NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-27, 22:37   #4591
Gween
Rozeznanie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ines-ko, jakiej firmy jest ta mozaika? Jak sprawują się poczwórne cienie Sensique? I napisz koniecznie czy pędzelki dobre, wystarczy jedno słowo i pewnie polecę po nie na allegro Już się na nie zasadzam
Gween jest offline  
Stary 2007-06-27, 22:43   #4592
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4657314
Co to za paletka w prawym górnym rogu? Widzę Avon czy mi się w oczach mieni?
ano Avon kupiona swego czasu na Allegro

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Beekeeper ale dużo cieni i kuleczek. Ładne kolory. Co to za wielki puder z wielkim puszkiem?
Betty Boop, kupiony w Bootsie. Uzywam tylko na imprezy, bo daje bardzo mocny efekt (mam złoty rozświetlający). Ma 30g.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
bee, ale kolekcja! naprawdę tego wszystkiego uzwasz? pytam z ciekawości, bo ja zawsze swoim malowidlom robie ostrą selekcję-jak czegoś nie używam lub mi sie nudzi, to od razu idzie w dobre ręce (ku uciesze koleżnek).

I ile masz pędzelków! wszystkie sie przydaja czy masz jakies swoje ulubione? i czy fajny jest w uzyciu ten sephorowski pędzelek z bardzo krótkim wlosiem? macalam go ostatnio, ale zatanawiam sie czy nie drapie powieki?
No wlasnie nie uzywam i chyba czystka przyda sie także i mi
Ten sephorowski pedzelek nr 19 najpierw mnie zachwycił ("ach, jak pięknie będzie rozcierał cienie, takiego jeszcze nie mam!") a potem cholernie zaczął wkurzać, bo do rozcierania cieni na powiece to on średnio daje radę, zwyczajnie jest za sztywny Jednak znalazłam mu wykorzystanie i teraz używam go prawie zawsze: mianowicie rozcieram nim dolną kreskę cieni lub kredki pod rzęsami. Robi to o wiele lepiej niż gumka, bo daje bardziej naturalny efekt. Ale faktycznie jest trochę twardy.

A pędzelki sie przydają (prawie) wszystkie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bee, co za zbiór
Powiedz mi jak spisują się kosmetyki Cargo? I ta paletka/zestaw Benefitu http://pretty.wizaz.pl/forum/attachm...postid=4657453

Ile tuszy
Cargo hmm... Ich błyszczyk opisałam ostatnio w KWC (i jak na razie jest to chyba moja jedyna recenzja ). Bronzer ma świetny kolor, zero drobinek niach niach, opakowanie, które do mnie "przemawia" ale jak znam zycie pojemonosc ma tak samo oszukana jak błyszczyk Bronzero/róż w paski dość rzadko używam, bo jest bardzo mocny i jak dla mnie za duzo w sobie oranżu. Te jaśniejsze odcienie są świetne do rozjaśniania (daja taki półmatowy, satynowy efekt), ale niewygodnie mi sie nimi tak mazać, jak zaraz obok jest ten pomarańczowy
Liquid Powder to odkrycie roku - wreszcie mam prawdziwy puder (puder nie podkład!), ktory mi sie nie rozwala, rozsypuje, tłucze itd w torebce. Świetnie matuje. Tylko ma drobinki, delikatne bo delikatne ale i tak nie używam go przez to na co dzień.
Stary 2007-06-27, 22:47   #4593
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Ines-ko, jakiej firmy jest ta mozaika? Jak sprawują się poczwórne cienie Sensique? I napisz koniecznie czy pędzelki dobre, wystarczy jedno słowo i pewnie polecę po nie na allegro Już się na nie zasadzam
Oriflame. Cieni jeszcze nie testowałam na oku.
Pędzelki uważam za trafiony zakup. Ścięty do różu, wachlarz jumbo, do pudru sypkiego i korektora to moje niezbędniki. Jak mogłam bez nich wcześniej funkcjonować? Trochę wypadały z nich włoski, ale ścisnęłam skuwki o kant biurka i jest ok.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-06-27, 22:54   #4594
Gween
Rozeznanie

Brzmi zachęcająco, choć tych wypadających włosów się obawiam.
A mogłabyś coś powiedzieć jeszcze o pędzelkach do cieni?
Gween jest offline  
Stary 2007-06-27, 22:57   #4595
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gween Pokaż wiadomość
Brzmi zachęcająco, choć tych wypadających włosów się obawiam.
A mogłabyś coś powiedzieć jeszcze o pędzelkach do cieni?
Jeszcze je opanowuję. Są porządnie wykonane, włosie nie wypada. Na wizażystce jest cały wątek poświęcony pędzlom z Allegro.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-06-28, 07:49   #4596
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez beekeeper
No wlasnie nie uzywam i chyba czystka przyda sie także i mi
Ten sephorowski pedzelek nr 19 najpierw mnie zachwycił ("ach, jak pięknie będzie rozcierał cienie, takiego jeszcze nie mam!") a potem cholernie zaczął wkurzać, bo do rozcierania cieni na powiece to on średnio daje radę, zwyczajnie jest za sztywny Jednak znalazłam mu wykorzystanie i teraz używam go prawie zawsze: mianowicie rozcieram nim dolną kreskę cieni lub kredki pod rzęsami. Robi to o wiele lepiej niż gumka, bo daje bardziej naturalny efekt. Ale faktycznie jest trochę twardy.

A pędzelki sie przydają (prawie) wszystkie
dzięki bardzo, bee. To juz się nie czaję na ten wąski pędzelek, bo ja własnie do rozcierania potrzebuję. A ja sie taka lala ostatnio zrobiłam że wszystko mnie drapie-np. mam taki fajny nieduży pęzlek -koci języczek i on jest mięciutki (z włosia), ale lekko ścieniowany i normalnie mnie kłuje. Więc uchroniłaś mnie od zbędnego zakupu.

evitka21 jest offline  
Stary 2007-06-28, 12:03   #4597
wersta
Zakorzenienie

Bee co to są za słoiczki koło tuszy? jakieś cienie, czy może khol
wersta jest offline  
Stary 2007-06-28, 15:45   #4598
Anusia : )( :
Zadomowienie

Oj, widzę że będę musiała też zrobić aktualizację mojego małego królestwa, bo trochę mi się skład pozmieniał, kilku pierdół się pozbyłam, a i troszkę nowości mi przybyło, ale to za parę dni, bo czekam na kilka małych cudów z Allegro i Oriflame : )

Anusia : )( : jest offline  
Stary 2007-06-28, 18:11   #4599
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny na Truskawce pojawiły się Meteoryty Winter Radiance-rarytas i to tanio.

http://us.strawberrynet.com/makeup.a...=G&LineId=3393
Stary 2007-06-28, 18:17   #4600
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Oriflame. Cieni jeszcze nie testowałam na oku.
Pędzelki uważam za trafiony zakup. Ścięty do różu, wachlarz jumbo, do pudru sypkiego i korektora to moje niezbędniki. Jak mogłam bez nich wcześniej funkcjonować? Trochę wypadały z nich włoski, ale ścisnęłam skuwki o kant biurka i jest ok.
czyli jednak ok? To zamawiam

agabil1 jest offline  
Stary 2007-07-01, 03:29   #4601
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
Bee co to są za słoiczki koło tuszy? jakieś cienie, czy może khol
Kohle
Stary 2007-07-01, 13:58   #4602
Zadomowienie

Dot.: Re: Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

A u mnie ostatnio otworzyli nową grogerię - "STARS" i mają tam kosmetyki Essence - no i poczyniłam małe zakupy:
- Puder brązujące - 11,90zł
- Poczwórne cienie - 11,90zł
- 2 Pojedyńcze cienie - po 9,90zł każdy
pierwszy raz miałam styczność z kosmetykami tej marki, ale było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, chyba jeszcze coś sobie dokupię do tego kompletu : )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM0978.JPG (97,7 KB, 132 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM0982.JPG (90,1 KB, 194 załadowań)

Stary 2007-07-01, 14:10   #4603
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
ano Avon kupiona swego czasu na Allegro
ta paletka to pewnie swoje lata juz ma, bo jej nie kojarze z katalogów a konsultantką jestem 5 lat (jaką ma date?) . Chyba że to produkt na rynek angielski i w pl go nei było?

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2007-07-01, 14:11   #4604
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
A u mnie ostatnio otworzyli nową grogerię - "STARS" i mają tam kosmetyki Essence - no i poczyniłam małe zakupy:
pierwszy raz miałam styczność z kosmetykami tej marki, ale było to dla mnie bardzo miłe zaskoczenie, chyba jeszcze coś sobie dokupię do tego kompletu : )
Śliczności Mogłabym je wszystkie przygarnąć
Daj znać jak sie sparują, jak już je trochę potestujesz
MagJa jest offline  
Stary 2007-07-01, 14:15   #4605
Zadomowienie

OK, napewno zrecenzuje, narazie testowałam tylko puder, i jest OK, długo się trzyma, a jego odcień jest delikatnie złotawy, ale nie ceglasty, a cienie zaczne testować od jutra, mam zamiar pokusić się jeszcze o puder rozświetlający w pędzlu za 11,90zł. : )

Stary 2007-07-01, 14:20   #4606
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
O to chodzi że większości muszę się pozbyć (już wiem co z nią zrobię ) bo używam niewielkiej części całego zbioru. No i całkowicie zmieniłam swoje kolorówkowe preferencje.

1. Tusze, dziwaczny żel Oriflame
2. Róże, rozświetlacze, puder brązujący
3. Pędzelki
4. Wszystko do ust (część też kwalifikuje się do pielęgnacji)
5. Podkłady, pudry, korektory, bibułki
6. Puder brązujący o którym zapomniałam wcześniej, 3 nowe błyszczyki i cienie (póki co zapowiadają się świetnie za taką cenę, mazałam się testerami towarzysząc znajomym no i tak jakoś mi się kupiło )

Ładne zbiory

powiedz (napisz) mi:

1. który z tuszy które masz naprawde super pogrubia rzęsy?? miałaś może volume flash rimmela?? jakbys swoje tusze porównała do niego?

2. jaki masz kolor błyszczyka z Avonu Color Trend? To jest "soczysty" czy "roziskrzony" (czy coś takiego)

3. jak oceniasz cienie Sensique? Są trwałe? Kolory nasycone czy raczej mało widoczne?

Widze, że lubisz kolorówkę Oriflame. Mi niestety jakoś nie podchodzą ich kosmetyki: ani kolorówka ani pielęgnacja Zadowolona jestetm tylko z korektora pod oczy w płynie. Kiedys mieli fajny krem do rąk i paznokci (biało-zielone opakowanie) ale wraz ze zmianą opakowania zmienili tez skład i już nie działała tak dobrze

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 846 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-07-01, 18:52   #4607
13ryjek
Rozeznanie

Anusia jak chcesz sobie jeszcze cos kupić essense to polecam kuleczki rozswietlajace. Cudne są
13ryjek jest offline  
Stary 2007-07-01, 19:04   #4608
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Widziałam w superpharm kulki Essence, ale brązujące. Rozumiem, że te rozświetlające to jakieś inne.
Smok jest offline  
Stary 2007-07-01, 19:18   #4609
Sweet_21
Zakorzenienie

Anusiu bardzo proszę o kilka słów na temat tych poczwórnych cieni, wczoraj je przyuważyłam w aptece, dużo nowosci przyszło z tej firmy i dostałam oczopląsu W czwartek muszę się tam wybrać i kupić kilka rzeczy

Mam kulki brązujące z Essence, ale rozświetlających nie widziałam?
Natomiast mam pyłek nabłyszczający i nawet sobie chwalę, bo daje taki delikatny efekt (nie wyglądam jak bombka )

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline  
Stary 2007-07-01, 19:28   #4610
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ładne zbiory

powiedz (napisz) mi:

1. który z tuszy które masz naprawde super pogrubia rzęsy?? miałaś może volume flash rimmela?? jakbys swoje tusze porównała do niego?

2. jaki masz kolor błyszczyka z Avonu Color Trend? To jest "soczysty" czy "roziskrzony" (czy coś takiego)

3. jak oceniasz cienie Sensique? Są trwałe? Kolory nasycone czy raczej mało widoczne?

Widze, że lubisz kolorówkę Oriflame. Mi niestety jakoś nie podchodzą ich kosmetyki: ani kolorówka ani pielęgnacja Zadowolona jestetm tylko z korektora pod oczy w płynie. Kiedys mieli fajny krem do rąk i paznokci (biało-zielone opakowanie) ale wraz ze zmianą opakowania zmienili tez skład i już nie działała tak dobrze
Najbardziej chyba pogrubia VECB, ale tak samo jak Volometrix wypięknia rzęsy na kilka minut. Później opadają, każda w inną stronę. Z Magnifeyes mam ciężkie przeżycia (), za każdym razem kiedy pomalowałam nim rzęsy szybko zmywałam tusz. Efekt bardzo marny nawet po półgodzinnym rozczesywaniu itd.
Błyszczyk to Wink, kolor jest raczej perłowy. Nie przepadam za nim, chyba przejadł mi się ten zapach no i w tym odcieniu beżu kiepsko wyglądam.
Sensique mają mocno perłowe kolory (najbardziej chyba brązy). Lubię je. Ta głęboka fuksja z fioletów też niczego sobie, muszę jeszcze przetestować na mokro. Za 6,99 to bdb. cienie.

Co do Avonu, to też kiedyś większość mojej kolekcji stanowiły te właśnie kosmetyki. Chyba jednak wolę Oriflame z pielęgnacji zwłaszcza. No ale wiadomo że każdemu co innego służy.

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Widziałam w superpharm kulki Essence, ale brązujące. Rozumiem, że te rozświetlające to jakieś inne.
To właśnie te. Kiedyś im się przyglądałam i właśnie wyglądały na słabo napigmentowane, więcej w nich drobinek.

Cytat:
Nigdy nie widziałam tej poczwórnej paletki.
Polecam tą z korektorami. Ja swojej opakowanie już całkowicie rozbroiłam, ale korektory są świetne.
Teraz czaję się na cienie do brwi i coś jeszcze na pewno upatrzę.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-07-01, 19:49   #4611
Zadomowienie

Tych poczwórnych cieni jeszcze nie przetestowałam, ale kolory mają dość intensywne i są raczej miękkie, w sobotę miałam mało czasu, i to wszystko tak szybko obskoczyłam, ale muszę wybrać się na dłużej żeby się porządnie porozglądać, kuleczek żadnych nie widziałam jeszcze, też mnie trochę oczopląs dopadł, tyle nowości naraz.. : )

Stary 2007-07-01, 19:55   #4612
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Tych poczwórnych cieni jeszcze nie przetestowałam, ale kolory mają dość intensywne i są raczej miękkie, w sobotę miałam mało czasu, i to wszystko tak szybko obskoczyłam, ale muszę wybrać się na dłużej żeby się porządnie porozglądać, kuleczek żadnych nie widziałam jeszcze, też mnie trochę oczopląs dopadł, tyle nowości naraz.. : )
Nie wiem co jest w tych stoiskach Essence. Ja miałam dokładnie tak samo. Raj dla kolorówkowych srok.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-07-01, 20:04   #4613
Zadomowienie

Cytat:
Nie wiem co jest w tych stoiskach Essence. Ja miałam dokładnie tak samo. Raj dla kolorówkowych srok.
Zgadzam się, a to wszystko takie świecące.... i te ceny.... ACH, ACH, ACH...

Stary 2007-07-01, 20:07   #4614
Sweet_21
Zakorzenienie

Przyciągają takie sroczki jak My
No nie wiem, ale ja przy stoiskach z Essence spędzam dość dużo czasu
Mój tz za to siem wynudzi za wszystkie czasy i do tego czasem ma ochote po prostu paść

Dlatego wolę chodzić sama

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline  
Stary 2007-07-01, 21:35   #4615
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Witam w drugiej części popularnego wątku "Nieśmiała propozycja".
Zachęcam wszystkich do wklejania swoich zdjęć z kosmetykami oraz do aktualizacji już istniejących kolekcji.

Link do starego wątku: Niesmiala propozycja, który został już zamknięty z powodu zaginięcia niektórych zdjęć [atak hakerów] oraz obszerności i zbyt dużego natłoku informacji.

Pozdrawiam, Pomadka.

Swietny watek mam troche spozniony zaplon ale tez chetnie dodam fotki swoich skarbow

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Stary 2007-07-01, 21:54   #4616
13ryjek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Smoku tak to te brazujące ale koło brazera to one nie stały. Pięknie rozświetlają taki perłowo - satynowy efekt
13ryjek jest offline  
Stary 2007-07-02, 13:03   #4617
Hosenka*
Moderator KWC

dzięki

ja tez mam Wink zadko go uzywam

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-07-02, 21:00   #4618
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Smoku tak to te brazujące ale koło brazera to one nie stały. Pięknie rozświetlają taki perłowo - satynowy efekt
I teraz mi to mówicie, jak pewnie po kulkach ani śladu i biegac za nimi będę?
A ja od dawna szukam satynowo-perłowego rozświetlacza.
Smok jest offline  
Stary 2007-07-02, 21:27   #4619
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Smoku, jeszcze niedawno widziałam te kulki w Superpharm na Oławskiej.
margaretka02 jest offline  
Stary 2007-07-02, 21:45   #4620
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Mała aktualizacja moich zbiorów. Brak zdjęcia pędzli, bo nic nie przybyło/ubyło.

Pudry - różowe kulki to kulki rozświetlające Avonu, poniżej Meteoryty, obok sypki Clinique.
Szminki - od lewej - Avon, L'oreal, Avon, Bourjoris, Guerlain

Hej widze ze mamy podobny gust w wybieraniu kolorow blyszczykow i szminek chcialam sie zapytac ciebie co to za kolorek z gamy Glam shine juice?

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości