TΣSTE w這sy - ratunku!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2002-04-06, 12:27   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 954

TΣSTE w這sy - ratunku!!

Porad嬈ie, co stosowa. 畝dne szampony Fructis, Timotei, Elseve, Avon itd. nie dzia豉j. Musz my w這sy codziennie rano, inaczej wygl康am jak wie郾iak: od razu si przet逝szaczaj, s nie鈍ie瞠, brzydkie i uk豉daj si jak chc.
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-06, 12:27   #2
guest
Zakorzenienie

TΣSTE w這sy - ratunku!!

Porad嬈ie, co stosowa. 畝dne szampony Fructis, Timotei, Elseve, Avon itd. nie dzia豉j. Musz my w這sy codziennie rano, inaczej wygl康am jak wie郾iak: od razu si przet逝szaczaj, s nie鈍ie瞠, brzydkie i uk豉daj si jak chc.
Stary 2002-04-06, 14:56   #3
guest
Zakorzenienie

Re: TΣSTE w這sy - ratunku!!

ja tez tak mam i juz sie z tym pogodzilam....po prostu codziennie rano myje glowke...i nie uwierze ze jakis szampon spowodowalby zebym mogla myc wlosy rzadziej bo wyprobowalam ich naprawde mnostwo
Stary 2002-04-06, 14:56   #4
guest
Zakorzenienie

ja tez tak mam i juz sie z tym pogodzilam....po prostu codziennie rano myje glowke...i nie uwierze ze jakis szampon spowodowalby zebym mogla myc wlosy rzadziej bo wyprobowalam ich naprawde mnostwo
Stary 2002-04-06, 17:29   #5
guest
Zakorzenienie

Ja mia豉m ten sam problem przez kilka lat, ale sobie z nim poradzi豉m! My豉m kiedy w這sy codziennie rano a wieczorem ju by造 troch t逝ste. Zastosowa豉m kuracj wstrz御ow ) tzn. za這篡豉m sobie, 瞠 bed my je co trzy dni-i nie zwraca豉m uwagi czy s brudne czy nie-zawsze musia這 min望 ok 3 dni 瞠by umy je zn闚. Na pocz徠ku jak by造 po 1 dniu brudne to potem przez 2 chodzilam w czapce ). Moja metoda okaza豉 si skuteczne teraz myj co 3-4 dni a nadal wygl康aj swie穎. Im cz窷ciej myje si w這sy tym gorzej dla nich-nie wolno suszy suszark-a je郵i ju to bardzo 瘸dko. Co prawda m璚zy豉m si z t " kuracj "ok.5 miesi璚y ale nie 瘸逝j. a je郵i chodzi o szampon to mog Ci powiedzie tyle 瞠 najgorzej w moim przypadku ( w這sy t逝ste ) jest stosowanie szamponu w豉郾ie do w這s闚 t逝stych! Najlepiej u篡wa do normalnych i nie stosowa od篡wek-a jesli ju to w piance! Taka jest moja recepta-oce sama -powodzenia!!!!!!
Stary 2002-04-06, 17:29   #6
guest
Zakorzenienie

Ja mia豉m ten sam problem przez kilka lat, ale sobie z nim poradzi豉m! My豉m kiedy w這sy codziennie rano a wieczorem ju by造 troch t逝ste. Zastosowa豉m kuracj wstrz御ow ) tzn. za這篡豉m sobie, 瞠 bed my je co trzy dni-i nie zwraca豉m uwagi czy s brudne czy nie-zawsze musia這 min望 ok 3 dni 瞠by umy je zn闚. Na pocz徠ku jak by造 po 1 dniu brudne to potem przez 2 chodzilam w czapce ). Moja metoda okaza豉 si skuteczne teraz myj co 3-4 dni a nadal wygl康aj swie穎. Im cz窷ciej myje si w這sy tym gorzej dla nich-nie wolno suszy suszark-a je郵i ju to bardzo 瘸dko. Co prawda m璚zy豉m si z t " kuracj "ok.5 miesi璚y ale nie 瘸逝j. a je郵i chodzi o szampon to mog Ci powiedzie tyle 瞠 najgorzej w moim przypadku ( w這sy t逝ste ) jest stosowanie szamponu w豉郾ie do w這s闚 t逝stych! Najlepiej u篡wa do normalnych i nie stosowa od篡wek-a jesli ju to w piance! Taka jest moja recepta-oce sama -powodzenia!!!!!!
Stary 2002-04-06, 17:40   #7
guest
Zakorzenienie

Moje w這ski te musz my codziennie. Inaczej s klapni皻e i brzydkie. Najlepszy szampon jaki do tej pory znalaz豉m na m鎩 problem to- Fructis do w這s闚 bardzo szybko przet逝szczaj帷ych si. Mi pom鏬. Kiedy go u篡wam to mog my w這ski nawet co drugi dzie. Mo瞠 go wypr鏏ujcie- to taki nowy. Polecam. Trzeba wszystkiego spr鏏owa. Pozdrawiam Nici [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-04-06, 17:40   #8
guest
Zakorzenienie

Moje w這ski te musz my codziennie. Inaczej s klapni皻e i brzydkie. Najlepszy szampon jaki do tej pory znalaz豉m na m鎩 problem to- Fructis do w這s闚 bardzo szybko przet逝szczaj帷ych si. Mi pom鏬. Kiedy go u篡wam to mog my w這ski nawet co drugi dzie. Mo瞠 go wypr鏏ujcie- to taki nowy. Polecam. Trzeba wszystkiego spr鏏owa. Pozdrawiam Nici [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-04-06, 21:48   #9
guest
Zakorzenienie

Ryska...zupelnie sie z Toba zgadzam w tym co napisalas bo sama kiedys spokojnie myslam glowe co 2-gi dzien a w ktores wakacje cos mi odbilo i zaczelam mysl codziennie..wlosy sie do tego przyzwyczaily i szybciej zaczely sie przetluszczac...ja chyba nie jestem w stanie zrobic sobie takiej kuracji wstrzasowej)bo bardzo zle sie czuje majac nieswieze wlosy,juz na drugi dzien bardzo nieciekawie wygladaja.Myjac glowe codziennie zrezygnowalam z szamponow do wlosow przetluszczajacych sie bo i tak nic nie daja i stosuje do wlosow cienkich i delikatnych plus odzywka.Moze jednak sprobuje tego Fructisa skoro Kasiu piszesz ze Ci pomogl.
Stary 2002-04-06, 21:48   #10
guest
Zakorzenienie

Ryska...zupelnie sie z Toba zgadzam w tym co napisalas bo sama kiedys spokojnie myslam glowe co 2-gi dzien a w ktores wakacje cos mi odbilo i zaczelam mysl codziennie..wlosy sie do tego przyzwyczaily i szybciej zaczely sie przetluszczac...ja chyba nie jestem w stanie zrobic sobie takiej kuracji wstrzasowej)bo bardzo zle sie czuje majac nieswieze wlosy,juz na drugi dzien bardzo nieciekawie wygladaja.Myjac glowe codziennie zrezygnowalam z szamponow do wlosow przetluszczajacych sie bo i tak nic nie daja i stosuje do wlosow cienkich i delikatnych plus odzywka.Moze jednak sprobuje tego Fructisa skoro Kasiu piszesz ze Ci pomogl.
Stary 2002-04-06, 22:12   #11
guest
Zakorzenienie

A ja s康z ,瞠 to 瘸den dramat my wlosy codziennie.Tak samo s ods這ni皻e jak twarz myta 2 razy dziennie. Ja nie musia豉bym my wlos闚 codziennie, bo wygl康a造by dobrze,ale po prostu lubi czu si 鈍ie穎. Nie stosuj suszarki a po ka盥ym myciu u篡wam od篡wki do sp逝kiwania. I nie chc tego zmienia. Czy w這sy nie myte 4 dni s naprawd blyszcz帷e? Czy wy mieszkacie w rejonach zupe軟ie czystych , ekologicznych?Z tego co obserwuj na ulicach mojego miasta w這sy s podniesione do g鏎y za pomoc pianek ,lakier闚 i B鏬 wie czego jeszcze.I matowe.
Stary 2002-04-06, 22:12   #12
guest
Zakorzenienie

A ja s康z ,瞠 to 瘸den dramat my wlosy codziennie.Tak samo s ods這ni皻e jak twarz myta 2 razy dziennie. Ja nie musia豉bym my wlos闚 codziennie, bo wygl康a造by dobrze,ale po prostu lubi czu si 鈍ie穎. Nie stosuj suszarki a po ka盥ym myciu u篡wam od篡wki do sp逝kiwania. I nie chc tego zmienia. Czy w這sy nie myte 4 dni s naprawd blyszcz帷e? Czy wy mieszkacie w rejonach zupe軟ie czystych , ekologicznych?Z tego co obserwuj na ulicach mojego miasta w這sy s podniesione do g鏎y za pomoc pianek ,lakier闚 i B鏬 wie czego jeszcze.I matowe.
Stary 2002-04-07, 22:58   #13
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 115

Ja wypr鏏owa豉m szampon Seboderm - dla mnie rewelacja, nie mam nadmiernie przet逝szczaj帷ych sie w這s闚 , ale przy kr鏒kiej fryzurce musia豉m my codziennie .Po Sebodermie co trzy dni .

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-07, 22:58   #14
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 115

Ja wypr鏏owa豉m szampon Seboderm - dla mnie rewelacja, nie mam nadmiernie przet逝szczaj帷ych sie w這s闚 , ale przy kr鏒kiej fryzurce musia豉m my codziennie .Po Sebodermie co trzy dni .

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-30, 10:05   #15
guest
Zakorzenienie

Chcia豉m jeszcze doda co od siebie...r闚nie w這sy przet逝szczaj mi si szybko, myj je codziennie lub co drugi dzie szamponem delikatnym do cz瘰tego mycia - Johnson&Johnson, poprostu do w這s闚 przet逝szczajacych si mi nie pomaga造. Staram si nie suszy suszark za cz瘰to i stosuj albo od篡wki do sp逝kiwania lub od篡wki w這s w p造nie - bardzo s逝篡 mi od篡wka Ziaji. Czasem staram si przet逝軼i w這sy i nie my d逝窺zy czas ale tylko wtedy kiedy nigdzie nie wychodz bo nie lubi nie鈍ie篡ch w這s闚, bardzo mi to przeszkadza.Pozdrawiam.
Stary 2002-04-30, 10:22   #16
katarzynkaK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207

Ja te myj w這sy co drugi dzie, ale ju si przyzwyczai豉m. Na dodatek susz je suszark. Zaobserwowa豉m te, 瞠 po dw鏂h godz. zakup闚 w centrum, w這sy s bardzo brudne (wida go造m okiem przy myciu ,瞠 leci brudna piana). Wi璚 nie wyobra瘸m sobie, 瞠 mog豉bym my rzadziej [img]icons/icon41.gif[/img]
katarzynkaK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-04-30, 13:48   #17
guest
Zakorzenienie

Kup sobie szampon z czarnej rzepy + tonik do wcierania w skor g這wy-efekty powinna zauwa篡 ale to wymaga systematyczno軼i i czasu ) Powodzenia.
Ps: firma to "Joanna"
Stary 2004-07-16, 09:40   #18
malgoskamich
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

mam pytanko
czy ten szampon Seboderm nie powoduje wysuszenia w這sow?
czy naprawde je nawilza-tak jak to napisali w ulotce?
malgoskamich jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.