że i tak jestem piękna i żebym się tym aż tak nie przejmowała. Ale ja mam bzika na tym punkcie, gdy ide w rybaczkach martwię się ,że ktoś to zauważy i będzie się śmiał i zwracam na inne dziewczyny czy mają ten problem ale mają szczęście. Dziewczyny może już coś wypróbowałyscie, stosowałyście aby zretuszować te roztepy bo wiem że ich się nie usunie. Ale może toche ich się pozbyć byłabym wdzieczna za jakieś propozycje. Pozdrawiam
madziusi4a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 11:28   #2214
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziusi4a Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Ja też mam problem z roztepami mam 20 lat i roztepy są na biodrach, udach i łydkach są w kolorze białym ehh . Niewiem jak tego sie pozbyć, wstydzę się strasznie tego już od kilku lat nie byłam na plaży. Mój chłopak wcale się tym nie przejmuje mówi ,że i tak jestem piękna i żebym się tym aż tak nie przejmowała. Ale ja mam bzika na tym punkcie, gdy ide w rybaczkach martwię się ,że ktoś to zauważy i będzie się śmiał i zwracam na inne dziewczyny czy mają ten problem ale mają szczęście. Dziewczyny może już coś wypróbowałyscie, stosowałyście aby zretuszować te roztepy bo wiem że ich się nie usunie. Ale może toche ich się pozbyć byłabym wdzieczna za jakieś propozycje. Pozdrawiam
myślę ,ze u Ciebie pomogłaby mikrodermabrazja albo mezoterapia szybciej niz u nas,weź sobie ze 3 zabiegi no i koniecznie masuj szorstka rękawicą i używaj oliwki w miejscach dotkniętych rozstępami

Stary 2009-04-08, 11:59   #2215
KUBUŚ
Raczkowanie

nie byłaś od kilku lat na plaży?? no wiesz co ?

daj spokój , większosc kobiet ma rozstępy, nie przejmuj sie tak
ja tam normalnie chodzę i h....j kłade na tych co sie gapią

kiedys usłyszałam jak miałam 19 lat komentarz ,,taka młoda a ma rozstepy,, oczywiście komentarz sformułowany przez stare baby i sobie pomyślałam a h..j was to obchodzi.

Pewnie że bym chciała mieć piekna gładziutka skórę, ale coż,,,, a z resztą ludzie mają gorsze problemy niz jakiś popaprane rozstępy.

Może spróbuj kwasów u kosmetyczki, masz jeszcze młodziutka skórę może się podregeneruje.

kup sobie Eveline serum na rozstepy albo elancyl koncentrat na rozstępy
KUBUŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 13:14   #2216
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziusi4a Pokaż wiadomość
Madziusia znam Twój ból.Ja też nie chodzę na plaże bo się wstydzę.Zazdroszczę dziewczynom ładnego brzucha.Szukaj odpowiedniego sposobu na zlikwidowanie tych rozstępów.Mi momogła mikrodermabrazja i jestem zadowolona z jej rezultatów.w tym roku rozbiorę się na plaży.
Słyszałam o maści z mocznikiem 50% to maść na receptę ,którą wypisuje lekarz koszt takiej ma

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

maści to około 5 zł.Sama tego nie próbowałam,ale opinnie są niezłe.Tylko to musi być wysokie steżenie tego mocznika
Stary 2009-04-08, 14:33   #2217
Śnieżka
Zakorzenienie

dziewczyny jak te kwasy sie stosuje?
na recepte?ile to kosztuje?jakie efekty daje?
ale nie mozna sie opalac wtedy no nie?
i gdzie sie kupuje?
help
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 19:28   #2218
madziusi4a
Przyczajenie

Unhappy Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Dziękuje dziewczyny za miłe słowa, ale chciałam się dowiedzieć na czym polega ta mikrodermabrazja albo mezoterapia, czy to są jakieś zabiegi i gdzie bym musiała się udać z tym i najważniejsze ile to kosztuje. Dziękuje za odpowiedź pozdrawiam
madziusi4a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:49   #2219
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
dziewczyny jak te kwasy sie stosuje?
na recepte?ile to kosztuje?jakie efekty daje?
ale nie mozna sie opalac wtedy no nie?
i gdzie sie kupuje?
help
Kwasy mozesz kupic np. na mazidlach. Ja uzywam czasem migdala 20%, ale wcale sie po nim nie luszcze. Wole Saliderm i Pilarix (z mocznikiem). Na rozstepy ponoc najbardziej dziala glikol, ale ma duzo skutkow ubocznych daje sie i nie mozna go uzywac w przypadku popekanych naczynek.
Stary 2009-04-08, 20:59   #2220
honey1012
Wtajemniczenie

Dziewczyny a jaki krem bez recepty ma najwyższe stężewnie mocznika?

A widzać jakieś efejty po migdałowym ?

SZCŚLIWA
Odpowiedz

Tagi
ciało, gładka skóra, laser, łydki, mikrodermabrazja, pomoc, rozstępy, zabiegi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości