Co mam z sobą zrobić? Silver1 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2006-12-28, 21:36   #91
Agatin-K
Zadomowienie

Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Żadnych statystyk nie podam bo takich nie znam i tak pewnie byłyby sfałszowane, nie wszyscy się przyznają. Może każdy to przesada, ale na pewno wielu, w każdym razie przysłowiowa połowa jednak jakieś te myśli takie ma... ja nie mam. Ale rozumiem, że można je miec, zdarza się. I tak nawet, jeśli przeszłoby się od słów do czynów, to wciąż twierdzę, że można zrobić gorsze rzeczy ze swoim życiem...

Tą bajkę znam tylko w troszke innej wersji iw ciezkich chwilach czesto sobie ja przypominam. Od razu przechodzi.

A z tym pięknem, żeby się podobać facetom... ostatecznie żyjemy w erze feminizmu grunt to podobać się sobie. I chociaż ja jako dziewczyna miewam zastrzeżenia do swojego wyglądu, to i tak walczę z tym na rzecz ogólnej samoakceptacji. W końcu się uda... nie ma to jak być psychologiem samej siebie

Silver, kilka moich fotek jest tutaj na stronie, a jedną mam w avatarze.

Pozdr.
Agatin-K jest offline  
Stary 2006-12-29, 13:10   #92
silver1
Gość

Agatin widziałam juz twoje fotki .. chyba usuneło mi z watku kilka wypowiedzi..
ja pisałam juz ze jestes bardzo ładna i sama bym chciała tak wyglądac..
i ze skoro chcesz zostac wizazystka to zostaniemy kolezankami po fachu

Stary 2006-12-29, 13:44   #93
maja.j
Raczkowanie

ja też do pięknych nie należe. Mam 16 lat a też wyglądam na co najwyżej 13 :/ ehhh. ale co tam, jakbym się miała przez to załamywać to zycia bym nie miała. zawsze są jakies + i - w wyglądzie. na mnie też żaden chłopak nie chce spojrzeć pod innym kątem niż "dobra kumpela" a chyba da się z tym żyć pozdrawiam
maja.j jest offline  
Stary 2006-12-29, 14:17   #94
Agatin-K
Zadomowienie

Silver dzieki za mile slowa...

A wizażystką chce zostać, i to moje wielkie marzenie. Jakos mam juz takie zboczenie ze jak widze kobiety na ulicy to zastanawiam sie, co to ja bym z nimi zrobila, ze w efekcie wygladalyby jak bóśtwa... troche gorzej dziala to u mnie bo co innego chce a co innego mogę, no ale cóż... lata przede mną
Agatin-K jest offline  
Stary 2006-12-29, 14:26   #95
Aphrodisyack
Zadomowienie

Ej! No przecież Ty ładna jesteś! W pierwszym poście zrobiłaś z siebie jakiegoś potwora! Dopiero po załączeniu zdjęć wszystkie mogłyśmy zobaczyć jaka jesteś ładna!! Jedyne czego Ci brak, to WIARA w SIEBIE myślę, że samopoczucie poprawi Ci chociaż mała zmiana w wyglądzie - możesz zafundować sobie grzywkę - stylistka u fryzjera doradzi Ci jaka będzie najlepsza, poza tym, do takich pięknych, brązowych oczu pasują cienie w kolorze niebieskim, wszelkie odcienie rudości no i oczywiście czarna kreska, rzęski... a cery to myślę że każda z nas może Ci pozazdrościć

Aphrodisyack jest offline  
Stary 2006-12-29, 14:45   #96
KamilQa xD
Raczkowanie

GG do KamilQa xD
Wink Dot.: Co mam z sobą zrobić??

Cytat:
Napisane przez silver1 Pokaż wiadomość
Jestem jednym słowem OKROPNA... z tego powodu mam dużoo kompleksów i czuje się odepchnięta przez środowisko( pewnego dnia tego nie wytrzymam..
A więc tak.. mam strasznie dziecinny wyraz twarzy wyglądam na 13 lat ( głęboko osadzone oczy (są strasznie małe) z tzw Fałdą mongolską (opadającą powieką) <--- kompletnie nie wiem jak sie. malować. Pyzatą buzie z wysoki czołem. Okropne zęby z szparą między jedynkami ( , Fryzura tez nie ładna ... Żaden chłopak mnie nie chce... i do tego jestem niesmiała ( Co mam zrobić??
Też tak kiedyśm o sobie myślalam,chodz sie troszke roznimy Ale mialam motywacje do tego zeby sie zmienic zmienilam fryzure,pofarbowalam włoski,zaczelam sie malowac,lepiej ubierac,i teraz wszyscy chlopacy sie za mną oglądająJesli chodzi o ciebie to najlepiej zrob sobie grzywke i wycieniuj mocno wlosy bo to fajnie bedzie wygladac na twojej buzi i mysl pozytywnie
KamilQa xD jest offline  
Stary 2006-12-29, 16:28   #97
silver1
Gość

dziękuje dziewczyny *
Agatin a zebys wiedziałą ze cierpie na tą sama "chorobe" haha kiedyś dorwałam moją kolezanke z klasy strasznie zaniedbaną i ją umalowałam odrazu ładniej jej było haha takie mam zboczenie i juz.. :P
Wizazystka na drugim miejscu ale najbardziej charakteryzatorką ... marze o tym.. < >

Stary 2007-01-03, 18:54   #98
Ashia
Rozeznanie

nie do wiary, czy wszystkie ładne dziewczyny mają takie kompleksy ???????????!!!!!!!!!!!!!! !
Stary 2007-01-03, 22:50   #99
Kika77
Raczkowanie

Silver prosze bardzo, chcialas zobaczyc sie w blondzie, wiec tu masz kilka fotek Jak to mowia "ladnemu we wszystkim ladnie"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silver1.jpg (56,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver5.jpg (67,5 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver6.jpg (112,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver7.jpg (48,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver8.jpg (55,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver9.jpg (81,8 KB, 121 załadowań)
Kika77 jest offline  
Stary 2007-01-04, 00:21   #100
_Magda
BAN stały

Wpisy w blogu: 33

Super!Zwłaszcza 2 ostatnie odsłony mi się podobają.Po prostu ślicznie.Wg mnie-blond jest dla ciebie!
_Magda jest offline  
Stary 2007-01-04, 00:46   #101
diamond_princess
Raczkowanie

ładna dziewczyna jesteś nie powinnaś mieć kompleksów

diamond_princess jest offline  
Stary 2007-01-04, 15:27   #102
silver1
Gość

Dot.: Co mam z sobą zrobić? Silver1

Kika77 dziękuje bardzo...z całego serca te 2 ostanie najbardziej mi sie podobają..:P
Tak mysle nad kolorem..
a moze któras z was pokazałaby mnie w brązie.. z grzywka.. bardzo prosze..
DZIĘKUJE JESZCZE RAZ,....

Stary 2007-01-04, 15:31   #103
silver1
Gość

ahh te moje oczy... nie wiem co z nimi robic.. sa takie niekobiece... (
w ogóle nie widac ruchomej powieki i te moje mikro rzęsy (( pomocy .....

Stary 2007-01-04, 15:54   #104
201704240951
Konto usunięte

Silver Wiesz jak ty powinnaś dostać po dupie ? Nie gadaj tak wiecej. Jesteś naprawdę ładna. Widać, że masz zaniżone poczucie własnej wartości Zmień to w końcu a zobaczysz, że będziesz się czuła lepiej
201704240951 jest offline  
Stary 2007-01-04, 16:36   #105
Kika77
Raczkowanie

Silver oto propozycje w brazie z grzywka Mysle ze bardzo dobrze Ci jest w takiej krotszej lub skosnej grzywce bo masz ladne regularne rysy twarzy
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silver10.jpg (106,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver11.jpg (46,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver12.jpg (77,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver14.jpg (96,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver13.jpg (110,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver15.jpg (111,6 KB, 50 załadowań)
Kika77 jest offline  
Stary 2007-01-04, 16:43   #106
Słonecznik3
Rozeznanie

O matko... powiem tak ja wiem ze duzo ludzi ma komplekssy i nie bede powtarza poraz kolejny w tym watku ze jestes ładna[a to chyba o czyms swiadczyjak myslisz??]
Przypominasz mi siebie przed rokiem z tym ze ja naprawde strasznie wygladalam a ty wrecz przciwnie musisz:
1.uwierzyc w siebie
2.wycieniowac wloski i moze jakas grzyweczka?tak jak juz dziewczyny wspomonaly) i wedlug mnie nie muszisz farbowac bo nie powinno sie tak wczesnie zaczynac ja zrobilabym refleksy,pasemka ale to juz od Ciebie zalezy
3.lekki makijaz tusz+blyszczyk
4. uśmiechać sie
5.uśmiechać sie
6, 7, 8, 9..... uśmiechnąc sie i cieszyć tym że wyglądasz tak jesteś ładna, i niczego Ci nie brak uwierz w to a wtedy faceci w kolejce beda do Ciebie stac[to sie sprawdza]
3maj sie cieplutko i pamietaj ze najwazniejsza jest wiara w Siebie
Słonecznik3 jest offline  
Stary 2007-01-04, 17:06   #107
Kika77
Raczkowanie

i jeszcze odrobinka makijazu Jesli chcesz delikatnie podkreslic oko.. jakis bez, braz.. wszelkie odcienie tych kolorow. Technike malowania takiego oka dziewczyny wczesniej juz Ci opisaly, a jesli masz krotkie i proste rzesy to niech Twoja najlepsza przyjaciolka stanie sie zalotka Stosuj ja na nieumalowane rzesy, pozniej dobrze wytuszuj i od razu oko sie otworzy. Ja uzywam swojej od lat i nie wyobrazam sobie dobrze podkreslic moje oko bez jej udzialu, poniewaz tez mam krotkie, raczej proste rzesy. Zycze udanych prob
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silver17.jpg (108,7 KB, 51 załadowań)
Kika77 jest offline  
Stary 2007-01-04, 17:20   #108
silver1
Gość

ajj kika dziękuje... jestes wielka ,no i jak myslicie jaka ta fryzura ma byc..?? bo ja juz nie wiem.. ahh te oczy nie moge patrzec..

Stary 2007-01-04, 19:36   #109
lipsy
Rozeznanie

Silver...

Jak już się dowiedziałaś od wizażanek, naprawdę jesteś bardzo ładną dziewczyną. Cera, kolor oczu, mały nosek...mogłabym wymieniać dalej, ale chyba wszystko zostało powiedziane Potrafię jednak zrozumieć, że z jakiś nieznanych nam powodów zaczęłaś uważać się za gorszą od innych. Miałam dokładnie to samo. No i te porównania z ładniejszą siostrą...Teraz wiem, że aby uwierzyć w siebie trzeba włożyć w to troche wysiłku. Niestety, rzadko przychodzi to samo. Mi pomógł wizaż, mam nadzieje że i w Twoim przypadku tak będzie Na początku przeczytaj jeszcze raz cały swój wątek, post po poście. Sporo tego prawda? To tylko dowód na to jak wszystkimi wstrząsnęło Twoje niskie poczucie własnej wartości. Zupełnie bezpodstawne!

Nie jesteś zadowolona ze swoich oczu- cóż, według mnie są bardzo ładne ale jeśli Cie to nie przekonuje, spróbuj je jakoś dostosować do własnej wizji pięknych oczu- może pomoże Ci ten wątek: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957

Jeśli aż tak przeszkadza Ci Twój wygląd- pamiętaj, masz tu pomoc i wsparcie, dziewczyny które doradzą. Wykorzystaj więc to do zmian
Chociaż, wiem wiem powtarzam się, jak dla mnie wszystko jest SUPER

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1167861021

pozdrawiam ;*

Być jedną na milion.
Nie jedną z miliona.

Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline  
Stary 2007-01-04, 19:55   #110
silver1
Gość

dziękuje wam jestescie takieg kochane..*
coc mam takiego w sobobie jak facet nie wiem co.. ehh a te brwi to ja kiedys zgole bo tak mi sie nie podobają haha
lipsy dziękuje za stronki

Stary 2007-01-05, 13:06   #111
Słonecznik3
Rozeznanie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1167861021 :ślina: poprostu genialnie tu wygladasz
Słonecznik3 jest offline  
Stary 2007-01-05, 15:08   #112
silver1
Gość

słonecznik na którym ci sie podoba??

Stary 2007-01-07, 15:37   #113
silver1
Gość

dziewczyny błagam pomocy!!!
mój młody wygląd nie daje mi zyc <--- wiem ze za kilka lat będzie to dla mnie super sprawa.. ale znajomi przez to mają mnie za jakąs sztywniare
poniewaz ... wstydze sie jechac na dyskoteke.. bo jeszcze mnie nie wpuszcza ?? ahh co mam zrobic.. moze to przez moja pyzatą buzie.

Stary 2007-01-07, 16:19   #114
_Magda
BAN stały

Wpisy w blogu: 33

Nie wyglądasz wcale tak młodo więc przestań już:/.Jedź,a jak Cię nie wpuszczą to trudno.
_Magda jest offline  
Stary 2007-01-07, 18:53   #115
Słonecznik3
Rozeznanie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1167861021 to zdjecie wczesniej zle zalaczylam sorki
Słonecznik3 jest offline  
Stary 2007-01-07, 18:55   #116
Słonecznik3
Rozeznanie

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1167861021 kurcze nie wiem co jest grane zle sie zalacza ostatnia proba
Słonecznik3 jest offline  
Stary 2007-01-07, 20:02   #117
n@talia19
Rozeznanie

oj silver ty to sie lubisz nad soba uzalac ...to oczy to brwi zara beda usta hehe...masakra...ile mozna sluchac tych wszystkich komplemetow itd..i dalej pisac takie rzeczy??mnie by sie juz znudzilo..powinnas wziac sobie to wszystko do serca co dziewczyny pisza...mowie CI...bo tak dalej bedzie Ci kazdy pisac,pocieszac...niewiem jeszcze to nie podwyzszylo Twojej samooceny ??...Prosze Cie nie pisz juz takich postow typu to jest we mnie brzydkie a tamto okropne...hyh bo wiesz ze jestes ladna!!a napewno sie tego dowiedzialas czytajac to wszystko nie...juz dostalas tyle rad ze mozesz sie zmieniac...ale Ty dalej nad sama soba placzesz,ja nie wiem...hmm...nie rozumiem nic... Pozdrawiam!

-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -

::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline  
Stary 2007-01-07, 21:14   #118
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie

Ty masz być brzydka? Dzziewczyno co Ty wygadujesz?? nigdy brzydkich ludzi nie widziałas. Jest tu tyle komplementów, że wreszcie powinnaś choć troszkę w siebie uwierzyć, bo bezsensu jest takie użalanie sie i pocieszanie w kółko...Wygladasz super i naturalnie a to się bardzo liczy!!
Na zdjęciu które załaczyła Słonecznik, wygladasz bosko zrob sobie taka fryzurę i w ogóle będzie git.

Ja rzoumiem, ze kompleksy mozna mieć, sama mam ale z takim wygladem moga one być tylko i wyłącznie minimalne.
A facetami się nie przejmuj! Tylko wiecej usmiechu i pewności siebie to zaczna się ustawiać za Tobą...przecież oni nie aptrzą tylko na wyglad.

I jeszcze raz napiszesz, ze Twoje oczy, śliczne brazowe oczy których Ci bardzo zazdroszcze, bo mam niebieskie Ci nie pasują a rzęsy za krótkie to ode mnei dostaniesz zawsze mozesz uzyc tuszu
In_ThE_ShAdOwS jest offline  
Stary 2007-01-07, 22:18   #119
n@talia19
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
I jeszcze raz napiszesz, ze Twoje oczy, śliczne brazowe oczy których Ci bardzo zazdroszcze, bo mam niebieskie Ci nie pasują a rzęsy za krótkie to ode mnei dostaniesz zawsze mozesz uzyc tuszu

-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -

::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline  
Stary 2007-01-13, 22:11   #120
gaga87
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...8&d=1167924946

Ta pozycja bardzo mi sie podoba, z prosta grzywka juz nie wyglada tak fajnie

I wiecej wiary w siebie, jestes ladna, a dzieki metamorfozie i wydobyciu tego co w Tobie siedzi z natury mozesz byc jeszcze ladniejsza

etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości