NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-19, 21:27   #1141
Kate30
Zakorzenienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Ana - piękna kolekcja

Powiedz, jak to z tym kholem G - trudno go okiełznać?
Mam na nań sporą ochotę, ale boję się, że mnie rozłoży na łopatki.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-19, 21:32   #1142
ancia19
Zadomowienie

Anahstasia, super kolekcja!!!
Sprawia wrażenie bardzo przemyślanej Mamy kilka takich samych rzeczy
ancia19 jest offline  
Stary 2006-12-19, 21:37   #1143
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Ana, super kolekcja Bardzo mi się podoba, zwłaszcza, że też mam kilka takich samych drobiazgów
a owca Pupy jest słodziutka
Stary 2006-12-19, 22:25   #1144
agnieska
Zakorzenienie

Ana, a co to za cienie u góry? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1166559472

TŻ dramatyzuje

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-19, 22:34   #1145
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ana, a co to za cienie u góry? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1166559472

TŻ dramatyzuje
i jaki numerek pędzelka do cieni Sephory oprócz 19 jest tam obok (bo nie widzę )
Najbardziej w kolekcji podoba mi się brązowa czwóreczka Guerlain
A powiedz jeszcze co to jest na zdjęciu z cieniami brązowe w buteleczce- czy to jakiś sypki?
rzyrafka jest offline  
Stary 2006-12-19, 22:44   #1146
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość

Dzięki!
A wiesz, że tym razem nie? TŻ wjechał mi na ambicję i na chwilę obecną zeszłam z 3 brązerów do 1, a także zużyłam 3 opakowania cieni (out of.... trzeba by policzyć A dziś pierwszy raz byłam w Sephorze od... sierpnia! (Bo zakupy Avon/Oriflame się nie liczą

Buziaki!
Wow, postępy. Zamiast gromadzić - zużywasz. Tak
trzymaj.

Ana widzę, że masz pędzelek do różu Wema. Zadowolona jestes z niego? Bo ja go mam i niestety, raczej bardziej na minus mi wypada, niż na plus.
Chyba nigdy się nie dorobię porządnego pędzla do aplikowania rózów/brązerów.
Cytat:

TŻ dramatyzuje
Tez chcę wiedzieć.
Stary 2006-12-19, 22:51   #1147
Amaterasu83
Raczkowanie

Cytat:
to chyba cienie Pupa chyba będę musiała się im bliżej przyjrzeć.
Amaterasu83 jest offline  
Stary 2006-12-19, 22:59   #1148
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Ana, witaj, dawno Cię nie widziałam
Kolekcja jak zwykle cudowna, jedocześnie zazdroszczę konsekwencji w zużywaniu i powstrzymywaniu się od zakupów - moja kolekcja niestety wciąż się rozrasta :P
Piękne kosmetyki

Pozdrawiam
madziarra jest offline  
Stary 2006-12-19, 23:08   #1149
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
to chyba cienie Pupa chyba będę musiała się im bliżej przyjrzeć.
tak myślałam, ale w wirtualnych skpelach ich nie widziałam jeszcze (już )

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-20, 08:29   #1150
sine.ira
Zakorzenienie

no i d*** blada Oczywiście w bydgoskiej Sephorze nie ma już tego upragnionego przeze mnie pudru Guerlaina Wiedziałam, że tak będzie. Swoją drogą to dziwne, że w Polsce tak szybko kończą się wszelkie limitowanki...Pamiętam jak pod koniec sierpnia udało mi się kupić w Berlinie mozaikową Terracottę dla blondynek - limitowanka, której w Polsce nie mogłam dostać już chyba od czerwca albo maja a tam....w jednym z Douglasów stał tego opór. Tak samo było z Meteorkami WR....u nas brak, a w Belgii kupiłam je dłuuugo po tym jak u nas "wyszło" Ja nie wiem, może mniej tego wszystkiego na Polskę produkują czy jak....albo ludzie tam są mniej spragnieni kosmetycznych luksusów Kurczę dziewczyny, JA CHCĘ TEN PUDER !!!!!!!
sine.ira jest offline  
Stary 2006-12-20, 08:33   #1151
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
no i d*** blada Oczywiście w bydgoskiej Sephorze nie ma już tego upragnionego przeze mnie pudru Guerlaina Wiedziałam, że tak będzie. Swoją drogą to dziwne, że w Polsce tak szybko kończą się wszelkie limitowanki...Pamiętam jak pod koniec sierpnia udało mi się kupić w Berlinie mozaikową Terracottę dla blondynek - limitowanka, której w Polsce nie mogłam dostać już chyba od czerwca albo maja a tam....w jednym z Douglasów stał tego opór. Tak samo było z Meteorkami WR....u nas brak, a w Belgii kupiłam je dłuuugo po tym jak u nas "wyszło" Ja nie wiem, może mniej tego wszystkiego na Polskę produkują czy jak....albo ludzie tam są mniej spragnieni kosmetycznych luksusów Kurczę dziewczyny, JA CHCĘ TEN PUDER !!!!!!!
Ja swój kupiłam u Jamiołka na A - napisz do niej, może jeszcze będzie miała.

A póki co jest jeden, ale bez KT

http://allegro.pl/item150853283_guer...na_edycja.html
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-20, 09:22   #1152
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja swój kupiłam u Jamiołka na A - napisz do niej, może jeszcze będzie miała.

A póki co jest jeden, ale bez KT

http://allegro.pl/item150853283_guer...na_edycja.html
Dzięki Kate Napiszę do Jamiołka
sine.ira jest offline  
Stary 2006-12-20, 12:24   #1153
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tutaj masz rację.Wyobraz sobie,że ja swoją już drugą Terracottę kupiłam miesiąc temu i wciąż one są dostępne (Holandia),Meteoryty WR również dalej są do kupienia.Przed wczoraj kupowałam diamentowy Guerlain-i znowu,mają ich sporo .Jakoś na zachodzie brak zainteresowania tym co u nas,w Polsce jest,a raczej czego już nie ma .
PS.Piękne są Wasze zbiory .
Stary 2006-12-20, 12:28   #1154
truheart
Zakorzenienie

Anahstasia - kolekcja Piękna!
Czy możesz mi powiedzieć co to za paletka - na lewo od owcy, taka biała? Może Mary Kay?Podepnę się też do pytania Kate o khol G, bo sama również się do niego przymierzam
truheart jest offline  
Stary 2006-12-20, 12:48   #1155
gothika
Zakorzenienie

GG do gothika

Cytat:

Ależ proszę Coraz mniej tego ku mojej radości (już się cieszę na samą myśl o uzupełnianiu braków

Anahstasia, widzę że masz cień w kremie ten zimny miętowy Oriflame - tez go kupiłam jak zobaczyłam twój makijaż taki zimniutki , ale się okazało że mi nie pasuje , i teraz czeka na nowego właściciela na Targowisku

Ach, wy dziewczyny szalejecie w tej Seporze, a u mnie jej nie ma , choć może i dobrze
gothika jest offline  
Stary 2006-12-20, 16:40   #1156
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Nowe dodatki do mojej kolekcji:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00160.JPG (26,6 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00162.JPG (31,3 KB, 151 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00163.JPG (22,3 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00164.JPG (23,6 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00166.JPG (19,5 KB, 205 załadowań)
Stary 2006-12-20, 17:03   #1157
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
Nowe dodatki do mojej kolekcji:
widzę, że mam kilka takich samych nabytków
Cień sypki Vollare, taki ciemnozielono-morski,podkład Rimmel Recover,Czerwony błyszczyk Maybelline

A co to za błyszczyk czerwony, w tubce obok tego maybelline
Stary 2006-12-20, 18:31   #1158
Anahstasia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 19

Dzięki Dziewczęta za tyle miłych słów

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ana - piękna kolekcja
Powiedz, jak to z tym kholem G - trudno go okiełznać?
Mam na nań sporą ochotę, ale boję się, że mnie rozłoży na łopatki.
Na początku faktycznie bywa ciężko. Jak się uczyłam nim posługiwać, to najpierw wykonywałam makijaż oczu, a dopiero później twarzy, gdyż bywało, że mi się strasznie osypywał Z tym, że ten okres próbny trwał stosunkowo krótko, szybko można go rozpracować. Dlatego zupełnie się nie bój

Cytat:

TŻ dramatyzuje
To cienie Pupy - Eye Designer, Ombretto Compatto Due Tonalita in un Unico Gesto. Zestaw srebrny to nr 07, zielony - 06. Cienie kupiłam we Włoszech w ostatnie wakacje, więc pewnikiem gdyby miały być w Polsce, to już by były. W krakowskich Douglasach przynajmniej ich nie widziałam

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
i jaki numerek pędzelka do cieni Sephory oprócz 19 jest tam obok (bo nie widzę )
Najbardziej w kolekcji podoba mi się brązowa czwóreczka Guerlain
A powiedz jeszcze co to jest na zdjęciu z cieniami brązowe w buteleczce- czy to jakiś sypki?
Rzyrafko, to dwie 19 i 14 (ta z grzebyczkiem do rzęs
A buteleczka/słoiczek to cień sypki Heleny Rubinstein, nr 13 - the madonna, bardzo skrząca śliwka.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Wow, postępy. Zamiast gromadzić - zużywasz. Tak
trzymaj.

Ana widzę, że masz pędzelek do różu Wema. Zadowolona jestes z niego? Bo ja go mam i niestety, raczej bardziej na minus mi wypada, niż na plus.
Chyba nigdy się nie dorobię porządnego pędzla do aplikowania rózów/brązerów.
Hehe, dzięki Wreszcie udaje mi się umacniać w sobie tendencje minimalistyczne

Co do pędzelka to powiem Ci szczerze, że może mi się trafiło, ale spośród wszystkich We-Mowskich wykonany jest z najfajniejszego włosia. Bardzo mięciutki, świetnie rozprowadza róż. Nieco sobie go podcięłam i jestem bardzo zadowolona

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ana, witaj, dawno Cię nie widziałam
Magda Kopę lat, co? Dobrze, że przynajmniej przy okazji takich wątków się spotykamy A jak się ma w okresie zimowym Twoja miłość do brązerów?

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Anahstasia - kolekcja Piękna!
Czy możesz mi powiedzieć co to za paletka - na lewo od owcy, taka biała? Może Mary Kay?Podepnę się też do pytania Kate o khol G, bo sama również się do niego przymierzam
To paletka limitowanka, z zeszłorocznej bodajże wiosennej kolekcji (już nie pamiętam Enchanted Garden. Był jeszcze drugi zestaw - brązów i fioletów W załączniku wyraźniejsze zdjęcia paletek

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Anahstasia, widzę że masz cień w kremie ten zimny miętowy Oriflame - tez go kupiłam jak zobaczyłam twój makijaż taki zimniutki , ale się okazało że mi nie pasuje , i teraz czeka na nowego właściciela na Targowisku
Gothiko, ja jestem strasznie z niego niezadowolona Zupełnie nie mogę go rozprowadzić gładko na powiece - bo albo się wałkuje, albo ściera. Obojętnie czy na bazie, czy na suchej skórze. Już nie chciałam zwracać go konsultantce, więc leży w kufrze Ale traktuję go wyłącznie za nieudany zakup.
A te moje pistacjowo-miętowe makijaże to wykonałam właśnie opisywanymi powyżej cieniami Pupy

Buziaki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSA52894.JPG (49,5 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSA52895.JPG (70,7 KB, 270 załadowań)
Anahstasia jest offline  
Stary 2006-12-20, 18:45   #1159
madziarra
Zakorzenienie

GG do madziarra

Aniu,mój ostatni zakup brązerowy pochodzi bodajże z sierpnia Obiecałam sobie, że przez zimę nie tylko nic brązującego nie kupię , ale zużyję choć jeden brązer
A jak tam Twoje kolorówkowe marzenia - masz jakieś, czy TŻ skutecznie Cię z nich wyleczył ?
madziarra jest offline  
Stary 2006-12-20, 22:50   #1160
19katarina82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Szczesciara z Ciebie
03 ma drobinki, czy tak jak 02 jest bardziej matowa?
Ma malutkie drobinki ktore w sumie widac tylko w mocnym sklepowym świetle.
Oraz blogerka z zamiłowania: http://www.kasiaosiecka.pl/
19katarina82 jest offline  
Stary 2006-12-20, 23:40   #1161
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
widzę, że mam kilka takich samych nabytków
Cień sypki Vollare, taki ciemnozielono-morski,podkład Rimmel Recover,Czerwony błyszczyk Maybelline

A co to za błyszczyk czerwony, w tubce obok tego maybelline
To moja nowa miłość błyszczykowa - Golden Rose. Nie wiem, czy to nowość czy nie ale ja dopiero teraz zwróciłam na nie uwagę. Błyszczyki są w tubkach 12,8 g Mazidło nakłada się umieszczoną zamiast dziubka gąbeczką. Bardzo wygodna chociaż myślałam ze nie będzie trwała ta gąbka ale jest w porządku, świetnie sie jej używa. Ten czerwony kolor to nr 8 ale do wyboru jest sporo odcieni. Błyszczyk jest trwały, nie za gęsty ale nie za rzadki też. Raczej ma treściwą niż wodnista konsystencje ale takie lubię. Nadaje delikatny kolor. Kosztuje 8zł z groszami Jestem z niego baaaaardzo zadowolona i na pewno sprawię sobie jeszcze inne kolory
Stary 2006-12-20, 23:55   #1162
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
To cienie Pupy - Eye Designer, Ombretto Compatto Due Tonalita in un Unico Gesto. Zestaw srebrny to nr 07, zielony - 06. Cienie kupiłam we Włoszech w ostatnie wakacje, więc pewnikiem gdyby miały być w Polsce, to już by były. W krakowskich Douglasach przynajmniej ich nie widziałam
To pozamiatane. Ale fajne wyglądają.
Malowałaś się już nimi, czy jeszcze nietknięte? Jakieś wrażenia?
Cytat:
Hehe, dzięki Wreszcie udaje mi się umacniać w sobie tendencje minimalistyczne
Tak trzymaj.

Ana jak ja patrzę to Ty większość kosmetyków masz nietknięta lub lekko maźniete. Ćwiczysz w ten sposób cierpliwość?
Ja to nie mogę wytrzymać, jak coś sobie kupię to góra na drugi dzień się już tym marzę, robię makijaż, testuję.
Cytat:
Co do pędzelka to powiem Ci szczerze, że może mi się trafiło, ale spośród wszystkich We-Mowskich wykonany jest z najfajniejszego włosia. Bardzo mięciutki, świetnie rozprowadza róż. Nieco sobie go podcięłam i jestem bardzo zadowolona
No widzisz. A mój jest jakiś twardawy, ostry i do tego się leni. Nie za dużo, ale trochę gubi włosków.
Brązer nakłada plamiasto, wyglądam jak w ciapki. Więc tutaj się nie sprawdza wcale.
Róż aplikuje trochę lepiej, ale żadna rewelka, bo po pierwsze muszę się nieźle namęczyć, aby ładnie rozprowadzić (testowałam na różnych różach), a po drugie podrażnia mi lekko skórę, bo jest zbyt ostry. Wiadomo, róż muszę trochę porozprowadzać po polikach, co by nie mieć różowej plamy. No i róz nakładam 2 cienkimi warstwami, zamiast przyłożyć jedną grubszą... To wszystko składa się na to, że pędzel wypada średnio.

NIestety nie jestem zadowolona. Cieszę się, że nie kupiłam tych pędzli do malowania powiek, bo chybabym się załamała, jakby się okazały takie jak i ten pędzel do różu.
Stary 2006-12-21, 00:08   #1163
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
To moja nowa miłość błyszczykowa - Golden Rose. Nie wiem, czy to nowość czy nie ale ja dopiero teraz zwróciłam na nie uwagę. Błyszczyki są w tubkach 12,8 g Mazidło nakłada się umieszczoną zamiast dziubka gąbeczką. Bardzo wygodna chociaż myślałam ze nie będzie trwała ta gąbka ale jest w porządku, świetnie sie jej używa. Ten czerwony kolor to nr 8 ale do wyboru jest sporo odcieni. Błyszczyk jest trwały, nie za gęsty ale nie za rzadki też. Raczej ma treściwą niż wodnista konsystencje ale takie lubię. Nadaje delikatny kolor. Kosztuje 8zł z groszami Jestem z niego baaaaardzo zadowolona i na pewno sprawię sobie jeszcze inne kolory
a smakuje jakos albo chociaz pachnie?
Stary 2006-12-21, 00:51   #1164
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
a smakuje jakos albo chociaz pachnie?
Raczej nie smakuje a pachnie tak słodko, dość specyficznie ale mi sie podoba ten zapaszek, zresztą mozna powąchać testerek bo myślę, że nie każdego zachwyci ta woń
Stary 2006-12-21, 01:08   #1165
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Raczej nie smakuje a pachnie tak słodko, dość specyficznie ale mi sie podoba ten zapaszek, zresztą mozna powąchać testerek bo myślę, że nie każdego zachwyci ta woń
sprawdzę go przy najblizszej okazji!
Stary 2006-12-21, 05:19   #1166
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Tutaj masz rację.Wyobraz sobie,że ja swoją już drugą Terracottę kupiłam miesiąc temu i wciąż one są dostępne (Holandia),Meteoryty WR również dalej są do kupienia.Przed wczoraj kupowałam diamentowy Guerlain-i znowu,mają ich sporo .Jakoś na zachodzie brak zainteresowania tym co u nas,w Polsce jest,a raczej czego już nie ma .
PS.Piękne są Wasze zbiory .
Anetko nie masz ochoty zaprezentować nam swoich?
Byłoby na co popatrzeć
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-21, 07:59   #1167
sine.ira
Zakorzenienie

u mnie też byłoby na co popatrzeć ale nie mam jak tego sfotografować A poza tym nie wiem jak się dołącza zdjęcia do posta....
Kate30>>>> wpis o 5 ranoooo ??!!
sine.ira jest offline  
Stary 2006-12-21, 09:02   #1168
maja55
Zakorzenienie

Cytat:
Golden Rose - szkoda, bo nie bardzo wiem, gdzie mogę znaleźć ich kosmetyki Nie widuję ich w drogeriach - oprócz reweklacyjnych malutkich lakierów do paznokci(czerwień 141)Ale przynajmniej bedę wiedziała na co zwrócić uwaę, jak bym jednak gdzieś trafiła na tGolden Rose
Stary 2006-12-21, 09:03   #1169
gothika
Zakorzenienie

GG do gothika

Cytat:

Gothiko, ja jestem strasznie z niego niezadowolona Zupełnie nie mogę go rozprowadzić gładko na powiece - bo albo się wałkuje, albo ściera. Obojętnie czy na bazie, czy na suchej skórze. Już nie chciałam zwracać go konsultantce, więc leży w kufrze Ale traktuję go wyłącznie za nieudany zakup.
A te moje pistacjowo-miętowe makijaże to wykonałam właśnie opisywanymi powyżej cieniami Pupy

Buziaki!
wiesz, to ja mam tak samo z tymi cieniami, myślałam że tylko ja; nie potrafię ich równo nałożyc na powieki, myslę że może jak ktoś nie używa podkładu na powieki to by było inaczej, sama nie wiem.
gothika jest offline  
Stary 2006-12-21, 09:13   #1170
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Golden Rose - szkoda, bo nie bardzo wiem, gdzie mogę znaleźć ich kosmetyki Nie widuję ich w drogeriach - oprócz reweklacyjnych malutkich lakierów do paznokci(czerwień 141)Ale przynajmniej bedę wiedziała na co zwrócić uwaę, jak bym jednak gdzieś trafiła na tGolden Rose

Golden Rose ma swoje stoiska lub sklepy w supermarketach i dużych centrach handlowych, czasami widzę tez w małych, zwyczajnych drogeriach

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości