Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-20, 12:55   #2251
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71
Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Lee będziesz ciekawie wyglądać Ja jak idę na solerium zakrywam ręcznikiem twarz przez przebarwienia.Gdyby wewnątrz były kamery ktoś nieźle by się ubawił tak mnie oglądając
Stary 2009-04-20, 16:20   #2252
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Lee będziesz ciekawie wyglądać Ja jak idę na solerium zakrywam ręcznikiem twarz przez przebarwienia.Gdyby wewnątrz były kamery ktoś nieźle by się ubawił tak mnie oglądając
Szatanko wiem ,że to może i zabawne hehe,ale tak ciepło już się robi i chcę być opalona.Brzuch muszę zakrywać bo chcę isć na mikro jeszcze 2 razy.Brzuszek mam już ładny,ale są jeszcze prześwity po rozstępach
pozdrawiam
lee308 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 20:18   #2253
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
Szatanko wiem ,że to może i zabawne hehe,ale tak ciepło już się robi i chcę być opalona.Brzuch muszę zakrywać bo chcę isć na mikro jeszcze 2 razy.Brzuszek mam już ładny,ale są jeszcze prześwity po rozstępach
pozdrawiam

Oczywiscie że zakrywaj brzuch bo plamy gotowe jak tego nie zrobisz...Mam nadzieje że ja też się zdobędę na mikro
Stary 2009-04-23, 12:09   #2254
lee308
Raczkowanie

skarbiatko

jak Twój brzuszek????KIedy następna wizyta u kosmetyczki????
pozdrawiam
Stary 2009-04-24, 14:49   #2255
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
skarbiatko

jak Twój brzuszek????KIedy następna wizyta u kosmetyczki????
pozdrawiam
cześć Lee
Wczoraj miałam kolejną mikro....
Moje rozstępy zaczynają "zarastać" tzn odbudowuje się skóra normalna.A brzuch jaki się już jędrny zrobił......teraz dwa razy pod rząd będę miała lampę led i kolejne kłucie za 3 tygodnie.No i zmieni mi znów specyfik bo będzie już pewnie bardzo ciepło i moze pojawić się nieprzyjemne uczucie,więc kolejne kłucia mają być bezbolesne,ale powiem Ci ,ze te które miałam do tej pory też da się wytrzymac ,niektórych ukłuć nie czuję wcale ,a niektóre owszem,zalezy od miejsca na brzuchu
No i masować mam ,koniecznie masować aż do zaczerwienienia Pozdrawiam

ja u lekarza robię

skarbiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 15:11   #2256
Bezcielesna
Rozeznanie

Skarbiatko u lekarza? ze wskazaniem? napisz cos wiecej
Bezcielesna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-24, 23:22   #2257
skarbiatko
Zakorzenienie

nieee po prostu nie w gabinecie kosmetycznym a w gabinecie medycyny estetycznej,i nie kosmetyczka a lekarz z osiągnięciami i dyplomami,specjalista medycyny estetycznej,tak sobie myślę,że wie lepiej niż kosmetyczka,dokładnie opisała co się będzie działo na skórze i jest dokładnie jak mówi,poza tym to bardzo miła pani doktor więc i mi pomimo nie najprzyjemniejszych zabiegów jest tam dobrze i chodzę bez lęku
Co nie znaczy,że w jakikolwiek sposób umniejszam umiejętności kosmetyczek,ale ja mam mezoterapię,kłucie,to dosyć powazna ingerencja,myślę ,że jest dobrze

Stary 2009-04-24, 23:31   #2258
Rywka
Zakorzenienie

Siostrze mojego męża chirurg powiedział, że rozstępów się nie pozbędzie, szkoda jej pieniędzy. Po różnych zabiegach będą mniej widoczne, ale tylko na jakiś czas, potem wrócą "do siebie".
Rywka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 12:34   #2259
skarbiatko
Zakorzenienie

Chirurg? chirurg moze chyba co najwyżej wyciąć rozstępy,ale to w przypadku ,gdy jest namiar skóry na brzuchu bo jeżeli nie ,to rzeczywiście ,zdrową skórę trzeba będzie naciągnąć i rozstępy zrobią się znów ...jakoś nie sądzę ,ot tak same z siebie może nie wrócą bo skoro odbudowuje się skóra......no nie ma co filozofować,zobaczy się jak będzie....

Stary 2009-04-27, 12:13   #2260
LadyArgerich
Raczkowanie

Dziewczyny, jestem w szóstym miesiącu ciąży, smarowałam się odkąd sie dowiedziałam o ciąży (3 tydzień) oliwką dla niemowląt HIPP, potem od 3 miesiąca ( kiedy pojawiły mi się pierwsze rozstępy na piersiach) kremem Mustela 9 miesięcy. Na brzuchu na razie nie mam nic, na biodrach szykują się zapowiedzi rozstępów, takie kropki czerwone (smaruję i masuję je
intensywnie).

Zastanawiam się, które z zabiegów będa najwłaściwsze do usuwania roztsępów na piersiach? Mikrodermabrazję miałam do tej pory robioną tylko na twarzy i nie moge sobie tego zabiegu na piersiach wyobrazić. Tymbardziej, że moje rozstępy są zgromadzone głównie wokół sutka, a tam skóra jest przecież bardzo delikatna....
LadyArgerich jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:57   #2261
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez LadyArgerich Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem w szóstym miesiącu ciąży, smarowałam się odkąd sie dowiedziałam o ciąży (3 tydzień) oliwką dla niemowląt HIPP, potem od 3 miesiąca ( kiedy pojawiły mi się pierwsze rozstępy na piersiach) kremem Mustela 9 miesięcy. Na brzuchu na razie nie mam nic, na biodrach szykują się zapowiedzi rozstępów, takie kropki czerwone (smaruję i masuję je
intensywnie).

Zastanawiam się, które z zabiegów będa najwłaściwsze do usuwania roztsępów na piersiach? Mikrodermabrazję miałam do tej pory robioną tylko na twarzy i nie moge sobie tego zabiegu na piersiach wyobrazić. Tymbardziej, że moje rozstępy są zgromadzone głównie wokół sutka, a tam skóra jest przecież bardzo delikatna....

Lady nie ma sensu żebyś teraz usuwała rozstępy jak jeszcze jesteś w ciąży,zwłaszcza że jeszcze Ci trochę brzuszek urośnie.Teraz to najlepiej zapobiegać choć jak masz do nich skłonności to i mozesz je tylko zminimalizować ale i tak powstaną
A po porodzie znajdź dobra kosmetyczkę a Ona dobierze Ci najlepszy zabieg. Nie tylko mikro usuwa się rozstępy
A czerwone kropki to mogą być zakończenia naczynek.Może już teraz idź do kosmetyczki i Ona oceni stan Twojej skóry.Wiadomo że lepiej zapobiegać niż potem się męczyć z czymś co moze być już nieodwracalne
Stary 2009-04-30, 08:25   #2262
pulcino84
BAN stały

Cytat:
intensywnie).

Właśnie...mam podobny problem (tyle, że nie z powodu ciąży). Dziewczyny pomóżcie! Jakie zabiegi można stosować na piersiach i jakie są najlepsze preparaty.. I czy peelingi domowe z mocnym tarciem, to dobry pomysł?? Pozdrawiam)
pulcino84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 08:45   #2263
fortize
BAN stały

niestety rozstępów nie można się pozbyć, nie można ich zlikwidować! raz się pojawią- najczęściej właśnie w okresie ciąży i zostają nam do końca życia, robią się tylko jaśniejsze (białe) i mniej widoczne, ale nie znikną nigdy niestety. ja po ciąży mam tylko na pośladkach, na szczęście pośladków nikomu nie muszę pokazywać, więc jest ok. brzuch całą ciążę smarowałam kremem Fissan, nie nie mam na brzuchu ani jednego rozstępa, ale nie wiem czy to dzięki właśnie temu kremowi, podobno to genetyka...
fortize jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 11:07   #2264
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez fortize Pokaż wiadomość
niestety rozstępów nie można się pozbyć, nie można ich zlikwidować! raz się pojawią- najczęściej właśnie w okresie ciąży i zostają nam do końca życia, robią się tylko jaśniejsze (białe) i mniej widoczne, ale nie znikną nigdy niestety. ja po ciąży mam tylko na pośladkach, na szczęście pośladków nikomu nie muszę pokazywać, więc jest ok. brzuch całą ciążę smarowałam kremem Fissan, nie nie mam na brzuchu ani jednego rozstępa, ale nie wiem czy to dzięki właśnie temu kremowi, podobno to genetyka...
Jak ja nie lubie takich opinii
Stary 2009-04-30, 16:22   #2265
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fortize Pokaż wiadomość
Rozstępy można zlikwidować!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wymaga to długiego czasu i cierpliwości no i sporego nakładu finansowego.Peelingi są dobrym sposobem na rozstępy

POZDRAWIAM
Stary 2009-04-30, 18:21   #2266
honey1012
Wtajemniczenie

Witam miałam dać znać jak kuracja atredermem i rozstepy wygladaja na płytsze ale jeszcze daleka droga użyłam go z 6 razy bo strasznie piekło. Uzywala ktoras z was kwasu mlekowego?

SZCŚLIWA
honey1012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 22:13   #2267
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
intensywnie).

LadyArgerich, moze sprobuj poki co smarowac sie maslem Shea z oliwa?

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Witam miałam dać znać jak kuracja atredermem i rozstepy wygladaja na płytsze ale jeszcze daleka droga użyłam go z 6 razy bo strasznie piekło. Uzywala ktoras z was kwasu mlekowego?
O zastanawialam sie wlasnie dzis jak masz sie po Atredermie U mnie tez daleka droga zwlaszcza ze ciagle masakruje mnie Saliderm i pozniej jakies 3 dni smaruje sie tylko kremem z mocznikiem
Stosuje jeszcze 2 inne metody i na inne rozstepy i zobaczymy ktora okaze sie najbardziej skuteczna.
A nie chcesz sprobowac glikola?
Stary 2009-04-30, 22:36   #2268
honey1012
Wtajemniczenie

Glikol to moze byc niebezpieczny dla mojej płytko unaczynionej skóry
A jak Saliderm ? jja w dniach kiedy nie uzywam ater smaruje pilarixem z 20% i całkiem ok ale za krótko stosuje...

SZCŚLIWA
Stary 2009-05-01, 10:59   #2269
KUBUŚ
Raczkowanie

lee ty już skończyłaś mikro..?, jak efekt końcowy?

ja dopiero po 2 mikro.., ale wydaje mi sie że jakby się wygładzały.

Możesz wkleić zdjęcia?
KUBUŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 23:28   #2270
skarbiatko
Zakorzenienie

Jestem po trzech zabiegach mezo i teraz mam dwa razy naświetlania światłem Led,zaczynam widzieć efekty To prawda co pisze lee,wymaga to czasu ,cierpliwości i kasy ale można je wyleczyć. Nie rezygnujcie też z pilingów i masaży w domu.

Stary 2009-05-02, 09:12   #2271
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez honey1012 Pokaż wiadomość
Glikol to moze byc niebezpieczny dla mojej płytko unaczynionej skóry
A jak Saliderm ? jja w dniach kiedy nie uzywam ater smaruje pilarixem z 20% i całkiem ok ale za krótko stosuje...
Aha, czyli jestes w tej samej sytuacji co ja chociaz w tym miejscu, gdzie bym go zastosowala akurat nie pekaja mi naczynka, ale zastanowie sie nad jego uzyciem kolo wrzesnia

Saliderm chyba tez ma alkohol, takze na miejsca gdzie naczynka sa kruche raczej odpada. W stosunku do Atre bardziej podraznia i luszczy.
Stary 2009-05-02, 10:36   #2272
lima15
Przyczajenie

Smile Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

hej , ja od 2giego miesiaca- od kiedy sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy, to smarowalam skore brzucha olejkiem jojoba (mialam niecale 100 ml, po dawnych zakuposzalenstwach, troche po terminie;-)) no i teraz jestem na poczatku 8mego miesiaca i poki co nie mam rozstepow.
wiecie co, po wszystkich innych mazidlach- kremie oliwkowym ziaji, kremie babydream dla ciezarnych, hippie dla dzieci wszelkich kremach roznego typu swedziala mnie skora, tylko po tym olejku bylo ok.
smarowalam sie tez oliwka babydream, hipp, tez w porzadku, ale dosc mocna pachna.
olejek nie jest zbyt drogi- mozna kupic on line (mazidla, zrobkrem ect), a jest baaardzo wydajny (jeszcze zuzywam te 100 ml), no i nie jest az tak tlusty jak oliwki, nie ma zapachu- najfajniejszy ;-)
lima15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:50   #2273
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
lee ty już skończyłaś mikro..?, jak efekt końcowy?

ja dopiero po 2 mikro.., ale wydaje mi sie że jakby się wygładzały.

Możesz wkleić zdjęcia?
Witam
Nadal robię mikro.Ostatnio trochę odpuściłam bo chorowałam.Będę ją robiła do tej pory ,aż pozbędę się rozstępów.Kasy niestety idzie na te zabiegi bardzo dużo,ale pozbędę się ich na 100%
Stary 2009-05-02, 12:07   #2274
karolina2008
Raczkowanie

Cytat:
Rozstępy można zlikwidować!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wymaga to długiego czasu i cierpliwości no i sporego nakładu finansowego.Peelingi są dobrym sposobem na rozstępy

POZDRAWIAM
ja się nie zgadzam z tą opinią.przede wszystkim zastanówmy się czym są rozstępy-to popękana skóra która nie była na tyle elastyczna aby się naciągnąć tylko zwyczajnie popękala(mówiąc potocznie)rozstepy można porównać do blizn-z czasem są mniej widoczne ale zostają.niestety;(już na zawsze.
peeling złuszcza nam wierzchnią,zrogowaciała skórę-naskórek.nawet używajac go codziennie nie dojdziemy do tej warstwy skóry która nam popękała.tak jak juz kiedys ktos tutaj napisał z czasem robią się jasne i mniej widoczne ale nie da się ich zlikwidować.ja wam mogę polecić krem no-scar.on jest przeznaczony dla osób z bliznami rozstępami zmianami skórnymi on sprawia ze rozstępy stają się jaśniutkie i prawie ich nie widać trzeba się przyjrzeć zeby je zobaczyć.a co do tych zabiegów to są rózne zabiegi wykonywane bardzo dobrze w jednym z salonów w warszawie ich koszt to około 1500za zabieg.niestety ale nawet tam nie daja wam gwarancji ze rozstepy znikną tylko ze nie bedą tak widoczne...a to róznica.pozdrawiam
karolina2008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:03   #2275
Śnieżka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karolina2008 Pokaż wiadomość
ja się nie zgadzam z tą opinią.przede wszystkim zastanówmy się czym są rozstępy-to popękana skóra która nie była na tyle elastyczna aby się naciągnąć tylko zwyczajnie popękala(mówiąc potocznie)rozstepy można porównać do blizn-z czasem są mniej widoczne ale zostają.niestety;(już na zawsze.
peeling złuszcza nam wierzchnią,zrogowaciała skórę-naskórek.nawet używajac go codziennie nie dojdziemy do tej warstwy skóry która nam popękała.tak jak juz kiedys ktos tutaj napisał z czasem robią się jasne i mniej widoczne ale nie da się ich zlikwidować.ja wam mogę polecić krem no-scar.on jest przeznaczony dla osób z bliznami rozstępami zmianami skórnymi on sprawia ze rozstępy stają się jaśniutkie i prawie ich nie widać trzeba się przyjrzeć zeby je zobaczyć.a co do tych zabiegów to są rózne zabiegi wykonywane bardzo dobrze w jednym z salonów w warszawie ich koszt to około 1500za zabieg.niestety ale nawet tam nie daja wam gwarancji ze rozstepy znikną tylko ze nie bedą tak widoczne...a to róznica.pozdrawiam

a gdzie ten krem mozna kupic?ile kosztuje?
naprawde przynosi takie efekty?
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:31   #2276
karolina2008
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
a gdzie ten krem mozna kupic?ile kosztuje?
naprawde przynosi takie efekty?
kremy te mozna kupić zarówno w aptece koszt-38zł za 30ml
ale również można kupić na allegro -co polecam bo za 30ml trzeba zapłacic ok 21zł plus wysyłka.są tez wieksze pojemności.krem ten jest na bazie masy perłowej redukuje i rozjaśnia.mi np.bardzo pomógłto co wczesniej napisałam wynikało z moich doświadczeń wiele lat walczyłam z rozstepami-to była moja obsesja jednak trafiłam na kogoś kto zamiast wyciągać ode mnie pieniadze za zabiegi obiecując całkowite zniknięcie rozstepów wytłumaczył mi pare rzeczy rozstępy jak się zrobią to już beda niestety.krem sie stosuje 2 razy dziennie rano i wieczorem trzeba go wmasowywac w skóre nie dosc ze pomaga to jeszcze skóra jest nawilżona i napieta : jupi:.mi on pomógł warto spróbować.racze się zaopatrzyć w wiekszą ilośc bo mi np.30ml starcza na 2,5tygodnia smarując 2 razy dziennie brzuch.
Stary 2009-05-02, 13:37   #2277
honey1012
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Aha, czyli jestes w tej samej sytuacji co ja chociaz w tym miejscu, gdzie bym go zastosowala akurat nie pekaja mi naczynka, ale zastanowie sie nad jego uzyciem kolo wrzesnia

Saliderm chyba tez ma alkohol, takze na miejsca gdzie naczynka sa kruche raczej odpada. W stosunku do Atre bardziej podraznia i luszczy.
Chybaż by glikol na pupe używać ale to chyba do wrzesnia poczekam

SZCŚLIWA
Stary 2009-05-02, 16:28   #2278
wspaniala
Zakorzenienie

a co myslice o ultradzwiekach na rozstepy ?

karolina2008 - a jak sie nazywa krem (nie napisalas)?

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2009-05-02 o 16:31
wspaniala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 20:08   #2279
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Są też kremy na bazie śluzu ze ślimaka i tez podobno przynoszą efekty.
Ja osobiscie mogę rozstępy mieć byle by nie było ich widać. Dlatego raczej skłaniam się do mikro.Zawsze można spróbować a jesli efekty nie będą zadawalające można już więcej nie robić. Jak już się zdecydowałam to mi kosmetyczka powiedziała ze nie powinnam częściej robić mikro jak dwa razy w miesiącu a inna że raz w tygodniu bo inaczej nie ma to sensu. I komu mam wierzyć
Stary 2009-05-02, 20:30   #2280
karolina2008
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
a co myslice o ultradzwiekach na rozstepy ?

karolina2008 - a jak sie nazywa krem (nie napisalas)?
pisałam tylko wyzejno-scar-taka jest nazwa tego kremiku

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Są też kremy na bazie śluzu ze ślimaka i tez podobno przynoszą efekty.
Ja osobiscie mogę rozstępy mieć byle by nie było ich widać. Dlatego raczej skłaniam się do mikro.Zawsze można spróbować a jesli efekty nie będą zadawalające można już więcej nie robić. Jak już się zdecydowałam to mi kosmetyczka powiedziała ze nie powinnam częściej robić mikro jak dwa razy w miesiącu a inna że raz w tygodniu bo inaczej nie ma to sensu. I komu mam wierzyć
co do tych kremów ze sluzu slimaka-to były one jednym z tematów uwagato jest oszustwo..a co do mikro nie pomogę ci bo kazdy mówi inaczej...przede wszystkim ja słyszałam ze jak juz zaczniesz ja robic to musisz ja potem stosować regularnie bo skóra juz nie taka...ja słyszałam ze raz na miesiac powinno sie robic wiecej jest niezalecane-ale kazda kosmetyczka mówi co innego...
Odpowiedz

Tagi
ciało, gładka skóra, laser, łydki, mikrodermabrazja, pomoc, rozstępy, zabiegi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości