żele IBD - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-10-02, 20:59   #361
Joanna_W
Przyczajenie

Dot.: żele IBD

ups... to niedobrze, bardzo niedobrze... teraz ze strachem w oczach będę wypatrywać klientek z reklamacją (na szczęście tylko dwie wchodzą w grę, ale to i tak o dwie za dużo)...
Joanna_W jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 09:09   #362
Margerita da ROMA
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

dziewczyny,czasem mi sie zdarza,ze odwarstwia sie zel od wolnego brzegu.wiec po bonderze nakladam cleara do naturalnej plytki.dziewczyny jak wy sobie z tym radzicie
Margerita da ROMA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 09:30   #363
Joanna_W
Przyczajenie

Odwarstwia Ci się od wolnego brzegu w każdym przypadku czy tylko przy frenchu??
Joanna_W jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 09:19   #364
Margerita da ROMA
Raczkowanie

nie tylko.mysle ,ze czasem gdzies za malo go otule zelem i dla tego tak sie dzieje.
Stary 2009-10-12, 13:36   #365
MiciaKicia
Zakorzenienie

Sory, że tak sie wtrącę, ale gdzie zaopatrujecie się w produkty IBD? Bo nie wiem czy kupowanie ich na Allegro nie wiąże sie z ryzykiem kupna podróbki

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 13:47   #366
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Ja kupiłam na Allegro i jestem zadowolona

Żele IBD można dostać np w sklepie plazanet.pl
Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 14:00   #367
MiciaKicia
Zakorzenienie

Dzięki

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 19:25   #368
paula211
Rozeznanie

albo na www.euro-fashion.pl
paula211 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 08:43   #369
Margerita da ROMA
Raczkowanie

r2dan na allegro ma sprawdzone!
Stary 2010-01-02, 20:34   #370
mariolka_
Raczkowanie

Hej dziewczyny
Star wątek bo stary, ale nie będę zakładać nowego, skoro już jest
Mam pytanie odnośnie żeli IBD, pracuję na SF, ale chciałabym spróbować tych, chodzi mi mianowicie o mleczny róż z SF, czy jest taki w IBD? Czy np. IBD Builder Gel Pink jest o podobnym odcieniu czy to jest przeźroczysty żel?? Czy jest gęsty czy średniogęsty?? i co powiecie o gęstości IBD Builder Gel Clear ? Czy nadaje się na formę (chodzi o gęstośc), czytałam wcześniej że ładnie się "świeci" więc czy na niego jeszcze dajecie warstwę nawierzchniową czy sam clear wystarcza??
Oj, ale się napytałam, dzięki wielkie z góry za odpowiedź
mariolka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 14:09   #371
dodzia2424
Raczkowanie

Witam wszystkie wizażanki.
Mam takie pytanie: chciałabym kupiś sobie taki zestaw IBD: http://www.mt-store.pl/Metoda-zelowa...lampka-uv.html
i moje pytanie jest związane z lampą z tego zestawu.Mianowicie ta lampa jest na jedną żarówkę 4watową więc czy żel utwardzi mi się pod nią bez problemu? Czy będę musiała przedłużyć czas utwardzania żelu w lampie? Chcę kupić ten zestaw, ponieważ nie będę zbyt często modelować sobie pazurków żelem więc nie chciałabym od razu kupować lampy IBD Jet1000 ponieważ nie chciałabym aby taka lampa się marnowała, ponieważ na razie stylizacją paznokci zajmuję się tylko od czasu do czasu i na własne potrzeby, a chcę pracować tylko i wyłącznie na IBD. Żeby nie było zbędnych pytań to nie nie mam kursu, ale najpierw zaczynałam pracować na akrylu i bardzo dobrze mi szło, w szczególności dzięki temu forum, ponieważ to tu najwięcej się nauczyłam, narazie używałam akrylu NSI ale podejrzewam, że też się przeżucę na IBD, a poza tym smrodek liquidu nie daje żyć i mi i mojemu pieskowi Tak więc jak jest z tą lampą i czy wogóle ten zestaw to dobry wybór? A poza tym na ile setów starcza 7ml żelu? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.
dodzia2424 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 19:33   #372
AmazingStudio
BAN stały

nie musisz dluzej utwardzac(3-4min) -tylko 4 paluszki+1 (kciuk osobno) -ale jezeli sobie to i tak bedziesz robic po jednym paluszku wiec jest ok.
Natomiast w tym zestawie brakuje primera i zelu nablyszczajacego .
AmazingStudio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 18:44   #373
dodzia2424
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AmazingStudio Pokaż wiadomość
nie musisz dluzej utwardzac(3-4min) -tylko 4 paluszki+1 (kciuk osobno) -ale jezeli sobie to i tak bedziesz robic po jednym paluszku wiec jest ok.
Natomiast w tym zestawie brakuje primera i zelu nablyszczajacego .
Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Wiem tylko, że jeżeli jest bonder to primera już nie potrzeba, a dziewczyny pisały, że cleara można dać jako warstwę wykończeniową, jednak jeżeli trzeba będzie to dokupię intense seal'a Ale oprócz tych dwóch rzeczy to już nic więcej nie trzeba dokupować? Bo tak patrzę i tam nie ma dehydratora, ale chyba jest już nie potrzebny skoro nie ma go w zestawie? Czy może lepiej go dokupić? A jeszcze powtórzę jedno pytanie: na ile setów starczy mi 7ml żelu? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Edytowane przez dodzia2424
Czas edycji: 2010-01-04 o 18:51
dodzia2424 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 09:43   #374
globinka
Przyczajenie

Dot.: Zel ibd

proszę o pomoc, poszukuję dobrego żelu jednofazowego, co polecacie,
przy IBD STRONG BUILDER jest informacja że jest jednofazowy używał go ktoś jako takiego bez gruntującego i nabbłyszczającego, czy trzyma się primera?

Edytowane przez globinka
Czas edycji: 2010-03-01 o 09:45
globinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 20:09   #375
aktineb
Raczkowanie

globinka, IBD strong builder trzyma się świetnie na samym primerze. Ja nie nakładam bondera, tylko primer.
Jeżeli chodzi o nabłyszczanie to ja stosuję zawsze nabłyszczający, więc tu nie pomogę.

Pozdrawiam
Beata

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Dziewczyny, mnie zastanawiają teraz kolorowe IBD polish gel.

Czytałam, że stosuje się je na naturalna płytkę i utrzymują się na paznokciu przez 2 tygodnie.

Podpowiedzcie jak się je nakłada.

Trzeba położyć cienką warstwę cleara i na to kolorowy i nabłyszczający?

Można nimi robić kolorowy french przy przedłużaniu paznokci?

Pozdrawiam
Beata
Stary 2010-05-10, 13:44   #376
aktineb
Raczkowanie

Nikt nie zna odpowiedzi?
Stary 2010-05-10, 14:22   #377
Weronika1010
Raczkowanie

GG do Weronika1010

wiesz, ten żel IBD jest typowym budujacym zelem, więc jego błyszczenie może nie jest najgorsze, ale nigdy nie dorówna glossowi
Używałam tego żelu bardzo długooooooo, na primer dawał radę- choć zdarzały się zapowietrzenia, ale do nabłyszczenia używałam typowego glossa.
Żel sam w sobie godny ceny, świetnie mi się na nim pracowało więc polecam z całego serca
Weronika1010 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 15:21   #378
dagonia
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1
Send a message via Skype™ to dagonia
Angry Dot.: żele IBD

dziewczyny, czy ktoras ma moze sprawdzonego sprzedawce na allegro z zelami IBD? nie chciala bym kupic podroby a wiem ze takie sprzedaja i zdazylo mi sie takie kupic
dagonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 20:05   #379
dagonia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
Ja kupiłam na Allegro i jestem zadowolona

Żele IBD można dostać np w sklepie plazanet.pl
witam , czy mozesz polecic jakiegos sprzedawce sprawdzonego na allegro, sprzedajacego zele IBD? z gory dziekuje
Stary 2010-06-08, 20:14   #380
Magali
Wtajemniczenie

GG do Magali

Ja niestety nie. Kupowałam rok temu i nie pamiętam od kogo. Obecnie wIBD zaopatruję się w Stanach. Ale dziewczyny chyba w wątku 'jaki wybrać żel' podawały sprzedawców (kilka ostatnich stron)

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 01:43   #381
dagonia
Przyczajenie

dziekuje za odpowiedz , przegladalam dzisiaj ebaya w stanach i rzeczywiscie koszt produktow IBD jest duzo tanszy i chyba je wybiore .

co sadzicie o gelach ibd Zestaw Soak Off Gel System ? czy ktoras ich uzywa. Pracuje na gelach IBD ale do naturalnej plytki chciala bym te kupic , prosze o jakas opinie.
dziekuje

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-06-30 o 23:21
Stary 2010-06-10, 11:43   #382
Tim3Pink
Raczkowanie

wizaz to nie targ.

Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-06-30 o 23:21
Tim3Pink jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 18:47   #383
mariolka_
Raczkowanie

Hej. mam pytanie tych żeli, bo kurcze czytałam prawie wszystko i już się pogubiłam niesamowicie..... Wię ctak... Rodzice lecą za niedługo na urlop do stanów do siostry, ma mi zamówić IBD Builder Gel Clear (60g) właśnie ten
http://kosmetikon.pl/cgibin/shop?inf...E&sid=4035865b Teraz moje pytanko. Mianowicie czy:
http://cgi.ebay.pl/IBD-Natural-Nail-...c127680d5#shId to jest to samo co to:
http://kosmetikon.pl/cgibin/shop?inf...E&sid=4035865b
a różnią się tylko opakowaniem??? No i jeszcze pytanie odnośnie nieszczęsnego bondera:
Czy to jest boner czy primer bezkwasowy, bo pod opisem produktu widnieje napis "primer bezkawasowy".
Więc kto mi pomoże to zrozumieć . Co potrzebuję do tego żelu jako podkładu. Wiele na ten temat opinii, ale ja proszę o malutką podpowiedź, czy lepiej Natural nail primer czy ibd bonder??
Jeśli chodzi o nabłyszczacz to i-nails jest b.dobry, myślicie że mogę go stosowac zamiast ibd?? Pracuję obecnie na SF, zdam relacje jak zachowuje się żel w połączeniu z białym french. Konsystencją jestem bardzo zadowolona z SF, natomiast kurs robiłam z evenail, który wg mnie jest okropną porażką.
Z góry dziękuję za odpowiedź:roz a:
Stary 2010-06-14, 20:34   #384
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

oba primery to to samo tylko trochę rózne opakowania. Bonder to nie primer bezkwasowy bo musisz go utwardzic w lampie. Pod ibd wystarczy nałozyc primer, nie musisz mieć bondera. Wszystko się trzyma tylko na primerze. Ponadto nie musisz miec primera z ibd pod te żele może być innej firmy. Nabłyszczacz tez podejdzie inny. A te dobieranie wszystkich produktów z tej samej firmy to ściema (w 90%). W kazdym razie jeśli chodzi i primery, żele i nabłyszczacze. Pozdrawiam

asikczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 22:54   #385
mariolka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez asikczek Pokaż wiadomość
oba primery to to samo tylko trochę rózne opakowania. Bonder to nie primer bezkwasowy bo musisz go utwardzic w lampie. Pod ibd wystarczy nałozyc primer, nie musisz mieć bondera. Wszystko się trzyma tylko na primerze. Ponadto nie musisz miec primera z ibd pod te żele może być innej firmy. Nabłyszczacz tez podejdzie inny. A te dobieranie wszystkich produktów z tej samej firmy to ściema (w 90%). W kazdym razie jeśli chodzi i primery, żele i nabłyszczacze. Pozdrawiam
co do bondera to wiem, tylko zastanawia mnie opis pod nim na jednej ze stron....
i właśnie to mnie zmyla
co do "mieszanek" to już mieszałam, tylko nigdy nie pracowałam na ibd i nie wiem jak się zchowują. A primer nie jest drogi w usa, wiec chyba siostra zamówi i żel i primer.
w każdym razie dziękuję za podpowiedzi

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

a IBD Clear Gel?? czytałam ze 2 warstwy wystarczą by natruralki ślicznie wyglądały. Na youtoube znalazłam też filmik, kobitka wog.óle nie robiła krzywej "c", czy to możliwe by ten żel był aż tak wytrzymały??
http://www.youtube.com/watch?v=UaJ_DXiFZmo
Stary 2010-06-15, 06:53   #386
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

nie jest. Filmiki z youtube raczej nie powinniśmy traktować jako instruktaż. Miałam clear i jest to zel twardy. Trzeba zbudować krzywą c. Można go stosować jako żel jednofazowy na tipsa i formę albo na pazurki naturalne, ale nie jest to żel silikonowy. Przed jego zastosowaniem również nalezy użyć primera lub bondera

Stary 2010-06-23, 15:02   #387
Kamis2
Przyczajenie

Przedłużanie żelami IBD

Witam !

Jestem już po kursie przedłużania paznokci. Pracuję na żelach IBD, zaś uczyłam się na innych.
Problem polega na :
* żel na stopach pękł ( tylko na jednym palcu ) oraz z jednego palca cały odpadł ( żel położyłam na naturalną płytkę bez przedłużania ).

To co robię to :
* dezynfekcja rąk
* odsunięcie skórek kopytkiem metalowym dodatkowo frezarka ściągam nabłonek
* matuję paznokieć + tips
* ściągam pył
* odtłuszczam paznokieć
* nakładam bonder IBD i pod lampę UV

Żel nakładam clear IBD bez buildera IBD

Co robię źle?
Kamis2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 20:18   #388
frauhelga
Ordnung muss sein!

Dot.: Przedłużanie żelami IBD

po pierwsze,wystarczylo chwilke poszukac,i juz znalazlby sie prawie sam duuuzy watek o IBD...
przenosze
Stary 2010-06-23, 21:37   #389
asikczek
Zadomowienie

GG do asikczek

nie za bardzo rozumiem, masz problem z żelem na nogach czy rekach? Bo piszesz o nogach na początku a potem o tipsie (to chyba u rak bo nozne tipsy sa rzadko w uzyciu).
Co do nóg - zbyt cienka warstwa żelu, źle zmatowiony pazur, zbyt duża ilośc bondera, zalanie skórek... itp itd
no w rękach własciwie to samo

Stary 2010-06-24, 12:56   #390
Kamis2
Przyczajenie

Chodzi mi o nogi bo na rękach świetnie się clear IBD trzyma _ bez użycia buildera - ale chyba za mało żelu nałożyłam bo popękał.
Wiem że żele IBD są trójfazowe - a nakładam cleara bez buildera bo moja instruktorka tak pracuje i powiedziała że nic nie odpada ani nie zapowietrza sie i faktycznie tak jest ( sprawdziłam )
Problem mam ze stopami - zrobiłam tak u siebie i na jednym palcu żel mi popękał a z drugiego sam zupełnie spadł.

A któraś z was może polecić mi dobry średnio gęsty żel jednofazowy? Zastanawiam się nad NSI. Jaki primer do tego kwasowy czy bez kwasowy?
Ew jaka jeszcze firma jest dobra w cenie do 50 pln

Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Kamis2 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości