Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-05-25, 22:19   #2701
klaudens
Zakorzenienie

Dot.: Rozstępy-WĄTEK ZBIORCZY.

z tego co wydaje mi się, ściera się rozstępy już takie głębokie, białe, aby chociaż trochę wyrównać tę skórę

a ja chciałam się pożalić, bo mam rozstępy przy kolanach od wewnątrz nóg i od kilku lat ciągle są fioletowe... tzn jak spojrze wieczorem to są białe, ale w dzień przy chodzeniu, czy jak wyjdę z wody latem są fioletowe
klaudens jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 10:07   #2702
wyrocznia100
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mikusiaa90 Pokaż wiadomość
Hej!
Ja mam takie pytanie. Zrobiły mi się rozstępy na ręku na bicepsie, zupełnie nie wiem dlaczego bo ani nie przytyłam ani nie schudłam no ale nieważne. W każdym bądź razie wyczytałam, że trzeba tą skórę ścierać peelingami, szorstkimi rękawicami itp, ale mi się wydaje, że tak jest jeszcze gorzej. Mam świeże rozstępy zrobiły mi się dosłownie 2 tyg temu i po kremie były już bardzo ładne, a po tym tarciu są znów czerwone, podrażnione. I nie wiem czy ścierać i podrażnienie jak zejdzie to będzie ok czy tylko balsam? Prosze o odpowiedzi
Nie ścieraj bo podrażniasz. Będziesz miała je bardziej widoczne bo ścierasz skórę i powodują się takie niby otarcia.
Ja po drapaniu miałam tak... A badałaś hormony? Bo czerwone rozstępy najczęściej powstają na skutek zaburzeń hormonalnych.
wyrocznia100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 14:50   #2703
elodie96
Raczkowanie

Witajcie!
Pomóżcie mi, błagam. Mam 15 lat i rozstępy. Jestem szczupła, ważę 46kg przy 165 cm wzrostu. Wiem, ze jestem w fazie wzrostu itd., ale te rozstepy mnie wykanczają! Ostatnio jako iż lato sie zbliza nie było dnia zebym nie płakała. Rozstepy pojawiły mi się na udach po zewnetrznej stronie i na biodrach. Te na biodrach sa gigantyczne! Wszystkie sa pioziome, nie takie pionowe. Na udach rowniez. Stosowałam rozne kremy, teraz mam z perfecty "dla mam" i jakby te na biodrach zrobily sie czerwone. Na udach natomiast sa białe, a w sloncu sinawe. Nie wiem juz co robic. W tamtym roku w wakacje, musialam je miec, ale nie przejmowalam sie! W zasadzie tych na ud nie bylo widac. Ale teraz nie potrafie o tym nie myslec! To moj najwiekszy kompleks! Błagam kochane pomozcie. Licze na was .
Pozdrawiam i sciskam mooocnooo! ;*
elodie96 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:49   #2704
Zet24
Przyczajenie

Może smaruj dane części ciała kremem LeMaadr. Jest przeciw rozstępom i na rozstępy już istniejące. Mnie ochronił w ciąży przed rozstępami.
Zet24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 08:34   #2705
milusiaam
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cayman Pokaż wiadomość
peeling z salicylem na rozstepy?hm chyba musze spróbować
a daje Ci coś?
a z kwasem migdałowym?
a ze krem z mocznikiem tez na to nie wpadlam heh
wszystko to mam wiec zobacze.
a rozstepy to wlasnie sa najpierw czerwone potem fioletowe a potem biale.czerwone i te fioletowe da sie jeszcze usunąć.tzn tak gdzies czytalam.
Moim zdaniem pomaga,migdałowy jest chyba za słaby ,ale nie znam sie ,az tak ,uzywam tego co akurat mam ,zeby zwalczyc te dziadygi

Cytat:
Napisane przez wyrocznia100 Pokaż wiadomość
Nie ścieraj bo podrażniasz. Będziesz miała je bardziej widoczne bo ścierasz skórę i powodują się takie niby otarcia.
Ja po drapaniu miałam tak... A badałaś hormony? Bo czerwone rozstępy najczęściej powstają na skutek zaburzeń hormonalnych.
Czy jestes pewna tych słow?
milusiaam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 15:59   #2706
mikusiaa90
Raczkowanie

A stosowała któraś z Was może Revitol Strech Mark na rozstępy? Jak czytam to nr 1 w rankingach i w ogóle. Co prawda ja go stosuje dopiero tydzień, ale już się niecierpliwie bo mam rozstępy na ręku, ładna pogoda a ja chodze w swetrach bo mi wstyd;/ i zastanawiam się czy kupić drugą tubkę czy zainwestować w coś innego?
mikusiaa90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 13:33   #2707
shecky
Przyczajenie

Hej!Mam problemMoje rozstępy są białe i pokrywają większą część pośladków,jak i sporadycznie na pplecach.Wiem że spaliłam sprawę ale pojawiły sie one u mnie kiedy jeszcze nawet nie wiedziałam co to jest macie moze jakieś sposoby żeby chociaż zmniejszyć ich widoczność?Cokolwiek Jestem tak załamana że szok.:<
shecky jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 15:14   #2708
borczus88
Rozeznanie

Witam
Czy któraś z was stosowała może dermaroller na swoje rozstępy??
Zastanawiam się nad kupnem już od pół roku (mam stare rozstępy), koszt urządzenia od około 100zł na allegro, koszt zabiegu w salonie 1000zł (na to mnie nie stać)

Podzielcie się doświadczeniami jeśli ktoś stosował
borczus88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:34   #2709
aneciashow
Raczkowanie

ja tez mam rozstepy i wstydze sie pokazac nogi, mam na kolanach i biodrach ^^ kupilabym cos sobie, ale nie wiem co jest na poczatek dobre i oczywiscie mam je juz biale, jakies masaze, ? jaki krem np z rossmana polecacie ?
aneciashow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 18:34   #2710
chocolate_brown
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez borczus88 Pokaż wiadomość
Witam
Czy któraś z was stosowała może dermaroller na swoje rozstępy??
Zastanawiam się nad kupnem już od pół roku (mam stare rozstępy), koszt urządzenia od około 100zł na allegro, koszt zabiegu w salonie 1000zł (na to mnie nie stać)

Podzielcie się doświadczeniami jeśli ktoś stosował
Ja stosowalam w tamtym roku ale dosc nieregularnie. Mysle ze jakas poprawa byla, ale to nie oznacza ze zniknely Teraz nie jest dobry czas na rollowanie bo nie mozna zrollowanych miejsc wystawiac na slonce.
Stary 2011-06-03, 14:24   #2711
Ula28
Raczkowanie

Chciałam się zapytać czy drenaż linfatyczny nie rozciagnie jeszcze bardzierj skóry skłonnej do rozstepów i czy może na rozstepy lepsze są fale ( zapobiegawczo, oraz na chociasz jakiekolwiek zminimalizowanie rozsteów)
Stary 2011-06-08, 12:33   #2712
dobrawrozka
Raczkowanie

dziewczyny, nie mam już siły na te rozstępy..
najdziwniejsze jest to, że nie mam żadnych czerwonych czy fioletowych tylko od razu robią się białe..
dośc, że tyłek mam już w paskach od 5 lat, to teraz rozstępy zrobiły się pod i nad kolanami i to w ciągu kilku dni...już nie ogarniam..kremowałam wszystkim co się dało...i kremami na rozstępy,przeciw...
to dlaczego robią się nowe? i TO NA NOGACH..od pupy w dół i od kolan w dół..nie daje rady..
na wzrost 180, 51 kg..to obłęd..dodatkowo mam ledwo 20 lat
mama nie ma ani jednego, babcia też..
dobrawrozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:08   #2713
klaudens
Zakorzenienie

współczuje a hormony badałaś może?
Stary 2011-06-08, 13:12   #2714
mimi0290
Zadomowienie

Co myślicie o balsamie eveline tym antycellulit/ na rozstępy ? Może coś pomorze, ma dobre opinie na kwc http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,80...it.html&next=1

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:29   #2715
klaudens
Zakorzenienie

ja używałam tylko próbki, przyjemny dla ciała, ale o efektach się nie mogę wypowiedzieć
Stary 2011-06-08, 15:05   #2716
dobrawrozka
Raczkowanie

idę na badanie hormonów jutro rano...
odnośnie serum slim 3d eveline - stosowałam dwa opakowania(dwa miesiące) i fajnie chłodzi, skóra jest napięta i gładka ale na moje to chwilowy efekt...

wiecie co jest dziwne dziewczyny..napatrzyłam się na taką patologiczną rodzinę..niż społeczny totalny, smród, rodzą dzieci jedno po drugim ale żadnego rozstępu u nich nie zauważyłam (będąc na plaży) ...to jakieś popierd...
Stary 2011-06-09, 14:55   #2717
mikusiaa90
Raczkowanie

Hej słuchajcie... moje rozstępy wcześniej były takimi wgłębionymi rowkami a teraz nagle zrobiły się wypukłe... wygląda to tak jakby mi żyły powychodziły;/ (całe szczęście że już nie są czerwone jak wcześniej bo by tragicznie wyglądały czerwone wypukłe pręgi) możecie mi powiedzieć czemu tak się dzieje?
Stary 2011-06-09, 18:13   #2718
dobrawrozka
Raczkowanie

twoje rozstępy przechodzą w trwałą fazę,dlatego..ja wcześniej też miałam wklęsłe teraz mam wypukłe..czuć przy dotyku..

wiecie o czym dzisiaj usłyszałam..że nie powinno się szorować gąbką typu syrenką,bo to najgorsze zabójstwo dla rozstępów i delikatnej skóry..drobne peelingi,masaże ciała,lekkie podszczypywanie miejsc dotkniętych cellulitem..i druga ważna sprawa jeśli chodzi o kremy..nie można używać kremów NA rozstępy w miejsca niedotknięte rozstępami(ponieważ powstają nowe świeże) gdzie nie ma rozstępów nawilżamy oliwką zwykła a nie kremami..
4.próbuje zaakceptować siebie
Stary 2011-06-09, 18:30   #2719
mikusiaa90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dobrawrozka Pokaż wiadomość
twoje rozstępy przechodzą w trwałą fazę,dlatego..ja wcześniej też miałam wklęsłe teraz mam wypukłe..czuć przy dotyku..
No właśnie dziwne to bo w faze trwałą przechodzą po dość długim czasie a ja je mam od jakiś 1,5 miesiąca... i od razu zaczęłam je smarować kremem... może one poprostu w ten sposób zaczynają znikać?
Stary 2011-06-09, 18:58   #2720
dobrawrozka
Raczkowanie

jeśli są białe nie zaczną znikać..ogólnie to nie jest tak, że jeśli masz fioletowe rozstępy to można się ich pozbyć...to zależy od skóry..jedni smarują i stają się białe i innym małymi krokami się płycą..

1,5 miesiąca to krótki okres..czasem fioletowe rozstępy potrzebują roku żeby przejść w drugą fazę czasem wystarczy dwa miesiące i są białe..zależy kto jaką ma skórę..
Stary 2011-06-09, 20:13   #2721
klaudens
Zakorzenienie

u mnie kilka lat wciąż się fiolecą, najgorzej jak wyjdę po kąpieli

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

wypukłe tez sie robią jak sie przytyje
Stary 2011-06-09, 22:30   #2722
mikusiaa90
Raczkowanie

no właśnie 1,5 miesiąca to krótko więc to nie możliwe, że już przechodzą w tą ostatnią fazę zwłaszcza, że walczę z nimi baaaardzo intensywnie... dziwi mnie to, że wypukłe są tylko 2 rozstępy reszta normalnie... łatwo jest je u mnie policzyć bo jest ich dosłownie kilka w ty miejscu. Zaczęłam stosować krem jak tylko zauważyłam, że coś się dzieje... aaa i nie przytyłam, zbadałam hormony;/ więc jakieś inne sugestie może dlaczego się stały wypukłe?
Stary 2011-06-09, 22:38   #2723
dobrawrozka
Raczkowanie

każdy ma inną skórę..a czemu ja mam ciągle nowe rozstępy i są od razu białe? fioletowych nie widziałam na oczy..
dermatolog tłumaczyła mi tak: że tkanka każdego człowieka ma swój indywidualny rozwój..mój były przykładowo miał fioletowe pręgi 2 lata...moja kumpela podobny problem do Ciebie..i wystarczył miesiąc żeby rozstępy robiły się białe..a wypukają się dlatego, że może je trzesz gąbką i mechanicznie naruszasz świeży naskórek..
Stary 2011-06-10, 00:21   #2724
atilav
Rozeznanie

Cytat:
każdy ma inną skórę..a czemu ja mam ciągle nowe rozstępy i są od razu białe? fioletowych nie widziałam na oczy..
dermatolog tłumaczyła mi tak: że tkanka każdego człowieka ma swój indywidualny rozwój..mój były przykładowo miał fioletowe pręgi 2 lata...moja kumpela podobny problem do Ciebie..i wystarczył miesiąc żeby rozstępy robiły się białe..a wypukają się dlatego, że może je trzesz gąbką i mechanicznie naruszasz świeży naskórek..
No właśnie moje też od razu robią się białe

To dziewczyny, jak to w końcu jest?
Można w końcu peelingować miejsca z rozstępami czy nie?
Bo muszę się za nie porządnie wziąć i nie wiem czy mogę je ścierać gruboziarnistym peelingiem ?
Muszę zacząć działać, a nie chce pogorszyć ich stanu

A i dodam, że mam 18 lat i są niemal wszędzie
Na przedramionach, udach, pośladkach i plecach
Nie wiem co mam z nimi robić, bo od razu stają się białe, a te podobno są niemożliwe do zlikwidowania

Edytowane przez atilav
Czas edycji: 2011-06-10 o 08:20
atilav jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 19:02   #2725
dobrawrozka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez atilav Pokaż wiadomość
No właśnie moje też od razu robią się białe

To dziewczyny, jak to w końcu jest?
Można w końcu peelingować miejsca z rozstępami czy nie?
Bo muszę się za nie porządnie wziąć i nie wiem czy mogę je ścierać gruboziarnistym peelingiem ?
Muszę zacząć działać, a nie chce pogorszyć ich stanu

A i dodam, że mam 18 lat i są niemal wszędzie
Na przedramionach, udach, pośladkach i plecach
Nie wiem co mam z nimi robić, bo od razu stają się białe, a te podobno są niemożliwe do zlikwidowania

widzisz, ja skończyłam 20..myślałam,że będę cieszyła się wkraczając w dorosłość ale jak patrzę na nogi 30,40 letnich dziewczyn to chce mi się płakać..nie ważne czy grubsze czy chudsze ale rozstępów u nich nie widzę a ja mam całe nogi(uda zewnatrz ,wewnatrz) +łydki,tyłek,biodra
i ku..r.w....ciagle robią sie nowe
Stary 2011-06-11, 00:25   #2726
pissanka
Raczkowanie

GG do pissanka

cześć dziewczyny! znalazłam taką stronę http://www.howcanigetpregnant.org/re...w-before-after
na której dziewczyna opisuje super skuteczny sposób na rozstępy, podaje linki do stron na których można okazyjnie kupić krem Revitol a dwa pozostałe kosmetyki dostać jedynie za koszt przesyłki (ciekawe jak w rzeczywistości sprawa wygląda... ) w każdym razie pisze ona że stosuje: ten znany krem na rostępy plus krem antycellulitowy plus jakiś super samoopalacz, który wizualnie pomaga ukryć rozstępy
(zapewne zarabia na polecaniu tych linków, ale zdjęcia plus komentarze wyglądą dość sensownie)

co myślicie? na razie nie mam gotówki żeby zamówić ten krem, ale za miesiąc wyjeżdzam na wakacje i nie chcę kolejny raz przeżywać psychicznych katuszy ze względu na rozstępy na całym ciele...mam je od 3 lat, większość wciąż jest fioletowa i duuża, a występują od ramion po łydki ... czas się ich pozbyć!
Przy okazji pragnę zwrócić uwagę że pierwszym krokiem przy udoskonalaniu ciała powinna być akceptacja i miłość, planuję czule przemawiać do swojej skóry podczas smarowania jej drogimi kremami! jeśli same nie pokochamy swoich ciał to jak możemy oczekiwać tego od innych
pissanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 12:38   #2727
mikusiaa90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pissanka Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! znalazłam taką stronę http://www.howcanigetpregnant.org/re...w-before-after
na której dziewczyna opisuje super skuteczny sposób na rozstępy, podaje linki do stron na których można okazyjnie kupić krem Revitol a dwa pozostałe kosmetyki dostać jedynie za koszt przesyłki (ciekawe jak w rzeczywistości sprawa wygląda... ) w każdym razie pisze ona że stosuje: ten znany krem na rostępy plus krem antycellulitowy plus jakiś super samoopalacz, który wizualnie pomaga ukryć rozstępy
(zapewne zarabia na polecaniu tych linków, ale zdjęcia plus komentarze wyglądą dość sensownie)

co myślicie? na razie nie mam gotówki żeby zamówić ten krem, ale za miesiąc wyjeżdzam na wakacje i nie chcę kolejny raz przeżywać psychicznych katuszy ze względu na rozstępy na całym ciele...mam je od 3 lat, większość wciąż jest fioletowa i duuża, a występują od ramion po łydki ... czas się ich pozbyć!
Przy okazji pragnę zwrócić uwagę że pierwszym krokiem przy udoskonalaniu ciała powinna być akceptacja i miłość, planuję czule przemawiać do swojej skóry podczas smarowania jej drogimi kremami! jeśli same nie pokochamy swoich ciał to jak możemy oczekiwać tego od innych
Ja używam tego Revitolu Strech Marks tylko że w tubce a nie w pudełeczku jak na tym forum, ale to chyba jest to samo. Dziś mijają równo 3 tygodnie jak zaczęłam go używać no i musze powiedzieć, że 2 rozstępy zniknęły mi prawie zupełnie widać je dopiero jak naciągnę skórę a kolejne 2 już są dużo mniej widoczne... nie wiem może to jeszcze za krótki okres, ale oprócz tych 4 z którymi się coś dzieje to reszta jest jak była... Łatwo jest je u mnie policzyć bo w sumie było ich 12 i teraz zastanawiam się czy kupić drugą tubkę i kontynuować czy zainwestować w krem z mocznikiem. W każdym razie Revitol w miesiąc zupełnie rozstępów nie zredukuje;/
Stary 2011-06-11, 13:50   #2728
atilav
Rozeznanie

Cytat:
widzisz, ja skończyłam 20..myślałam,że będę cieszyła się wkraczając w dorosłość ale jak patrzę na nogi 30,40 letnich dziewczyn to chce mi się płakać..nie ważne czy grubsze czy chudsze ale rozstępów u nich nie widzę a ja mam całe nogi(uda zewnatrz ,wewnatrz) +łydki,tyłek,biodra
i ku..r.w....ciagle robią sie nowe
Znam ten ból

Ja przed chwilą zakupiłam zachwycany żel Eveline oraz oliwkę dla dzieci i od dziś zaczynam walkę z tym paskudztwem !

Muszę poczytać jeszcze ten wątek, może znajdę jeszcze jakieś porady

atilav jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:39   #2729
dobrawrozka
Raczkowanie

chyba zdecyduje się na serie mezoterapii igłowej, żeby chociaż nowe nie powstawały..
Stary 2011-06-11, 23:31   #2730
joaana_jr
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, nie wiem czy już był poruszany ten temat, jeśli tak to wybaczcie za powtórki.... Czy któraś z Was używała peelengów chemicznych? Mam na myśli kwasy glikolowy i temu podobne????
joaana_jr jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
ciało, gładka skóra, laser, łydki, mikrodermabrazja, pomoc, rozstępy, zabiegi

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości