Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-03, 11:10   #2281
sabbatha
Zakorzenienie

Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

To co, jak mam czerwone rozstępy ale zrzucam wagę i powoli chudnę, to mogę domowo zacząć od peelingów tak?

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 11:41   #2282
karolina2008
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
To co, jak mam czerwone rozstępy ale zrzucam wagę i powoli chudnę, to mogę domowo zacząć od peelingów tak?

jasne ze takskoro są czerwone to znaczy ze jeszcze świeze i póki co można robić rózne zabiegi typu peeling itp.w sumie ja wam powiem ze własnie najgorsze jest to ze rozstepy nie dotyczą tylko ludzi otyłych i i kobiet po ciązy.np.tak byłow moim przypadku..każdy organizm jest inny.
karolina2008 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 11:47   #2283
sabbatha
Zakorzenienie

mam jeszcze takie delikatne jasniejsze, ale w sumie nie sa tragiczne, wygladaja tylko jak nadmiar skory do starcia

zrobilam peeling kawowy - zawsze robilam solny zwykly (taki balsam + sól) - ale ten z oliwą jest super muszę dokupić folię spożywczą i będę się owijać

Stary 2009-05-03, 13:40   #2284
karolina2008
Raczkowanie

Cytat:
mam jeszcze takie delikatne jasniejsze, ale w sumie nie sa tragiczne, wygladaja tylko jak nadmiar skory do starcia

zrobilam peeling kawowy - zawsze robilam solny zwykly (taki balsam + sól) - ale ten z oliwą jest super muszę dokupić folię spożywczą i będę się owijać

ja tez tak robiewyglądam jak ufo w srebrnej folii hahahahate jasne sa poprostu juz starei z czerwonych robią się białe
Stary 2009-05-03, 14:09   #2285
sabbatha
Zakorzenienie

wiem wiem

najgorsze są takie, które pewnie są juz od dawna a zauważasz je kiedyś przypadkowo i już nic nie możesz zrobić

Stary 2009-05-03, 17:11   #2286
karolina2008
Raczkowanie

Cytat:
wiem wiem

najgorsze są takie, które pewnie są juz od dawna a zauważasz je kiedyś przypadkowo i już nic nie możesz zrobić
nooo kiedys znalazłam takiego jenego juz jasniutkiego rozstepna z tyłu kolana hahahaha..już był tak zadomowiony ze nic nie dało sie zrobic...hihihipowiem ci ze nauczyłam sie podchodzić z dystansem do siebie i swojego ciała..i w końcu śmieje się ze spraw które kiedys doprowadzały mnie do łez:jup i:
Stary 2009-05-03, 20:29   #2287
loksa
Raczkowanie

Talking Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

ja tez mam takiego jednego za kolanem,i nie mam pojecia kiedy on sie tam pojawil i jak dlugo "sie tak ukrywal" hehe ,ale co tam, sa wazniejsze problemy.. np rozstepy na boczkach ..:/
loksa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 08:51   #2288
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez karolina2008 Pokaż wiadomość
pisałam tylko wyzejno-scar-taka jest nazwa tego kremiku

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

co do tych kremów ze sluzu slimaka-to były one jednym z tematów uwagato jest oszustwo..a co do mikro nie pomogę ci bo kazdy mówi inaczej...przede wszystkim ja słyszałam ze jak juz zaczniesz ja robic to musisz ja potem stosować regularnie bo skóra juz nie taka...ja słyszałam ze raz na miesiac powinno sie robic wiecej jest niezalecane-ale kazda kosmetyczka mówi co innego...
Ja to wszystko wiem dlatego się waham

Lee a Ty jak często miałaś mikro na początku?
Stary 2009-05-04, 11:53   #2289
lee308
Raczkowanie

SZATANKA
Ja robiłam mikro co dwa tygodnie ( 2 zabiegi ),a potem co 7 dni.Teraz miałam przwrwę bo chorowałam.Osobiście polecam mikro.Dziś idę zapisać się na kolejny zabieg.
lee308 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 12:06   #2290
eweelinaa91
Zadomowienie

Ja ostatnio mieszam Serum na rozstępy z Eveline z Palmersem i przyznam, że po jakiś 2 tygodniach stosowania raz dziennie na łydki i okolice rozstępy zmalały.
Dziś zacznę też robić peelingi, spróbuję kupić z Lirene antycellulitowy, jeśli nie będzie - robię kawowy. Czytała kiedyś jednak, że na świeże, czerwone rozstępy albo blizny peelingi źle działają, bo moga je rozszerzyć. Czy to może być prawda?
eweelinaa91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:10   #2291
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lee308 Pokaż wiadomość
SZATANKA
Ja robiłam mikro co dwa tygodnie ( 2 zabiegi ),a potem co 7 dni.Teraz miałam przwrwę bo chorowałam.Osobiście polecam mikro.Dziś idę zapisać się na kolejny zabieg.
Lee i jak u Ciebie?Jak myślisz ile jeszcze zabiegów Cię czeka?? Pozdrowienia

skarbiatko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 13:46   #2292
lee308
Raczkowanie

SKARBIATKO
nie wiem myślę,że już blisko końca.Brzuszek coraz ładniejszy.Kiedy szłam pierwszy raz na mikro nie liczylam na takie efekty.Jestem zadowolona i to bardzo.Koszt duży ,ale warto.Dużo rozstępów całkowicie mi zeszło nie ma nawet śladów,że w były.Zostały tylko te (ale slabo widoczne i płytkie ),które były baaaardzo głębokie i szerokie.Teraz chorowała więc nie byłam na mikro i zaczęłam się opalać
POZDRAWIAM ,a jak droga koleżanko u Ciebie?????
Stary 2009-05-05, 15:14   #2293
skarbiatko
Zakorzenienie

U mnie aż tak dobrze jeszcze nie jest,ale ma być,skóra się już odbudowuje,brzuch robi się jędrny,jeszcze kawał drogi przede mną,ale myślę ,ze będzie ok,w czwartek mam znów lampę led. No i zobaczymy w końcu dopiero trzy razy miałam mezo,ale nie wiem kiedy zdecydowałabym się na cokolwiek gdyby nie Ty... A tak zaczęłam i działam i lekarka powiedziała,ze w to lato jeszcze brzuszkiem się nie pochwalę ale na następne na pewno

Stary 2009-05-05, 19:08   #2294
KUBUŚ
Raczkowanie

JA DZISIAJ PO 3 MIKRO..., ale wydaje mi sie że już po 2 mikro było widać efekty ale nie odrazu , tylko po około 2tyg oo zabiegu jak ,mi wszystkie strupki poschodziły.
Napewno widzę wygładzenie i jakby te małe sie trochę zmniejszyły.
Więc jak narazie jest ok.
Porobiłam sobie zdjecia i pózniej sobie porównam, wkleje też do wątku ale to dopiero po wakacjach
Kosmetyczka powiedziała żebym w lato zabardzo brzucha nie opalała i smarowała wysokimi filtrami
KUBUŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 23:41   #2295
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość
JA DZISIAJ PO 3 MIKRO..., ale wydaje mi sie że już po 2 mikro było widać efekty ale nie odrazu , tylko po około 2tyg oo zabiegu jak ,mi wszystkie strupki poschodziły.
Porobiłam sobie zdjecia i pózniej sobie porównam, wkleje też do wątku ale to dopiero po wakacjach
Kosmetyczka powiedziała żebym w lato zabardzo brzucha nie opalała i smarowała wysokimi filtrami
mi też tak powiedziała,powodzenia KUBUŚ

Stary 2009-05-09, 20:37   #2296
plasterkowa
Raczkowanie

dziewczyny powiedzcie mi jak wygladaja rostepy? nie wiem czy sa to popekane naczynka czy moze jednak rostepy? nie mam pojecia jak to opisac Znajduja sie one z tylu ud po ich zewnetrznej stronie-prawie na biodrze i pod kolanami, te sa wlasnie najgorsze. z kazdym dniem sa coraz wieksze czerwone i bola przy dotykaniu. reszta zrobila sie juz sina
Nie wiem wogole co mam z tym robic ale wiem ze to strasznie wyglada i szybko nogi mnie bola
Nie bylam w ciazy ale sporo ostatnio przytylam

Prosze pomozcie mi w rozpoznaniu
plasterkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 04:34   #2297
maydele
BAN stały

witam was mam takie pytanko, czy da sie usunac bardzo blade rozstepy, prawie niewidoczne, odczuwalne palcami, kwasem mlekowym? sa takie rozne zabiegi z tymi kwasami.
maydele jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 07:55   #2298
lee308
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez plasterkowa Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie mi jak wygladaja rostepy? nie wiem czy sa to popekane naczynka czy moze jednak rostepy? nie mam pojecia jak to opisac Znajduja sie one z tylu ud po ich zewnetrznej stronie-prawie na biodrze i pod kolanami, te sa wlasnie najgorsze. z kazdym dniem sa coraz wieksze czerwone i bola przy dotykaniu. reszta zrobila sie juz sina
Nie wiem wogole co mam z tym robic ale wiem ze to strasznie wyglada i szybko nogi mnie bola
Nie bylam w ciazy ale sporo ostatnio przytylam

Prosze pomozcie mi w rozpoznaniu
Proponuje kilka stron wcześniej zobaczyć fotki jakie zostały wklejone rozstępów lub wbić w gogle słowo rozstępy i wyskoczą fotki.
pozdrawiam
Stary 2009-05-10, 09:20   #2299
plasterkowa
Raczkowanie

Cytat:
Proponuje kilka stron wcześniej zobaczyć fotki jakie zostały wklejone rozstępów lub wbić w gogle słowo rozstępy i wyskoczą fotki.
pozdrawiam
wielki dzieki a w necie wlasnie ich nie znalazlam, bylo tylko jedno nie wyrazne
plasterkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 11:11   #2300
gocha20c
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez plasterkowa Pokaż wiadomość
wielki dzieki a w necie wlasnie ich nie znalazlam, bylo tylko jedno nie wyrazne
podam ci linki do stron, gdzie są zdjęcia rozstępów
http://www.allegro.pl/item589068369_..._rozstepy.html

http://images.google.com/imgres?imgu...a%3DN%26um%3D1

http://images.google.com/imgres?imgu...%3D18%26um%3D1

http://www.polmax.eu/media/Image/spr...ja/stretch.jpg

Niektóre zdjęcia przedstawiają naprawde ciężkie stany
gocha20c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 20:19   #2301
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez KUBUŚ Pokaż wiadomość

Strupki?Duże miałaś?

Lee no właśnie ta druga kosmetyczka tak mi powiedziała żeby robić mikro co 2 tygodnie a ta pierwsza mnie wystraszyła że co tydzień trzeba ją robić bo inaczej sensu nie ma a to juz jak dla mnie za duży koszt.Myślę że po wakacjach się za to wezmę
Trzymam kciuki za wszystkie "pasiaste"żeby były gładziutkie
Stary 2009-05-11, 08:19   #2302
lee308
Raczkowanie

SZATANKA

CO do strupków to u tej kosmetyczki co chodziłam na początku to były bardzo duże.Przez około tydzień brzuch wyglądał okropnie,a u tej drugiej kosmetyczki po zabiegu brzuch wyglądał ładnie nawet było brak zaczerwienienia.Kosmetycz ki używały zupełnie innych maszyn do mikro i nie wiem czy to tego efekt
pozdrawiam
PS.ja nadal chora już ponad dwa tygodnie
Stary 2009-05-12, 09:35   #2303
redddevil666
Przyczajenie

Talking Dot.: ROZSTĘPY- Jak sie ich pozbyć? (Wątek Zbiorczy)

Hej dzieweczki;p jestem tu nowa;p mam 21 lat i niewielkie rozstępy na pośladkach kóre mi się zrobiły kiedy sobie dojrzewałam no cóż mam opcje pogodzenia się lub fight ja wybrałam fight pwiedzcie mi czy taka mikrodermabrazja by mi pomogła??? bo nie wiem czy się zdecydować. Jest teraz mase tych zabiegów aż można dostać kręćka BUZIAKI I POZDROWIENIA
redddevil666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 15:09   #2304
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
SZATANKA

CO do strupków to u tej kosmetyczki co chodziłam na początku to były bardzo duże.Przez około tydzień brzuch wyglądał okropnie,a u tej drugiej kosmetyczki po zabiegu brzuch wyglądał ładnie nawet było brak zaczerwienienia.Kosmetycz ki używały zupełnie innych maszyn do mikro i nie wiem czy to tego efekt
pozdrawiam
PS.ja nadal chora już ponad dwa tygodnie
Lee może ta pierwsza mikro była silniejsza,intensywniejsz a albo Twoja skóra już się teraz przyzwyczaiła i jest tylko lepiejTrochę mnie to zniechęciło jak mam być szczera:\
Coś poważnego Cię męczy?Wracaj szybko do zdrowia
Stary 2009-05-12, 17:57   #2305
KUBUŚ
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez redddevil666 Pokaż wiadomość
Hej dzieweczki;p jestem tu nowa;p mam 21 lat i niewielkie rozstępy na pośladkach kóre mi się zrobiły kiedy sobie dojrzewałam no cóż mam opcje pogodzenia się lub fight ja wybrałam fight pwiedzcie mi czy taka mikrodermabrazja by mi pomogła??? bo nie wiem czy się zdecydować. Jest teraz mase tych zabiegów aż można dostać kręćka BUZIAKI I POZDROWIENIA
moim zdaniem mikro.. by ci pomogła
KUBUŚ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 18:57   #2306
crazyy56
Przyczajenie

Dziewczynyyy doradźcie!!!!

Wczoraj zauważyłam u siebie na brzuchu coś dziwnego. Bardzo, bardzo cieniutkie kreseczki ktore maja okolo 1,5 cm długosci i sa bardzoooo malutkie, wogole rozstepow nie przypominaja. Od wczoraj zastanawialam sie co to wlasciwie moze byc i doszlam do wniosku ze to sa rozstepy ale na prawde mikroskopijne. Tak jakby znajdowaly sie na wierzchu skory i na prawde wygladaja bardzo niewinnie.

Teraz moje pytanie:
Czy lepiej bedzie jak pojde do kosmetyczki na mikro albo nawet i dwie i pozniej bede intensywnie pielegnowala brzuch za pomoca cepenu, peelingow itp.
Czy po prostu pielegnowac od razu w domku??

Mysle ze opcja pierwsza jest zdecydowanie lepsza. Co wy na to dziewczyny?

Rozstepy wygladaja tak jakby dopiero mi dzisiaj powstaly sa praktycznie wcale niewidoczne i bardziej znajduja sie na wierzchu skory. Na prawde tak malutenkich rozstewpow jeszcze w zyciu nie widzialam.

Pomożcie!!!!!
crazyy56 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 18:59   #2307
skarbiatko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez crazyy56 Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy doradźcie!!!!

Wczoraj zauważyłam u siebie na brzuchu coś dziwnego. Bardzo, bardzo cieniutkie kreseczki ktore maja okolo 1,5 cm długosci i sa bardzoooo malutkie, wogole rozstepow nie przypominaja. Od wczoraj zastanawialam sie co to wlasciwie moze byc i doszlam do wniosku ze to sa rozstepy ale na prawde mikroskopijne. Tak jakby znajdowaly sie na wierzchu skory i na prawde wygladaja bardzo niewinnie.

Teraz moje pytanie:
Czy lepiej bedzie jak pojde do kosmetyczki na mikro albo nawet i dwie i pozniej bede intensywnie pielegnowala brzuch za pomoca cepenu, peelingow itp.
Czy po prostu pielegnowac od razu w domku??

Mysle ze opcja pierwsza jest zdecydowanie lepsza. Co wy na to dziewczyny?

Rozstepy wygladaja tak jakby dopiero mi dzisiaj powstaly sa praktycznie wcale niewidoczne i bardziej znajduja sie na wierzchu skory. Na prawde tak malutenkich rozstewpow jeszcze w zyciu nie widzialam.

Pomożcie!!!!!
myśle,ze na tym etapie pomoże Ci dobry balsam ,np Mustela,

Stary 2009-05-12, 19:09   #2308
crazyy56
Przyczajenie

a jak nie hehe

ten krem jest mniej wiecej w cenie mikro takze nie wiem co bedzie bardziej skuteczne bo glebokie scieranie naskorka wydaje sie skuteczniejsze hmmmmmmm....

Dodam jeszcze ze dwa dni temu mialam robiona mikrodermabrazje na stare rozstepy na posladkach i biodrach i jak narazie sie solidnie splycily

Mam w planach wykonac jeszcze jakies 9 zabiegow ale jak zobaczylam te kreseczki na brzuchu to sie totalnie pogubilam, moze jednak mikro lepsza

Doradzcie cos jeszcze Proszeeee
crazyy56 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:15   #2309
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

co ile macie robiona mirko?? ja ide na konsultacje w tym tyg ale przez tel pani powiedziala ze 3 razy w tyg trza by chodzic przez miesiac czy to nie aby dziwne, przeciez skora sie musi zregenerowac
effa_j jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 19:56   #2310
Śnieżka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez crazyy56 Pokaż wiadomość
a jak nie hehe

ten krem jest mniej wiecej w cenie mikro takze nie wiem co bedzie bardziej skuteczne bo glebokie scieranie naskorka wydaje sie skuteczniejsze hmmmmmmm....

Dodam jeszcze ze dwa dni temu mialam robiona mikrodermabrazje na stare rozstepy na posladkach i biodrach i jak narazie sie solidnie splycily

Mam w planach wykonac jeszcze jakies 9 zabiegow ale jak zobaczylam te kreseczki na brzuchu to sie totalnie pogubilam, moze jednak mikro lepsza

Doradzcie cos jeszcze Proszeeee
ja bym obstawiała mikro i do tego jakis tanszy balsam np.eveline...
ale trudno powiedzieć
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ciało, gładka skóra, laser, łydki, mikrodermabrazja, pomoc, rozstępy, zabiegi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości