akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 19:52   #181
Ollka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez Tereska27 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczęta, takie ładne macie co niektóre te pazurki, że aż mi szkoda że tylko ja z takimi łopatami chodze a to wszystko za sprawą pani ani ze świdnika http://teczowe-pazurki.blog.onet.pl
bylam u niej na akrylu wszystko fajnie i ładnie dopóki mi 2 paznokcie sie nie złamały, zadzwoniłam do niej żebyn się umówić, a ona do mnie,że : jej prace nigdy sie nie łamią i żebym szukała kogoś kto mi poprawi, a to było na dzien przed ślubem siostry, z tego co wiem to pani ania tez za maz niedlugo wychodzi i ciekawa jestem jakby sie czula gdyby ja ktos tak potraktowal, bezczelna i tyle do niczego nie dojdzie jak tak ludzi bedzie traktowac, ale olac ja, poszlam do kolejnej pani ani tym razem z hetmanskiej i plakac mi sie chce bo mam lopaty, chcialam zeby mi tylko akryl uzupelnila i dorobila 2 paznokcie a w zamian dostalam grube kacze paznokcie czesc akryl czesc zel, patrzec sie nie daje blagam poradzcie mi kto moze w lublinie zrobic paznokcie ladnie, nie za grubo i solidnie
Dzięki za ostrzeżenie, też chciałam się tam wybrać, ale w związku z tym skorzystam chyba z usług kogoś innego. Bardzo Ci współczuje Tereska, myślałam, że w dzisiejszych czasach dba się o klienta, ale wychodzi na to ,że zawsze znajdą się ludzie którzy będą chcieli po prostu zedrzeć z Ciebie kasę. Zadzwonię do tej dziewczyny z linka paulinki007 i dam Wam znać co i jak, pozdrawiam
Ollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 22:26   #182
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Odwazna dziewczyna jestes jak chcesz do paulinki 007 dzwonic...
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 08:33   #183
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
Odwazna dziewczyna jestes jak chcesz do paulinki 007 dzwonic...
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 10:40   #184
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

sledze to forum od jakiegos czasu, bo chcialam znalezc jakas fajna fryzjerke i kosmetyczke. Ale wlasnym oczom nie wierze, !!! tutaj zrobilo sie jakies koleczko wzajemnej adoracji oczerniane sa jakies osoby (tu przyklad hetm, i linku tipsy cos tam ). najlatwiej mowic zle o kims anonimowo na forum nie? z tego co widze wszytskowiedzaca i specjalistka od paznokci jest madziareczka (nie wiem czy nie przekrecilam), a jej prace maja duuzo jeszcze do doskonalosci ! myslalam ze faktycznie forum mi pomoze ale widze ze niestety nie pozdrawiam
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:55   #185
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

piszesz o wzajemnej adoracji a w innym poście polecasz hetmańską wielokrotnie przewijający sie przez ten watek salon... temat jest po to żeby każdy mógł wyrazić swoja subiektywna ocenę, jeśli sie komuś podobało lub nie to waśnie tu może o tym napisać...
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:49   #186
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

skoro mozna wyrazic swoja opinie wlasnie napisalam ze najezdzacie na innych, a polowa z was nie widziala porzadnie zrobionych paznokci, bez obrazy, ale taka prawda, a co do hetm, i tego linku tipsy lublin chyba zazdroscicie , ze maja klientow ze prowadza gabinety, a nie robia cichaczem po domach udajac pseudostylistki mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ale taka prawda pozdrawiam
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:12   #187
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

poprawias mi humor tym co napisałas ze sie odezwałam pierwsza to pojechalas mi pseudostylistka
nie mów mi prosze ze nie widziałam dobrze zrobionych paznokci....
aaaaa co do paznokci z hetm , mnie tam one nic nie przeszkadzaja, jak ktos lubi niech sobie chodzi ( ale im nie zazdroszcze),ale te paznokcie z ostatniego linka...ehhh... są fatalne technicznie, jak chcecie wrzućcie je na jakis inny wątek ( zeby nie byo ze lubelski jest stronniczy)
..... uwierz lub nie, jezeli jest ktos komu zazdroszcze (w zupełnie pozytywnym znaczeniu tego sowa)to Liliya a skoro jestes tak specjalistka to wiesz chyba dlaczego...

mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ale taka prawda
i ja tez mam taką nadzieje
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 20:22   #188
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

ja nie bronie hetm, ani tej dziewczyny z linka (chociaz uwazam ze te pazn z linka sa niespecjalne). ale chodzi mi o to ze najezdzacie na kogos na forum, jak to sie mowi papier wszytsko zniesie, bedac anonimowym latwo jest kogos obrazac, nie wiedzac nic tak naprawde o gab, albo osobach robiacych pazn, jak wyzej, a tak naprawde nawet nie mozna tego zweryfikowac czy to prawda czy nie, nie spodobalo mi sie to ze ktoras napisala ze sie skontaktuje z dziecwzyna z linka a 2 czy 3 dziewczyny od razu wyjechaly ze jest odwazna ze ma odwage sie skontakowac to jest przykre po prostu... forum chyba nie mialo do tego sluzyc pozdr
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:36   #189
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

stylistka fotografując swoje paznokcie i zamieszczając je w necie musi miec swiadomosc ze poza potencjalnymi klientkami które o stylizacji mają podstawową wiedze, parace oglądac bedą osoby z doswiadczeniem, certyfikatami, lub kos kto ma np uprawnienia instruktorskie, trzeba sie liczyc z tym ze rózne słowa mogą paść...
klientki są naiwne bo myslą ze kazdy zrobi im fajne i trwałe paznokcie bez szkody na zdrowiu i na kieszeni, a jak moge kogos ostrzec to robie to, zeby uniknąć sytuacji jak ta,kiedy dzwoni do mnie klientka i mowi ze u pani XY bolało tak ze ona by juz wolała drugie dziecko urodzić....
__________________

www.serce-oliwki.pl





Edytowane przez LadyBane
Czas edycji: 2009-06-18 o 20:39
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 06:22   #190
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Lady masz na myśli:
http://www.liliya.od.ua/en/gallery/index.html
jeśli tak to mamy to samo guru paznokciowe

ewelina nie wiem czy jestes z branży czy nie. Ale osoby które znaja sie na poprawnej budowie itp rzeczach mają prawo to wyrazić. Dlaczego mam być oszukiwana idac do salonu płacąc 100zł za paznokcie a tam siedzi taka pani co albo się uczy albo nie wiem.
Czasem dziewczyny w domkach tworzą cudenka i naprawdę zasługują na szacunek. Ale oglądając zdjecia w internecie widząc krzywego frencha lub łopaty nigdy nie polecę takiego salonu. i nigdy do takiego nie pójdę.

skoro takie panie kasują po 80-120 zł za źle wykonane paznokcie to ile mają brać osoby które potrafia wykonać cuda, ozdoby akrylowe i wszystko co możliwe?
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 09:13   #191
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

uwazam po prostu ze to ci pisze sie na takich forach nie mozna tak naprawde w jakikilwiek sposob zweryfikowac, polowa wpisow to wpisy konkurencji (przynajmniej w przypadku gab bo jest ich w Lublinie mnostwo) niestety taka jest polska zawisc, nie oszukujmy sie, a co do robienia pazn uwazasz ze lepiej niz w salonach robia robiace w domu dziewczyny ktore nie skonczyly zadnych kursow , albo jakies 1 dniowe? i klietnki robia za kroliki doswiadczalne? , mam inne zdanie , ale kazdy ma do tego prawo dziekuje za dyskusje pozdr
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 13:44   #192
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

uwazam po prostu ze to ci pisze sie na takich forach nie mozna tak naprawde w jakikilwiek sposob zweryfikowac, polowa wpisow to wpisy konkurencji (przynajmniej w przypadku gab bo jest ich w Lublinie mnostwo)
nie uwazam zebym stanowiła zagrozenie dla jakiegokolwiek gabinetu

niestety taka jest polska zawisc, nie oszukujmy sie,
jaka zawisc dziewczyno... jak bym chciała pracowac w salonie to bym załozyła działalnosc i prowadziła salon/ kącik czy zatrudniła sie w jakims gabinecie, ale zwyczajnie nie mam na to czasu, doba jest za krótka i serio, nie wiem ile bym musiała brac wtedy za frencza chyba ze 200 zł zeby mi sie opłaciło 4 klientki tygodniowo przyjąć...

a co do robienia pazn uwazasz ze lepiej niz w salonach robia robiace w domu dziewczyny ktore nie skonczyly zadnych kursow , albo jakies 1 dniowe? i klietnki robia za kroliki doswiadczalne?
mam na wizazu galerie,wiec uwazam ze przez to nie jestem anonimowa, bo moje imie i nazwisko nikomu nic nie mowi, a moje prace - tak, mozna sobie popatrzec i komentowac, mozesz zgadywac "jak bardzo nie mam kursu" i jak bardzo morduje moje klientki
a wątek powstał chyba po to zeby sie przestrzegac przed takimi własnie osobami,prawda?

mam inne zdanie , ale kazdy ma do tego prawo dziekuje za dyskusje pozdr
a to jest moje zdanie, do którego i ja mam prawo, równiez dziekuje za dyskusje.
__________________

www.serce-oliwki.pl





Edytowane przez LadyBane
Czas edycji: 2009-06-19 o 13:47
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 13:49   #193
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

ja tez
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 08:55   #194
indygo79
Zadomowienie
 
Avatar indygo79
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 772
GG do indygo79
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

no i szkoda, że nie dowiedziałm się, gdzie można fajne paznokcie zrobić :/
__________________
Agatka

"w pewnym momencie kobieta powinna ustalić ile ma lat. I konsekwentnie się tego trzymać". M.C.


indygo79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:19   #195
owieczka22
Raczkowanie
 
Avatar owieczka22
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domkuuuu lbn
Wiadomości: 57
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez Tereska27 Pokaż wiadomość
Witam was dziewczęta, takie ładne macie co niektóre te pazurki, że aż mi szkoda że tylko ja z takimi łopatami chodze a to wszystko za sprawą pani ani ze świdnika http://teczowe-pazurki.blog.onet.pl
bylam u niej na akrylu wszystko fajnie i ładnie dopóki mi 2 paznokcie sie nie złamały, zadzwoniłam do niej żebyn się umówić, a ona do mnie,że : jej prace nigdy sie nie łamią i żebym szukała kogoś kto mi poprawi, a to było na dzien przed ślubem siostry, z tego co wiem to pani ania tez za maz niedlugo wychodzi i ciekawa jestem jakby sie czula gdyby ja ktos tak potraktowal, bezczelna i tyle do niczego nie dojdzie jak tak ludzi bedzie traktowac, ale olac ja, poszlam do kolejnej pani ani tym razem z hetmanskiej i plakac mi sie chce bo mam lopaty, chcialam zeby mi tylko akryl uzupelnila i dorobila 2 paznokcie a w zamian dostalam grube kacze paznokcie czesc akryl czesc zel, patrzec sie nie daje blagam poradzcie mi kto moze w lublinie zrobic paznokcie ladnie, nie za grubo i solidnie

Witam!!
Dostałam wiadomosc od mojej klientki że mnie ktoś tu oczernia>
Ta Pani wyzej nie była moja klientka,nigdy... nie wiem co wam to daje...dziewczęta...podej zewam że t Pani tezsie zajmuje Paznokciami...taka nienawisc...
Gdyby była mojaklientkaby wiedziała ,że jezeli żeczywiscie by jej sie złamały, co zdaza sie żadko np. prz upadku albo zatrzasnieciu w drzwiach, nie odprawiła bym jej z kwitkiem i napeno nie do kogos innego bo tak sie traci klienta...
Po co to oczernianie...
Jezeli rzeczywiscie by zadzwoniła napewno bym japrzyjeła i to jak najszybciej...niegdy nie powiedziałam klientce żeby poszła gdzie indziej moje klientki wiedzą ze mogaprzyjśc zawsze ja jej miło przyjme ost. klientka miała powazny wypadek i połamała sobie 3 pazurki ja nie wziełam ani grosza mimo ze to nie moja wina...
Jak przeczytałam ten post po prostu sie popłakałam...
Kocham swoja prace i wykonuje ja na najwyższym poziomie a swoje klientki traktuje jak bliskie koleżanki i nigdy żadnej nie odmówiłam pomocy

angel109238 dziękuje że mnie bronisz sama wiesz jaka jestem chociaż byłas u mnie tylko raz i wiesz że bym nie odmówiła pomocy...
jak tak można...
miałam sobie olac to co napisała ta Pani...ale jak można...na swoja reputacjie pracuje juz kilka lat i nie pozwole by ktoś ją zburzył...
robie to co kocham z pełna pasją a moje klientki traktowane sa z godnoscia.
owieczka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 07:08   #196
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez owieczka22 Pokaż wiadomość
angel109238 dziękuje że mnie bronisz sama wiesz jaka jestem chociaż byłas u mnie tylko raz i wiesz że bym nie odmówiła pomocy...
jak tak można...
miałam sobie olac to co napisała ta Pani...ale jak można...na swoja reputacjie pracuje juz kilka lat i nie pozwole by ktoś ją zburzył...
robie to co kocham z pełna pasją a moje klientki traktowane sa z godnoscia.
Nie przejmuj się.
Ja wiem jaka jesteś mimo iż byłam u Ciebie raz. A paznokcie są poprawnie dobrze zbudowane. i trzymają się długo.
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 08:24   #197
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez ewelina2009 Pokaż wiadomość
skoro mozna wyrazic swoja opinie wlasnie napisalam ze najezdzacie na innych, a polowa z was nie widziala porzadnie zrobionych paznokci, bez obrazy, ale taka prawda, a co do hetm, i tego linku tipsy lublin chyba zazdroscicie , ze maja klientow ze prowadza gabinety, a nie robia cichaczem po domach udajac pseudostylistki mam nadzieje ze nikogo nie urazilam ale taka prawda pozdrawiam



Nie rozpedzaj sie tak złotko z tymi "pseudostylistkami". Ja robie w domu ale nie "cichaczem" bo ma zarejestrowana dzialalnosc, jestem stylistka z dyplomami i kilkuletnim stażem i nie podoba mi sie że ktoś (nie wiem kto i z jakiej racji) zalicza takie osoby jak ja do pseudostylistek tylko dlatego ze pracuje dla siebie a nie robie na kogos!!!
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:03   #198
Bonia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez indygo79 Pokaż wiadomość
no i szkoda, że nie dowiedziałm się, gdzie można fajne paznokcie zrobić :/
Proponuję Ci dziewczynę, która robi świetnie i tanio , posiada uprawnienia i doświadczenie . Ma na imię Kamila tel.721568158
Robię u niej od roku i jestem bardzo zadowolona. Zauważyłam, że kto do niej raz przyjdzie wraca niebawem. Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez paulinka007 Pokaż wiadomość
Witam !
Jeśli chodzi o paznokcie akrylowe ja osobiście polecam: www.tipsylublin.republika.pl. Profesjonalne wykonanie, miła atmosfera i śliczne zdobienia. Jeszcze raz GORĄCO POLECAM !!!
a jakie pozacinane
Bonia63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 20:24   #199
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

ja polecam www.salonanna2008.republika.pl
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 20:39   #200
jolasia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Akryl-Lublin

dziewczyny,ja nie polecam wam salonu kosm. Savana na slawinku,robilam tam tipsy i wyszly masakrycznie,szybko odpadly, a do tego łopaty!!!
jolasia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 17:28   #201
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

w tym tygodniu wybieram sie do salonu SANNA na krolewskiej ciekawa jestem czy ktoras z was tam była i czy była zadowolona? Biorą trosze sporo ( 120 zł za zwykły french akrylowy) ale mam nadzieje ze umiejetnosci mają adekwatne do ceny ( zwłaszcza na obgryziuchach :P )
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 19:43   #202
angel109238
Zadomowienie
 
Avatar angel109238
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lubelanka na podkarpaciu
Wiadomości: 1 826
GG do angel109238
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez zaakrecona Pokaż wiadomość
w tym tygodniu wybieram sie do salonu SANNA na krolewskiej ciekawa jestem czy ktoras z was tam była i czy była zadowolona? Biorą trosze sporo ( 120 zł za zwykły french akrylowy) ale mam nadzieje ze umiejetnosci mają adekwatne do ceny ( zwłaszcza na obgryziuchach :P )
Ja robiłam tam ślubne paznokcie za french z kwiatkami zapłaciłam 130zł czy warto było myślę ze tak chociaż widziałam ładniejsze ale to chyba zalezy do kogo trafisz, były wytrzymałe i ładne z tym ze ja mam ładną smukłą płytkę więc nie wiem jak to z trudną płytką.
__________________
Synuś już z Nami

Dietkuje
I 85kg
II 80kg
III 70kg
angel109238 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-23, 10:17   #203
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

ja polecam sanne na krolewskiej , gabinet na hetmanskiej taki maly kolo biedronki, i na pieknej robilam tam paznokcie w tych 3 miejscach i bylam zadowolona, tylko niestey w sannie troche drogo bo zaplacilam 180zl i liczyli mi doslownie kazda cyrkonie ! a gdzie polecacie fryzjera? chodzi mi dokladnie o pasemka?
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 15:11   #204
AONA
Raczkowanie
 
Avatar AONA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 445
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

a ja polecam Olę, do której trafiłam dzięki sąsiadce. Nie dość, że fachowiec nie z tej ziemi, to jeszcze miła i kontaktowa. Robi istne cuda, wianki na pazurkach, zel, akryl i combo- tylko w domu, bo niedawno wróciłą zza granicy i jeszcze odpoczywa (tam pracowała jako maiciurzystka i też robiła tipsy), ma duuuuuuuuuzo doswiadczenia. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to podaję jej telefon: 513032149, cena uzupelnienie 50/60 a nowe 100zl (pracuje na dobrych produktach). W razie pytań- mogę podesłać foto moich paznokci, które mi Ola zrobiła- istne dzieło sztuki ))
__________________
odpowiadaj proszę w moim watku DZIĘKI

misz masz- kosmetyki itd...
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post19507933

moja szafa
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post21714138


AONA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 11:21   #205
-Dorota-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice LBN
Wiadomości: 125
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Dziewczyny możecie polecic dobrą stylistkę paznokci, która utwardzi naturalne paznkocie żelem? Oczywiście chodzi mi też żeby cena za taką uslugę nie byla wygórowana. (Najlepiej Lublin, Lubartów)
-Dorota- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:26   #206
Bonia63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez -Dorota- Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecic dobrą stylistkę paznokci, która utwardzi naturalne paznkocie żelem? Oczywiście chodzi mi też żeby cena za taką uslugę nie byla wygórowana. (Najlepiej Lublin, Lubartów)
polecam Ci Kamilę 721568158. Robi ładnie i niedrogo.
Bonia63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 09:59   #207
dunia20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez -Dorota- Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecic dobrą stylistkę paznokci, która utwardzi naturalne paznkocie żelem? Oczywiście chodzi mi też żeby cena za taką uslugę nie byla wygórowana. (Najlepiej Lublin, Lubartów)
z czystym sumieniem moge Ci polecic dziewczyne ktora robi sliczne i zgrabne paznokcie w blyskawicznym tępie, ma na imię Ania a to jej numer 784438334. Ja robie u niej paznokcie juz od roku i jeszcze nigdy mi nie odpadl.
dunia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:16   #208
mmagda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 240
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez jakas23 Pokaż wiadomość

A czy autorka pracy/ zdjęcia reklamującego powyższy salon (Iga Eclair Nail Studio) wie że jej praca jest umieszczona na głownej stronie salonu Anna???
mmagda1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 08:38   #209
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

http://www.salonanna2008.republika.p...lon/image2.htm fotka umieszczona w wyd spec. gazety Paznokcie(str 81) wykonana przez panią ze Śląsksa.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:31   #210
ewelina2009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

kobietki, pracuje w firmie która zajmuje się sprzedaża solarium - łóżek, jej włascicielem jest pan który ma solarium i jeżeli SOLARIUM to tylko na ul. Fabrycznej 3/6 (na przeciwko Gali) jest dużo łózek, jest 4 lezące i 1 tuba stojąca. Jest 1 maszyna leżąca po tunningu, ma lampy na 200 W , ale nie ma w niej twarzówek, opala się całe ciało
. Ale Lampy extra są, efekt widać po 1 opalaniu. jak juz wspomnialam wlasciciel sprzedaje te maszyny i lampy wiec u siebie w solarium ma extra lampy bo o to dba. są karnety - co 10 te opalanie jest Gratis, jest duży wybór kosmetyków
. w razie co piszcie a chetnie udziele porady bo znam ta branże od A do Z

Jeżeli FRYZJER to polecam Galerię Błękitną - fryzjerka Dorota, robi świetne baleage, pieści wlosy, zna sie na tym co robi i przede wszystkim to robi z przyjemnościa. Zawsze wychodze zadowolona, i jest niedrogo bo za baleage z 1 koloru, z myciem, modelowaniem placi sie 70 zł, to chyba przystepna cena? mówie Wam skorzystajcie

Edytowane przez Agoosia
Czas edycji: 2009-10-20 o 17:18
ewelina2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 22:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.