chciałam Wam coś opowiedzieć - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-31, 12:49   #31
aneecia
Rozeznanie

Dot.: chciałam Wam coś opowiedzieć

to ta baba jakas dziwa byla :/ przeciez po to jest zeby pomagac a nie zeby wysmiewac ....
aneecia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:22   #32
Emilia1
Zakorzenienie

no ale widzisz... sa ludzie i taborety
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 23:57   #33
destiny666
Wtajemniczenie

GG do destiny666

Cytat:
Napisane przez Ptysio5 Pokaż wiadomość
Dzięki Destiny. czytałam już na forum na jego temat, wychwalany pod niebiosa, kiedyś mi go już ktoś polecał zresztą, więc pewnie się wybiorę po wypłacie nawet blisko mam, pracuję praktycznie naprzeciwko
No to 3mam kciuka

Cytat:
Napisane przez rozmarynek Pokaż wiadomość
Eh... "medycy"...:/
No cóż, życzę Ci wytrwałości I smacznego picia herbatki z bratka Ja tez muszę zacząć.

(Przepraszam ze się wetnę ,ale moje pytanie nie odbiega aż tak bardzo od tematyki tu poruszanej i mam nadzieję ze mi pomozecie, jesli pozwoli nato założycielka wątku of course
Od wieelu miesiec (a nawet lat moze) nie mialam problemów z cerą. Czasem cos wyskoczylo. Kied takie niespodzianku zaczely sie pojawiac zzesciej, podjelam dzialanie. Myje twarz zelem (2x dzien)tintin (sprawdzon, dla mnie dobry), i smaruje kremem siarkowa moc(2xdzien). Jeśli czulam napieta mocna skore stosowalam clearasil total control krem nawilzajaca-matujacy. Przez kilka tyg miodzo. Cera matowa,zero pryszczy, krost, zaskórników, aż do dzis. A dokładnie kilka dni temu zaczely sie pojawiac PRYSZCZE.(?) O ile mialam kontakt tylko z nieduzymi, czasem ropnmi krostami, czasem wągrami, o tyle te to giganty! jest juz ich ok pięć. Maja wielkosc pltki paznikcia kciuka. Czuje, jak "rosna" nowe;(Nie wiem, co robic. ZAczełam stosowac dodatkowo afrodta adonis i clearskin avonu, ale nie wiem, czy nie podraznie zbt skory. WIem, poplecacie dermatologoow, ale z kilkoma pryszczami to mnie dopiero wsmieje Mam ptanie, co robic, aby nie dopuscic do takiego krtcznego momentu, kiedy wizyta u specjalisty bedzie konieczna (nie, zebym sie bala bialch kitli, napisałam to dla jasnosci sprawy) Liczę na Waszą pomoc ) dzieki wielki z góry
A czy te "pryszcze" maja widoczną rope czy są podskórne? Bo wszystko jest oczywiście sprawką hormonów, nie przymujesz żadnych leków zawierających hormony? I czy pojawiają się przy okazji okresu? Może niedoleczony odpowiednio trądzik powrócił
Stary 2006-11-07, 13:16   #34
olenkaaa_1
Raczkowanie

bratek chyba działa

Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 12:26
olenkaaa_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 16:14   #35
Emilia1
Zakorzenienie

tak , bratek działa
Stary 2006-11-08, 09:32   #36
Misiata
Raczkowanie

kochaniutkie a czy trzeba pic ten bratek czy takie same dzialanie nio moze podobne mozna uzyskac dzieki okladą z niego zrobionym?
Misiata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 11:29   #37
mazda__
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olenkaaa_1 Pokaż wiadomość
dziewczyny!
nie wiem,czy nie cieszę się zbyt wcześnie,ale bratek chyba działa
skóra bardzo się oczyścila
niestety początki były trudne,bo oczyszczała się tak jak przy smarowaniu differinem,na twarzy miałam obrzydliwe czyraki
ale teraz jest naprawdę o niebo lepiej grudki sa tylko na jednym policzku,oczyszczone pory
zobaczymy jak bedzie dalej
Oleńka a jak długo stosowałaś bratek?? I w jakiej postaci, ja łykam tabletki tak gdzieś od tygodnia (no może nie całego) i zastanawiam się kiedy coś zaobserwuję. Oczywiście wiem, że nie prędko
Stary 2006-11-08, 13:13   #38
olenkaaa_1
Raczkowanie

ja piję 3 torebki dziennie od 3 tygodni
do wymarzonego efektu jeszcze mi duuużo brakuje,ale na serio jest o wiele lepiej

Edytowane przez olenkaaa_1
Czas edycji: 2009-03-20 o 11:17
olenkaaa_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 12:04   #39
mazda__
Raczkowanie

Ja łykam tabletki z bratka, właściwie nie wiem co lepsze, tabletki czy wywar, hmm, piję za to szałwie (słyszałam że również pomaga w gojeniu ran i wygładza i jest dobra na cerę).
Stary 2006-11-09, 18:26   #40
Emilia1
Zakorzenienie

tabletki tez zadziałają
Stary 2006-11-09, 21:09   #41
karolcia53
Raczkowanie

ja kilka dni temu byłam u dermatologa, całkiem fajna babka mi sie trafiła, poleciała mi emulsję do mycia Dermoklar, a także przepisała mi wodę wapienną z linomagiem - jest super ona daje efekt tzw. maski, tworzy taki filtr ochronny cera staje się gładka i promienna, przepisała mi też krem Metronidazol (bez recepty kosztuje ok.3 zł) oraz pastę z neomycyną , którą stosuję na noc punktowo na zmiany zapalne oraz kazała mi za żywać drożdże w tabletkach , mineło zaledwie kilka dni a juz widać poprawy, moje pryszczyki zanikają - wysuszają się jestem w szoku.Ponadto dała mi kilka próbek różnych alergicznych kremów i żeli do mycia twarzy i kazała je potestować i zoabaczyć który mi odpowiada. jednak warto iść do dermatologa, ja narazie jestem zadowolona, za 3 tyg. idę na wizytę kontrolną, warto jest zainwestować w dobre kosmetyki w końcu to nasza twarz i chcemy wyglądać pięknie pozdrawiam WAs
karolcia53 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 23:11   #42
Ptysio5
Zakorzenienie

wszystko pięknie, ale wszystkie leki zawierające metronidazol są na receptę
Ptysio5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 23:43   #43
connie
Zadomowienie

Mi kiedys lekarka powiedziala, ze nadcisnienie (spore, az sie pielegniarka wsytraszyla) jest wina tego,zem jedynaczka. Bo to jedynacy sa tacy zestresowani zyciem. Nic dodac, nic ujac
Stary 2006-11-10, 12:24   #44
Monika Leśna
Raczkowanie

Hej! Rogi )))))! ja też miałam, prawie zawsze przed okresem, powodem były tak jak mówicie skoki hormonalne. Stresik też wpływa i to konkretnie na gospodarkę hormonalną także wszystko się zgadza. Moje rogi))) były całkiem imponujących rozmiarów i czułam ,że jest tam stan zapalny (ciepło) i boooolały strasznie. Nigdy ich nie wyciskajcie bo same potem problemy. Mi pomogły naświetlania niebieskim soluksem.
Monika Leśna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:38   #45
BOSKABARBI
Przyczajenie

chorujr na zapalenie okoloustne od dwoch lat spowodowane uzywaniem masci na sterydach, uzywam protopicu obecnie, ale nie pomaga, zna ktos dobry lek na to zapalenie??? prosze o pomoc
BOSKABARBI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 17:32   #46
BOSKABARBI
Przyczajenie

cierpie na zapalenie okoloustne od dwoch lat, spowodowane tym ze dermatolodzy przez lata przepisywali mi masci sterydowe nie uprezedzajac o konsekwencjach. przepisywali mi POLCORTOLON, ELOCOM, CUTIVATE. skonczylo sie to zapaleniem okoloustnym, ktorego nie moge wyleczyc, bralam przez trzy miesiace antybiotyk TETRALYSAL, smaruje sie PROTOPICIEM, ktory na poczatku pomagal, ale jakos rewelacji nie ma po nim. nadal wszystko jest czerwone z krostkami, cala broda, wogol ust i okolicy nosa. METRONIDAZOL w kremie i masci pogorszyl tylko u mnie sprawe. slyszalam ze jest dostepny w tabletkach, slyszalam tez ze jest taki plyn ZINERYT co ponoc pomaga na zapalenie okoloustne. prosze o rade czy ktos to stosowal??? i czy pomoglo???? moze ktos zna skuteczne leki na zapalenie okoloustne??? prosze o pomoc , bo juz trace nadzieje ze kiedys sie z tego wogole wylecze!!!
Stary 2007-01-14, 17:33   #47
BOSKABARBI
Przyczajenie

usta sa zdrowe na szczescie, ale skora wokol nich to tragedia. cala broda i kolo nosa- czerwone w malych krostkach, do mycia twarzy uzywam mydla la roche, na codzien kremu NANOBASE - KTORY SERDECZNIE POLECAM, i kremu A DERMA DERMALIBOUR , ale niestety mi nie pomaga, zadnej roznicy nie widze. wyprobowalam tez taki krem polecony przez dermatologa LICHTENA, ale on tylko pogorszy sprawe. metronidazol w moim przypadku rowniez powoduje pogorszenie, a wszyscy go polecaja, niestety nie jest dla mnie, trace juz nadzieje na wyleczenie
Stary 2007-01-14, 17:51   #48
Wisnia
Wtajemniczenie

GG do Wisnia

Cytat:
ja piję 3 torebki dziennie od 3 tygodni
do wymarzonego efektu jeszcze mi duuużo brakuje,ale na serio jest o wiele lepiej
tylko trzeba zacisnąc zeby omijać lustra i przetrwać najgorszy wysyp,a to jest trudne
Olenka, dzielna jestes. Ale ta lekarke to ja bym... i wogle.
Powinnas poszukac innego lekarza. bratek jest dobry, ale czasami trzeba jednak pomocy fachowca.
Nie boj sie isc do innego, tylko dowiedz sie wsrod znajomych kto jest dobry i kto Cie nie potraktuje jak ten gupi babol...

Badz dzielna.
Wisnia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 23:09   #49
olka_222
Zakorzenienie

Cytat:
mam problemy z cerą,dokładniej trądzik grudkowo-zaskórnikowy,uzywałam wielu maści i nic,do tego dochodzą też rozszerzone pory,łuszcząca sie,ale tłusta skóra i naczynka
chciałabym,żeby moja skóra była ładniejsza,to chyba normalne...

jakiś czas temu przypadkiem wykryto u mnie gronkowca,kazano powtórzyc wymaz z gardła,pomyślałam,że może z tym sa związane moje problemy z trądzikiem

dlatego też poszłam wyjaśnic to do lekarza-internisty,pani spojrzała na mnie jak na idiotke i tak tez mnie potraktowała,stwierdziła, że skierowania na wymaz mi nie da,bo są wazniejsze rzeczy niż patrzenie w lustro i przejmowanie się swoim wyglądem,wspomniała jeszcze coś o psychologu i o tym,że powinnam się cieszyć,że nie mam trądziku ropnego jak niektórzy
mówiła do mnie jak do jakiejś hipochondryczki,powiedzia ła,że wynajduje sobie chorobę

było mi tak głupio,prawie się popłakałam
boje się iść teraz do innego lekarza,musiałam się komus wygadać,bo nawet mamie było mi wstyd o tym opowiedzieć

ja jak byłam u pani dermatolog to od razu zapytała się czy mam wyleczone zęby bo od niektórych bakterii może wystąpić trądzik, więc radziłabym zmienić lekarza

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości