Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-31, 20:19   #61
sylwusiaczek
Wtajemniczenie

Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Cytat:
Napisane przez emilia_20 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co powiecie na to? Sorki że bez pudru i błyszczyku bo zmyłam makijaż i pomalowałam tylko oczka.Dwa pierwsze zdjęcia sam tusz jak widac a dwa pozostałe kredka.Niestety mam straszna asymetrie jeśli chodzi o moje powieki są całkiem inne lewa jest grubsza zdecydowanie i wogóle moje oczy są do siebie nie podobne heh To mi bardzo utrudnia bo nie zawsze da sie to chociaż troche skorygować
mnie się bardzo podoba. Jest tak delikatnie, naturalnie

http://pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

sylwusiaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 21:51   #62
emilia_20
BAN stały

Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Dziękuje,staram sie
emilia_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 13:14   #63
Kofaniutka
Przyczajenie

Wink Dot.: Wytuszowane rzęsiska i błyszczyk zamiast tony cieni i kredek jak to zrobić ?

Kochana żaden problem , musisz sie tylko przyzwyczaić.. przechodź stopniowo z ciemnego makijazu. Gwarantuje że po jakimś czasie wystarczy ci tylko tusz i błyszczyk Do tej pory byłas przyzwyczajona że to Twoje oczy ja na pierwszym miejscu. Teraz musisz to troche zrównowazyć. Podkreślaj policzki bronzingiem, na przyopudrowane usta nałóż błyszczyk a co do oczu to tak: na całą powiekę nałóż cień bazowy w kolorze powieki może miec delikatne drobinki albo być całkiem matowy. Na codzienien nie będzie pasował opalizujący. narysuj Czarną kreskę ale nie e-linerem. zakup sobie czarny cień może być inglot.. i do tego pędzelek do rysowania kresek.. i tym maluj oczy kreskę dolną i górną.. Oczy Będą wygladać zdecydowanie naturalniej a kreski wyciągnij troszke w góre poza powieką tak żeby róznały się z linia rzęs( nie za bardzo). wystarczy ci jeden cień w kolorze szarym lub własnie brązie, ale zimnym czyli np kawa z mlekiem. Na początek wybierz troszke ciemniejszy odcień żeby stopniowo przyzwyczajac sie do zmiany np. INGLOT #321 a potem na #309. nakładaj do tylko w załamaniu powieki po zewnętrznej stronie. Z brązu najpierw odcień # 318 a pote matt #07. Pobaw się troszke kolorowami zobaczysz jaka to fajna zabawa. Jesli nie będziesz sobie mogła poradzić poproś o pomoc wizażystkę, Ona podpowie Ci jak się malować zeby oczy były wyraziste ale nie za ciemne. Mam nadzieje że Ci pomogłam, chociaż ciężko wyczuć jaka masz urode tylko na podstawie opisu, łatwiej byłoby ze zdjęcie Pozdrawiam i życze miłej zabawy
Kofaniutka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:51   #64
emilia_20
BAN stały

Kofaniutka moje zdjęcia są i na 1 i na 2 srtonie Dzięki za rady,mam taki bardzo ciemny cień jutro spróbuje nim zrobić kreski zamiast kredką zobacze jaki będzie efekt
emilia_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-03, 19:35   #65
Ashia
Rozeznanie

Moje oczy też są zielono brązowe, jeśli chodzi o jasne cienie to koniecznie wypróbuj perłowy róż, a ciemne śliwka, Tobie też powinno być w nich ładnie (ładna jesteś to we wszystkim Ci ładnie ), ale bardzo fajnie wyglądasz na pierwszym zdjęciu (na 1 stronce)
Stary 2006-11-03, 19:41   #66
Ashia
Rozeznanie

zdecydowanie sam tusz, kredka bardzo przytłacza i tak poważniejesz
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości