NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II. - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-02-02, 23:21   #2281
MagJa
Zakorzenienie

Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Magja, masz świetną kolekcję:ehem, jak zobaczyłam to od razu się zakochałam w tym pudrze rozświetlającym pierre rene, takie cudko, muszę się rozejrzć za tym;
Nie wiem dlaczego i czy mam rację ale skojarzyła mi sie ta pufka w środku z pudrem (oczywiście nie wiem jakim) którym malowała Anna Orłowska w którymś odcinku (dziś leciał) modelkę; spodobała mi sie ta aplikacja. Czy ktoś wie o czym mówię?. Oczywiście nie proszę cię o recenzje tego puderka bo już przeczytałam twoje wypociny na KWC:p

To Oriflame miał swój taki kuferek
Aha, i już chyba nie potrzebujesz kupować pędzli? Bo masz ich trochę?
Dziękuję za słowa uznania Ano puderek PR jest bajerancji, polecam, bo za tą cenę warto. A tivi to ja prawie nie oglądam, więc Ci nie pomogę w rozeznaniu czy to ten puderek czy nie ten. YR ma podobny, ale tylko w jednym różowym odcieniu.

Oriflame taki kuferek dawał nowym konsultantkom za wykonanie Programu Witamy, a potem widać im jeszcze zostały i można go było kupić w jednym z katalogów no i nie mogłam nie wykorzystać tej szansy

Moje pędzelki to stara poczciwa We-Ma, ale chciałabym je już wymienić na inny model Mam je ponad 2, o ile nie ponad 3, lata i już trochę straciły kształt i formę, zresztą nie mam takich, które chciałabym mieć, więc wolę od razu cały komplet kupić. A że jeszcze nie kupiłam to inna historia
Aaa, no i jeszcze 2 są z H&M i 4 z Oriflame.
MagJa jest offline  
Stary 2007-02-03, 10:19   #2282
Camilla
Zakorzenienie

Tak patrze na wasze zbiory kosmetyczne i wpadamw szok, w porównaniu z wami naprawde jestem minimalistką, jeden podkład, jeden puder prasowany, jeden tusz do rzęs i kupuje nowy kiedy skończę stare. Tylko jeśli chodzi o cienie to mogłabym ciągle dokupywać nowe. Jak znajde chwile to zamieszcze fotki moich zbiorów, chociaż bedzie mi troch wstyd

jesteśmy razem

Camilla jest offline  
Stary 2007-02-03, 11:56   #2283
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Tak patrze na wasze zbiory kosmetyczne i wpadamw szok, w porównaniu z wami naprawde jestem minimalistką, jeden podkład, jeden puder prasowany, jeden tusz do rzęs i kupuje nowy kiedy skończę stare. Tylko jeśli chodzi o cienie to mogłabym ciągle dokupywać nowe. Jak znajde chwile to zamieszcze fotki moich zbiorów, chociaż bedzie mi troch wstyd
Wstyd to powinno być takim jak ja, a nie Tobie. Przynajmniej Ty kupujesz kosmetyki racjonalnie, a mi rozum dawno w tym temacie odebrało
Czekam(y) na Twoją kolekcję.
MagJa jest offline  
Stary 2007-02-03, 12:00   #2284
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Magja, jak zobaczyłam twoją kolekcję to zrobiłam tak --> i wyglądałam tak --> i
Ja mam straszną ochotę na róże Bell z serii Iluminateur czy jakoś tak, normalnie zakochałam się w nich, widział je już ktoś?

Oto moja skromna kolekcja, sknera zrobiłam się na stare lata
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje_cienie.jpg (109,8 KB, 300 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje_podklady.jpg (91,9 KB, 266 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje_pudry.jpg (95,1 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blyszczyki.jpg (103,5 KB, 290 załadowań)

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline  
Stary 2007-02-03, 12:12   #2285
Kate30
Zakorzenienie

Dziewczyny mam nowe wieści od Clinique - jedna z nas prosiła mnie o zakup różu w kratkę - takiego jak ma Aneta, oczywiście nie ma go już - został tylko tester.

Ale - już pod koniec lutego wchodzi nowa krateczkowa kolekcja Clinique - będą róże i będą brązery i pryzmowe cienie - oczywiście w PL okrojone odcienie - 2-3 z palety bogatej - widziałam katalog (przejrzałam pobieżnie tylko).
Kate30 jest offline  
Stary 2007-02-03, 12:37   #2286
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Magja, jak zobaczyłam twoją kolekcję to zrobiłam tak --> i wyglądałam tak --> i
Ja mam straszną ochotę na róże Bell z serii Iluminateur czy jakoś tak, normalnie zakochałam się w nich, widział je już ktoś?

Oto moja skromna kolekcja, sknera zrobiłam się na stare lata
Nie zawstydzaj mnie, proszę
A tak w ogóle, to widzę, że kupujemy podobne kosmetyki, część z Twoich zbiorów albo mam albo kiedyś miałam
Powiedz mi czy masz te same odcienie podkładów Oriflame GG i Aquasurge? Czy faktycznie mimo tych samych nazw ich właściwe odcienie się różnią?
I jak oceniasz cień Astora?

A róże Bell widziałam i też mam ochotę Śliczne są 3 odcienie matowe, takie satynowe i 3 połyskujące, z lekka metaliczne, tak jak i cienie.
MagJa jest offline  
Stary 2007-02-03, 12:54   #2287
ANKA20
Wtajemniczenie

GG do ANKA20

Aquasurge to Porcelain a GG to Ivory coś tam, ale uważam, że GG jest ciemniejszy (zresztą mam dwa takie same i raczej wymienię) Cień Astora jest bardzo delikatny i twardy, nie daje takiego efektu jakbym chciała :/

Z róży Bell podoba mi się 103 i 104 Jakie masz numery tych pudrów rozświetlających?

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline  
Stary 2007-02-03, 12:59   #2288
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Aquasurge to Porcelain a GG to Ivory coś tam, ale uważam, że GG jest ciemniejszy (zresztą mam dwa takie same i raczej wymienię) Cień Astora jest bardzo delikatny i twardy, nie daje takiego efektu jakbym chciała :/

Z róży Bell podoba mi się 103 i 104 Jakie masz numery tych pudrów rozświetlających?
Szkoda, że Astorek delikatny, bo kolor ma fajny.
A co do podkładów to Natural Ivory jest z zasady ciemniejszy od Porcelain, więc w sumie nie ma co ich porównywać.

A z pudrów Bell mam 1 i 6. A z róży mi się jakiś brudny róż marzy
MagJa jest offline  
Stary 2007-02-03, 13:01   #2289
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
a oto moje skromne zbiory w większości ulubione sprawdzone kosmetyki
Widzę, że lubisz błyszczące cienie-to tak jak ja
Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
No proszę cię-jakie wstyd każda z nas ma inne "bziki"
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wstyd to powinno być takim jak ja, a nie Tobie. Przynajmniej Ty kupujesz kosmetyki racjonalnie, a mi rozum dawno w tym temacie odebrało
Nie tylko tobie MagJu Nie miałam ci jeszcze okazji powiedzieć, że masz śliczną kolekcję i narobiłaś mi dużej ochoty na cienie Bell

Teraz ja wkleję moją małą aktualizację-kuleczki Glazel, pani dodała mi do niego jeszcze śliczny beżowy cień sypki (bardzo trwały) i dodatkowe kuleczki, które jednak nie zniosły zbyt dobrze podróży...
Wklejam jeszcze zdjęcie mojej makijażowej szuflady , kiedyś pokazywałyście toaletki, kuferki i inne miejsca gdzie trzymacie kosmetyki więc pomyślałam, że ja pokaże swoje miejsce idealnie pod rozmiar szuflady w komodzie podpasował mi wiklinowy pojemnik z przegródkami z Ikei. Dzięki niemu jestem w stanie zachować jaki taki ład w kolorówce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg glazel.jpg (83,5 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szuflada.jpg (104,8 KB, 232 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zblizenie.jpg (65,8 KB, 138 załadowań)
truheart jest offline  
Stary 2007-02-03, 14:54   #2290
Myszołapka
Zakorzenienie

Mała reaktywacja, co nieco ubyło trochę więcej przybyło
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2342.JPG (98,4 KB, 301 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2343.JPG (95,7 KB, 281 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2346.JPG (82,2 KB, 512 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2349.JPG (83,5 KB, 291 załadowań)
Stary 2007-02-03, 14:56   #2291
daigee
Zadomowienie

Myszołapko, te błyszczyki !
Stary 2007-02-03, 15:15   #2292
2016070150903
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
właśnie!
2016070150903 jest offline  
Stary 2007-02-03, 15:21   #2293
Myszołapka
Zakorzenienie

Każdy ma jakiegoś bzika to i tak odchudzona troszkę kolekcja
Stary 2007-02-03, 15:21   #2294
isa666
Zakorzenienie

Cytat:
Właśnie
Stary 2007-02-03, 15:55   #2295
evilcia
Zadomowienie

Dziewczyny mam pytanie. Cienie Isadory czy Revlon? Mam na stanie już jedne trójkolorowe Isadory i chcę kupić kolejne, tylko niedawno trafiłam na cienie Revlonu. Ma któraś z was porównanie? Chwilowo mogę sobie pozwolić tylko na jedne cienie, więc muszę się zdecydować..
evilcia jest offline  
Stary 2007-02-03, 16:39   #2296
magda660
Raczkowanie

Cytat:
NIOM

magda660 jest offline  
Stary 2007-02-03, 16:44   #2297
vril
Zakorzenienie

Truheart fajne kuleczki sobie wykombinowalas Tez dostalam dodatkowo cien sypki ale niebieski. Polecam uzyc perelek w makijazu oczu (solo lub na inne cienie), naprawde ladny efekt naturalnego, rozswietlonego makijazu.
vril jest offline  
Stary 2007-02-03, 17:09   #2298
Aneta???
Zakorzenienie

GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam nowe wieści od Clinique - jedna z nas prosiła mnie o zakup różu w kratkę - takiego jak ma Aneta, oczywiście nie ma go już - został tylko tester.

Ale - już pod koniec lutego wchodzi nowa krateczkowa kolekcja Clinique - będą róże i będą brązery i pryzmowe cienie - oczywiście w PL okrojone odcienie - 2-3 z palety bogatej - widziałam katalog (przejrzałam pobieżnie tylko).

Naprawdę ?Gdzie mogłabym już to pooglądać ?
Stary 2007-02-03, 17:26   #2299
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Truheart fajne kuleczki sobie wykombinowalas Tez dostalam dodatkowo cien sypki ale niebieski. Polecam uzyc perelek w makijazu oczu (solo lub na inne cienie), naprawde ladny efekt naturalnego, rozswietlonego makijazu.
Koncepcja kolorystyczna kuleczek to w całości pomysł pani Natalii zasugerowałam jej jedynie kilka odcieni w kierunku bladego lica i tyle bałam się trochę, że kolor mi nie podpasuje, ale okazał się bardzo fajny Juz testowałam kulki na powiekach - w obliczu porannego pośpiechu -->mach, mach pędzlem i gotowe , rzeczywiście fajny efekt
truheart jest offline  
Stary 2007-02-03, 17:29   #2300
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Mała reaktywacja, co nieco ubyło trochę więcej przybyło
Ładna kolekcja, taka różowa Powiedz mi jak Ci się sprawuję Inglot sleeks i nowa Viperka Maxi Lips (bo to chyba to, to kanciaste i jagodowe takie, właśnie jak to nr?) I czy dostrzegasz jakąś różnicę w kolorach błyszczyków Wibo, bo widzę tam u Ciebie niezłą ich kolekcję
I co to za cień sypki taki oliwkowy?
Czy podkład Satin Look nie jest dla Ciebie za ciemny? Bo widzę kolorek Morelowy, a obok jaśniutki Rimmel i MF?
MagJa jest offline  
Stary 2007-02-03, 17:36   #2301
agnieska
Zakorzenienie

MagJa - macie większe zdjęcia tych rózy Bell niż z ich strony? (http://www.bell.com.pl/index.php?opt...268&Itemid=239) ?

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-03, 17:50   #2302
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Ładna kolekcja, taka różowa
Dziękować, Dziękowac Bo ja lubię delikatnie na oczach i róż mi pasuje a błyszczyki no cóż

Cytat:
Powiedz mi jak Ci się sprawuję Inglot sleeks i nowa Viperka Maxi Lips (bo to chyba to, to kanciaste i jagodowe takie, właśnie jak to nr?)
Si to jest Vipera Sleeks kolor był całkiem fajny jak testowałam na ustach trochę mnie drobinkowo wygląda, aplikator beznadziejny muszę się trochę namachać żeby pokryć usta w całości i cena trochę za duża jak na taka pojemność Vipera jest udanym produktem pachnie jak malinowa mamba chłodzi (przynajmniej takie mam wrażenie ) i na ustach niezależnie od odcienia prezentuje się o niebo lepiej niż niektóre wysokopółkowce Polceam bo nie kosztuje dużo ja dałam 9 zł a bardzo przyjemny błyszczyk

Cytat:
I czy dostrzegasz jakąś różnicę w kolorach błyszczyków Wibo, bo widzę tam u Ciebie niezłą ich kolekcję
To nie wszystkie wanilia leży w piórniku zapomniałam wyjąć jeżyna i ten czerwony nie mają w ogóle drobinek, reszta ma ale delikatne, kupowałam głownie ze względu na zapach i na to, że zawsze w każdej kurtce musze mieć jakiś błyszczyk a jak już kupuję to wolę porządny niż za tą samą cena jakiegoś bubla
Cytat:
I co to za cień sypki taki oliwkowy?
Cień sypki to bell nr. 9

Cytat:
Czy podkład Satin Look nie jest dla Ciebie za ciemny? Bo widzę kolorek Morelowy, a obok jaśniutki Rimmel i MF?
Z Satin Lookiem to było tak przed studniówką potraktowałam się nieco balsamem brązującym no i ze zwykłej bladości nagle zrobiłam się pięknie opalona w sobotę rano pojawił się problem bo żaden z podkładów dostępnych w domu nie był tak ciemny żeby nie odcinał mi sie od szyi kolorystycznie nawet muśniecie pudrem brązującym nie dawało efektu, więc pognałam do sklepu i pamiętając ze ten ma dobre opinie na Wizażu, zakupiłam go. Nie wymaziałam się nim cała tylko po prostu 3 krople Recovera i jedna Vipery i kolor wyszedł idealny nie za jasny nie za ciemny
Stary 2007-02-03, 18:14   #2303
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
MagJa - macie większe zdjęcia tych rózy Bell niż z ich strony? (http://www.bell.com.pl/index.php?opt...268&Itemid=239) ?
Nie mam(y). Ja je po prostu widziałam na żywo i testowałam

Cytat:
Si to jest Vipera Sleeks kolor był całkiem fajny jak testowałam na ustach trochę mnie drobinkowo wygląda, aplikator beznadziejny muszę się trochę namachać żeby pokryć usta w całości i cena trochę za duża jak na taka pojemność Vipera jest udanym produktem pachnie jak malinowa mamba chłodzi (przynajmniej takie mam wrażenie ) i na ustach niezależnie od odcienia prezentuje się o niebo lepiej niż niektóre wysokopółkowce Polceam bo nie kosztuje dużo ja dałam 9 zł a bardzo przyjemny błyszczyk
Sama zamierzam tą Viperkę kupić, nawet ostatnio miałam już brać, a tu patrzę, tylko bezbarwny został A czaję się na 218 czy 318, już nie pamiętam, ale coś z 18 i nie wiem właśnie czy to nie ten Twój Jaki on ma kolorek na ustach dokładniej?

Cytat:
To nie wszystkie wanilia leży w piórniku zapomniałam wyjąć jeżyna i ten czerwony nie mają w ogóle drobinek, reszta ma ale delikatne, kupowałam głownie ze względu na zapach i na to, że zawsze w każdej kurtce musze mieć jakiś błyszczyk a jak już kupuję to wolę porządny niż za tą samą cena jakiegoś bubla
Też je lubię. W sumie to mam tylko Cappuccino, które jak na mój gust, ciut, ciut wybledza usta. Wiem, co mówię, bo z natury mam różowiaste I mnie ciekawi czy te bardziej kolorowe przypadkiem nie podkreślają jeszcze bardziej barwy ust?

Cytat:
Z Satin Lookiem to było tak przed studniówką potraktowałam się nieco balsamem brązującym no i ze zwykłej bladości nagle zrobiłam się pięknie opalona w sobotę rano pojawił się problem bo żaden z podkładów dostępnych w domu nie był tak ciemny żeby nie odcinał mi sie od szyi kolorystycznie nawet muśniecie pudrem brązującym nie dawało efektu, więc pognałam do sklepu i pamiętając ze ten ma dobre opinie na Wizażu, zakupiłam go. Nie wymaziałam się nim cała tylko po prostu 3 krople Recovera i jedna Vipery i kolor wyszedł idealny nie za jasny nie za ciemny
A już myślałam, że on ma takie jasne odcienie, że morelę można porównać z 100 Rimmela
MagJa jest offline  
Stary 2007-02-03, 18:30   #2304
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:

Sama zamierzam tą Viperkę kupić, nawet ostatnio miałam już brać, a tu patrzę, tylko bezbarwny został A czaję się na 218 czy 318, już nie pamiętam, ale coś z 18 i nie wiem właśnie czy to nie ten Twój Jaki on ma kolorek na ustach dokładniej?
Kolor taki --> numerek kurde nie pamiętam poszukam w necie jakiegoś wzornika edit 218 z tego co znalazłam zdjęcie nie oddaję, tych drobinek, błyszczy na ustach coś jak tafta tak się mieni różnymi kolorami

Cytat:
Też je lubię. W sumie to mam tylko Cappuccino, które jak na mój gust, ciut, ciut wybledza usta. Wiem, co mówię, bo z natury mam różowiaste I mnie ciekawi czy te bardziej kolorowe przypadkiem nie podkreślają jeszcze bardziej barwy ust?
Zależy od koloru wanilia i kokos wybledzają czekolada ociepla, fioletowy lekko podkreśla, czerwony bardziej niż lekko

Cytat:
A już myślałam, że on ma takie jasne odcienie, że morelę można porównać z 100 Rimmela
To jest drugi pod względem ciemności ana jasne nawet nie zawracałam uwagi, ale coś mi się mgliście kojarz, ze kiedyś testowałam najjaśniejszy i był całkiem całkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2352.JPG (19,9 KB, 39 załadowań)
Stary 2007-02-03, 18:36   #2305
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Nie mam(y). Ja je po prostu widziałam na żywo i testowałam
Hehe, przepraszam - miało byc do Ciebie i do Anki

agnieska jest offline  
Stary 2007-02-03, 18:52   #2306
daigee
Zadomowienie

Cytat:
Każdy ma jakiegoś bzika to i tak odchudzona troszkę kolekcja
Ja powoli wychodzę z błyszczykomanii Mam tylko ok 30

Przestawiłam się na podkłady, perfumy i kosmetyki do włosów

Cytat:
Napisane przez evilcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Cienie Isadory czy Revlon? Mam na stanie już jedne trójkolorowe Isadory i chcę kupić kolejne, tylko niedawno trafiłam na cienie Revlonu. Ma któraś z was porównanie? Chwilowo mogę sobie pozwolić tylko na jedne cienie, więc muszę się zdecydować..
Miałam do czynienia z Illuminnance Powder Shadow Revlona oraz tymi kremowymi Revlona. I nie zamieniłabym je na Guerlaina czy Diora z którymi miałam porównanie
Cienie pierwsza klasa! W szczególności IPD.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-02-04 o 00:47 Powód: Post pod postem.
daigee jest offline  
Stary 2007-02-03, 19:14   #2307
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja powoli wychodzę z błyszczykomanii Mam tylko ok 30

Przestawiłam się na podkłady, perfumy i kosmetyki do włosów
Ja dopiero wchodzę w perfumy co poskutkowało liczbą ok 10 flakoników Właśnie wącham jedno z moich buteleczek

A błyszczyki - zaczynam się ograniczać, już każdy pobyt w Rossmanie, Sephorze czy innej drogerii nie kończy sie zakupem
Stary 2007-02-03, 19:23   #2308
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Kolor taki --> numerek kurde nie pamiętam poszukam w necie jakiegoś wzornika edit 218 z tego co znalazłam zdjęcie nie oddaję, tych drobinek, błyszczy na ustach coś jak tafta tak się mieni różnymi kolorami
Całkowicie przekonałaś mnie tą taftą do jego zakupu Niech no tylko znów się pojawię w tym sklepie Oby tylko był już "mój" kolor, bo jak nie to nie ręczę za siebie

Cytat:
Zależy od koloru wanilia i kokos wybledzają czekolada ociepla, fioletowy lekko podkreśla, czerwony bardziej niż lekko
Nie kuś, nie kuś

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hehe, przepraszam - miało byc do Ciebie i do Anki
Się nie gniewam przecie
MagJa jest offline  
Stary 2007-02-03, 19:31   #2309
Myszołapka
Zakorzenienie

Cytat:
Całkowicie przekonałaś mnie tą taftą do jego zakupu Niech no tylko znów się pojawię w tym sklepie Oby tylko był już "mój" kolor, bo jak nie to nie ręczę za siebie
Żeby potem na mnie nie było

Cytat:
Nie kuś, nie kuś
A czy ja to robię?
Stary 2007-02-03, 20:00   #2310
daigee
Zadomowienie

Cytat:
Ja dopiero wchodzę w perfumy co poskutkowało liczbą ok 10 flakoników Właśnie wącham jedno z moich buteleczek

A błyszczyki - zaczynam się ograniczać, już każdy pobyt w Rossmanie, Sephorze czy innej drogerii nie kończy sie zakupem
A jakie masz perfumy, że się tak ciekawsko zapytam ?

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości