NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-25, 16:07   #1321
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Editaphx Pokaż wiadomość
za niedlugo zacznie wchodzić na wizaż i wtedy sie dopiero zacznie!
Zacznie się spychanie z komputera: "mama zejdź! Teraz ja chcę na wizażu posiedzieć".
Stary 2006-12-25, 16:39   #1322
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Zacznie się spychanie z komputera: "mama zejdź! Teraz ja chcę na wizażu posiedzieć".

Już tak jest,jednak nie wizaż.Uwielbia grę Salon Piękności ,gdzie można malować Barbie .
Stary 2006-12-25, 19:30   #1323
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

To ja też pokażę część mojego zbioru, to są tylko kosmetyki które w ostatnim czasie używam, całości nie byłam w stanie pokazać bo trochę tego jest

Na dole- na środku, widać wkład do Givenchy Prisme pokruszone w mak przez moją mamę, były nowiutkio kupione, użyte 3 razy i kiedy postanowiłam je sprzedać na allegro bo mi nie odpowiadały, to właśnie spadły mojej mamie jak otwierała szafkę
Zapomniałam dać do zdjęcia jeszcze cienie ArtDeco, które też bardzo lubię, to są te magnetyczne i uwielbiam je z dwóch powodów- świetnej jakości i tego że nie muszę kupować kasetki bo trzymają się magnesem na metalowej ściance szafki

Oprócz Givenchy każdy z tych kosmetyków baaaardzo lubię (Meteoryty to tylko miłość platoniczna- użyte może 6 razy... i nie mam serca ich się pozbyć; jak już zresztą wcześniej pisałam)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03835zm2.JPG (113,1 KB, 416 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03834zm2.JPG (84,2 KB, 433 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03835zm.JPG (67,9 KB, 455 załadowań)
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-25, 19:41   #1324
Mirianka
Zakorzenienie

Sisleys co to za JT pierwszy od lewej? sliczny kolor a ja sie YSL pozbyłam,nie potrafiłam tego uzywac aha i jak mozesz zdradzic jakie to meteorki?

Mirianka jest offline  
Stary 2006-12-25, 19:42   #1325
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To ja też pokażę część mojego zbioru, to są tylko kosmetyki które w ostatnim czasie używam, całości nie byłam w stanie pokazać bo trochę tego jest

Na dole- na środku, widać wkład do Givenchy Prisme pokruszone w mak przez moją mamę, były nowiutkio kupione, użyte 3 razy i kiedy postanowiłam je sprzedać na allegro bo mi nie odpowiadały, to właśnie spadły mojej mamie jak otwierała szafkę
Zapomniałam dać do zdjęcia jeszcze cienie ArtDeco, które też bardzo lubię, to są te magnetyczne i uwielbiam je z dwóch powodów- świetnej jakości i tego że nie muszę kupować kasetki bo trzymają się magnesem na metalowej ściance szafki

Oprócz Givenchy każdy z tych kosmetyków baaaardzo lubię (Meteoryty to tylko miłość platoniczna- użyte może 6 razy... i nie mam serca ich się pozbyć; jak już zresztą wcześniej pisałam)
Piękne ,szczególnie meteoryty,za które bym duszę oddała
Stary 2006-12-25, 19:43   #1326
Mirianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Piękne ,szczególnie meteoryty,za które bym duszę oddała
noo boskie są

Mirianka jest offline  
Stary 2006-12-25, 19:46   #1327
Aneta???
Zakorzenienie

SiSlayS,skoro nie używasz meteorytów,może chcesz je zamienić na inne ,takie,które będziesz używać ?
Stary 2006-12-25, 19:49   #1328
Mirianka
Zakorzenienie

Cytat:
SiSlayS,skoro nie używasz meteorytów,może chcesz je zamienić na inne ,takie,które będziesz używać ?
wiedziałam!
(wymien sie wymien,połowe mi dorzucisz za pryzmy sesese )

Mirianka jest offline  
Stary 2006-12-25, 19:52   #1329
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
wiedziałam!
(wymien sie wymien,połowe mi dorzucisz za pryzmy sesese )

One się przecież nie mogą tak marnować
Stary 2006-12-25, 19:53   #1330
Mirianka
Zakorzenienie

Cytat:
One się przecież nie mogą tak marnować
no oczywiscie

Mirianka jest offline  
Stary 2006-12-25, 19:56   #1331
SiSleyS
Zakorzenienie

Błyszczyk ten pierwszy z lewej to z limitowanej serii The Enchantress, kupiłam go w maju w Niemczech kolor Fleur De Cupidon nr 070.

A meteorytki to też limitowanka, kupiona jakiś czas temu, kolor Pluie De Nacres- ale nie mam serca ich oddać... jakoś tak nie wiem... kocham je ale nie używam (wiem wiem jakaś nienormalna jestem)

Oj dziewczyny jak przeczytałam co napisałyście powyżej to stwierdzam, że jesteście niezłe w namawianiu
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-25, 19:58   #1332
Contax
Zakorzenienie

SiSleyS kolekcja boska juz sobie wyobrazem ile jeszcze tego masz na zapleczu
Wypatrzylam u Ciebie paletke Helenki, czaje sie na nia od jakiegos czasu, zadowolona jestes z niej, warto ja kupic?
Contax jest offline  
Stary 2006-12-25, 20:00   #1333
fuksjaa
Zakorzenienie

SiSleyS - świetna kolekcja, wygląda na przemyślaną

fuksjaa jest offline  
Stary 2006-12-25, 20:06   #1334
SiSleyS
Zakorzenienie

Contax przyznam że paletka jest fajnym ale też użytecznym gadżetem, cienie jakościowo lepsze niż w Model Eyes (też HR, pewnie wiesz, że to paleta 4 cieni z korektorem), kolory cieni świetnie do siebie pasują i można je różnie komponować i tworzyć makijaż wieczorowy i dzienny. Błyszczyki natomiast są prawie transparentne, dobre jako podkład pod inny błyszczyk, ale uważam że mogłyby być lepsze. Róż daje delikatny i miły dla oka kolor. Ogółem mówiąc- paleta dla wszystkich typów kolorystycznych, bardzo uniwersalna i myślę że każdemu zapasuje

Fuksjaa rzeczywiście obecnie używany zbiór jest bardziej przemyślany niż moje poprzednie... ale mój TŻ i tak nazywa mnie 'maniakiem kosmetycznym'
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-25, 20:08   #1335
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
Hahaa

Cytat:
Błyszczyk ten pierwszy z lewej to z limitowanej serii The Enchantress, kupiłam go w maju w Niemczech kolor Fleur De Cupidon nr 070.

A meteorytki to też limitowanka, kupiona jakiś czas temu, kolor Pluie De Nacres- ale nie mam serca ich oddać... jakoś tak nie wiem... kocham je ale nie używam (wiem wiem jakaś nienormalna jestem)

Oj dziewczyny jak przeczytałam co napisałyście powyżej to stwierdzam, że jesteście niezłe w namawianiu
Błagam! Zacznij uzywać tych meteorytów, bo jak nie to ci się włamę do domu i je ukradnę! Są takie cudowne, a Ty pozwalasz im się kurzyc... Nie rozumiem.

Czemu ich nie uzywasz? Jest jakis konkretny powód, czy tak jakos wyszło? Przyznaję, że nie pojmuję podejścia.
Stary 2006-12-25, 20:17   #1336
SiSleyS
Zakorzenienie

Droga Pomadko, jest kilka powodów- ten rodzaj meteorytków troszkę 'rozbiela twarz', minimalnie ale jednak, nie zawsze to dobrze wygląda na mojej buzi.
Kolejna rzecz to że mam skórę mieszaną (ale nie 'żarówkę', teraz po lecie mam prawie normalną, niewiele się przetłuszcza) ale wciąż zastanawiam się czy nie podkreśli mi świecenia.
No i problem ile warstw makijażu będę miała na twarzy- krem, podkład, puder sypki i troszkę różu, a do tego meteoryty i boję się, że będę wyglądać jak choinka
Więc postanowiłam mateorytków używać wtedy gdy mam troszkę za ciemny podkład, do rozjaśnienia go... wiem, źle je traktuję...
Może mi jakoś doradzicie co innego mogę z nimi zrobić?
(kochane oczywiście oprócz oddania go wam na to się zdecyduję jak już nic nie wymyślę )
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-25, 20:20   #1337
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:
Droga Pomadko, jest kilka powodów- ten rodzaj meteorytków troszkę 'rozbiela twarz', minimalnie ale jednak, nie zawsze to dobrze wygląda na mojej buzi.
Kolejna rzecz to że mam skórę mieszaną (ale nie 'żarówkę', teraz po lecie mam prawie normalną, niewiele się przetłuszcza) ale wciąż zastanawiam się czy nie podkreśli mi świecenia.
No i problem ile warstw makijażu będę miała na twarzy- krem, podkład, puder sypki i troszkę różu, a do tego meteoryty i boję się, że będę wyglądać jak choinka
Więc postanowiłam mateorytków używać wtedy gdy mam troszkę za ciemny podkład, do rozjaśnienia go... wiem, źle je traktuję...
(kochane oczywiście oprócz oddania go wam na to się zdecyduję jak już nic nie wymyślę )
No to chyba nic już z nimi nie zrobisz,oprócz używania ,ale mogę Ci w tym pomóc ,połowa mnie uszczęśliwi .Niektóre wizażanki używają je jako cieni
Stary 2006-12-25, 20:28   #1338
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Contax przyznam że paletka jest fajnym ale też użytecznym gadżetem, cienie jakościowo lepsze niż w Model Eyes (też HR, pewnie wiesz, że to paleta 4 cieni z korektorem), kolory cieni świetnie do siebie pasują i można je różnie komponować i tworzyć makijaż wieczorowy i dzienny. Błyszczyki natomiast są prawie transparentne, dobre jako podkład pod inny błyszczyk, ale uważam że mogłyby być lepsze. Róż daje delikatny i miły dla oka kolor. Ogółem mówiąc- paleta dla wszystkich typów kolorystycznych, bardzo uniwersalna i myślę że każdemu zapasuje
No to kolajny niezbedny kosmetyk przybyl na moja liste.
Nie czesto sie zdarza, ze wszystkie kosmetyki z paletki sa wykorzystywane. Strasznie tego nie lubie, dlatego dlugo sie zastanwiam na zakupem.

Cytat:
To chyba limitowanka z 2000 lub 2001 roku.
Wiesz pylek z nich mozesz uzywac do malowania oczu. Poza tym uzywaj ich na wybrane partie twarzy. Wystarczy ja omieciesz pedzlem raz skore, a efekt i tak bedzie widoczny i sliczny.
Contax jest offline  
Stary 2006-12-25, 20:31   #1339
Aneta???
Zakorzenienie

Te meteoryty to limitowanka z 2000 czy 2001 roku .2005 lato to White Pearls
Stary 2006-12-25, 20:32   #1340
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Te meteoryty to limitowanka z 2000 czy 2001 roku .2005 lato to White Pearls
Wiem, wlasnie to sprawdzilam, one zawsze mi sie mylily
Contax jest offline  
Stary 2006-12-25, 20:35   #1341
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
A czyli się nieco uprzedziłaś nie tyle do meteorytów co do przesady na twarzy.

Przede wszystkim nie pozbywaj się ich. Są limitowane i więcej ich już nie kupisz, bo nie ma gdzie. Szkoda by było oddać taki puder, uprzednio nie przekonując się 'co tracę - co zyskam'.

Wydaję mi się, że jesli wszystkiego [podkładu, różu, sypkiego] nakładasz w wersji minimalnej, tak aby makijaż był jak najmniej widoczny [bez efektu tapety], to musnięcie buzi Meteorami nie powinno jej zaszkodzić, a wręcz przeciwnie.
Poza tym każda [chyba] z nas ma warsty: krem, podkład, róż i czasami puder sypki (ja akurat nie uzywam bo nie lubię i nie jest mi potrzebny) na twarzy, więc takie są pewne wymogi w makijażu. I nie masz co kruszyc kopii zawczasu.
Wystarczy tylko dobrze ze sobą wszystko zestawić, aby nie robił się dysonans na twarzy.

Jesli boisz się świecenia na buzi (cera mieszana), to stosuj kulki miejscowo. Policzki, skronie. W ten sposób twarz uzyska blask, wymodelujesz ją, będzie mniej płaska. Możesz też rozświetlac nimi oczy, np. łuk brwiowy.

I moja dobra rada-pokombinuj, potestuj.
Zobacz w jakim makijażu Ci najlepiej meteory wypadają, do jakiego stylu najbardziej pasują.
Zrób kilka makijazy z rzędu i raz nałóż kulki na poliki, raz na całą twarz. Poobserwuj makijaż w ciągu dani, jak się kulki sprawuja na twarzy...
Zestawiaj je przy różnych podkładach - chyba, że masz jeden ulubiony, to tym lepiej.
Wiem, że jest trochę zabawy z tym wszystkim, ale wydaję mi się, że warto, bo kuleczki są piękne i można śmiało poszaleć.
Kombinuj i poszukaj własnego zastosowania dla Meteorytów, jeśli wykluczysz już wszystkie możliwości i okaże się, że nie spełniają one oczekiwań to wielka szkoda, ale przynajmniej nie będzie niedosytu.
Stary 2006-12-25, 20:43   #1342
Aneta???
Zakorzenienie

Ja mam cerę tłustą i meteorytów używam non stop,teraz nie wyobrażam sobie bez nich makijażu .Wystarczy dobry puder matujący jako baza pod meteoryty,wtedy buzia się nie świeci .
Stary 2006-12-25, 20:55   #1343
SiSleyS
Zakorzenienie

Pomadka przyznam, że mnie zainspirowałaś
Od jutra odkurzam moje meteorytki i pokombinuję z nimi, dziękuję Tobie za inspiracje i za to że chciało się Tobie tyle pisać by mnie przekonać znowu do kuleczek Guerlain (i się udało )

Aneta- więc jednak mieszane też mogą używać meteorytów...

Contax- mam nadzieję, że paletka spodoba się (jak nie to błagam nie bądź na mnie zła- ja jestem naprawdę zadowolona)
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-25, 21:03   #1344
Pomadka
Pomadkorator

Cytat:
O to chodzi. Muszę Cię zmotywować do uzywania tych perełek.
Cytat:
Od jutra odkurzam moje meteorytki i pokombinuję z nimi, dziękuję Tobie za inspiracje i za to że chciało się Tobie tyle pisać by mnie przekonać znowu do kuleczek Guerlain (i się udało )
Ja jestem straszna gaduła, więc no problem.

Jak będziesz je testować (nakładać) w różnych konfiguracjach to w końcu wypracujesz sobie własne zastosowanie do meteorów. Będziesz wiedziała kiedy i jak je nałożyć. Jesli sie da, możesz czasami zrezygnować z pudru sypkiego na rzecz użycia meteorów.
Dasz sobie na pewno radę, a jak nie to wstawiaj zdjęcia z makijażami na MM-koniecznie z Meteorytami w roli głównej i wtedy na pewno dziewczyny CI dużo podpowiedzą. JUz nie jedną dziewczynę wyprowadziłyśmy i uświadomiłysmy w czym jej dobrze, a w czym źle...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-26 o 00:08 Powód: Literówki.
Pomadka jest offline  
Stary 2006-12-25, 21:09   #1345
Aneta???
Zakorzenienie

Cytat:

Aneta- więc jednak mieszane też mogą używać meteorytów...

Contax- mam nadzieję, że paletka spodoba się (jak nie to błagam nie bądź na mnie zła- ja jestem naprawdę zadowolona)

Oczywiście,że mogą.One sie nadają do każdej cery .
Stary 2006-12-25, 21:12   #1346
Contax
Zakorzenienie

Cytat:

No cos Ty bez obaw, znam troche kolorowke Helki i jestem z niej zadowolona, wiec i z paletki tez. A taki kombajnik kosmetykow na wyjazdy bedzie jak znalazl.

Pokombinuj z kuleczkami, a na pewno znajdziesz na nie sposob.
Contax jest offline  
Stary 2006-12-25, 21:35   #1347
Maggie-79
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
i jakie wrażenia ?
hm...delikatny bardzo, ale jak na moja cerę (mieszaną, ale w kierunku tlustej) ma za duzo swiecacych drobinek; na suchej pewnie bylby swietny
Maggie-79 jest offline  
Stary 2006-12-25, 21:39   #1348
SiSleyS
Zakorzenienie

hmmm może sie odważę i wkleję na MM moje osiągnięcia z meteorytami... zobaczymy
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-25, 21:56   #1349
Hosenka*
Moderator KWC

SiSleyS

pare pytań

1. Puderek Sephora - który to dokładnie?? Ten w kompakcie czy "złykły"?? Jak sie spisuje?? Mas zporównanie z Creme Puff??

2. te drugie cienie podwójne z drugiego zdjęcia Chanel - choruje na ten kolor, o ile to co Ty masz to róż+brąz Podobają mi sie strasznie ale kurcze skąpiec jestem i za drogie dla mnie a pewnei sa tego warte (powiedz ze nie są warte, to nei bedzie mi żal że ich nie mam ). No i te czarte tez Chanel - też fajny kolor, ale to tak chyba bardziej żółty niż złoty (a może nie?? )

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2006-12-25 o 22:37
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2006-12-25, 22:33   #1350
SiSleyS
Zakorzenienie

Hosenko odpowiadam na pytania:

1. Puder Sephora to ten w kompakcie (suchy prasowany, nie wiem czy ten zwykły ), niestety nie mam porównania z Creme Puff

2. Te drugie cienie Chanel to właśnie róż i zimny brąz- kolor Desert Rose, jak widać jedne z niewielu prawie zużytych (a to coś znaczy, ale nie namawiam! ), kolorek ten różowy jest bardzo delikatny, na sucho nakładając obydwa świetne na dzień; na mokro do wieczorowego makijażu- kolory są wtedy żywsze i mocniejsze
Ostatnie Chanel to słoneczne złoto i czerń całkowita kolor złoty jest właśnie lekko żółtawy, ale bliżej mu do złota niż żółci! Też fajne ale muszę się jeszcze nauczyć obsługiwać te kolory
SiSleyS jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości