NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-26, 21:10   #1381
Kate30
Zakorzenienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
.

Wizażanki a czy Wy widzicie aż tak dużą różnicę z meteorytami na twarzy i bez? Wiem, jutro w dziennym świetle jeszcze pokombinuję- możliwe że będzie lepiej wszytsko widoczne
Ja, wizażanka Kate - przyznam, że wielkiej różnicy nie widzę, co najwyżej maleńką , zupełnie nieproporcjonalną do ceny

Agnieszko
- jak welurki? Zdołałaś się nimi maźnąć? Jestem ciekawa twojej opinii.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-26, 21:19   #1382
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość

Agnieszko
- jak welurki? Zdołałaś się nimi maźnąć? Jestem ciekawa twojej opinii.
Ze względu na bordowe kulki - będę musiała dobrze kamuflować blizny gdy w planach będą welury. Delikatnie rozświetla (ale też szczególnie intensywnie ich nie młóciłam ), dają efekt zdrowego rumieńca ale to dopiero dwie próby były na szybko, bez szczególnego przygotowania

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-26, 21:23   #1383
Maggie-79
Zadomowienie

Cytat:
Ja, wizażanka Kate - przyznam, że wielkiej różnicy nie widzę, co najwyżej maleńką , zupełnie nieproporcjonalną do ceny
Ja przyznam, ze rowniez nie widze specjalnej roznicy
Maggie-79 jest offline  
Stary 2006-12-26, 21:32   #1384
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ze względu na bordowe kulki - będę musiała dobrze kamuflować blizny gdy w planach będą welury. Delikatnie rozświetla (ale też szczególnie intensywnie ich nie młóciłam ), dają efekt zdrowego rumieńca ale to dopiero dwie próby były na szybko, bez szczególnego przygotowania
Rozumiem. Czekam na dalszą relację

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Ja przyznam, ze rowniez nie widze specjalnej roznicy
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-26, 22:09   #1385
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Z tego co patrzyłam, użytkownik logował się po moim wysłanym mailu, a więc miał dostęp do sieci, czyli otrzymał mojego maila (a nawet dwa). Sprobuję napisać do tych osób, nic mi nie szkodzi

ech, tak to jest z tym allegro - czasem się trafi super okazja, a czasem są problemy...
Napisz do nich, moze wyjasni sie to cale zamieszanie. A jak nie to wywal negatywa i zglos to do kierownictwa allegro.

Cytat:
Wizażanki a czy Wy widzicie aż tak dużą różnicę z meteorytami na twarzy i bez? Wiem, jutro w dziennym świetle jeszcze pokombinuję- możliwe że będzie lepiej wszytsko widoczne
Wiesz, zeby zauwazyc roznice z czy bez meteorkow, trzeba dobrze sie przyjrzec w dziennym swietle. Ale z kolei jak patrzysz na caly makeup wykonczony wlasnie meteorytkami to jednak widac roznice. Twarz wyglada bardzo subtelnie, rysy sa zmiekczone i wyglada duzo ladniej niz bez meteorytkow. Jednak Ty masz limitowanke, a one sa zawsze bardziej nablyszczane, drobinki sa wieksze niz w klasycznych, dlatego wg mnie powinnas ograniczyc sie tylko do zaakcentowania niektowych partii twarzy, np. pod lukiem brwiowym, kosci skroniowe, czy szczyty poilczkow.
Contax jest offline  
Stary 2006-12-26, 22:52   #1386
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Napisz do nich, moze wyjasni sie to cale zamieszanie. A jak nie to wywal negatywa i zglos to do kierownictwa allegro.
Tak zrobię

A co do różnic z meteorytkami i bez, to powiem tak - moje WR mają większe drobinki niż moje pudry rozświetlające (Chanel), w związku z czym są na wyjścia na zwykłe rozświetlacze na co dzień.
Ale tak jak pisałam wcześniej - dokładnie sprawdzę w sylwestra
Stary 2006-12-27, 01:06   #1387
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

To jutro zrobię próbę nr 2 w świetle dziennym i rzeczywiście jak mówisz Contax zaakcentuję jakąś część twarzy.

Tymczasem dobranoc dziewczyny!
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-27, 08:46   #1388
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
To jutro zrobię próbę nr 2 w świetle dziennym i rzeczywiście jak mówisz Contax zaakcentuję jakąś część twarzy.

Tymczasem dobranoc dziewczyny!
to może jakieś fotki??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2006-12-27, 11:52   #1389
sine.ira
Zakorzenienie

A ja jutro ruszam nach Sephora !!! Mikołaj nie przyniósł mi kosmetycznych upominków to go wyręczę, a co ! Trzeba jakoś rozdysponować przedświąteczną premię, co nie ? Mam ochotę oblukać te nowe meteoryty welurowe, kupię jeden z Sephorowskich rozświetlaczy i chyba ten największy pędzel A przy okazji, czy ten ciemniejszy rozświetlacz (nie ten biały i rózowy) daje jakis kolor na twarzy czy jest niewidoczny ? Tzn. brązowi czy tylko rozświelta ? A ten pędzel XXL macie może ? Jakie wrażenia z używania ?
sine.ira jest offline  
Stary 2006-12-27, 11:54   #1390
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A ja jutro ruszam nach Sephora !!! Mikołaj nie przyniósł mi kosmetycznych upominków to go wyręczę, a co ! Trzeba jakoś rozdysponować przedświąteczną premię, co nie ? Mam ochotę oblukać te nowe meteoryty welurowe, kupię jeden z Sephorowskich rozświetlaczy i chyba ten największy pędzel A przy okazji, czy ten ciemniejszy rozświetlacz (nie ten biały i rózowy) daje jakis kolor na twarzy czy jest niewidoczny ? Tzn. brązowi czy tylko rozświelta ? A ten pędzel XXL macie może ? Jakie wrażenia z używania ?
popytaj w watku "made in Sephora" - może tam znjadziesz odpowiedzi na te pytania. Z tego co wiem to MagJa planowała zakup tego dużego pędzla

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 840 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online  
Stary 2006-12-27, 12:06   #1391
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z sephory - warto jechać bo na cały makijaż - selektywny też - jest zniżka 20%, na wybrane zapachy 30%.
Niestety sephora jest raczej dokładnie wyczyszczona z towaru , ale może u was będzie lepiej z zaopatrzeniem.

Szkoda, bo 20% to sporo.

W odpowiedzi na twoje pytania, ten najciemniejszy rozświetlacz lekko brązuje , a pędzel XXL to szeroko opisywana w różnych wątkach rewelacja. Sama mam 3

Daisy - oblookałam tę paletkę Glam is Black i jak dla mnie zanadto jest brokatowa - wyłącznie na wieczorne wyjścia, i błyszczyki takie średnio mi pasujące, trupio - fioletowe, więc bez żalu odpuściłam.
Najciemniejszy cień to nie czerń tylko oberżyna.

Miałam ochotę na tę wielką paletkę za 99, ale po nich ani śladu.

Kupiłam więc grafitową kredkę Jumbo, zmywacz do oczu i pędzelek do cieni.
Także dziś wkleję swoje zbiory, które w najbliżyszm czasie się nie powiększą - mam nadzieję .
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 12:10   #1392
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Oberżyna? to jak dla mnie jeszcze lepiej....
Znizka 20% na wszystko? bez smsów? w każdej sephorze??
Stary 2006-12-27, 12:14   #1393
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Miałam ochotę na tę wielką paletkę za 99, ale po nich ani śladu.
Moim zdaniem nie masz czego żałować bratowa zaciagnęła mnie do łazienki zaraz po wigilii, zebyśmy się nia pobawiły i moim skromnym zdaniem ona jest dobra tylko do testowania kolorów i połączeń. Blyszczyki małe, dają niewielki błysk i kolor, cienie też takie sobie - mam wrażenie, że są intensywniejsze w opakowaniu, na powiece już tracą. Jeśli chcesz eksperymentować z kolorami, to taniej wyjdą polskie firmy, jeśli masz juz swoje kolory - bardziej oplacalne będzie kupić w tej cenie kilka dobrych cieni, np. pojedynczych Deborah

agnieska jest offline  
Stary 2006-12-27, 12:20   #1394
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Oberżyna? to jak dla mnie jeszcze lepiej....
Znizka 20% na wszystko? bez smsów? w każdej sephorze??
Bez smsów i w każdej

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie masz czego żałować bratowa zaciagnęła mnie do łazienki zaraz po wigilii, zebyśmy się nia pobawiły i moim skromnym zdaniem ona jest dobra tylko do testowania kolorów i połączeń. Blyszczyki małe, dają niewielki błysk i kolor, cienie też takie sobie - mam wrażenie, że są intensywniejsze w opakowaniu, na powiece już tracą. Jeśli chcesz eksperymentować z kolorami, to taniej wyjdą polskie firmy, jeśli masz juz swoje kolory - bardziej oplacalne będzie kupić w tej cenie kilka dobrych cieni, np. pojedynczych Deborah
Dziękuję Agnieszko
Już nie żałuję
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 12:29   #1395
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Ja właśnie wróciłam z sephory - warto jechać bo na cały makijaż - selektywny też - jest zniżka 20%, na wybrane zapachy 30%.
a do kiedy jest ta promocja? do końca roku?

fuksjaa jest offline  
Stary 2006-12-27, 12:32   #1396
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
a do kiedy jest ta promocja? do końca roku?

Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 13:10   #1397
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

No to z pewnością pójdę do Sephory
A miałam już nic nie kupować.....
Stary 2006-12-27, 14:15   #1398
Kate30
Zakorzenienie

Ostatnia na długo akutalizacja:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg błyszczyki.jpg (59,5 KB, 385 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cienie.jpg (65,3 KB, 340 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakiery.jpg (52,8 KB, 268 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pędzle.jpg (55,1 KB, 231 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pudry1.jpg (65,1 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pudry 2.jpg (65,8 KB, 400 załadowań)
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 14:16   #1399
Kate30
Zakorzenienie

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rozświetlacze.jpg (63,6 KB, 325 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodek.jpg (58,3 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tusze.jpg (50,0 KB, 211 załadowań)
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 14:20   #1400
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Kate, co to? http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1167225355
Stary 2006-12-27, 14:30   #1401
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Beekeeper Pokaż wiadomość
To są dwa sypkie pudry rozświetlające (Make-up Studio Paris), jeden ze złotym połyskiem, drugi z różowym, nadają się na oczka i ciało.
Są mega wydajne.
Właśnie niedawno sobie o nich przypomniałam z okazji Sylwestra.
Niestety niedostępne w sprzedaży - zamawiane lata temu przez dystrybutora z Krakowa, na jakąś okazję - nie pamiętam jaką.

To malutkie to lepik z kolorowym brokatem Avonu - została resztka - zwykle robię sobię nim maleńki akcent sylwestrowy w kąciku oka - patyczkiem higienicznym - pięknie się mieni w sztucznym świetle.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 14:35   #1402
SiSleyS
Zakorzenienie

Ja zaraz zmykam zrobić sobie make-up i znowu pomęczyć meteoryty (jak będzie jeszcze dość jasno to pstryknę fotki i wstawię, jeżeli wogóle będzie coś widać).

->Kate30 baaaardzo podoba mi sie Twój zbiór i mam pytanie- jakie są te sypkie pryzmy Givenchy w porównaniu do E.L. Lucidity? Po których twarz jest świeższa, lżejsza i zmatowiona na dłużej? Ale mi się szczęśliwie trafiłaś, że możesz te oba pudry dla mnie porównać

Ja kiedyś używałam sypkiego Clinique a jak zmieniłam na EL to jestem do teraz zachwycona, tym bardziej że jest on niby dla suchej skóry a mnie świetnie matuje twarz- ale nie wysusza i to tego delikatnie roświetla- zauważyłaś, że ma takie maluteńkie złote drobinki? No i oczywiście jest dużo lżejszy od Clinique Blended Powder..
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-27, 14:47   #1403
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zaraz zmykam zrobić sobie make-up i znowu pomęczyć meteoryty (jak będzie jeszcze dość jasno to pstryknę fotki i wstawię, jeżeli wogóle będzie coś widać).

->Kate30 baaaardzo podoba mi sie Twój zbiór i mam pytanie- jakie są te sypkie pryzmy Givenchy w porównaniu do E.L. Lucidity? Po których twarz jest świeższa, lżejsza i zmatowiona na dłużej? Ale mi się szczęśliwie trafiłaś, że możesz te oba pudry dla mnie porównać

Ja kiedyś używałam sypkiego Clinique a jak zmieniłam na EL to jestem do teraz zachwycona, tym bardziej że jest on niby dla suchej skóry a mnie świetnie matuje twarz- ale nie wysusza i to tego delikatnie roświetla- zauważyłaś, że ma takie maluteńkie złote drobinki? No i oczywiście jest dużo lżejszy od Clinique Blended Powder..
Tak Lucidity super matuje, pięknie się błyszczy drobinkami w słoneczku.
Nie wysusza bo beztalkowy.

Pryzmy też dobrze matują, nie mają drobinek, pięknie leżą na kremie (bez podkładu, mają dobre właściwości, może nie kryjące, ale wyrównujące kolorek cery.
Robią u mnie często za cały makijaż.
Są jeszcze drobniejsze od Lucidity - mega drobne i wyglądają na buzi naprawdę super.
Te cztery zmieszane kolory dają na mojej buzi (zółtawej) piękny efekt.
No i cudnie pachną.

Niestety nie potrafię powiedzieć, który lepszy, ładniejszy - obydwa są super, naprawdę
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 14:49   #1404
uskow
Zadomowienie

Cytat:
Powiem tylko tyle :

uskow jest offline  
Stary 2006-12-27, 16:06   #1405
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Powiem tylko tyle :
Ja tez
Stary 2006-12-27, 16:38   #1406
SiSleyS
Zakorzenienie

Kate30 ja też bardzo lubię Lucidity, mimo że jego pojemność jest mniejsza od Clinique aż o 1/3 to na duuuużo więcej czasu starcza. A jaki masz kolor? Bo ja transparent, on leciutko, minimalnie rozjaśnia, ale nie daje koloru. Dzięki za odpowiedź w sprawie sypkich pryzm, zatem może skuszę się na nie jak wykończę swój

Dizewczyny makeup już gotowy, fotki pstryknięte ale nie wklejam ich bo kompletnie nie widać tego jak w rzeczywistości, naprawdę Dzisiaj oprószyłam się mocniej meteorytami (tym razem pędzlem a nie puszkiem- tak jest lepiej u mnie) i użyłam różu bez żadnych drobinek by nie zagłuszać efektu jaki dają kulki.

No i jest całkiem fajnie, dałam na czoło, kości policzkowe i brodę, i efekt na policzkach baaardzo mi się podoba- taki woal na twarzy jak kiedyś jakaś wizażanka to ujęła... ale nie powiem żebym jakoś na maksa wypiękniała od nich dla mnie to jest fajny gadżet i od czasu do czasu poużywam ich sobie; problem myślę że tkwi w moim pudrze sylkim- on sam ma drobinki i bez niego może efekt byłby większy; ale można powiedzieć, że polubiłam bardziej moje meteoryty dzięki wam!

EDIT: Na tych zdjęciach jeszcze może coś widać, sama już nie wiem, zobaczcie same (drugie jest zrobione z lampą błyskową):

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-01-14 o 17:04 Powód: usunięcie moich zdjęć
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-27, 16:51   #1407
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Kate - super aktualizacja
SiS - świetnie, że się polubiłaś bardziej ze swoimi meteorytkami
Stary 2006-12-27, 16:53   #1408
SiSleyS
Zakorzenienie

Gothic_Daisy- oj tak teraz bardziej się lubimy
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-27, 16:54   #1409
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Kate30 ja też bardzo lubię Lucidity, mimo że jego pojemność jest mniejsza od Clinique aż o 1/3 to na duuuużo więcej czasu starcza. A jaki masz kolor? Bo ja transparent, on leciutko, minimalnie rozjaśnia, ale nie daje koloru. Dzięki za odpowiedź w sprawie sypkich pryzm, zatem może skuszę się na nie jak wykończę swój

Dizewczyny makeup już gotowy, fotki pstryknięte ale nie wklejam ich bo kompletnie nie widać tego jak w rzeczywistości, naprawdę Dzisiaj oprószyłam się mocniej meteorytami (tym razem pędzlem a nie puszkiem- tak jest lepiej u mnie) i użyłam różu bez żadnych drobinek by nie zagłuszać efektu jaki dają kulki.

No i jest całkiem fajnie, dałam na czoło, kości policzkowe i brodę, i efekt na policzkach baaardzo mi się podoba- taki woal na twarzy jak kiedyś jakaś wizażanka to ujęła... ale nie powiem żebym jakoś na maksa wypiękniała od nich dla mnie to jest fajny gadżet i od czasu do czasu poużywam ich sobie; problem myślę że tkwi w moim pudrze sylkim- on sam ma drobinki i bez niego może efekt byłby większy; ale można powiedzieć, że polubiłam bardziej moje meteoryty dzięki wam!

EDIT: Na tych zdjęciach jeszcze może coś widać, sama już nie wiem, zobaczcie same (drugie jest zrobione z lampą błyskową):
Widać, widać
Piękna buzia w pięknych meteorkach
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-27, 17:08   #1410
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Piękna kolekcja.
Cytat:

Widac kuleczki na twarzy. Ładnie Cię rozświetlaja.

Tak jak CI pisałam wyżej-jesli możesz to zrezygnuj czasem z pudru sypkiego na rzecz meteorów. Wtedy one będą bardziej widoczne na skórze.

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości