Cel wyznaczony,gorzej z realizacją...:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-25, 19:18   #1
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Exclamation

Drogie wizazanki!

Po pewnym czasie,w kazdym z nas budza sie checi zmiany w wygladzie zewnetrznym.Ostatnio taki wlasnie zacny pomysl zrodzil sie w mojej glowie.Generalnie mam juz dosc wiecznie tego samego wygladu,nie wyrozniajacego sie niczym szczegolnym na tle innych ludzi.Mowie;basta i zwracam sie do Was z ogromna prosba pomocy mi w tej transformacji.Chce ladnie wygladac nie tylko dla innych,ale przede wszystkim czuc sie wyjatkowo dla samej siebie.Poki co nie potrafie myslec o sobie w innych kategoriach jak dziewczyna przecietna i po prostu nijaka.CZas to zmienic,tym bardziej,ze mam pewien obiekt na horyzoncie do zdobyciaPo tym krotkim wstepie,przejde do opisu mojego wygladu.

A oto i on:
Kolor wlosow:ciemne,niemalze czarne
Kolor oczu:ciemnobrazowe
Cera: mieszana,z klonnoscia do tradziku
Karnacja:dosc ciemna
Tendencja do opalaniapalam sie szybko i od razu na kolor brazowy
Piegi:brak
Kolory w ktorych czuje sie dobrze:biel,szmaragdowy,t urkusowy,czern

Chcialabym abyscie doradzily mi co zrobic z wlosami,bo jakos nie czuje sie zbytnio dobrze w aktualnej fryzurze.Jakie kolory mi pasuja i w ogole mile widziane kazde uwagi,sugestie.Z gory wielkie dzieki!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg .;k,.JPG (46,5 KB, 171 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fg.JPG (50,2 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dfs.JPG (55,6 KB, 119 załadowań)

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2006-10-26 o 00:13
Bird_Of_Paradaise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 22:50   #2
Shiryuna
Zadomowienie

Dot.: Cel wyznaczony,gorzej z realizacją...:/

Teraz wyglądasz ślicznie, nic bym w Tobie nie zmieniła.
Shiryuna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 23:33   #3
kaska222
Moderator

sliczna dziewczyna z Ciebie,jesli chcesz fryzurke zmienic to mozesz wycieniowac do ramion i grzywke taka do oczu,co do kolorku to moze jakies jasniejszy balejaz lub polozyc farbe z jasnego brazu
na pierwszym zdjeciu to chodzi mi o ciecie a na drugiej fotce kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1144-gross.jpg (63,6 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1132-gross.jpg (51,4 KB, 35 załadowań)

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 10:18   #4
izanna
Raczkowanie

Ja patrzę na drugie zdjęcie, to dochodzę do wniosku, że właśnie w takiej fryzurze jest Ci świetnie, dobra długość, linia grzywki. Wszystko OK. Można jedynie trochę pocieniować włosy, dodać efektu bujności. Na pewno nie jesteś nijaka. Noś dalej te kolory, które lubisz, bo ewidentna z Ciebie zima. Czyli zostaje Ci tylko podkreślanie swoich atutów.
izanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 10:39   #5
Sielska
Rozeznanie

GG do Sielska

A ja to bym chciała wyglądać tak jak Ty!!!
i nic bym nie zmieniała, no może jakieś bursztynowe refleksy we włosach
Pozdrawiam
Sielska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 15:16   #6
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Wow!Dziekuje za wszystkie mile slowa i mam pytanko.Myslicie,ze dobrze bedzie mi w takim jasniejszym brazie?Moze spytam inaczej.Jakie kolory farby bylyby dla mnie odpowiednie?Dodam,ze mam ciemna(Czarna)oprawe oczu i brwiAha,no i wreszcie chcialabym sie zaczac troszke malowac.Bo oprocz kosmetykow pielegnacyjnych niczego nie stosuje.Kolezanki byly zawsze przekonane,ze maluje rzesy a jak im powiedzialam,ze sie myla byly zdziwione Z tymi tuszami to mam pewne utrapienie,musze przyznac.Otoz jak sie pomaluje to nigdy nie widac,ze mam cos na rzesiskach.A mnie sie marza dluuugie i podkrecone rzesy.Jaki tusz,maskare byscie mi polecily?A kolory cieni,ktore pasuja rewelacyjnie do typu zimowego?Pytam dlategoz,bo jak sie pomaluje np.kolorem szarym(ktory polecany jest do tego typu urody)to lekko mowiac wygladam jakbym nie spala przez trzy dni.Moze to wina moich umiejtnosci?Uff...ale sie rozpisalam.Hoho
Wloski chcialabym podciac ale powstrzymuje mnie mysl o zbizajacej sie studniowceI poki nie wyczerpalam limitu dobrych rad to spytam o fryzurki "wyjsciowe",ktore bylyby dobrane do ksztaltu twarzy Pozdrawiam bardzo serdecznie
Stary 2006-10-26, 22:17   #7
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

masz boskie włoski, jesteś bardzo ładna nie wim co tu można zmienić? Tylko nie farbuj jeszcze włosków, bo kolor jest jak najbardziej w porzadku, masz ładcne ciemne oczy, wartto je podkreslic jakaś czarną kredką. Ja się na tym kompletnie nie znam, ale te zmiany które miałaby zajść to wystarczy, że będą takie minimalne
In_ThE_ShAdOwS jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 07:54   #8
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Ja tak pragnelam zmienic kolor wloskow za sprawa farby Loreala.Zobaczylam tma piekny odcien brazu z takimi slicznymi refleksami...Tylko niezdecydowana,pohamowala m sie od zakupu.Chyba dobrze postapilam,bo pozniej pewnie wlosy na glowie odcinalyby mi sie od brwi i oprawy oczu.A z ta kredka to tez niezly pomysl.Wczoraj czytalam w kafeterii opinie na temat eyelinerow.Skusze sie na jakis w pisaku,co bym nie miala problemow z liniami.Moze jeszcze ktos cos doradzi?

To moze ja jeszcze zalcze zdjecia oczu,zeby bylo latwiej okreslic ich ksztalt i sposob malowaniaa moze ktosby mi okreslil jaki mam ksztalt twarzy? Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 259.JPG (51,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 258.JPG (40,2 KB, 42 załadowań)

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-10-27 o 20:04
Stary 2006-10-27, 14:21   #9
xyoko
Zakorzenienie

Na Twoim miejscu ie farbowałabym włosów. Masz naprawdę bardzo ładny kolor
W ogóle na pierwszy rzut oka - dużo uroku masz w sobie
xyoko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 16:04   #10
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez xyoko Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu ie farbowałabym włosów. Masz naprawdę bardzo ładny kolor
W ogóle na pierwszy rzut oka - dużo uroku masz w sobie
oooo czyli wnioskuje,ze urok osobisty posiadam ale tylko na pierwszy rzut oka i przez kilka chwil?hahahha No prosze,takiego komplementu jeszcze nie mialam okazji uslyszec:P I dziekuje za docenienie koloru wloskow.JA inaczej na nie patrze bo sa ze mna juz 18lat takie same i niezmienne hahah.I kto mi jeszcze doradzi?Haaalo?
Stary 2006-10-28, 18:35   #11
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bird_Of_Paradaise Pokaż wiadomość
oooo czyli wnioskuje,ze urok osobisty posiadam ale tylko na pierwszy rzut oka i przez kilka chwil?hahahha No prosze,takiego komplementu jeszcze nie mialam okazji uslyszec:P I dziekuje za docenienie koloru wloskow.JA inaczej na nie patrze bo sa ze mna juz 18lat takie same i niezmienne hahah.I kto mi jeszcze doradzi?Haaalo?
Heheeh... Nie to miałam na mysli Chodziło o to, że Twój urok rzuca się w oczy od razu jak sie spojrzy na Twoje fotki
p.s. Widzę je juz drugi raz i urok też, więc nie jest to chwilowe wrażenie
Pozdrawiam
Stary 2006-10-28, 19:40   #12
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Bird - zamiast farbowania polecałabym jakąś płukankę, która podkreśliła i pogłębiłaby Twój kolor. Jest idealny do Twojej buzi, więc szkoda go zmieniać ... Co do fryzury - delikatnie wycieniowanie na całej długości, żeby nabrały lekkości i mocniej się zakręcały.

Agencja Interaktywna Poznań

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Żadne jedzenie nie jest aż tak dobre, by było warte chociażby kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 19:56   #13
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Przezłośliwa a co masz na myśli konkretnie?Płukankę domową powiedzmy z łupin orzecha włoskiego czy jakąś kupna?Ehh te moje włosy to sa dziwne.Zawieszone na pograniczu pofalowanych i prostych-i szczerze mowiac nie sa to najlepsze wloski w pielegnacji.Ale trzeba jakos ujarzmic ta zmore i zaakceptowac to co dano nam od natury
XYoko to dobrze,ze jednak dluzsze wpatrywanie sie w moja facjate nie pozbawia mnie uroku osobistego.Ufff...NAped zilas mi stracha kobieto...
Stary 2006-10-28, 20:10   #14
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

Zapytaj o płukankę do Twojego koloru włosów w sklepie fryzjerskim (nie hennę, tylko płukankę). Wiem o jakich włosach mówisz, mam takie same. Nie susz ich suszarką i nie czesz po umyciu, niech wyschną same bez rozczesania. Próbowałaś tak? Powinny się mocniej zakręcić.

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"

Stary 2006-10-28, 20:18   #15
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Uuuu pragniesz bym powrocila do natury,badz tez jak kto woli utworzyla na mej glowie nielad artystyczny(bo W głowie to mam nieład i to pierwszorzedny!)Zawsze mnie korci,gdy widze w lustrze te potargane straki i musze...po prostu musze zlapac za szczotke,by ujarzmic te klaczoryAle niech raz bedzie inaczej.Pojde na zywiol i pozostawie je w spokoju az do calkowitego wyschniecia.Swoja droga ciekawa jestem efektu.Jak bede miala niemilosierna szope to zawsze na ratunek moge wezwac gumke i zwiazac je w poczciwego kucyka.Nio!A o plukanke spytam ajk tylko wybiore sie do fryzjera
Stary 2006-10-28, 21:37   #16
Przezlosliwa
Zakorzenienie

GG do Przezlosliwa

_Sklep_ fryzjerski. Nie czesz włosów nawet jak wyschną. No chyba, że rzeczywiście efekt będzie nieciekawy. Ale to sprawdza się prawie zawsze przy falujących włosach.

21.02.11 - start

Stary 2006-10-28, 22:07   #17
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Oby to prawie nie okazało sie wyjątkiem w moim przypadku...D am znać o efektach prób falowania hahah
Stary 2006-10-31, 19:22   #18
Bird_Of_Paradaise
Przyczajenie

Chcialabym ponownie spytac sie o jedna rzeczPostanowilam isc do fryzjera z zamiarem sciecia wlosow.Przegladalam mnostwo zdjec i w koncu zdecydowalam sie na jedna...Chcialabym sie Was spytac czy jest ona odpowiednia dla mnie.Otoz wlasnie na wizazu znalazlam fryzurke pani Beckham.Chodzi mi konkretnie o ta taka dluzsza z przodu i z tylu wycieniowana.Jestem zdecydowana sie tak obciac.Czy dobrze postapie?
Stary 2006-11-02, 16:45   #19
xyoko
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Bird_Of_Paradaise Pokaż wiadomość
Chcialabym ponownie spytac sie o jedna rzeczPostanowilam isc do fryzjera z zamiarem sciecia wlosow.Przegladalam mnostwo zdjec i w koncu zdecydowalam sie na jedna...Chcialabym sie Was spytac czy jest ona odpowiednia dla mnie.Otoz wlasnie na wizazu znalazlam fryzurke pani Beckham.Chodzi mi konkretnie o ta taka dluzsza z przodu i z tylu wycieniowana.Jestem zdecydowana sie tak obciac.Czy dobrze postapie?

A mogłabyś ją tutaj wkleić?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości