NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-04-05, 14:13   #3391
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Meduza super

Wersta - ten sephorowy rozswietlacz po prawej to jest taki sam jak w takim kwadratowym pudełku, który był wcześniej sprzedawany? Tak z ciekawości się pytam A ten ciemniejszy też mi się podoba, muszę go obadać, faktycznie jako cień może być dobry
A co do tego po prawiej, to mnie osobiście podoba się efekt na buzi tego rozświetlacza, fajnie też wygląda pod łukami brwiowymi

Moje zbiory w ostatnim czasie się trochę zmieniają - część usiłuję sprzedać, część wymieniam, w związku z czym mam trochę nowych rzeczy, ale nie chce mi się robić fot
Z ciekawszych rzeczy - po dyskusjach na temat najnowszej kolekcji Diora (Icy white i te sprawy ) zapodałam sobie pojedynczy kolorek Amber Plum - jak dla mnie jest boski takie bordo ze złotymi refleksami.. super
Stary 2007-04-05, 14:15   #3392
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aneta dużego wyboru nie ma. Poza Lucidity EL jest jeszcze Trans L'oreala - ale ma same ciemne odcienie i puder rozświetlający Dr Hauschki - jest w jednym jasnym odcieniu.

Trochę boję się tego Lucidity,opinie są tak bardzo różne .
Stary 2007-04-05, 14:27   #3393
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość

Trochę boję się tego Lucidity,opinie są tak bardzo różne .
No tak to już jest z ocenami. Każdemu co innego odpowiada.

Ja ostatnio w ogóle zrezygnowałam z sypkich pudrów na rzecz kompaktów pudrowych.
Contax jest offline  
Stary 2007-04-05, 15:17   #3394
bieta
Zadomowienie

Aneto ja mam właśnie Lucidity i jestem z niego bardzo zadowolona (pisałam już wyżej), kolor najjaśniejszy (dostępny u nas), choć prawdę mówiąc gdyby był dostęny jeszcze trochę jaśniejszy to bym się nie obraziła miałam też L'Oreala - mały koszmarek (głównie kolorystyczny), faktycznie same ciemne, jakoś nie podobał mi się też za bardzo efekt na twarzy.

Aha i był bardzo mało wydajny. Skończył mi się w tempie ekspresowym

Edytowane przez bieta
Czas edycji: 2007-04-05 o 15:19 Powód: dopisek :)
bieta jest offline  
Stary 2007-04-05, 15:42   #3395
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Aneto ja mam właśnie Lucidity i jestem z niego bardzo zadowolona (pisałam już wyżej), kolor najjaśniejszy (dostępny u nas), choć prawdę mówiąc gdyby był dostęny jeszcze trochę jaśniejszy to bym się nie obraziła miałam też L'Oreala - mały koszmarek (głównie kolorystyczny), faktycznie same ciemne, jakoś nie podobał mi się też za bardzo efekt na twarzy.

Aha i był bardzo mało wydajny. Skończył mi się w tempie ekspresowym
Czy puder ten jest dużo ciemniejszy od podkładu np.najjaśniejszego Sally Hansen albo Lumene (tych co były na fotce,którą wkleiłaś )?Jak byś mogła porównać...
Stary 2007-04-05, 16:23   #3396
bieta
Zadomowienie

Cytat:
Czy puder ten jest dużo ciemniejszy od podkładu np.najjaśniejszego Sally Hansen albo Lumene (tych co były na fotce,którą wkleiłaś )?Jak byś mogła porównać...
Łatwiej mi zrobić zdjęcie niż opisywać Na górze jest Lumene vanilla w spray'u na dole EL Lucidity 01 Light - oba są napaćkane grubo, żeby było coś widać.
Dopiero na zdjęciu porówawczym widzę, że LU jest bardziej chłodny i jakby lekko w róż wpada, na twarzy w ogóle tego nie dostrzegałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolory.jpg (57,5 KB, 137 załadowań)
bieta jest offline  
Stary 2007-04-05, 16:50   #3397
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Łatwiej mi zrobić zdjęcie niż opisywać Na górze jest Lumene vanilla w spray'u na dole EL Lucidity 01 Light - oba są napaćkane grubo, żeby było coś widać.
Dopiero na zdjęciu porówawczym widzę, że LU jest bardziej chłodny i jakby lekko w róż wpada, na twarzy w ogóle tego nie dostrzegałam

Dziękuję Ci bardzo bardzo .Ale tak sobie jeszcze pomyślałam... .Używasz również sypkich pryzm Delicate Beige.Czy one odcieniem się bardzo różnią na twarzy (ale nie testuj już )?Może któryś z pudrów daje jaśniejszy efekt (który?) ?Ale pytań .
Stary 2007-04-05, 17:03   #3398
bieta
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję Ci bardzo bardzo .Ale tak sobie jeszcze pomyślałam... .Używasz również sypkich pryzm Delicate Beige.Czy one odcieniem się bardzo różnią na twarzy (ale nie testuj już )?Może któryś z pudrów daje jaśniejszy efekt (który?) ?Ale pytań .
Wg mnie dość podobnie wyglądają na twarzy, pryzmy są nieco cieplejsze. LU ma drobiny, ale żaden brokat, bardzo drobne i widać je chyba tylko w ostrym słońcu; jest też mocniej rozświetlający od pryzm. Wydaje mi się też, że jest na skórze jaśniejszy (może dlatego, że ma jednak ciut chłodniejszy odcień) - jednak gdybym musiała wybierać jeden, to na EL bym się zdecydowała
bieta jest offline  
Stary 2007-04-05, 17:13   #3399
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Wg mnie dość podobnie wyglądają na twarzy, pryzmy są nieco cieplejsze. LU ma drobiny, ale żaden brokat, bardzo drobne i widać je chyba tylko w ostrym słońcu; jest też mocniej rozświetlający od pryzm. Wydaje mi się też, że jest na skórze jaśniejszy (może dlatego, że ma jednak ciut chłodniejszy odcień) - jednak gdybym musiała wybierać jeden, to na EL bym się zdecydowała

Jeszcze raz dziękuję ,chyba się jednak na niego zdecyduję .
Stary 2007-04-05, 18:00   #3400
bieta
Zadomowienie

Cytat:
Jeszcze raz dziękuję ,chyba się jednak na niego zdecyduję .
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona z wyboru żeby nie było na mnie
bieta jest offline  
Stary 2007-04-05, 18:16   #3401
wersta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość

Wersta - ten sephorowy rozswietlacz po prawej to jest taki sam jak w takim kwadratowym pudełku, który był wcześniej sprzedawany?
jest mniej błyszczący, mniej rozświetla. daje bardziej subtelny efekt
nie widać w nim drobinek, na skórze widać jednolitą połyskującą poświatę.

jako rozświetlaczowa maniaczka nie mogłam się oprzeć
bardzo lubię obydwa: i starą kwadratową wersję i tę nową w okrągłym pudełeczku.
wersta jest offline  
Stary 2007-04-05, 18:35   #3402
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Wersta, dzięki za wyjaśnienie
Stary 2007-04-05, 19:13   #3403
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Ostatnio kupiłam tusz Masterpiece i od teraz jestem chyba maniaczką gumowych szczot Widać Pomadko, że szczotka szczotce nierówna
Niew ukrywam, że własnie przez ten głupi tusz z Avonu zniechęciłam się do tego typu szczotek. Musi mi minąć trauma, choćby nawet po tym jak ostatnio ukułam się tą szczotką prosto w źrenice. Bolało...

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
wkleję moj zakupy z ostatnich 2 tyg.
bardzo polecam rozświetlacz potrójny sephory (ten po prawej). a drugi ciemniejszy kupiłam jako cień
Fajny ten rozświetlacz po prawej [beżo-brązo-róz] z Sephory.

Cytat:
Idę czytać o podkładzie w sprayu, bo wygląda interesująco.
Mocno kryje, jak trwałość itp.? Nadaje się do cery mieszanej?
Stary 2007-04-05, 19:34   #3404
agnieska
Zakorzenienie

Pomadko już go nie ma w sprzedaży niestety są jeszcze ciemniejsze odcienie do upolowania, ale nie 01
agnieska jest offline  
Stary 2007-04-05, 20:19   #3405
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magi81 Pokaż wiadomość
Meduza wygląda fantastycznie tym bardziej jeśli piszesz, że w realu kolory są bardziej intensywne.
Cytat:
Napisane przez michasiapio Pokaż wiadomość
booossskka!!!
Meduza dziękuje za komplementy
Cytat:
bardzo polecam rozświetlacz potrójny sephory (ten po prawej). a drugi ciemniejszy kupiłam jako cień
Daj znać jak ten rozświetlacz będzie się sprawdzał na oku
Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Meduza super
Moje zbiory w ostatnim czasie się trochę zmieniają - część usiłuję sprzedać, część wymieniam, w związku z czym mam trochę nowych rzeczy, ale nie chce mi się robić fot
Z ciekawszych rzeczy - po dyskusjach na temat najnowszej kolekcji Diora (Icy white i te sprawy ) zapodałam sobie pojedynczy kolorek Amber Plum - jak dla mnie jest boski takie bordo ze złotymi refleksami.. super
Dziękuję a bordo ze złotymi refleksami brzmi baaardzo zachęcająco
Cytat:
Ja ostatnio w ogóle zrezygnowałam z sypkich pudrów na rzecz kompaktów pudrowych.
A jaki testujesz?
truheart jest offline  
Stary 2007-04-05, 20:22   #3406
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

A jaki testujesz?

DP Chanel
Lumene
MAC

przymierzam sie do zakupu Lancastera
Contax jest offline  
Stary 2007-04-05, 20:28   #3407
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
ooo
agnieska jest offline  
Stary 2007-04-05, 20:37   #3408
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
ooo
Contax jest offline  
Stary 2007-04-05, 20:46   #3409
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
DP Chanel
Lumene
MAC

I który twoim zdaniem wypada najlepiej pod wzlędem utrzymania względnego matu w ciągu dnia i koloru dla bladzioszków?
truheart jest offline  
Stary 2007-04-05, 22:18   #3410
coldold
Proszkonizatorka

mam zlą wiadomość moja siostra wprawdzie przywiozla mi aparat ale zapomniala juz o kablu do komputera super, nie? Zrobilam juz zdjecia teraz bede tylko na kabel czekac w sobote powinnam miec ale ta po swietach.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline  
Stary 2007-04-06, 07:44   #3411
bieta
Zadomowienie

Pomadko - nie wiem, czy gdzieś jeszcze w ogóle można dostać podkłady z serii Touch Matt, ja w perfumerii się dowiedziałam, że cała ta seria jest wycofana
Co do samego podkładu, ja jestem z niego średnio zadowolona. Jest b. naturalny, ale kryje słabo, z matem też mogłoby być lepiej. O niebo lepszy był też z serii Touch Matt, ale we fluidzie (oba na KWC oceniłam). Największą zaletą tego w spray'u jest właśnie jego supernaturlany efekt.
bieta jest offline  
Stary 2007-04-06, 07:57   #3412
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
I który twoim zdaniem wypada najlepiej pod wzlędem utrzymania względnego matu w ciągu dnia i koloru dla bladzioszków?
Trudne pytanie, bo ja sama takim ewidentnym bladzioszkiem nie jestem, dzięki swoim piegom
Mam cerę jasną, ale nie tak bardzo jak Ty

Jak używałam filtrów Avene (emulsja, mleczko, spray) to najlepiej sprawował się DP Chanel. Dla Ciebie najlepszy byłby odcień 50 Poudre niestety niedostępny w Polsce, albo 30 Aurore . Avenki pod względem utrzymania matu nawet do południa są problematyczne i praktycznie żaden puder nie radzi sobie z tym do końca. Dlatego pożegnałam je bez żalu

Od jakiegoś czasu używam Aqua Lait LRP, który jest mniej tłusty i po przypudrowaniu jedwabnikiem H ( Maja świetnie określenie ) nie błyszczę się przez kilka godzin i używam wszystkich trzech kompaktów zamiennie. Ostatnio Lumene, ja mam 2 Dream Skin , a dla Ciebie byłaby dobra 1 Angel Skin - ciepły rozbielony beż
Contax jest offline  
Stary 2007-04-06, 08:58   #3413
magi81
Zadomowienie

Cytat:
Cytat:

Daj znać jak ten rozświetlacz będzie się sprawdzał na oku
Też będę czekała na wieści o rozświetlaczu
magi81 jest offline  
Stary 2007-04-06, 09:57   #3414
Aneta???
Zakorzenienie

A ja wczoraj chodziłam po perfumeriach za Lucidity (zdecydowałam się kupić na 100%).No i nie kupiłam-w Holandii niedostępny,a mówią,że Polska zacofany kraj i nic nie ma .
Stary 2007-04-06, 12:30   #3415
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Pomadko już go nie ma w sprzedaży niestety są jeszcze ciemniejsze odcienie do upolowania, ale nie 01
Może to i dobrze, bo ma niezbyt dobre recenzje.

Cytat:
Pomadko - nie wiem, czy gdzieś jeszcze w ogóle można dostać podkłady z serii Touch Matt, ja w perfumerii się dowiedziałam, że cała ta seria jest wycofana
Co do samego podkładu, ja jestem z niego średnio zadowolona. Jest b. naturalny, ale kryje słabo, z matem też mogłoby być lepiej. O niebo lepszy był też z serii Touch Matt, ale we fluidzie (oba na KWC oceniłam). Największą zaletą tego w spray'u jest właśnie jego supernaturlany efekt.
Przyznam, że kolor 01 byłby dla mnie dobry, ale jesli nie ma właściwości kryjących to nic mi po nim. Nawet nie będę go szukać...

Dziękuję.
Stary 2007-04-06, 12:42   #3416
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Może to i dobrze, bo ma niezbyt dobre recenzje.

Przyznam, że kolor 01 byłby dla mnie dobry, ale jesli nie ma właściwości kryjących to nic mi po nim. Nawet nie będę go szukać...

Dziękuję.
Niezbyt dobre? Mówimy o tym samym? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,89...w-spray-u.html
Tak jak napisalam w recenzji - 2-3 warstwy nie obciażają skóry, a ładnie kryje (jestem właścicielką policzków w bliznach )
agnieska jest offline  
Stary 2007-04-06, 12:51   #3417
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Niezbyt dobre? Mówimy o tym samym? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,89...w-spray-u.html
Tak jak napisalam w recenzji - 2-3 warstwy nie obciażają skóry, a ładnie kryje (jestem właścicielką policzków w bliznach )
Tak, o tym samym mówimy/piszemy.
PO przeczytaniu recenzji stwierdzam (trochę na wyrost, bo przeciez nie tesowałam), że nie jest dla mnie, bo podkresla suche skóry, nie chcę mi się nakładać 3 warstw podkładu-zbyt czasochłonne, a jedna w miarę pokrywjacą bez efektu maski, chcę zmatowienia. Nie chcę podkładu widmo-jest i go nie ma.
Stary 2007-04-07, 13:35   #3418
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Trudne pytanie, bo ja sama takim ewidentnym bladzioszkiem nie jestem, dzięki swoim piegom
Mam cerę jasną, ale nie tak bardzo jak Ty

Jak używałam filtrów Avene (emulsja, mleczko, spray) to najlepiej sprawował się DP Chanel. Dla Ciebie najlepszy byłby odcień 50 Poudre niestety niedostępny w Polsce, albo 30 Aurore . Avenki pod względem utrzymania matu nawet do południa są problematyczne i praktycznie żaden puder nie radzi sobie z tym do końca. Dlatego pożegnałam je bez żalu

Od jakiegoś czasu używam Aqua Lait LRP, który jest mniej tłusty i po przypudrowaniu jedwabnikiem H ( Maja świetnie określenie ) nie błyszczę się przez kilka godzin i używam wszystkich trzech kompaktów zamiennie. Ostatnio Lumene, ja mam 2 Dream Skin , a dla Ciebie byłaby dobra 1 Angel Skin - ciepły rozbielony beż
Dziękuję za szczegółowy opis
wszystko sobie zanotowałam niestety ja na jedwabnika poluję juz od długiego czasu i jak na złość, akurat teraz zniknął ze sklepów internetowych, a pokładam w nim duże nadzieje

Dziewczyny, korzystając z okazji chciałabym złożyć wam wszystkim życzenia świąteczne Zycze wszystkim zdrowych, spokojnych i nieprzejedzonych Swiąt Wielkanocnych
truheart jest offline  
Stary 2007-04-07, 14:09   #3419
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję za szczegółowy opis
wszystko sobie zanotowałam niestety ja na jedwabnika poluję juz od długiego czasu i jak na złość, akurat teraz zniknął ze sklepów internetowych, a pokładam w nim duże nadzieje
Prosze

Jedwabnik juz wrocil do sprzedazy
Contax jest offline  
Stary 2007-04-07, 16:08   #3420
ariva
Wtajemniczenie

Maja55Czy ten błyszczyk Lovely,ten w długiej,cienkiej tubce ma jakis numer,nazwe?Jest dobry?Jestem straaasznie ciekawe,jakie sa inne kolory tych blyszczykow.Moze wiecie?

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości