Białe Zęby - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-11, 23:36   #361
Mmaallaa_Mmii
Raczkowanie

Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
a o ile tonow wybielily sie zeby? ( w opakowaniu tej pasty jest wzornik). bo wiekszosc takich past past to usuwa osady po jedzeniu i picie, a ja z tego powodu nie pije ani kawy a ni coli, a po herbaciu odrazu zeby myje. wiec chyba odrazu kupie paski, na allegro nto jest az taki ogromny wydatek.
Pasta wybieliła mi o 2 tony zęby
Efekty nie są jakieś 'porażające' i moje zęby nie staly się 'porażająco' białe po jej użyciu, ale jestem zadowolona mimo to Chociaż nie powiem - spodziewałam się czegoś więcej.
Mmaallaa_Mmii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 02:43   #362
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Ja robię właśnie kurację wybielającą na 3 fronty.
Po pierwsze pasta do zębów BLANX
Po drugie płyn do płukania jamy ustnej COLGATE PLAX WHITENING
Po trzecie paski wybielające blendamed Whitestrips

Narazie paski stosuję tylko na górną szczękę i jakoś nie widzę różnicy w porównaniu do dolnej, ale dopiero 4 dzień je używam. Najbardziej zauważalne efekty są po Colgate Plax Whitening - testowałam go osobno.
Dentysta powiedział, żebym się nie spodziewała kokosów, bo mam żółtą kość, ale zawsze można spróbować.
Ogólnie widzę efekty, ale nie powalają mnie na kolana.

U mnie świetne efekty dał kiedyś Colgate Simply White, ale zniknął ze sklepów

Zdecydowanie odradzam żel w strzykawkach i silikonową szczęką- u mnie nie było totalnie widać efektów, a ból zębów był tak straszny, że nie mogłam wytrzymać
Stary 2008-12-12, 08:15   #363
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Ja robię właśnie kurację wybielającą na 3 fronty.
Po pierwsze pasta do zębów BLANX
Po drugie płyn do płukania jamy ustnej COLGATE PLAX WHITENING
Po trzecie paski wybielające blendamed Whitestrips

Narazie paski stosuję tylko na górną szczękę i jakoś nie widzę różnicy w porównaniu do dolnej, ale dopiero 4 dzień je używam. Najbardziej zauważalne efekty są po Colgate Plax Whitening - testowałam go osobno.
Dentysta powiedział, żebym się nie spodziewała kokosów, bo mam żółtą kość, ale zawsze można spróbować.
Ogólnie widzę efekty, ale nie powalają mnie na kolana.

U mnie świetne efekty dał kiedyś Colgate Simply White, ale zniknął ze sklepów

Zdecydowanie odradzam żel w strzykawkach i silikonową szczęką- u mnie nie było totalnie widać efektów, a ból zębów był tak straszny, że nie mogłam wytrzymać
Nie mow, ze odradzasz bo ktoś zrezygnuje a u mnie po bialej perle widc efekty jak najbardziej- po 2 tygodniach stosowania tylko na gorze a tez mam zoltawa kosc

CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 14:22   #364
kasika84
Rozeznanie

Białej perły używałam kilka lat temu. Zęby wybieliłam tak, że wszyscy znajomi pytali się co zrobiłam... Mam nadwrażliwe zęby i dziąsła, dlatego ból był niesamowity, ale dla efektów było warto Od dwóch lat co jakiej 6 miesięcy używam środka z allegro i jest jeszcze lepszy! (taki w strzykawce) ale to tylko dla utrzymania efektów. Koleżanki z pracy również próbowały i są bardzo zadowolone.
kasika84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 18:11   #365
Abigail123
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasika84 Pokaż wiadomość
Białej perły używałam kilka lat temu. Zęby wybieliłam tak, że wszyscy znajomi pytali się co zrobiłam... Mam nadwrażliwe zęby i dziąsła, dlatego ból był niesamowity, ale dla efektów było warto Od dwóch lat co jakiej 6 miesięcy używam środka z allegro i jest jeszcze lepszy! (taki w strzykawce) ale to tylko dla utrzymania efektów. Koleżanki z pracy również próbowały i są bardzo zadowolone.

a jaki to środek?
Abigail123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 18:21   #366
rurzana
Raczkowanie

GG do rurzana

właśnie jaki i w jakiej cenie? Ja stosuję dwa razy w roku Whitestipsy (Blend-a-Med) i w sumie je sobie chwalę gdyż mam naturalnie zółty kościec i niestety jestem nałogową pijaczką kawy i palaczką, a zęby mam takie, że ludzie dosyć często mnie pytająco z nimi robie, że sątakie białe (często jak idę z nowymi ludźmi na papierosa, zawsze mnie pytają czy ja palę jakieś wybielające papierosy haha ), ale jednak to nie jest ta biel którą mają gwiazdy, że się uśmiecham a tu wszyscy łaaał. Czy może po tej Białej Perle są takie naprawdę śnieżne? Albo słyszałam też o tych paskach z Ameryki jakaś nazwa na "C" Supreme czy coś takiego i słyszałam, że bardzo drażnią zęby, ale podobno są super mocne i rzeczywiście można się pochwalić uśmiechem hollywood

Wiecie coś o tym?

- 0
, 1, 2, 3, 4 kg
rurzana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:45   #367
kasika84
Rozeznanie

Wiadomo, że każdy reaguje inaczej na różne środki. Dziewczyny wcześniej pisały, że biała perła nic u nich nie zmieniła, mi bardzo pomogła. Jeśli chodzi o ten środek z allegro, to jest to coś takiego http://www.vitalmarket.pl/product_in...roducts_id/219 kupowałam z tego sklepu i byłam bardzo zadowolona (koleżanki kupowały na allegro to samo). Za pierwszym razem zaniosłam ten żel do mojej dentystki, żeby sprawdzić co to i dowiedziałam się, że jest to ten sam żel, którego ona używa w gabinecie Zrobiłam sobie tylko nakładki u dentysty, uważam że te z zestawu są marne...

Rzuciliśmy kilka miesięcy temu palenie z TŻ i jego zęby były porządnie poprzebarwiane. Na początku nie chciał się zgodzić na wybielanie, bo nie wierzył, że coś to da, ale jak już spróbował to sam był pod wrażeniem efektów Polecam, tylko od razu uprzedzę, że jest to bardzo mocny środek i od razu radzę się zaopatrzyć w żele do floryzacji, a po całym wybielaniu wybrać się do stomatologa na remineralizację.
Stary 2008-12-17, 17:36   #368
Abigail123
Rozeznanie

Tylko że ten środek nie wybiela plomb.
To co wtedy gdy ktoś ma np. plombę w 1 i wybieli połowę zęba a plomba zostanie żółta?
Abigail123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 13:59   #369
agnieszkakrk
Raczkowanie

Żaden środen nie wybieli wypełnień. Po wybielaniu trzeba je poprostu wymienic.
agnieszkakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:07   #370
kasika84
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez agnieszkakrk Pokaż wiadomość
Żaden środen nie wybieli wypełnień. Po wybielaniu trzeba je poprostu wymienic.

Dokładnie. Na szczęście należę do osób, które nie mają wypełnień w przednich zębach. Przyznam nie zastanawiałam się nad problemem, ale rzeczywiście pozostaje tylko wymiana wypełnień.
Stary 2008-12-18, 14:15   #371
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Dokładnie. Na szczęście należę do osób, które nie mają wypełnień w przednich zębach. Przyznam nie zastanawiałam się nad problemem, ale rzeczywiście pozostaje tylko wymiana wypełnień.
a ja mam koronke na 2jce do tego:| i niestety... widac roznice bo jest taki.. szary jakby w porownaniu do reszty.. chyba pobawie sie w opalescence ma wieksze stezenie i wtedy wymienie koronke bo zal pieniedzy jak dalej bede wybielala

Stary 2008-12-18, 14:24   #372
ultraviolet21
BAN stały

uzywalam juz bialej perly u mnie minimalnie wybielila zeby,ksozmarna w stosowaniu te nakladki spadaja.Wybielalam paski whitestrips crest supreme najmocniejsze z USA,owiem tak ,wybielenie jest ale do hollywodzkiego usmiechu daleko ,ozatym o dwoch ,trzech dniach ,wystepuje taka nadwrazliowsc ze niestety trzeba rzerwac kurcja.Stosuje te paski raz na pol roku ,oczyiwisce jest roznica i polecam je bo jak na ta cene biel jest widoczna,Ale jak tylko bede miala mozliwosci to pojde do gabinetu na profesjonalne wybielenie.
ultraviolet21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 01:05   #373
solenizantka100
Raczkowanie

Tak, pasta piaskowa. Kiedyś znajomy mi dał. Dała efekt! A jeśli do tego będziecie płukać raz dziennie zęby oliwą z oliwek to już w ogóle biel idealna.
solenizantka100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 09:56   #374
x3independencex3
Raczkowanie

nie kombinujcie szukać daleko nie trzeba. Moja mama mi kupiła pastę wybielającą z biedronki za jakies ok 4 zl. Kończy mi sie juz 1 tubka i zakupiłam 2.. powiem szczerze...rewelacja
Stary 2008-12-19, 10:01   #375
agnieszkakrk
Raczkowanie

Dziewczyny. Pasty wybielajace bardziej szkodzą niż pomagają. Dzialaja na zasadzie abrazji-czyli scieraja szkliwo. Z czasem doprowadzi to do nadwrażliwosci. Jezeli chcecie miec ładne zeby polecam profesjonalne wybielanie w gabinecie, albo nakładki i wybielanie w domu. Obie te metody nie dośc ze testowałam na sobie to jeszcze na pacjentach i efekty (u większości) sa naprawde swietne
Stary 2008-12-22, 00:53   #376
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ultraviolet21 Pokaż wiadomość
uzywalam juz bialej perly u mnie minimalnie wybielila zeby,ksozmarna w stosowaniu te nakladki spadaja.Wybielalam paski whitestrips crest supreme najmocniejsze z USA,owiem tak ,wybielenie jest ale do hollywodzkiego usmiechu daleko ,ozatym o dwoch ,trzech dniach ,wystepuje taka nadwrazliowsc ze niestety trzeba rzerwac kurcja.Stosuje te paski raz na pol roku ,oczyiwisce jest roznica i polecam je bo jak na ta cene biel jest widoczna,Ale jak tylko bede miala mozliwosci to pojde do gabinetu na profesjonalne wybielenie.
faktycznie nakladki straszne wiec trzeba z tym raczej do protetyka. a jesli chodzi o wybielanie.. ile osob tyle zdan mi zeby wybiela bardzo ladnie mojej siostrze wrecz rewelacyjnie bo ma juz cudownie białe zabki.. w sumie miesiac minal jak ktos nie ma bialej kosci to nie mozna zakladac ze zel zrobi cuda, tak? chocbys nie wiem ile go uzywala

Stary 2008-12-22, 12:59   #377
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

chciałabym wybielić sobie ząbki (u stomatologa lub w domu) tylko że mam problem moja 1ynka ma plombę, ale jakby to powiedzieć od wewnętrznej strony (z tyłu) -wiec tego raczej nie widać. Ale niestety ząbek też ciemnieje (jest martwy), brzydko bardzo to wygląda i teraz nie wiem, jak to będzie wyglądało po wybielaniu

znajoma powiedziała mi że z tym ciemniejacym nie da sie nic zrobić, wybielanie martwego nie 'chwyci' lepiej go wyrwać i wstawić sztuczny pasujący odcieniem brzmi to strasznie i aż nie do wiary, mam nadzieje ze nie ma racji?

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2008-12-22 o 15:24
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:14   #378
shineE
Zadomowienie

GG do shineE

Ja po świętach zaczynam kurację białą perłą miejmy nadzieję, że efekty będą zadowalające. Próbowałam wiele past wybielających, stosowałam systematycznie i oczywiście efekty były, ale więcej zachodu niż to warte. Najgorzej wspominam pastę dla palaczy fuj..

shineE jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:21   #379
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shineE Pokaż wiadomość
Ja po świętach zaczynam kurację białą perłą miejmy nadzieję, że efekty będą zadowalające. Próbowałam wiele past wybielających, stosowałam systematycznie i oczywiście efekty były, ale więcej zachodu niż to warte. Najgorzej wspominam pastę dla palaczy fuj..

Biała perła naprawde działa! Sama sie o tym przekonalam powodzenia

Edytowane przez KasieNk4
Czas edycji: 2008-12-22 o 13:23
KasieNk4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 22:19   #380
agnieszkakrk
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
chciałabym wybielić sobie ząbki (u stomatologa lub w domu) tylko że mam problem moja 1ynka ma plombę, ale jakby to powiedzieć od wewnętrznej strony (z tyłu) -wiec tego raczej nie widać. Ale niestety ząbek też ciemnieje (jest martwy), brzydko bardzo to wygląda i teraz nie wiem, jak to będzie wyglądało po wybielaniu

znajoma powiedziała mi że z tym ciemniejacym nie da sie nic zrobić, wybielanie martwego nie 'chwyci' lepiej go wyrwać i wstawić sztuczny pasujący odcieniem brzmi to strasznie i aż nie do wiary, mam nadzieje ze nie ma racji?

Martwe zeby wybiela sie w troche inny sposób. Nazywa się to endo-wybielaniem, czyli wybielaniem "od środka". Do wnętrza komory zęba wkłada sie specjalny wybielający preparat, chodzi sie z nim kilka dni ok 2-3 następnie wymiena sie ten preparat na nowy. Wizyty powtarza sie aż do uzyskania oczekiwanego efektu. ALe jeżeli planujesz tez wybielanie pozostałych zębów, powinnas od tego zacząc, pózniej dopiero to endo wybielanie żeby dobrze dopasowac kolor.
Powodzenia!
Stary 2009-01-05, 12:25   #381
Mia694
Zadomowienie

Gdzie w Poznaniu dostałabym pastę do polerowania Nupro???
Mia694 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:55   #382
JustynaT.
BAN stały

Poznaj rodzinę wybielających past blend-a-med 3D White i żeli 3D White 2w1! Razem ze specjalną szczoteczką Oral-B 3D White stanowią System Wybielający, który pomoże Ci zadbać o naprawdę promienny uśmiech! Sama stosuję od jakiegoś czasu i muszę przyznać ze rezultaty rewelacyjne
wiecej na stronie http://www.***********/?click=fafb5d...6afe0038d3a6b6
JustynaT. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:19   #383
fuksjaa
Zakorzenienie

o, i ja też wracam do wybielania.
póki co, mam zaczęte 2 pasty wybielające Blend-a-Med(na mnie działają), ale jak je zużyję, to przechodzę na coś bardziej profesjonalnego.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 11:20   #384
kalija
Zadomowienie

Cytat:
razu radzę się zaopatrzyć w żele do floryzacji, a po całym wybielaniu wybrać się do stomatologa na remineralizację.
co to za żele?
o remineralizaji też nie słyszałam...

prosze o odp. kogoś kto się orientuje!
kalija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 11:22   #385
Liiii
Zakorzenienie

a ja polecam wszytskim francuską czerwona paste Email Diamant jak na mnie działa super !

Liiii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 10:07   #386
Gezelle
Raczkowanie

Tyle jest tych specyfików do wybielania, i tyle samo dobrych opinii co złych.
Tak wiec nie wiem co mam zrobić z moimi kolorowymi zębami.
Gezelle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 12:23   #387
Malinn
Zakorzenienie

Ja wlasnie zaopatrzylam sie w biala perle ale te do pedzlowania... niestety nie zauwazylam, ze ja powinno sie stosowac po wybielaniu dla utrzymania.... ale zobaczymy co z tego bedzie...
Stary 2009-04-21, 14:19   #388
cherryhills
Przyczajenie

Nieprawda. Martwe zęby wybiela się od wewnątrz. Jeśli ząb był leczony kanałowo badź czyszczony, to otwiera się z powrotem kanalik i wprowadza tam preparat wybielający. Nie wiem ile to trwa, czy zabieg jest jedno czy kilkurazowy ale na 100% wybiela się martwe, ciemniejące zęby. Jeśli chcesz wybielić wszystkie, to najpierw wybielanie wszystkich a potem tego martwego, żeby dobrać mu kolor do pozostałych.

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
znajoma powiedziała mi że z tym ciemniejacym nie da sie nic zrobić, wybielanie martwego nie 'chwyci' lepiej go wyrwać i wstawić sztuczny pasujący odcieniem brzmi to strasznie i aż nie do wiary, mam nadzeje ze nie ma racji?
cherryhills jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 11:14   #389
Monikokos
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cherryhills Pokaż wiadomość
Nieprawda. Martwe zęby wybiela się od wewnątrz. Jeśli ząb był leczony kanałowo badź czyszczony, to otwiera się z powrotem kanalik i wprowadza tam preparat wybielający. Nie wiem ile to trwa, czy zabieg jest jedno czy kilkurazowy ale na 100% wybiela się martwe, ciemniejące zęby. Jeśli chcesz wybielić wszystkie, to najpierw wybielanie wszystkich a potem tego martwego, żeby dobrać mu kolor do pozostałych.

Miałam podobną sytuację z martwym ząbkiem , dentystka mi sugerowała że nie ma sensu pozbywać się go i wstawiać koronki hmmm ucieszyłam się i miałam nadzieje że wybieli mi go od środka tak jak sugerowała, wydałam na ten zabieg 300 złotych, ząb nie rozjaśnił się wcale byłam wściekła a w dodatku osłabił mi go od środka do tego stopnia że pewnego razu złamał mi się do połowy przeżyłam ogólny szok ! poszłam do lekarza on zrobił mi czary mary za które zapłaciłam 1000 złotych , szczerze wtedy pieniądze nie miały już dla mnie znaczenia chciałam wyglądać normalnie wstawił mi porcelanowy ząbek który wygląda przepięknie nie odznacza się w żaden sposób i szczerze mówiąc to bardzo się ucieszyłam że nie mam już tego starego ząbka który napawał mnie tylko kompleksów także nie polecam rozjaśniać martwych ząbków one i tak będą ciemnieć , lepiej zainwestować w porcelankę
Monikokos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 14:47   #390
agniuszka87
Rozeznanie

Hmmm a co lepiej byscie polecały Białą perłe, denivit czy pearl drops?

agniuszka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości