Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-10-27, 12:03   #1
ayse
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137

Blond, br您, br您, blond...

Witajcie
Jestem bardzo m這d dziewczyn, a moje w這sy ju tyle przesz造. Od dziecka chcia豉m by blondynk i zrobi豉m to na w豉sn r瘯. Wszystko by這 ok, 豉dnie wygl康a豉m, ale po jakim czasie w這sy zrobi造 si takie z馧te i wygl康a造 strasznie...Blleee...i te odrsoty. Stwierdzia豉m, 瞠 to du穎 roboty nad tymi w這sami, wi璚 postanowi豉m wr鏂i do mojego dawnego koloru czyli br您u jasnego. Kupi豉m farb ?(orzechowy br您) Troch za d逝go przetrzyma豉m farb i wyszed mi baaardzooo ciemny br您...Strasznie mi si on podoba, ale niestety po kilku myciach zrobi si orzrechowy, a potem dalej schodzi powolutki. Wkurzy豉m si i wzi窸am po jakim czasie kupi豉m farb o kolorze czekoladowym br您ie. Nie wysz這 mi u g鏎y w這sy by造 ja郾iejsze, a na dole jak czarne...Kolor jakby mi zszed ale ko鎍闚ki nadal s bardzo ciemnie ;/ Czy jest szansa , 瞠 ten kolor w og鏊e mi zejdzie? Bo ja bardzo bym jednak chcia豉 by blondynk...by這 mi w tym najlepiej Ale niestety moje w這sy teraz s dwukolorowe...i czekam a ten kolor mi jako zejdzie? to w og鏊e mo磧iwe? I zamierzam w przysz這軼i u fryzjera zrobi porz康ny blond...Czy to dobre rozwi您anie?
ayse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-27, 12:55   #2
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Blond, br您, br您, blond...

Poniewa jeste m這da, to nie b璠zie bat闚
Zawsze po rozja郾ianiu kolor, kt鏎y nak豉dasz wychodzi bardziej intensywny ni pokazany na opakowaniu. W這sy rozjasnione mocniej chwytaj barwnik. Je瞠li w這sy podczas rozja郾iania dodatkowo siezniszczy造, farba sie wyp逝kuje. Mog豉 spokojnie kupi 鈔edni b康 ciemny blond i mia豉by w這sy w br您ie. Niepotrzebnie te na這篡豉 ciemn farb po raz drugi, wzmocni豉 tylko ciemny chemiczny barwnik, teraz nawet fryzjer niewiele pomo瞠. Do blondu, je郵i chcesz przej嗆, musisz to zrobic stopniowo, najlepiej pasemkami. Ale przede wszystkim musisz odzywi w這sy, poniewa istnieje du瞠 prawdopodobie雟two, ze przy rozja郾ianiu b康 軼i庵aniu koloru, w這sy Ci si spal.

Na koniec ma豉 wskaz闚ka odno郾ie doboru odcieni. Uwa瘸j na odcienie - pami皻aj przy zmianie koloru, aby wybiera t sam tonacj,tzn. je郵i mia豉 ciep造 blond,np. z這ty to br您 r闚nie powinien byc w ciep貫j tonacji, je郵i wybierzesz ch這dny odcie istnieje ogromne ryzyko, 瞠 w這sy wyjd...ZIELONE.
Stary 2006-10-27, 15:35   #3
ayse
Raczkowanie

O jeju W這sy napewno mam zniszczone, pr鏏uj je odbudowa:/ Tylko nie wiem co zrobi, 瞠by ten baardzo ciemny br您 zszed mi z po這wy g這wy :/ NIe odpowiedzia豉 mi na pyt. czy jest mo磧iwe to, 瞠 kolor mi b璠zie stopniowo schodzi :/
Stary 2006-10-27, 15:45   #4
Angel@
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 789

Cytat:
Napisane przez ayse Poka wiadomo嗆
O jeju W這sy napewno mam zniszczone, pr鏏uj je odbudowa:/ Tylko nie wiem co zrobi, 瞠by ten baardzo ciemny br您 zszed mi z po這wy g這wy :/ NIe odpowiedzia豉 mi na pyt. czy jest mo磧iwe to, 瞠 kolor mi b璠zie stopniowo schodzi :/
Kolor b璠zie si troch wyp逝kiwa. Szampony przeciw逝pierzowe lepiej "spieraj" kolory, wi璚 je郵i chcesz szybciej pozby si tego br您u zaopatrz si w jaki szampon tego typu.
Angel@ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-10-28, 18:53   #5
ayse
Raczkowanie

Oo spr鏏uj i zobacz co z tego b璠zzie
Stary 2006-10-31, 14:29   #6
madziunia80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80

Cytat:
Napisane przez ayse Poka wiadomo嗆
Oczywi軼ie, 瞠 odpowiedzia豉m na Twoje pytanie: "Je瞠li w這sy podczas rozja郾iania dodatkowo siezniszczy造, farba sie wyp逝kuje."
Je瞠li masz zniszczone w這sy nie radz u篡wa szamponu przeciw逝pie穎wego, poniewa w這sy po nim stana sie bardziej sztywne, a w efekcie bardziej 豉mliwe.
Stary 2006-10-31, 16:53   #7
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Ayse, madziunia zasadniczo dobrze radzi , jednak, je郵i barwnik na w這sach sie utrwali ( niepootrzebnie nak豉da豉s farb jeszcze raz) jest ma貫 prawdopodobie雟two , 瞠 kolor zejdzie do ko鎍a, w豉sciwie nie liczy豉bym na to, nawet jesli w這sy poprzednio by造 rozjasniane , spodziewaj si raczej niejednolitego koloru.. Najlepsze co mo瞠sz zrobi to od篡wiac teraz w這sy i przygotowac je na wizyt u fryzjera ( nie radze samodzielnie po takich przej軼iach d捫y blondu , to b璠zie wymaga這 wi瘯szego do鈍iadczneia, prawdopodobnie najpierw 軼i庵ni璚ia ciemniejszego koloru , lub rozja郾ienia a potem na這瞠nia na to jeszcze odcienia)
To czy zabieg b璠zie wykonywany pasemkami zalezy od fryzjera i stanu twoich w這s闚, jesli sa cienkie i bardzo zniszczone, zabieg pasemkami paradoksalnie mo瞠 im jeszcze zaszkodzi, zdarza si , 瞠 fryzjer nie nak豉da pasemek w nowym miejscu , ale tak瞠 wchodzi na stare pasemka, wtedy w這sy w tych miejscach niszcz si okropnie, zdarza si , ze sa jak guma balonowa ( w najlepszym przypadku) lub sie przepalaj..
Wi璚 radze najpierw podci帷 w這sy ( aby pozbyc si ewentualnych zniszczonych ko鎍闚ek- pami皻aj tez , ze na kr鏒szych w這sach szybciej dochodzi si do ja郾iejszego koloru bo ilo嗆 przestrzeni , gdzie mog wyj嗆 r霩ne nbiepo膨dane odcienie jest mniejsza poprostu ) i odzywia je, jesli masz w這sy zniszczone, to rzeczywi軼ie szampon przeciw逝pie穎wy mo瞠 ich kondycje pogorszy, gdy jest do軼 drapie積y.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.