Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-09-25, 12:19   #2671
Jagoda1982
Rozeznanie

Dot.: Rozstępy u 14 latki...

niestety na rozstepy nie ma rady, tzn zadne kremy, balsamy, peelingi nie zlikwiduja juz istniejacych.
Ale ujedrnianie, natluszczanie skory spowoduje ze beda mniej widoczne
moj 14letni brat tez ma rozstepy-na plecach-poprzeczne. za szybko wystrzelil w gore i skora nie dala rady.
ja mam rozstepy nad pupa,ale juz dawno przestalam sie nimi przejmowac

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2010-09-25 o 12:20
Jagoda1982 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 12:24   #2672
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Cytat:
Napisane przez Morrion Pokaż wiadomość
Witam! Mam 14 lat, a moim problemem są rozstępy. Mam ich dość dużo. Większość jest białych, ale sine też mam. Nie jestem "pączkowata". Wręcz przeciwnie, aż za chuda, a do tego wysoka.
Wstydzę się chodzić na basen. U nas w szkole organizowany jest co tydzień za darmo i zawsze muszę mieć jakąś wymówkę.
Moje "perełki" są na udach i pośladkach. Wiem, że dużo dziewczyn je ma, ale ja i tak jestem załamana.
Cóż mam z nimi czynić? Są jakieś efektywne preparaty, ćwiczenia?

Czytałam o nich gdzieniegdzie, ale nic.
Wiem, że mogę liczyć na jakieś rady z tego właśnie forum.
PS. Czy bieganie pomaga?
dużo porad znajdziesz jak wpiszesz w wyszukiwarkę hasło "rozstępy"
Stary 2010-09-25, 15:05   #2673
Morrion
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
dużo porad znajdziesz jak wpiszesz w wyszukiwarkę hasło "rozstępy"
Tak, wiem... Już to robiłam, tylko że lubię odświeżać sprawy Myślę, że nie przeszkadza Wam to?
Morrion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 15:37   #2674
Vanilde
Rozeznanie

W Twoim wieku również miałam bardzo widoczne rozstępy, na pośladkach, udach i na plecach. Nie ma co się wymigiwać od basenu z tego powodu.

Przede wszystkim masuj skórę. Możesz kupić krem do rozstępów, np. Eveline różowy (bardzo go lubię) lub po prostu inny balsam. Najlepiej kup oliwkę i po każdej kąpieli masuj porządnie miejsca naznaczone rozstępami. Nie pozbędziesz się ich, ale spłycą się i szybko zbledną.

Poza tym: pij dużo wody. U Ciebie, podobnie jak i u mnie, rozstępy pojawiły się od szybkiego wzrostu. Musisz więc dbać o nawilżenie skóry i jej elastyczność.
Stary 2010-09-25, 16:40   #2675
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Cytat:
Tak, wiem... Już to robiłam, tylko że lubię odświeżać sprawy Myślę, że nie przeszkadza Wam to?
na następny raz: po prostu trzeba napisać w innym wątku o takiej samej tematyce bo właśnie takie wątki przeszkadzają
Stary 2010-09-25, 17:14   #2676
ferguusson
Zakorzenienie

Cytat:
tak, przeszkadza nam to.

Istnieje milion wątków na ten temat i właśnie powstał kolejny.

Będe przyznawac punkty karne za powielanie wątków.

MAC

exchange
ferguusson jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 04:20   #2677
kureczkaa
Przyczajenie

GG do kureczkaa Send a message via Skype™ to kureczkaa
Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

ja zakupiłam sobie baslam palmersa,zobaczymy co z tego będzie.. tylko jescze jakbym się nauczyła regularnego stosowania to by było fajnie.. jestem w ciąży, ale to cholerstwo zaczęło mi wyłazic na dole brzucha. kiedyś je miałam na piersiach, ale o dziwo tak pojaśniały, że są widoczne tylko w bardzo dobrym świetle z bliska..
Stary 2010-10-10, 20:33   #2678
kaskaderka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Jagoda1982 Pokaż wiadomość
niestety na rozstepy nie ma rady, tzn zadne kremy, balsamy, peelingi nie zlikwiduja juz istniejacych.
Ale ujedrnianie, natluszczanie skory spowoduje ze beda mniej widoczne
moj 14letni brat tez ma rozstepy-na plecach-poprzeczne. za szybko wystrzelil w gore i skora nie dala rady.
ja mam rozstepy nad pupa,ale juz dawno przestalam sie nimi przejmowac
Zgodzę się z tą wypowiedzią ale gdy rozstępy są świerze naprawde można się ich pozbyć,wiem,bo sama się ich pozbyłam.Nie wiem czy firma jeszcze istnieje ale ja zlikwidowałam rozstępy kremem z ATW.Niestety nie pamiętam dokładnie chyba to był XXL .Drogi produkt bo z 5 lat temu kosztował ok.45 zł.tubka ale ja polecam ten produkt i gdy będe miała znowu rozstępy to napewno do niego wrócę jeśli można go jeszcze kupić.Uprzedzam zainteresowanych,że trzeba się napracować nie tylko go nałożyć na skórę i już i napewno trzeba zużyć pare tubek ale warto!Nie będe tutaj zaglądać,bo tylko tyle chciałam przekazać ale dla zainteresowanych powiem,że firma ATW to firma taka jak awon i oriflame więc trzeba szukać kontaktu z przedstawicielami handlowymi w swojej okolicyAcha ja stosowałam na uda więc nie wiem czy na biust można ja się tym już nie zajmuje więc pytajcie przedstawicieli ja już więcej nic nie mogę dodać.Powodzenia z tym paskudzctwem!

kaskaderka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 12:32   #2679
zabciajs
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malamenda2009 Pokaż wiadomość
Hej właśnie też takie wczoraj u siebie zauważyłam na udach, a najgorsze jest to, że są już takie perłowo-białe i nie widzilam ich wcześniej, nie były na pewno nigdy fioletowe czy różowe, tylko od razu jasne. Też układają się poziomo, nie mam wahań wagi, jestem bardzo szczupła i jedyne co mi na myśl przychodzi, to że to od tabletek, które mają wływ na hormony. Może u Ciebie to też jest przyczyną, jeśli bierzesz? Nigdy nie myślałam, że bedę się z nimi męczyć, ale muszę nad nimi popracować...

Mam dokładnie identycznie:/

Ktoś wspominał o serum z wit C, ja słyszałam , że normalne łykanie wit C też coś daje.
Mam zamiar kupić sobie ten PALMER'S przez was opisywany.
A tak to smaruje się oliwką, masuje, peeling raz w tygodniu.
Mam nadzieje,że systematycznie coś to da...

Szukam czegoś jeszcze na Biochemi urody na rozstępy.

Edytowane przez zabciajs
Czas edycji: 2010-10-13 o 12:36
zabciajs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:13   #2680
asiulek25
BAN stały

Rozstępy to coraz częstszy problem kobiet w każdym wieku, nie tylko tych starszych, ale również i młodych. Pytasz czy da się zrobić coś, aby usunąć te niezbyt estetyczne prążki. Odpowiem tak, jeśli masz na piersiach rozstępy w kolorze czerwonym, różowym, bądź sinym to jest szansa na łatwiejsze ich usunięcie, jeśli natomiast twoja rozstąpiona skóra ma kolor biały, wtedy będzie już dużo ciężej z nimi walczyć. Otóż powinnaś zakupić sobie w drogerii, bądź aptece preparaty do usuwania rozstepów, mogą być to kremy, żele, maści. Wcieraj je w biust codziennie rano i wieczorem. Poza tym możesz zdecydować się na zabieg w salonie kosmetycznym. Jest nim dermabrazja. Jest to zabieg polegający na ścieraniu wierzchniej warstwy skóry za pomocą urządzenia przypominającego odrobinę frezerkę. Skóra na piersiach jest bardzo delikatna, więc taki zabieg nie jest całkowicie bezbolesny. Tu masz stronkę, gdzie znajdziesz szereg porad odnośnie pozbywania się rozstępów z piersi http://rozstepyusuwanie.info.pl/2010...obiet-w-ciazy/ Zajrzyj, może skorzystasz, z którejś porady.
asiulek25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 08:23   #2681
Natty602
Raczkowanie

witam wszystkich

już spory czas temu zauważyłam, że na moim ciele pojawiły się rozstępy. jestem jeszcze młoda, więc kiedyś zupełnie je bagatelizowałam, nie wiedząc, co to jest. zresztą, wtedy nie przeszkadzały mi. szybko urosłam i niestety również przytyłam. zauważyłam je na pośladkach, na udach, przed udami po dwa paseczki i na piersiach. najbardziej widoczne są na udach i pośladkach. na udach jest ich dosyć sporo i są już blade. na pośladkach mniej, ale są bardziej widoczne - w miejscu gdzie pośladek się kończy, przypominają blizny. przed udami są jeszcze różowe. na piersiach są blade, ale widać je najmniej, trzeba się naprawdę przyglądać. w chwili obecnej nie jest to wielki problem, bo mamy zimę, nie muszę się odkrywać. ale gdy przyjdzie lato... właśnie jestem w trakcie diety, zamierzam się w lecie opalać + regularnie masować rozstępy (zaczęłam wczoraj zwykłym balsamem). wiem, że usunąć całkowicie ich się nie da, ale czy może to pomóc? i czy to masło PALMER'S jest naprawdę dobre?

proszę o odpowiedź.
Zaczęłam: 22.11.2010
Natty602 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 19:17   #2682
Natty602
Raczkowanie

nikogo tutaj nie ma??
Zaczęłam: 22.11.2010
Natty602 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 20:48   #2683
ochun
Przyczajenie

Cześć!Słyszeliście o metodzie paramedycznej, tzw. suchej igły?
mam to "szczęścię" , że natura obdarowała mnie skłonnością do występowania rozstępów, poza1 nie są duże , ale jest ich trochę, mam je odkąd w zasadzie pamiętam, są już białe i z tego co się orientuję to jedyna do tej pory w miarę skuteczna metoda, czyli laser frakcyjny działa tylko na te różowe i sine rozstępy. Moje się nie kwalifikują. Największy problem stanowi 1 rozstęp w dość nietypowym miejscu. Gdy byłam dzieckiem miałam problemy zdrowotne i musiałam chodzić o kuli. Jak to kiedyś lekarze doradzali, po pewnym czasie odrzuciłam 1 kulę i wspierałam się tylko na 1 w prawej ręce. Teraz wiadomo, że to zabójcze dla kręgosłupa.
Mój uraz związany był z operacją kolana. Teraz mam ogromny rozchodzący się rozstęp na ramieniu, tzn. w zasadzie od miejsca kawałek za zakończeniem szyi aż rozpoczęcia ręki. Miejsce, które trudno ukryć, muszę więc stronić od koszulek na ramiączkach
Piszę, bo zaczęłam terapię na usuwanie blizny na kolanie i bodajże ta metoda też może się sprawdzić do usuwania rozstępów. Pani robiąca mi zabieg oprócz blizny zrobiła mi też zabieg na 2 małe rozstępy na kolanie, żeby zobaczyć jak moja skóra reaguje. Mam porobione fotki. Jak będą dobre rezultaty to za pół roku umieszczą na stronie.To zabieg robiony tym samym sprzętem co makijaż permanentny, jednak bez żadnego barwnika, dlatego jest trwały. To taka igła, najpierw miałam znieczuloną okolicę maścią, potem dokładnie "kłutą" tymi drganiami igłą. To żeby pobudzić kolagen, który jest pod skóra, by mogła tam dojść melanina, o ile dobrze zrozumiałam. Daje bardzo dobre wyniki odnośnie blizn. Ja mam na kolanie więc dość kłopotliwe miejsce, a skóra ciągle w ruchu.
Zabieg składa sie z serii. Dzisiaj miałam 1. za miesiąc albo 1,5 mam mieć następny, potem za 4 miesiące kontrolę, żeby ocenić czy potrzebny jest 3. Bodajże 3 to maximum. Końcowe efekty i "uwolneinei" melaniny ma być w pełnej formie 6 miesięcy po zabiegu. Dam wam znać jak zareagowały te moje rozstępy na kolanie.
ochun jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 16:37   #2684
Maria221
Wtajemniczenie

Podobno na rozstępy skuteczna jest Tretinoina np. płyn Atrederm, niektórzy z was mogą go znać, jako lek na trądzik. Zdziera skórę i po jakimś czasie rozstępy bledną, nieraz nawet znikają, ale to metoda dość bolesna i zdaje się krwista. Warto tę metodę uzupełniać wcieraniem wit.C no i serum przeciwko rozstępom.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:03   #2685
lamento
Raczkowanie

Ja tak szczerze powiem, z ręka na sercu, ze specjalistą nie jestem i nie znam się na tych wszystkich zabiegach. Można do mnie mówić, a ja jak ta ciemna masa jestem. Wiem jedno, jak trafi się do dobrego specjalisty, który zajmuje się medycyna estetyczną, czyli m. in. usuwaniem rozstępów to problem w zasadzie ma się z głowy. Ja miałam to szczęście, że takiego specjalistę poznałam i teraz od czasu do czasu chodzę do tej pani doktor. Indywidualnie dobra metody, tak, alby jak najlepiej działały i to jest fajne. Nie stosuje masowo jednego i tego samego. Jakby ktoś chciał, to mogę dać namiary na ta panią doktor (na priva proszę pisać).
lamento jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:02   #2686
malinkka19
Przyczajenie

Zauważyłam je u siebie przedwczoraj, mam wrażenie, że pojawiły się nagle, bo przecież oglądam się w lustrze i nigdy wcześniej ich nie widziałam :/ Myślałam, że mam jakieś rany, a to to paskudztwo. W dodatku na lewym pośladku mam ich więcej niż na prawym, to naprawdę wygląda makabrycznie :/ Kupiłam dziś krem kolagenowy z witaminą E z Farmixu, bo czytałam kiedyś, że witamina E pomaga na rozstępy, a w aptece nie było samej maści z nią... Jutro chyba zakupię Eveline Slim Extreme 3 D, bo nie stać mnie na droższe kosmetyki. Oprócz tego zaczęłam robić peeling z kawy i ćwiczyć mięśnie pośladków i ud. Mam nadzieję, że to da jakieś efekty, bo jak nie to będę załamana
malinkka19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 13:25   #2687
pesteczka030609
Raczkowanie

Dot.: Rozstępy -pomocy!

Ja do rozstępów mam niestety skłonności genetyczne. Moja mama ma w identycznych miejscach rozstępy... szok normalnie. Takie same kreski, wyglądamy jak bliźniaczki pod tym względem, figurę mamy zresztą też identyczną... Tak, że siebie nie obwiniam, że sama jestem sobie winna tego świństwa. Używałam już przeróżnych kremów, ale moja walka okazała się i tak bez sensu myślę nad jakimś zabiegiem... Peeling chemiczny, czy coś w tym stylu... Może ktoś coś polecić?

Edytowane przez pesteczka030609
Czas edycji: 2011-03-24 o 13:28
pesteczka030609 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 17:03   #2688
DiamondMe
Raczkowanie

Hej...
Dziewczyny błagam o radę.
Około 2 miesiące temu zauważyłam na swoich pośladkach wiele czeronych rozstępów. W styczniu odstawiłam tabletki hormonalne po 4 latach nie wiem może to od tego się proobiło? Rozstępy oszpeciły moje pośladki tak bardzo, że za każdym razem kiedy na nie patrze chce mi się płakać. Zawsze tyłek uważałam za jedną z lepszych części ciała. Teraz mam same kompleksy. Problemem dla mnie jest fakt, że rozstępy są CZERWONE! Przez co bardzo je widać. Wiem, że to faza początkowa i można teraz działać.
Kupiłam kremy Pharmaceris tocoreduct i jeszcze jakiś drugi zapobiegający rozstępom.
Smaruję regularnie 2 razy dziennie od około miesiąca.
dodatkowo smaruję je czasem w ciągu dnia No-scar lub Lioton 1000.
Ale niestety nie widać poprawy w ogóle. Jestem totalnie załamana.
Proszę doradźcie cop można zrobić żeby to zbielało.
Ile w ogóle może trwać mniej więcej taka faza zapalna? Jest możliwość, że zawsze zostaną czerwone? Nie przytyłam ani nic. Wszystko pewnie przez odstawienie hormonów. Boję się, że pojawią się kolejne. Jestem ostatnio w ciężkim stanie psychicznym i jeszcze teraz te rozstępy totalnie mnie dobiły.
Może powinnam iść na jakieś zabiegi?
Proszę o pomoc.
Wizyta u dermatologa mnie dobiła, bo powiedział, że już za późno jak się pojawiły to nie znikną ((((((((((
POMOCY
DiamondMe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 12:56   #2689
aneciashow
Raczkowanie

przez caly rok nic nie robilam, moje rozstepy sa juz biale. czy na biale w ogole cos dziala ? co sobie kupic ? masc z mocznikiem /. jakies pilingi ?
aneciashow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 16:34   #2690
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

ja mam straszne rozstępy.i tez glownie te czerwone.niestety nie mam pojecia co zrobic zeby nie bylo ich tak widac
wiele dziewczyn pisala ze jest tu sporo watkow o rozstepach ale ja chyba nie umiem szukac:/ wpisuje rozstepy w wyszukiwarke i wyskakuja rozne ale o rozstepach nic:/ moze jakies ustawienia mam nie teges:/ patrzylam na to wyszukiwanie zaawansowane ale tez za wiele mi nie znalazlo:/
cayman jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:46   #2691
Eldo_rado
amor vincit omnia

ja dziś wróciłam z solarium i... zobaczyłam, ze rozstępy mam nie tylko na udach ale i na pośladkach i to nie takie małe, ale spore (wręcz taka 'pajęczynka') na początku dojrzewania ważyłam bardzo dużo, roztyłam się... teraz powoli wracam do wagi, ale rozstępy są koszmarne chyba zdecyduję się ma mikrodemabrazję albo alser frakcyjny. ma ktoś doświadczenie z tymi zabiegami?
Eldo_rado jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 13:25   #2692
wyrocznia100
Przyczajenie

Witajcie...
Jak wszystkie tutaj posiadam rozstępy, są one w fazie zapalnej. Na noc smaruję się oliwką i zawijam folią spożywcza oraz bandażem elastycznym. Rano widać efekty, ale na wieczór są ciemnosine.
Pojawiły się po nagłym przytyciu spowodowanym zaburzeniami hormonalnymi. Nie stosowałam jeszcze żadnego preparatu, ale polecano mi cepan, fissan albo kolagen. Ktoś mówił mi o Eveline silm extreme 3.
Co wam pomaga i ile czasu minęło, aż stały się białe?
wyrocznia100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:51   #2693
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wyrocznia100 Pokaż wiadomość
Witajcie...
Jak wszystkie tutaj posiadam rozstępy, są one w fazie zapalnej. Na noc smaruję się oliwką i zawijam folią spożywcza oraz bandażem elastycznym. Rano widać efekty, ale na wieczór są ciemnosine.
Pojawiły się po nagłym przytyciu spowodowanym zaburzeniami hormonalnymi. Nie stosowałam jeszcze żadnego preparatu, ale polecano mi cepan, fissan albo kolagen. Ktoś mówił mi o Eveline silm extreme 3.
Co wam pomaga i ile czasu minęło, aż stały się białe?
Własnie ciekawi mnie to ,czy jak sie robia rozstepy ciemnosine z czerwonych to dobrze czy zle?
Ja o swoich rozstepach lepiej mowic ,nie bede ! Zaraz im zrobie peeling z salica...
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 15:50   #2694
wyrocznia100
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Własnie ciekawi mnie to ,czy jak sie robia rozstepy ciemnosine z czerwonych to dobrze czy zle?
Ja o swoich rozstepach lepiej mowic ,nie bede ! Zaraz im zrobie peeling z salica...
To raczej źle już niektóre są białawe...
To chyba zmiana fazy rostępów...
A jaki ten peeling?
Stary 2011-05-18, 22:06   #2695
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez wyrocznia100 Pokaż wiadomość
To raczej źle już niektóre są białawe...
To chyba zmiana fazy rostępów...
A jaki ten peeling?
Tylko mi sie sine robia ,po ostrych masażach,rozcieraniu ,wcieraniu w nie kremu z mocznikiem ,jak przestaje to robić na dwa dni ,to znowu sie robia jasno czerwone ,sama juz nie wiem
a peeling to KAWS SALICYLOWY mieszany ze spirytusem.Ma wysokie stężenie i złuszcza super skórę
Tutaj kilka informacji o tym kwasie,głownie jest wykorzystywany do złuszczania twarzy ,ale wieksze stężenia nadaja sie do rozstępów.
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...65&postcount=1
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 01:04   #2696
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

peeling z salicylem na rozstepy?hm chyba musze spróbować
a daje Ci coś?
a z kwasem migdałowym?
a ze krem z mocznikiem tez na to nie wpadlam heh
wszystko to mam wiec zobacze.
a rozstepy to wlasnie sa najpierw czerwone potem fioletowe a potem biale.czerwone i te fioletowe da sie jeszcze usunąć.tzn tak gdzies czytalam.
Stary 2011-05-19, 10:01   #2697
wyrocznia100
Przyczajenie

Bo to faza zapalna, te białe można usunąć laserowo. W moim przypadku rano są super, bo prawie ich nie widać, ale na wieczór są paskudne. Mam je na wewnętrznej stronie ud. Nie wiem także dlaczego mnie swędzą. Próbuję ich już nie drapać, bo zdarzyło się tak, że mocno rozdrapałam i na rozstępie (nawet pod) pojawiła się krew(otarcie) i już to nie zniknęło. Mam jeden bardzo widoczny pod kolanem, wygląda jak wielkie pęknięcie naczynka. Szkoda, bo idzie lato...
Stary 2011-05-19, 11:10   #2698
cayman
Raczkowanie

GG do cayman

ponoć gdy swędzą rozstępy tzn że się zabliniają.jak się je smaruje to też szybciej ten proces przechodzi i tym bardziej swędzą ale to wyczytałam gdzieś...
ja mam całe uda z rozstępów.i ręce oraz na piersiach.na co się patrzeć nie mogę i tylko czekam aż zrobią się białe wtedy mi się z skórą zleją i już nie będzie ich tak widać:/
Stary 2011-05-19, 12:03   #2699
wyrocznia100
Przyczajenie

Mi się robiły na biodrach jeszcze, ale jak przeszłam na dietę zatrzymały się i nawet mogę powiedzieć, ze do końca się nie rozwinęły i teraz ledwo je widać.
Stary 2011-05-24, 14:06   #2700
mikusiaa90
Raczkowanie

Hej!
Ja mam takie pytanie. Zrobiły mi się rozstępy na ręku na bicepsie, zupełnie nie wiem dlaczego bo ani nie przytyłam ani nie schudłam no ale nieważne. W każdym bądź razie wyczytałam, że trzeba tą skórę ścierać peelingami, szorstkimi rękawicami itp, ale mi się wydaje, że tak jest jeszcze gorzej. Mam świeże rozstępy zrobiły mi się dosłownie 2 tyg temu i po kremie były już bardzo ładne, a po tym tarciu są znów czerwone, podrażnione. I nie wiem czy ścierać i podrażnienie jak zejdzie to będzie ok czy tylko balsam? Prosze o odpowiedzi
mikusiaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ciało, gładka skóra, laser, łydki, mikrodermabrazja, pomoc, rozstępy, zabiegi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości