jaka różnica? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-25, 09:51   #1
jola26
Raczkowanie

jaka różnica?

Mam pytanie. Czym różni sie krem na dzień od kremu na noc?Faktycznie to takie ważne czy używam 2 kremów czy jednego? Bardzo mnie to ciekawi.A może to tylko taki chwyt żeby kupić od razu 2 słoiczki a nie jeden??
jola26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 10:03   #2
izzie_lady
Raczkowanie

Smile Dot.: jaka różnica?

krem na dzień jest wykle "lżejszy",szybciej sie wchłania, często zawiera filtry ochronne,które chronią przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi,moga zawierać kompleksy rozswietlające,są tworzone z myslą o tym by tworzyły bazy pod makijaż.Kremy na dzień to także kremy matujące.Natomiast kremy na noc zawierają więcej składników odżywczych,regenerujących cerę podczas snu,witamin itp. Często wolniej sie wchaniają.
Dobrze jest mieć kremy z jednej serii na dzień i na noc,gdyż ich składniki uzupenia się. Jeżeli na opakowaniu nie jest zaznaczone jaki to krem to możesz go stosowac i na dzien i na noc,jesli zaś produent zaznaczył porę dni to najlepiej zastosować sie do jego zaleceń,aczkolwiek jesli tak się nie stanie to wydaje mi sie że z cerą nic złego sie nie stanie
izzie_lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 11:12   #3
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: jaka różnica?

nie , neic złwgo sie nie stanie , ale uzywanie kremu np z filtrem pchronnym na noc to dodatkowy zbędy balast na skórze, jelsi lubisz kremy tłustrzemozesz uzywac jednego na noc i na dzien z tym z e na dzien nmałóz krem z filtrem, jesli nawet napisane jest ze to krem na dzien a nie zawiera zadnych filtrów to przy cerze tłustej mozesz nawet taki lzejzszy wlepac na noc
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 14:32   #4
taniacos
Rozeznanie

Dot.: jaka różnica?

moje poprzedniczki juz wszystko napisały.Podpisuję się pod nimi
taniacos jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości