NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-27, 17:14   #1411
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Piękna kolekcja.

Widac kuleczki na twarzy. Ładnie Cię rozświetlaja.

Tak jak CI pisałam wyżej-jesli możesz to zrezygnuj czasem z pudru sypkiego na rzecz meteorów. Wtedy one będą bardziej widoczne na skórze.
O właśnie! Ale to już na wieczór wypróbuję- zamiat pudru tylko kuleczki.

Kate30- dziękuję za komplement, ale jak to my babeczki standardowo, sama sobie się nie podobam na tych zdjęciach.

Wkleiłam je byście same oceniły czy widać meteoryty, powiem tylko, że w realu są troszkę bardziej zauważalne na policzkach niż na foto ale oczywiście efekt jest wciąż delikatny.
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-27, 17:35   #1412
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
O właśnie! Ale to już na wieczór wypróbuję- zamiat pudru tylko kuleczki.

Wkleiłam je byście same oceniły czy widać meteoryty, powiem tylko, że w realu są troszkę bardziej zauważalne na policzkach niż na foto ale oczywiście efekt jest wciąż delikatny.
SiS efekt mazniecia kuleczkami widac, szczegolnie na drugim zdjeciu. Bardzo ladny subtelny makijaz.
Contax jest offline  
Stary 2006-12-27, 17:59   #1413
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

SiS,pięknie wyglądają na twarzy .Widać je,cera jest super odświeżona .Swoją drogą,nie raz zastanawiałam się,jak można nie dostrzeć meteorytów na twarzy,jak czytałam recenzje,to często się na to natknęłam .Ja,choćbym nałożyła minimalnie,to makijaż jest widocznie zupełnie inny niż bez tych kuleczek .
Stary 2006-12-27, 18:25   #1414
sine.ira
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
popytaj w watku "made in Sephora" - może tam znjadziesz odpowiedzi na te pytania. Z tego co wiem to MagJa planowała zakup tego dużego pędzla
senkju

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z sephory - warto jechać bo na cały makijaż - selektywny też - jest zniżka 20%, na wybrane zapachy 30%.
Niestety sephora jest raczej dokładnie wyczyszczona z towaru , ale może u was będzie lepiej z zaopatrzeniem.

Szkoda, bo 20% to sporo.

W odpowiedzi na twoje pytania, ten najciemniejszy rozświetlacz lekko brązuje , a pędzel XXL to szeroko opisywana w różnych wątkach rewelacja. Sama mam 3

Daisy - oblookałam tę paletkę Glam is Black i jak dla mnie zanadto jest brokatowa - wyłącznie na wieczorne wyjścia, i błyszczyki takie średnio mi pasujące, trupio - fioletowe, więc bez żalu odpuściłam.
Najciemniejszy cień to nie czerń tylko oberżyna.

Miałam ochotę na tę wielką paletkę za 99, ale po nich ani śladu.

Kupiłam więc grafitową kredkę Jumbo, zmywacz do oczu i pędzelek do cieni.
Także dziś wkleję swoje zbiory, które w najbliżyszm czasie się nie powiększą - mam nadzieję .
senkju tu uuups, chyba za duzo wina wypilam i glupawa mnie jakas dopadla czy cos...

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-28 o 01:44 Powód: Post pod postem.
sine.ira jest offline  
Stary 2006-12-27, 23:58   #1415
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Kate30 ja też bardzo lubię Lucidity, mimo że jego pojemność jest mniejsza od Clinique aż o 1/3 to na duuuużo więcej czasu starcza. A jaki masz kolor? Bo ja transparent, on leciutko, minimalnie rozjaśnia, ale nie daje koloru. Dzięki za odpowiedź w sprawie sypkich pryzm, zatem może skuszę się na nie jak wykończę swój

Dizewczyny makeup już gotowy, fotki pstryknięte ale nie wklejam ich bo kompletnie nie widać tego jak w rzeczywistości, naprawdę Dzisiaj oprószyłam się mocniej meteorytami (tym razem pędzlem a nie puszkiem- tak jest lepiej u mnie) i użyłam różu bez żadnych drobinek by nie zagłuszać efektu jaki dają kulki.

No i jest całkiem fajnie, dałam na czoło, kości policzkowe i brodę, i efekt na policzkach baaardzo mi się podoba- taki woal na twarzy jak kiedyś jakaś wizażanka to ujęła... ale nie powiem żebym jakoś na maksa wypiękniała od nich dla mnie to jest fajny gadżet i od czasu do czasu poużywam ich sobie; problem myślę że tkwi w moim pudrze sylkim- on sam ma drobinki i bez niego może efekt byłby większy; ale można powiedzieć, że polubiłam bardziej moje meteoryty dzięki wam!

EDIT: Na tych zdjęciach jeszcze może coś widać, sama już nie wiem, zobaczcie same (drugie jest zrobione z lampą błyskową):
Przepiekny delikatny makijaż!
Bardzo mi się podoba makijaż oczu, zdradzisz, czym go zrobiłaś?

Macie bardzo fajne kolekcje, postaram się zrobić zdjęcia swojej i dodać zdjęcia.
margaretka02 jest offline  
Stary 2006-12-28, 00:32   #1416
evilcia
Zadomowienie

To ja się włamię w wątek o tych wszystkich meteorach i innych dziwactwach :P tylko mnie nie zjedzcie, po prostu nie stać mnie na te cudeńka, więc nie poświęcam im uwagi..

Z okazji kupowania prezentu dla koleżanki w Inglocie stałam się szczęśliwą posiadaczką kolejnych cieni
Zdjątka dodam jutro, bo już nie było dobrego światła.
Numerki to sprint 60, sprint 61, sprint 65 i vertigo (yyy.. nie pamiętam numerka, a nie chce mi się do łazienki lecieć:P)

Miłej nocki
evilcia jest offline  
Stary 2006-12-28, 00:57   #1417
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, niestety.
Oczywiście do tego zero reakcji na maile...
Ten użytkownik miał już kilka neutrali - własnie w stylu, że towar nie do końca zgodny z opisem i że brak reakcji na maile, ale zaryzykowałam. W sumie cena i tak standardowa, więc pod tym względem ok - no ale na pudełeczku też mi zależało..

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Moze jest gdzies na wyjezdzie i odezwie sie po powrocie. Jednak do tego czasu wstrzymalabym sie z wystawieniem komentarza. W zasadzie mogla wyslac omylkowo komus innemu kuleczki w oryginalnym pudelku. Tylko i ta sytuacja tez jest malo komfortowa, bo watpie, ze osoba ktora dostala gratisowo pudeleczko przyzna sie do tego. A moze sprobuj i wyslij e-maile do pozostalych dwoch wygranych osob z zapytaniem.

Qurcze przeciez zaplacilas za nie, i poki co jest to niewywiazanie sie z umowy cywilnoprawnej, bo dostalas nie to za co zaplacilas.

Też miałam zamiar licytować te Meteoryty, ale wstrzymałam się, bo już kupiłam wczesniej nowe welurowe.

Zgadzam się z Contax: jezeli ktoś dostał pudełeczko, to może się nie przyznać, nawet jak się przyzna, to pewnie nie będzie chciał go oddać.

Zresztą, spojrzalam na komentarze sprzedającej i po tym neutralnym komentarzu: "Powinien być negatyw. I to nie dlatego, że licytowałam kosmetyk 5 ml, a otrzymałam 3 ml, ale za kompletny brak reakcji na maile w tej sprawie. Kumskaka działa zgodnie z zasadą : sprzedać a resztą się nie przejmować" nie sądzę, żebyś się czegoś dowiedziała od sprzedającej.

Daj znać, jak się cała sprawa skończyła i jak Ci się te WR sprawują (oczywiście po Sylwestrze )
Stary 2006-12-28, 01:16   #1418
carolinascotties
Zakorzenienie

Dzięki wspaniałej Wizażance, której jeszcze raz BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ - T. , mam w końcu swoje ulubione kosmetyki Physicians Formula
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_6389.jpg (92,2 KB, 290 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_6393.jpg (103,2 KB, 254 załadowań)
Stary 2006-12-28, 01:31   #1419
Beekeeper
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Dzięki wspaniałej Wizażance, której jeszcze raz BARDZO, BARDZO DZIĘKUJĘ - T. , mam w końcu swoje ulubione kosmetyki Physicians Formula
hihi, ale zaszalałaś
Stary 2006-12-28, 01:37   #1420
carolinascotties
Zakorzenienie

to prawda..zaszalałam i zwariowałam . siedzę teraz nad tymi cudami i nakładam je na buzię
Stary 2006-12-28, 02:00   #1421
Pomadka
Pomadkorator

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Fajne nabytki.

Szkoda, że fotki takie małe, nie mogę nic dojrzeć. Da się zrobić je ciut większe?
Stary 2006-12-28, 02:10   #1422
carolinascotties
Zakorzenienie

Pomadko- proszę bardzo:

Wkleiłam dwa zdjęcia- niby takie same, ale na jednym z nich, (na samym środku) jest bronzer, na drugim błyszczyki do ust

http://img183.imageshack.us/img183/5145/1006390xk2.jpg

http://img95.imageshack.us/img95/9793/1006392kl0.jpg
Stary 2006-12-28, 06:18   #1423
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Świetne nabytki Karolinko.
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-28, 07:06   #1424
CzarnyElf
Zakorzenienie

Cytat:
Kate30 ja też bardzo lubię Lucidity, mimo że jego pojemność jest mniejsza od Clinique aż o 1/3 to na duuuużo więcej czasu starcza. A jaki masz kolor? Bo ja transparent, on leciutko, minimalnie rozjaśnia, ale nie daje koloru. Dzięki za odpowiedź w sprawie sypkich pryzm, zatem może skuszę się na nie jak wykończę swój

Dizewczyny makeup już gotowy, fotki pstryknięte ale nie wklejam ich bo kompletnie nie widać tego jak w rzeczywistości, naprawdę Dzisiaj oprószyłam się mocniej meteorytami (tym razem pędzlem a nie puszkiem- tak jest lepiej u mnie) i użyłam różu bez żadnych drobinek by nie zagłuszać efektu jaki dają kulki.

No i jest całkiem fajnie, dałam na czoło, kości policzkowe i brodę, i efekt na policzkach baaardzo mi się podoba- taki woal na twarzy jak kiedyś jakaś wizażanka to ujęła... ale nie powiem żebym jakoś na maksa wypiękniała od nich dla mnie to jest fajny gadżet i od czasu do czasu poużywam ich sobie; problem myślę że tkwi w moim pudrze sylkim- on sam ma drobinki i bez niego może efekt byłby większy; ale można powiedzieć, że polubiłam bardziej moje meteoryty dzięki wam!

EDIT: Na tych zdjęciach jeszcze może coś widać, sama już nie wiem, zobaczcie same (drugie jest zrobione z lampą błyskową):
Widac efekt-szczegolnie na 1 zdjeciu-a tak wogole to b ladna jestes
Stary 2006-12-28, 08:08   #1425
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Karolina - super nabytki

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Daj znać, jak się cała sprawa skończyła i jak Ci się te WR sprawują (oczywiście po Sylwestrze )
No na razie mam odzew od jednej kupującej, że zamiast meteorów dotarł do niej pył meteorytowy Czyli ze mną nie jest tak źle - przynajmniej mam produkt w postaci stałej
Stary 2006-12-28, 09:03   #1426
misia_bella
Zakorzenienie

Cytat:
carolinascotties a co to są za kosmetyki? Pewnie dostepne tylko w USA?
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline  
Stary 2006-12-28, 09:14   #1427
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Fajniutkie puderki, aż miło popatrzeć
Zapewne do kupienia nie u nas, tylko w cywilizowanym świecie

Cytat:
No na razie mam odzew od jednej kupującej, że zamiast meteorów dotarł do niej pył meteorytowy Czyli ze mną nie jest tak źle - przynajmniej mam produkt w postaci stałej
No nie, niezła checa z tą aukcją.
Napisała Ci druga kupująca co zamierza dalej robić.
Normalnie kobieta ma tupet.
Contax jest offline  
Stary 2006-12-28, 09:17   #1428
uskow
Zadomowienie

Czy to chodzi o Winter Radiance podzielone na 3?
Kurcze kobieta zwróciła sobie koszty używania. Ale małpa Pył meteorkowy! Normalnie wierzyć sie nie chce! Może od razu wciągnąć ją na czarną liste!

uskow jest offline  
Stary 2006-12-28, 09:29   #1429
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Physicians Formula są do nabycia równiez u nas - na pewno w Krakowie - wiec podejrzewam, że w innych miastach również można gdzieś wypatrzeć

A co do aukcji, to tak - to są te WR podzielone na 3.
Ta druga kupująca na razie nie wie co robić, bo jest zdziwiona. Ona na pewno może wystawić negatyw, bo nie dostała tego, za co zapłaciła.
A wciągnąć na czarną listę pewnie można - po zakonczeniu całej sprawy napiszę w wątku sprzedawców allegrowych, że nie jest polecana.
Stary 2006-12-28, 09:32   #1430
uskow
Zadomowienie

Dobrze, że do Ciebie dotarły meteorki. Ludzka bezczelność nie zna granic
Jeszcze podeślij jej link do czarnej listy na wizażu, aby wiecej jej takie pomysły do głowy nie przychodziły!

uskow jest offline  
Stary 2006-12-28, 11:06   #1431
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Sytuacja z meteorkami nadal się rozwija, bo ponoc sprzedawca wie, w jaki sposób używać maila (odpisała drugiej kupującej, że zwróci część kosztów), wiec czekam na reakcję.
Ale fakt, bezczelność nie zna granic.
Stary 2006-12-28, 11:54   #1432
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
carolinascotties a co to są za kosmetyki? Pewnie dostepne tylko w USA?
Na pewno są w Stanach, Kanadzie i na Wyspach...sama nie widziałam ich w Polsce...ale Gothic Daisy pisała o Krakowie-można napisac na mail firmy z zapytaniem, czy maja dystrybutorów w Polsce.

http://www.physiciansformula.com/index_home.asp
Stary 2006-12-28, 12:20   #1433
19katarina82
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam z sephory - warto jechać bo na cały makijaż - selektywny też - jest zniżka 20%, na wybrane zapachy 30%.
Ale pewnie promocja obejmuje tylko produkty firmy Sephora nie? Chociaż żyję nadzieją, że nie
Oraz blogerka z zamiłowania: http://www.kasiaosiecka.pl/
19katarina82 jest offline  
Stary 2006-12-28, 12:37   #1434
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka

GG do kasienka.b

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Ale pewnie promocja obejmuje tylko produkty firmy Sephora nie? Chociaż żyję nadzieją, że nie
Ponoc nie Ale pewna nie jestem
Stary 2006-12-28, 12:59   #1435
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19katarina82 Pokaż wiadomość
Cały makijaż, pisałam wyżej, selektywny też .
Kate30 jest offline  
Stary 2006-12-28, 13:16   #1436
margaretka02
Wtajemniczenie

GG do margaretka02

Cytat:
Sytuacja z meteorkami nadal się rozwija, bo ponoc sprzedawca wie, w jaki sposób używać maila (odpisała drugiej kupującej, że zwróci część kosztów), wiec czekam na reakcję.
Ale fakt, bezczelność nie zna granic.
Jakie część kosztów?
Przecież tamta dziewczyna zapłaciła 75 zł na PYŁ kulkowy!
Uważam, że obydwie możecie i powinnyście wystawić jej co najmniej neutrale, ja bym wystawiła negatyw, bo to jest ewidentne oszustwo i złodziejstwo.
Nienawidzę takich cwaniaczków na Allegro
Nie zapomnij jej dodać na czarną listę tutaj u nas, na wizażu.
Stary 2006-12-28, 15:05   #1437
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Przepiekny delikatny makijaż!
Bardzo mi się podoba makijaż oczu, zdradzisz, czym go zrobiłaś?
Bardzo się cieszę, że podoba się Tobie mój makijaż
Jeżeli chodzi o oczy to najpierw na dolnej powiece zrobiłam delikatną kreskę kredką Clinique Superfine liner nr 07 dark chocolate, następnie z podwójnych Chanel (Irreelle Duo- nr chyba 20- Desert Rose) użyłam tego ciemniejszego- to jest chłodny, lekko szary brąz- w miejscu kredkii zrobiłam kreseczkę koloru i na górnej powiece (na zdjęciu tego nie widać a w realu tak, nie wiem czemu, pewnie dlatego że to dość delikatny makijaż). Następnie główny punkt programu- sypki cień Gosh w odcieniu Merinque- uwielbiam te cienie, pewnie o niego najbardziej chodziło Tobie Na koniec oczywiśce tusz do rzęs, Chanel Inimitable.
Dodam że makijaż oczu w rzeczywistości był troszkę bardziej 'widoczny'

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Widac efekt-szczegolnie na 1 zdjeciu-a tak wogole to b ladna jestes
A mnie się zdawało, że nic nie będziecie widziały! I jestem mile zaskoczona

Cytat:
Łaaaaaaaaaaał!!! To już chyba zbiór conajmniej na rok? Powiedz, czy jeszcze przewidujesz zakup jakiś pudrów czy bronzerów?

Przyjrzałam im się na tych większych zdjęciach, bardzo fajne! Carolinascotties koniecznie napisz jakie wrażenia z użytkowania i czy już wszystko wypróbowałaś!!!
SiSleyS jest offline  
Stary 2006-12-28, 15:41   #1438
mimbi
Zakorzenienie

Cytat:
przykro mi ale się nie wałkują, może coś wymyślę żeby Cię do nich zniechęcić
To ja Cie chetnie zniechece - na mnie walkuja sie WSZYSTKIE cienie, moze tez nalezysz do tych "szczesciar"?
mimbi jest offline  
Stary 2006-12-28, 15:53   #1439
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Cudeńka
A jak to się cenowo przedstawia?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2006-12-28, 15:53   #1440
carolinascotties
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mimbi Pokaż wiadomość
To ja Cie chetnie zniechece - na mnie walkuja sie WSZYSTKIE cienie, moze tez nalezysz do tych "szczesciar"?
Na mnie nie wałkują się wspomniane Physicians Formula i APC - próbowałaś?

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Cudeńka
A jak to się cenowo przedstawia?
Za np. bronzer płacę ok. 10 dolarów i mam go na ponad 5 miesięcy używania pięć razy w tygodniu
na ich stronie są ceny: http://www.physiciansformula.com/cat...scene=BRONZERS

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-12-28 o 16:03 Powód: Post pod postem.
carolinascotties jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości