Depilacja okolic bikini- metody, problemy - Strona 16 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-06-06, 15:52   #451
kaczorka
Wtajemniczenie

Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

ja bym sie chyba tak wstydziła iść do kosmetyczki. I co weszłabym i co miałbym powiedzieć
-po całości prosze
a ona na to
-proszę się rozebrać od pasa w dół
Zresztą u mnie w mieście i tak nigdzie nie robią całej
kaczorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 15:58   #452
dorinka30
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
ja bym sie chyba tak wstydziła iść do kosmetyczki. I co weszłabym i co miałbym powiedzieć
-po całości prosze
a ona na to
To wszystko zależy od tego, gdzie się udasz....czyli jaka firma i jaka kosmetyczka....
Ja chodzę do salonu Dermiki i tam zabieg depilacji bikini jest tak normalny jak maniciure
Mam swoją kosmetyczkę i ona zna moje oczekiwania, a z drugiej strony....czemu ma być to bardziej wstydliwe od wizyty np. u ginekologa
Dla mnie to porównywalne odczucia, a że i ginekologa i kosmetyczkę mam oswojoną to mnie ta sytuacja nie krępuje
dorinka30 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:02   #453
jaga_2001
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8

Cytat:
-po całości prosze
a ona na to
to co chcesz zostawisz zaslaniach majteczkami A to czego chcesz sie pozbyc odslaniasz
Kosmetyczka tak jak ginekolog nie jedne krocze widzial... Ja jak ide do gina to nie wstydze sie tego, ze mam sie rozebrac przed lekarzem a tego, ze przy tym bedzie jeszcze pielegniarka, czyli osoba trzecia... A jak ja i jeszce jedna tylko osoba to bez krepacji

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 16:20   #454
kaczorka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
to co chcesz zostawisz zaslaniach majteczkami A to czego chcesz sie pozbyc odslaniasz
Kosmetyczka tak jak ginekolog nie jedne krocze widzial... Ja jak ide do gina to nie wstydze sie tego, ze mam sie rozebrac przed lekarzem a tego, ze przy tym bedzie jeszcze pielegniarka, czyli osoba trzecia... A jak ja i jeszce jedna tylko osoba to bez krepacji
hmmm moze jak będe we Wrocławiu to sie skusze
a ile taka depilacja kosztuje ??
Stary 2007-06-06, 16:34   #455
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
hmmm moze jak będe we Wrocławiu to sie skusze
a ile taka depilacja kosztuje ??
To zalezy od rodzaju depilacji i od gabinetu. Do tego, w ktorym bede za tydzien za zwykla depilacje placi sie 20 zl a za brazylujska 30 zl. W innym natomiast za zwykla 25, za brazylijska 35, za playboy 45 a za hollywood od 55 zl

I teraz tak, w pierwszym gabinecie brazylijska to calosciowa.Natomiast w drugim brazylijska to depilacja na glebokosc jednego palca, playboy, na dwa palce a hollywood to caloscowa

AV by jaga_2001
Stary 2007-06-06, 16:39   #456
kaczorka
Wtajemniczenie

Cytat:
To zalezy od rodzaju depilacji i od gabinetu. Do tego, w ktorym bede za tydzien za zwykla depilacje placi sie 20 zl a za brazylujska 30 zl. W innym natomiast za zwykla 25, za brazylijska 35, za playboy 45 a za hollywood od 55 zl

I teraz tak, w pierwszym gabinecie brazylijska to calosciowa.Natomiast w drugim brazylijska to depilacja na glebokosc jednego palca, playboy, na dwa palce a hollywood to caloscowa
hahahah jakie nazwy
Stary 2007-06-06, 16:48   #457
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
hahahah jakie nazwy
niezle nie? A najciekawsze bylo jak sie zastanawialam o co chodzi po kolei w tych nazwach, co to za depilacje

AV by jaga_2001
Stary 2007-06-06, 18:13   #458
Susanna
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Susanna

O rety Jaga no w szoku jestem - jakie nazwy kurcze sama bym poszła ale się trochę (a nawet nie trochę) krępuję. Jak już będziesz po to napiszesz co i ja... napisz pliss to może sie kiedyś przełamię.

M&M

Staś

Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-06, 19:12   #459
elffee
Zadomowienie

GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Mimo ceny, mimo bolu...
mimo bolu... no to mnie pocieszylas... ja wlasciwie chcialam nogi z bikini. widzialam jedna oferte w necie za 1300 za calosc taka... no nie wiem, moze jak w totka trafie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
To wszystko zależy od tego, gdzie się udasz....czyli jaka firma i jaka kosmetyczka....
Ja chodzę do salonu Dermiki i tam zabieg depilacji bikini jest tak normalny jak maniciure
Mam swoją kosmetyczkę i ona zna moje oczekiwania, a z drugiej strony....czemu ma być to bardziej wstydliwe od wizyty np. u ginekologa
Dla mnie to porównywalne odczucia, a że i ginekologa i kosmetyczkę mam oswojoną to mnie ta sytuacja nie krępuje
ja tam jednak rozumiem kolezanke ktora sie wstydzi bo ja nawet jak ide do ginekologa to sie wstydze, ze np zle "tam" wygladam. no nie wiem, jestem wstydliwa i nie rozebralabym sie za zadne skarby przed kosmetyczka
Stary 2007-06-06, 19:14   #460
elffee
Zadomowienie

GG do elffee Send a message via Skype™ to elffee

Cytat:
Napisane przez vette Pokaż wiadomość
Nie chcialabym sie powtarzac, opisalam juz wszystko w watku "depilacja laserowa- moje doswiadczenia".
mam jeszcze pytanie. jak wyglada taki zabieg? czy oni kazdego wloska osobno traktuja tym laserem czy np czesci ciala sa naswietlane tym laserem czy co?

aa i czy moglabys podac linka do tego tematu z laserowa depilacja... len ze mnie i nie chce mi sie szukac...
Stary 2007-06-06, 20:24   #461
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O rety Jaga no w szoku jestem - jakie nazwy kurcze sama bym poszła ale się trochę (a nawet nie trochę) krępuję. Jak już będziesz po to napiszesz co i ja... napisz pliss to może sie kiedyś przełamię.
Obiecuje, obiecuje Zdam relacje o ile nie bede obolala

AV by jaga_2001
Stary 2007-06-06, 20:49   #462
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Obiecuje, obiecuje Zdam relacje o ile nie bede obolala
Taa a jeśli będzie bolało to tez napisz no to czekam na szczerą historię

M&M

Staś

Stary 2007-06-07, 11:01   #463
karenina19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 9
Send a message via Skype™ to karenina19

Dziewczyny, napiszcie nazwe tego salonu we wroclawiu.pliiizzzz...... Niedlugo tam jade i dobrze byloby wykorzystac okazje....
jaga_2001 trzymam kciuki!!

Its not about
being the best
Its about
being better
than you were
yesterday

karenina19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-07, 14:55   #464
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, napiszcie nazwe tego salonu we wroclawiu.pliiizzzz...... Niedlugo tam jade i dobrze byloby wykorzystac okazje....
jaga_2001 trzymam kciuki!!
ALe ja nie pisalam o zakladach kosmetycznych we Wroclawiu Abym miala pojechac do tego mista, to musialabym przejechac przez cala Polske

AV by jaga_2001
Stary 2007-06-07, 21:30   #465
martula15
Przyczajenie

Dot.: Depilacja okolic bikini

35%
Stary 2007-06-07, 21:32   #466
karenina19
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 9
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Depilacja okolic bikini

Mimo to trzymam kciuki!

Its not about
being the best
Its about
being better
than you were
yesterday

karenina19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-10, 19:55   #467
vette
Zadomowienie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...lacja+laserowa
vette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 21:58   #468
wersa
Raczkowanie

GG do wersa
Question Dot.: Depilacja okolic bikini- metody, problemy

Może ma ktoś z was doswiadczenia z olejkiiemm z krokosza bawarskiego? Slyszałam, że jest to skuteczne?
wersa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-11, 22:17   #469
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wersa Pokaż wiadomość
Może ma ktoś z was doswiadczenia z olejkiiemm z krokosza bawarskiego? Slyszałam, że jest to skuteczne?
w kosmetologii olejek z krokosza bawarskiego sluzy do regeneracji warstwy lipidowej naskorka, przez co zwieksza nawilzenie skory. nie wiem jak to sie ma do depilacji... Bo z tego co widze podraznien skory jakos nie niweluje...

AV by jaga_2001
Stary 2007-06-12, 18:51   #470
jaga_2001
Zakorzenienie

Podnosze watek Przybywam wlasnie od kosmetyczki... Wcale tak strasznie nie bylo. Trzeba tylko byc przygotowanym na bol ; Krzyczec nie krzyczalam a jedynie smialam sie Chyba jestem masochistka... Kosmetyczka dala mi jednorazowe stringi z fizeliny Polozylam sie na kozetce, odchylilam jedna noge na bok i zgieta w kolanie (pozycja "na flaminga" lub w jodze pozycja drzewa ) Kosmetyczka posmarowala kawalek ciala woskiem, przykleila pasek i dawaj rwac Teraz mam troszke podrazniona skore, troche krwi tez ulecialo, bo wloski mocno sie trzymaly, ale jest ok. Jak na razie mam z przodku waski paseczek, ale nastepnym razem zrobie calosc. Najwazniejsze, ze pozbylam sie wlosow miedzy posladkami, bo to dla mnie bylo najwazniejsze Przy ich usuwaniu kleczalam na kozetce i operalam sie na lokciach, tak wiec mialam pupe wypieta w kierunku specjalistki. Dodatkowo przytrzymywalam sobie posladki, aby ulatwic jej manewrowanie w tej czesci mego ciala
Pozniej zrobilam sobie relakcik, czyli pedicure

AV by jaga_2001

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2007-06-12 o 21:10 Powód: manicure na pedicure
Stary 2007-06-12, 19:42   #471
Susanna
Zakorzenienie

Cytat:
Podnosze watek Przybywam wlasnie od kosmetyczki... Wcale tak strasznie nie bylo. Trzeba tylko byc przygotowanym na bol ; Krzyczec nie krzyczalam a jedynie smialam sie Chyba jestem masochistka... Kosmetyczka dala mi jednorazowe stringi z fizeliny Polozylam sie na kozetce, odchylilam jedna noge na bok i zgieta w kolanie (pozycja "na flaminga" lub w jodze pozycja drzewa ) Kosmetyczka posmarowala kawalek ciala woskiem, przykleila pasek i dawaj rwac Teraz mam troszke podrazniona skore, troche krwi tez ulecialo, bo wloski mocno sie trzymaly, ale jest ok. Jak na razie mam z przodku waski paseczek, ale nastepnym razem zrobie calosc. Najwazniejsze, ze pozbylam sie wlosow miedzy posladkami, bo to dla mnie bylo najwazniejsze Przy ich usuwaniu kleczalam na kozetce i operalam sie na lokciach, tak wiec mialam pupe wypieta w kierunku specjalistki. Dodatkowo przytrzymywalam sobie posladki, aby ulatwic jej manewrowanie w tej czesci mego ciala
Pozniej zrobilam sobie relakcik, czyli manicure
Jaga dzięki Ci za tę wypowiedź!!!!!!!!!!!!!! wreszcie ktoś konkretnie napisał co i jak Zastanawiam się czy teraz włoski odrosną później niż np. po użyciu depilatora. Ciekawa sprawa: jak kosmetyczka robiła mi brwi to miałam tydzień spokoju i ANI jeden włosek nie wyrósł - jak ja sama robię korektę brwi to prawie codzień muszę coś wyrwać.
Ile Cię ta "przyjemność" kosztowała?? Czyli kosmetyczka jest przygotowana na różne widoki Kurcze teraz to sama bym poszła. Ile to trwało minut??

M&M

Staś

Stary 2007-06-12, 21:06   #472
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jaga dzięki Ci za tę wypowiedź!!!!!!!!!!!!!! wreszcie ktoś konkretnie napisał co i jak Zastanawiam się czy teraz włoski odrosną później niż np. po użyciu depilatora. Ciekawa sprawa: jak kosmetyczka robiła mi brwi to miałam tydzień spokoju i ANI jeden włosek nie wyrósł - jak ja sama robię korektę brwi to prawie codzień muszę coś wyrwać.
Ile Cię ta "przyjemność" kosztowała?? Czyli kosmetyczka jest przygotowana na różne widoki Kurcze teraz to sama bym poszła. Ile to trwało minut??
nie wiem na jak dlugo mi to starczy, ale z moim "zarostem" zapewne za 2 tygodnie bede musiala znow sie do niej wybrac... "przyjemnosc" kosztowala mnie 20 zl, zapewne dalabym 30 gdybym pozbyla sie wszystkiego. Cena jednak zalezy od salonu.
Kosmetyczka sama powiedziala, ze do takich widokow to jest juz przyzwyczajona. Gdy zaczynala prace to bylo to roche dla niej krepujace, ale z czasem, im wiecej sie tego typu zabiegow robilo tym bardziej podmiotowo do tego podchodzi. Powiedziala ze teraz sama nie ma problemu z rozebraniem sie np. u lekarza, bo wie, ze ona idzie tam aby lekarz ja wyleczyl a nie zeby na nia popatrzyl i podziwial Idzie po prostu w konkretnym celu

Nie powiem ile to trwalo minut, bo w miedzyczasie zrobila mi depilacje pach (co trwalo doslowwnie minute), pozniej musiala podgrzac wosk, bo jej sie zimny zrobil, a poza tym nie bylo tam zegara. Generalnie lacznie z pedicure (co zajelo sadze najwiecej czasu) i z depilacja siedzialam tam ok 1,5 h

Aha, i konkretnie powiedzialam kosmetyczce co chce zrobic, np. ze chce tez depilacje miedzy posladkami

AV by jaga_2001
Stary 2007-06-12, 22:38   #473
kaczorka
Wtajemniczenie

tylko 20 zeta
Stary 2007-06-14, 10:08   #474
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
tylko 20 zeta
ano Tylko ciagle mam podrazniona skore i zaczynaja pojawiac sie krostki Od samego poczatku smaruje te miejsce na zmiane kremem do atopowej skory, ktory laodzi podrazniienia, oraz mascia cynkowa z wit E.
Bede musiala poszukac salonu, gdzie uzywaja innego wosku, ktory bardziej nadaje sie do strefy intymnej, bo ten zwykly jest do niczego. On sie nadaje tylko do nog, ewentualnie pach, ale nie do bikini...

AV by jaga_2001
Stary 2007-07-03, 21:40   #475
Malita_Cdz
Raczkowanie

GG do Malita_Cdz Send a message via Skype™ to Malita_Cdz

Jaga spróboj posarować sie SUDOCREm'em to taka masc w sumie niby dla dzieci na odparzenia i temu inne ale jest genailny na rózne podrażnienia możliwe ze bedzie dla Ciebie antidotum kupisz w kazdej aptece

a ja mam pytanko odnosnie brazylijskiej czy musisz byc spory odrost jak idzie sie depilowac?
Malita_Cdz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 23:04   #476
Nushi
Raczkowanie

Cytat:
ano Tylko ciagle mam podrazniona skore i zaczynaja pojawiac sie krostki Od samego poczatku smaruje te miejsce na zmiane kremem do atopowej skory, ktory laodzi podrazniienia, oraz mascia cynkowa z wit E.
Bede musiala poszukac salonu, gdzie uzywaja innego wosku, ktory bardziej nadaje sie do strefy intymnej, bo ten zwykly jest do niczego. On sie nadaje tylko do nog, ewentualnie pach, ale nie do bikini...
No niestety bikini jest wrażliwą okolicą i bardzo często pojawiają się krostki, podrażnienia(szczególnie po pierwszym razie)..do ok 3 dni to normalne..używa się wtedy np.panthenol..
a co do wosku to też nie jest regułą że po tym do bikini nie bedziesz miała podraznień..ja robię wszystko(pachy,bikini,nog i,wąsik)jednym woskiem normalnym i nic się nie dzieje..tu bardziej jest kwestia wrażliwości skóry klientki a nie wosku..
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 01:06   #477
jaga_2001
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Nushi Pokaż wiadomość
No niestety bikini jest wrażliwą okolicą i bardzo często pojawiają się krostki, podrażnienia(szczególnie po pierwszym razie)..do ok 3 dni to normalne..używa się wtedy np.panthenol..
a co do wosku to też nie jest regułą że po tym do bikini nie bedziesz miała podraznień..ja robię wszystko(pachy,bikini,nog i,wąsik)jednym woskiem normalnym i nic się nie dzieje..tu bardziej jest kwestia wrażliwości skóry klientki a nie wosku..
panthenolu nie stosowalam, ale u mnie sprawdzila sie masc cynkowa z wit E
Ja akurat mam bardzo wrazliwa i cienka () skore i byc moze dlatego u mnie wyskoczyly te krostki...
Cytat:
Napisane przez Malita_Cdz
Jaga spróboj posarować sie SUDOCREm'em to taka masc w sumie niby dla dzieci na odparzenia i temu inne ale jest genailny na rózne podrażnienia możliwe ze bedzie dla Ciebie antidotum kupisz w kazdej aptece

a ja mam pytanko odnosnie brazylijskiej czy musisz byc spory odrost jak idzie sie depilowac?
Tez sie zastanawialam nad sudocremem, ale kupilam masc cynkowa i jestem z niej zadowolona
Co do odrostu to od calkowitego wygolenia musisz odczekac min. 2 tygodnie i dopiero po tym czasie mozesz isc na depilacje. Inaczej wosc nie bedzie mial co brac.

AV by jaga_2001
Stary 2007-07-04, 10:00   #478
Słowiańska Lara Croft
Raczkowanie

Ja czasem używam Crotlimazolu(czy coś takk),wprawdzie to jest chyba na jakieś grzyby ,ale na krostki po depilacji też działa A "odstające włosy"-chodzi o górkę,która się tworzy,dlatego,że włosy masz,choćby pasek,czy "wystające",że spod kostiumu się wywalają na zewnątrz ? Nie zrozumiałam...
Stary 2007-07-05, 10:42   #479
kosmita77
Zakorzenienie

ja wszelkie krostki smaruje woda utleniona bezposrednio po depilacji
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-05, 10:57   #480
Mary_Q
Zakorzenienie

a ja spirytusem kosmetycznym chociaz wydawalo mi sie to napoczatku drastyczne ;p a potem lipobase teraz uzywam jeszcze kremu veet na wrastanie wlosow i jest clakiem niezly z tym,ze ja nie ryzykuje narazie z maszynka wiec nie wiem czy tak swietnie dziala bo uzywam kremu do dep.
Mary_Q jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bikini, depilacja, depilator

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości