Białe Zęby - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-05, 13:46   #301
aga2111
Raczkowanie

Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez TakaSobieSiwa Pokaż wiadomość
Mam pytanie co do Pasty ''Colgate Advanced Whitening''
z tego co zrozumiałam pasta ta ''ściera'' osad ktory powoduje, że zeby mają ciemnejszy kolor...
obecnie posiadam stały aparat ortodontyczny... i tu pojawia się problem...
czy po użyciu tej Pasty np. po ściągnięciu aparatu nie zostaną mi kwadraciki w odcieniu , ktory miałam wczesniej?
ktorych produktow moge uzywac , by mieć bielsze zęby posiadając aparat ortodontyczny?
Nie wolno używać past wybielających, gdy się nosi aparat Noszę już 2 lata, niedługo chyba koniec. Czekam z utęsknieniem, bo mam strasznie duży osad, podczas noszenia aparatu strasznie szybko się robi.
Po zdjęciu chyba kupię jakiś paski wybielające
aga2111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 19:27   #302
Nektarynka
Zadomowienie

Dot.: Białe Zeby

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, 2 lata temu jak śledziłam wizaż była moda na pastę ELGYDIUM. Są dwa rodzaje: parodontoza i wybielanie. Ja kiedys pomylilam sie przy zakupie i wzielam ta pierwszą ale teraz mysle zeby wreszcie nabyć tą drugą. Owego czasu dziewczyny bardzo sobie ją chwalily, nie wiem czy ktoras z Was ją miała, moze obecnie uzywa?

Edit.: na tym watku http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ystko+z%EAbach jest krotka wzmianka o tej pascie ale wizażanka proponuje myć zęby tą pastą 1x w tyg. Hmm a ja zamierzalam caly tydzien, wiec teraz nie wiem jak powinno byc dokladnie

lid-ka widać efekty po Colgate Whitening Advanced ??

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 19:51   #303
TakaSobieSiwa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aga2111 Pokaż wiadomość
Nie wolno używać past wybielających, gdy się nosi aparat Noszę już 2 lata, niedługo chyba koniec. Czekam z utęsknieniem, bo mam strasznie duży osad, podczas noszenia aparatu strasznie szybko się robi.
faktycznie ten osad sie pojawia, ja też miałam ale szybko minął na szczeście)
ja chyba ściagam aparacik juz za kilka miesiecyyy
szczerze mówiac boje sie uzywać pasków wybielających , dlategi że słyszałam ze czasem są szkodliwe...
co do Pasty Colgate pytałam mojego stomatologa i pozwolił mi jej używac
narazie używam i nic nie widze;d
ale mam nadzieje że juz niedługo sie pojawi efekt:P
dziekuje za odpowiedz*
TakaSobieSiwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 21:59   #304
cybercat11
Rozeznanie

Słyszałam że jest nowa Blend-a-med 3D whitening.Co o niej myślicie rzeczywiście dobra?
cybercat11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 22:03   #305
azzis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
Słyszałam że jest nowa Blend-a-med 3D whitening.Co o niej myślicie rzeczywiście dobra?
Właśnie jej używam. Jak dla mnie zwykła pasta do zębów. No chyba że jeszcze za krótko jej używam żeby był jakiś super efekt (ale na to nie liczę).
azzis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 10:59   #306
Tupters88
Raczkowanie

Cytat:

Ja używam tej pasty razem z pastą Denivit i po czterech zastosowaniach zauważyłam różnice. Wcześniej zawsze używałam Blend-a-med i ludzie mówili mi,że mam śliczne biały zęby(mimo,że paliłam), teraz efekt jest jeszcze lepszy.

Tupters88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 16:20   #307
Marta_
Raczkowanie

Cytat:
jak dla mnie nie rozni sie od innych blen-a-medow a ze je lubie to uzywam
Stary 2007-09-27, 16:23   #308
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

wyczytalam gdzies, ze po umyciu zebow pasta piaskowa trzeba umyc zeby pasta z fluorkiem czy jakos tak ... swoja droga ... nadal nie wiemy ... GDZIE W KRAKOWIE MOZNA ZNALEZC TA CUDOWNA NUPRO-PASTĘ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 22:34   #309
kaileight
Zadomowienie

przesledziłam połowe watku, ale nie całkiem znalazłam odpowiedż na moje pytanie generalnie jestem posiadaczka białych zębów ale po kilku latach palenia górne trójki sa duuużo ciemniejsze. dosyć rzuca się to w oczy. co moge z tym zrobic? niestey mam dosc wrazliwe zeby, stosuje cały czas paste sensodyne, a jakies" agresywne" wybielanie chyba poteguje nadwrażliwośc. może któraś z Was ma podobny problem.
ah. zapomniałam dodac, wolałabym zrobic cos z tym sama niz uciekac sie do pomocy stomatologa. co mi poradzicie?
kaileight jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:54   #310
TyTeCzKa
Rozeznanie

Wrrrr no i chciałam sobie zamowic z tej stronki dental cos tam ta paste ale nie mam nadanego nipu... poprosiłam mojego TŻ-ta z ktorym mieszkam zeby zamowil na siebie , miałam od razu zrobic przelew ... ale nie wiem kur** $%^^% %^&^** powiedział mi ze nie bedzie mi nic zamawiał ... :/ Poje*** w***wilam sie na niego ... ;/ Nie polecam nikomu takiego TŻ na ktorego nigdy nie mozna liczyc

Przedłużanie oraz Stylizacja Rzęs Łódź
http://facebook.com/ledithlashes

})i({ Amore Dolce Vita })i({
TyTeCzKa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 22:40   #311
TakaSobieSiwa
Raczkowanie

TyTeCzKa dwa razy w baniak i po sprawie):P nie zaskutkuje to uderz jeszcze dwa:P
Stary 2007-10-25, 12:09   #312
TyTeCzKa
Rozeznanie

Już jest ok okres mam i mnie wszystko denerwuje po prostu źle jemu wytlumaczyłam na gg o co chodzi zamówiłam już. Ciekawa jesem za ile dojdzie :P

Stary 2007-10-25, 12:26   #313
marekroman1
Malowane światłem...

Cytat:
Napisane przez aga2111 Pokaż wiadomość
Masz pastę ORTHO SALVIA DENTAL- do nabycia w każdej aptece.
Pozdro.
Stary 2007-10-25, 12:46   #314
marekroman1
Malowane światłem...

SUPER BIAŁE ZĘBY - BEZPIECZNIE !!!

Hallo,

Każdy problem można rozwiązać na kilka sposobów.
Poczytajcie : www.atosmm.com.pl
lub kupcie : http://edumed.com.pl/sklep.php/szukaj.html?q=yotuel

A tak wg. mnie :

Dla bogatych : amerykańska pasta Super Smile

Dla mniej bogatych : hiszpańska YOTUEL

Dla chcących szybkiego efektownego rezultatu : Email Diamant Rouge
-to pasta, której używają aktorki i prezenterki telewizyjne przed wejściem na wizję. Wybiela zęby i wyczerwienia dziąsła. Efekt jest fantastyczny.Można kupić w każdej aptece, na allegro chyba też. patrzcie na cenę, nie powinna przekraczac 20 zł.

Dla osób noszących aparat ortodontyczny :

pasta ORTHO SALVIA DENTAL.

Dla osób mających nieświeży oddech :

Pasta AIR LIFT ( i ewentualnie kapsułki)

Dla osób mających dużo czasu : pasta amerykańska REMBRANDT. Trudno ją wytropić, bywa w aptekach na specjalne zamówienie. Ale poleca ją połowa dentystów w USA. Druga połowa poleca Super Smile.

Tymi pastami myją zęby dentyści. Oni nie lubią borowania i nie mają czasu na ..... chodzenie do innych dentystów. Dlatego polecają Wam to co w reklamach, abyście do nich jak najczęściej zaglądali.
Biznes is biznes.
Tyle na dzisiaj. W razie pytań - piszcie.

Wasz Doktor Ząbek.

Stary 2007-10-25, 14:17   #315
ASieńka_24
Przyczajenie

GG do ASieńka_24

a gdzie mozna kupi taką paste?;]
ASieńka_24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 17:32   #316
TyTeCzKa
Rozeznanie

a mi własnie przyszła pasta nupro ... myslalam ze wielkosciowo bedzie taka jak smietanka do kawy ... no ale coz jakos na dniach ja przetestuje i dam znac

Stary 2007-10-30, 23:01   #317
marekroman1
Malowane światłem...

Napisałem. Można kupić w każdej aptece.
A oprócz tego widziałem (Warszawa) Piotr i Paweł oraz w BOMI.
Acha ! I oczywiście w Hali Banacha na Ochocie.
Stary 2007-11-19, 14:39   #318
activegirl
Przyczajenie

Ja zawsze po tygodniu wakacji nad morzem(Śródziemnym) mam zęby idealnie białe, natomiast gdy wracam z wakacji momentalnie ich kolor wraca do żółtawego. A na wakacjach myję zęby tyle samo razy ile normalnie. Więc może jest jednak coś w tym, że sól wybiela zęby. Wkońcu całymi dniami pływam w słonym morzu. Bo od czego innego by mi się tak wybielały?
activegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 21:02   #319
TakaSobieSiwa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez marekroman1 Pokaż wiadomość

Dla chcących szybkiego efektownego rezultatu : Email Diamant Rouge
-to pasta, której używają aktorki i prezenterki telewizyjne przed wejściem na wizję. Wybiela zęby i wyczerwienia dziąsła. Efekt jest fantastyczny.Można kupić w każdej aptece, na allegro chyba też. patrzcie na cenę, nie powinna przekraczac 20 zł.

mam pytanie co do tej pasty jak długo trzyma takie ''wybielanie''?
Stary 2007-12-08, 16:24   #320
justus14
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Białe Zęby

probowal ktos czysci ta pasta nupro zeby w czasie noszenia aparatu stalego??? pliska odpowiedzcie bo nie wiem czy moge sobie uszkodzic ta pasta klamerki czy cos :_)
justus14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-08, 16:35   #321
justus14
Przyczajenie

mam jeszcze jedno pytanie jak mam aparat staly to sa ajkies dobre sposoby na wybielanie zebow? bo ja juz nie moge wytrzymac z moimi zolciutkimi zabkami....
Stary 2007-12-08, 16:42   #322
justus14
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez suchaa Pokaż wiadomość
Tancerka nei uzywaj pasty wybieljacej !! prosze przy aparacie ort. ne mozna uzywac tego typu past !! bedziesz miala okropne zeby jak ci to sciagnal! po zdjeciu aparatu powinnas miec zapisane w umowie wliczone w koszta wybielanie zabkow .. poczekaj
sorry ze jeszcze raz natsepne pytanie ale czytam i czytam ja mam aparat staly i watpie ze ortodonta wybieli mi zeby po zdjeciu chyba ze nie mowi o tym i dopiero na koncu oglosi nowinke
Stary 2007-12-09, 18:39   #323
Caramel Babe
Raczkowanie

Dziewczyny! Mam biale zeby!!!!! A kiedys to byly poprostu zolte! A oto co zrobilam. Przeczytalam wiele watkow na wizazu i zagranicznych stronach i doszlam do wniosku ze kupie przez internet srodek wybielajacy z takimi nakladkami, ktore formuje sie samemu wczesniej wkladajac je do goracej wody i szybciutko robi sie odcisk wlasnej szczeki. Srodek to cztery strzykawki z 22% carbomide peroxide. Jedna strzykawka starcza na jakies 10 sesji. Kazda sesja trwa godzinke, dwa razy dziennie, w 10 dni producent obiecywal cuda no i sprawdzilo sie!!! Mam bielsze zabki o kilka tonow, a mam porownanie, bo zaczelam robic sama gorna szczeke, dolna zaczne jak skoncze gorna. Teraz mam dolne zeby zolte, gorne biale, haha, ale sie ciesze!!! Na poczatku dziasla mnie lekko szczypaly, ale to minelo, poprostu trzeba nakladac malutko srodka, tak by nie dostal sie on do dziasel, a wiec lekko wprawna reka sie przyda...

A koszt??? 48 funtow, czyli jakies 270 zl??? Naprawde dziala, zeby nie wypadly
Srodek zwie sie All White Whitening Kit Dr.Collins

Jeden minus, to taki, ze licowka w dwojce mi sie nie wybielila i musze teraz wymienic...

Ps. Smiac mi sie chce, bo moj narzeczony, ktory ma brazowa karnacje i naturalnie biale zeby zrobil nietega mine jak porownalismy swoje kielki w lustrze i moja gorna szczeka jest bielsza niz jego, haha, teraz sam zakupil ekstra nakladki i podkradl mi jedna.strzykawke
Stary 2008-01-21, 19:41   #324
Carmenka001
Raczkowanie

GG do Carmenka001

Cytat:
Napisane przez TakaSobieSiwa Pokaż wiadomość
mam pytanie co do tej pasty jak długo trzyma takie ''wybielanie''?

Osobiście odradzam tą pastę, mi nic nie wybieliła. Ona daje tylko efekt bardzo zaróżowionych dziąseł, co daje efekt kontrastu wizualnego. To wszystko... Wraz z ukończeniem używania pasty, wróciły wizualne lekko żółte ząbki.

A czy ktoś zna w miarę przystępną cenę coś dobrego?
Carmenka001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 10:44   #325
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru

Wpisy w blogu: 3

No i co z tą nupro pastą?! Ja wybielalam zeby paskami blen-a-med whitestrips i efekt byl sliczny tylko ze szkoda, ze trzyma sie tak krotko o z miesiac czasu

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 19:20   #326
Tancerka Pl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Jeden minus, to taki, ze licowka w dwojce mi sie nie wybielila i musze teraz wymienic...
Licówki, korony, wypełnienia i różnego rodzaju "ciała obce" ;-) w naszej jamie ustnej nie ulegają nigdy wybieleniu.

Gratuluję białych ząbków na górze. Tylko teraz nie radziłabym stosowania pasty wybielającej po tak silnej "kuracji".

Z resztą nie wiem czy wiecie, ale jako iż chcę być stomatologiem to doskonale wiem już od dawna, że nie powinno się stosować past wybielających przez cały czas. Po miesiącu ich stosowania należy zmienić na jakiś czas pastę na np. ziołową, a jeżeli chcecie utrwalić efekt działania pasty wybielającej dodatkowo do tej ziołowej powinno stosować się płyn do płukania z fluorem.
Stary 2008-01-22, 20:02   #327
dziuniaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Mam biale zeby!!!!! A kiedys to byly poprostu zolte! A oto co zrobilam. Przeczytalam wiele watkow na wizazu i zagranicznych stronach i doszlam do wniosku ze kupie przez internet srodek wybielajacy z takimi nakladkami, ktore formuje sie samemu wczesniej wkladajac je do goracej wody i szybciutko robi sie odcisk wlasnej szczeki. Srodek to cztery strzykawki z 22% carbomide peroxide. Jedna strzykawka starcza na jakies 10 sesji. Kazda sesja trwa godzinke, dwa razy dziennie, w 10 dni producent obiecywal cuda no i sprawdzilo sie!!! Mam bielsze zabki o kilka tonow, a mam porownanie, bo zaczelam robic sama gorna szczeke, dolna zaczne jak skoncze gorna. Teraz mam dolne zeby zolte, gorne biale, haha, ale sie ciesze!!! Na poczatku dziasla mnie lekko szczypaly, ale to minelo, poprostu trzeba nakladac malutko srodka, tak by nie dostal sie on do dziasel, a wiec lekko wprawna reka sie przyda...

A koszt??? 48 funtow, czyli jakies 270 zl??? Naprawde dziala, zeby nie wypadly
Srodek zwie sie All White Whitening Kit Dr.Collins

Ps. Smiac mi sie chce, bo moj narzeczony, ktory ma brazowa karnacje i naturalnie biale zeby zrobil nietega mine jak porownalismy swoje kielki w lustrze i moja gorna szczeka jest bielsza niz jego, haha, teraz sam zakupil ekstra nakladki i podkradl mi jedna.strzykawke

Mogłabyś wkleić foto?

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 20:41   #328
Carmenka001
Raczkowanie

GG do Carmenka001

Właśnie, aż ciekawa jestem

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:38   #329
craaazygirl
Zadomowienie

a nie ma jakis domowych sposobów na wybielenie? nie martwiąc sie że zniszczymy szkliwo czy cos stanie sie z dziąsłami? może jakies dobre pasty wybielajace? slyszalam kiedys ze niektorzy czyszcza zeby solą ale nie wiem czy sama sola czy tez z pasta ale 1 jest pewne chyba strasznie niszczy to szkliwo!!??
craaazygirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 18:41   #330
azzis
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez craaazygirl Pokaż wiadomość
a nie ma jakis domowych sposobów na wybielenie? nie martwiąc sie że zniszczymy szkliwo czy cos stanie sie z dziąsłami? może jakies dobre pasty wybielajace? slyszalam kiedys ze niektorzy czyszcza zeby solą ale nie wiem czy sama sola czy tez z pasta ale 1 jest pewne chyba strasznie niszczy to szkliwo!!??
Było w tym wątku o wybielaniu solą. Poczytaj

Większości z nas, większość czasu zajmuje ten sam dylemat - Jak pogodzić przyzwyczajenia brutto z dochodami netto?(A.Bierce)
azzis jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości