Białe Zęby - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-22, 15:16   #391
Monikokos
Raczkowanie

Dot.: Białe Zęby

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Pokaż wiadomość
Hmmm a co lepiej byscie polecały Białą perłe, denivit czy pearl drops?
Ja osobiście polecam żel Opalescence PF 30% , można zamówić na allegro bądź w internetowych sklepach stomatologicznych. Sama przetestowałam i rezultat jest bombowy . Wcale nie miałam kłopotów z ząbkami po jego użyciu a wręcz przeciwnie ich stan się poprawił. Nakładasz taki żel na 30 min dziennie, wiadomo że nie można przedabżać. Inne preparaty kosztują niewązkie pieniądze a efekt jest nijaki i w dodatku trzeba na niego dłuuuuuugo czekać .
Do żelu o którym mówiłam zamawia się dodatkowo nakładki termoutwardzalne żeby je potem dopasować do kształtu ząbków .

Powodzenia

Monikokos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:01   #392
agniuszka87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Monikokos Pokaż wiadomość
Ja osobiście polecam żel Opalescence PF 30% , można zamówić na allegro bądź w internetowych sklepach stomatologicznych. Sama przetestowałam i rezultat jest bombowy . Wcale nie miałam kłopotów z ząbkami po jego użyciu a wręcz przeciwnie ich stan się poprawił. Nakładasz taki żel na 30 min dziennie, wiadomo że nie można przedabżać. Inne preparaty kosztują niewązkie pieniądze a efekt jest nijaki i w dodatku trzeba na niego dłuuuuuugo czekać .
Do żelu o którym mówiłam zamawia się dodatkowo nakładki termoutwardzalne żeby je potem dopasować do kształtu ząbków .

Powodzenia

hmmm a tak orientacyjnie jaki koszt?

agniuszka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 18:59   #393
Monikokos
Raczkowanie

Widziałam na allegro 4 strzykawki z żelem za 55 zł.,to jest żel 35 % jak cos ja kupowałam 2 strzykawki i wystarczyło no i trzeba doliczyć te nakładki na ząbki koszt jakieś 10 zł.
Tak ap ropo białej perły , zapłaciłam za nią ponad 50 zł w użyciu żel był okropny i mało komfortowy, a efekt naprawdę nieznaczny w dodatku długo na niego czekałam dlatego nie polecam bo to według mnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Pozdrawiam
Monikokos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 19:38   #394
agniuszka87
Rozeznanie

dzieki;
ale ja mysle ze to wszystko sprawa indywidualna trzeba probowac moze cos akurat przyniesie efekt;d

agniuszka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 11:56   #395
moniek
Raczkowanie

GG do moniek

Ja natomiast z ręką na sercu polecam żel Nite White- tak samo się stosuje jak Opalescence. Sama stosowałam i efekty są niesamowite. Koszt zamówienia z apteki internetowej ok. 200+ nakładki zrobione przez protetyka ok. 100 zł.

Powtórzyłabym jeszcze raz to wybielanie, tylko, że później musiałam wymienić z przodu plomby, a w robienie nowych nakładek nie chcę się bawić. Poza tym trzeba się liczyć na okropną nadwrażliwość zębów...

Chcę trochę rozjaśnić zęby, bo piję dużo herbaty i palę papierosy...

Co mniej niszczy szkliwo- pasty wybielające, czy paski?
Stary 2009-05-15, 10:18   #396
agnieszkakrk
Raczkowanie

Pasty działaja w ten sposób ze ścieraja osad i samo szkliwo. Paski działaja na zasadzie reakcji chemicznej-utleniana.
agnieszkakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:03   #397
moniek
Raczkowanie

GG do moniek

Czyli lepsze są paski?
Stary 2009-05-16, 08:24   #398
agnieszkakrk
Raczkowanie

Wg mnie tak
agnieszkakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 21:27   #399
MdM
in love with life

Podczepie sie pod ten watek, gdyz znalazlam w nim duzo ciekawych informacji.
W zeszlym roku (wlasciwie to 10 miesiecy temu) bylam w gabinecie na profesjonalnym wybielaniu zebow. Samo wybielanie piekielnie bolalo. Myslalam, ze tam umre. Poniewaz po 1 zabiegu nie bylam zadowolona z efektu to w ramach ceny dostalam jeszcze jeden zabieg. po 2 zeby byly snieznobiale i cudowne - takie o jakich zawsze marzylam. Niestety byly strasznie wrazliwe! Na cieplo, na zimno, czasem nawet przy samym oddychaniu. No ale uzywalam pasty elmex i 2 miesiace pozniej przeszlo. Dzis jest mniej wiecej 10 miesiecy po tym zabiegu i musze niestety przyznac, ze zeby wrocily calkowicie do swojego pierwotnego koloru. Pani dentystka twierdzila caly czas, ze efekt utrzymuje sie minumum 2 lata, a u niektorych pacjentek nawet 3 do 5 lat. Co za bzdura!!! Ja po 6 miesiacach juz mialam z powrotem swoj stary kolor. I to za 800zl!!!
No wiec teraz pomyslalam o czyms tanszym. O paskach blend-a-med white strips. Juz kilka osob wczesniej wypowiadalo sie na ten temat ale osoby te z reguly mialy przebarwienia po kawie lub czyms innym. Ja kawy nie pijam a kolor moich zebow raczej jest genetyczny. Czy ktos korzystal z tych paskow (lub z jakichs innych), kto nie mial przebarwionych zebow tylko chcial rozjasnic swoj wlasny kolor kosci i udalo sie z efektem pozytywnym??
MdM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 09:35   #400
przemekze
Przyczajenie

Witam
Jeżeli chodzi o białe zęby to polecam nową linie produktów 3dwhite od blend-a-med
są tam takie Paski Whitestrips. powiem szczerze że po 4 dniach zobaczyłem różnice.
Teraz używam od czasu do czasu. i nie narzekam na przebarwienie na zębach. Tu macie linka do tego produktu:
http://www.***********/?clk=86de8531...f3c4e9db240d3a
przemekze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 23:54   #401
olalola24
Wtajemniczenie

ja polecam pearl drops hollywood smile paste do zębów. Zawsze jak jestem w anglii to ja kupuje kosztuje ok 6f w polsce tez ja widzialam np w rosmanie kosztuje ok 30 zl ale bez kitu 2 tygodnie i wybiela zęby przynajmniej o 4 odcienie.
olalola24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 00:31   #402
nnikka
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 14

a ja pomimo róznych tu opini polecam profesjonalny zel stomatologiczny biała perła-zakupiony w aptece,lub sklepie internetowym-bo w zadne specyfiki z allegro w strzykawkach,tubkach o dziwnej nazwie nie wierze

żel jest w przystępnej cenie-ok60zł(w opakowaniu są dwie tubki po 75ml-jedna tubka wystarcza na miesieczna kuracje)w opakowaniu są dwie nakładki na górne i dolne zeby
co najważniejsze to zel naprawde działa-a jeśli ktoś ma wrazliwe zęby to wystarczy zmniejszyć czas trzymania na zebach do 20 min
polecam bo stosowałam wiele żeli i past w róznej cenie a ten naprawde dał niesamowity efekt i mówie to z ręka na sercu
mam białe zeby po miesiecznej kuracji a naprawde były kremowebo pale-zresztą to chyba zależy od zębów-mi pomógł
tylko trzeba wytrwać w systematyczności do końca kuracji...a nie oczekiwać oszałamiajacych efektów po tygodniu stosowania i sie zniechęcać
mam wrazliwe zęby i trzymałam zel 20 min-2x dziennie przez miesiąc-mój tż trzymał pół godziny-efekt jest taki ze u mnie zeby wybieliły sie bardziej-widocznie sa cieńsze i mam jasniejszy kolor kosci ale u niego efekt tez jest widoczny gołym okiem-moim zdaniem warto spróbować

"Wschodzące słońce zawsze bedzie wypowiadac Twoje imie..."

[U]wymiana

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post42852995

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-28 o 00:56
nnikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-28, 16:29   #403
Binolka
Zakorzenienie

ja kupiłam u siebie biała perłe za 39zł

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

dopiero zaczełam stosowac narazie nie widze efektów (3dzień) ale cieszę sie z tego ze nie podrażniła mi ząbków i dziąseł na poczatku przez pierwsze min troszkę piecze ale nie tak żeby mnie coś bolało
Stary 2009-06-28, 16:38   #404
Linka25
Zakorzenienie

A ja za chwilę rozpoczynam wybielanie u stomatologa, mam nadzieje, że nie popełniam błędu...
Stary 2009-06-28, 16:53   #405
Binolka
Zakorzenienie

ja jestem sceptycznie nastawiona do takiego gwałtownego wybielania wolę czekać na efekty miesiac niz miec od razu białei wrazliwe zabki

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

ah i do nnikka: ja kupiłam u siebie białą perłe za 49zł u góry sie pomyliłam i mam tubki po 65ml (sprawdziłąm ) i 3 nakładki także 1 mi jeszcze została

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Cytat:
Napisane przez olalola24 Pokaż wiadomość
ja polecam pearl drops hollywood smile paste do zębów. Zawsze jak jestem w anglii to ja kupuje kosztuje ok 6f w polsce tez ja widzialam np w rosmanie kosztuje ok 30 zl ale bez kitu 2 tygodnie i wybiela zęby przynajmniej o 4 odcienie.

ta pasta naprawde Ci pomogła i tak szybko wybieliła ząbki o 4 odcienie ?? ja uzywałam kiedys blanx ale szczerze nie polecam nic nie daje a myłam nia zabki przez 2 miesiace teraz myje zwykła elmex pomarańczowa i do tego kupiłam sobie szczoteczkę elektryczna brauna z nakładka wybielajacą i paste blenamed 3D wight i myję raz elmexem a raz blenamed nie mogę sie doczekać aż minie miesiac zeby zobaczyć efekty
Stary 2009-06-28, 16:53   #406
MdM
in love with life

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A ja za chwilę rozpoczynam wybielanie u stomatologa, mam nadzieje, że nie popełniam błędu...
Jak juz wybielisz to napisz czy masz wrazliwe zeby, czy jestes zadowolona z efektu i ile to kosztowalo. Mialam takie wybielanie rok temu i to byla strata kasy
Mam nadzieje, ze u ciebie bedzie inaczej!!
Stary 2009-06-28, 17:00   #407
Binolka
Zakorzenienie

ja bym sie nie zdecydowała na takie wybielanie chyba ze bardzo zależy Ci na śnieżno białych zabkach moje mogabyć po prostu białe nie czekam na powalające efekty bo nie mam bardzo żółtych ząbków ale też jestem ciekawa jak bedą wygladały może dodasz jakieś zd ??
Stary 2009-06-28, 17:04   #408
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez MdM Pokaż wiadomość
Jak juz wybielisz to napisz czy masz wrazliwe zeby, czy jestes zadowolona z efektu i ile to kosztowalo. Mialam takie wybielanie rok temu i to byla strata kasy
Mam nadzieje, ze u ciebie bedzie inaczej!!
Będzie mnie to kosztowało 800 zł :/ Stomatolog już zrobił "odlew"... Teraz czeka mnie 3 tyg kuracja Nie jestem przekonana do tego wszystkiego, ale decyzja zapadła. Nie chodzi o pieniądze, martwię się raczej o moje zęby, czy wybielanie ich nie osłabi. I o nadwrażliwość, chociaż na razie nie wiem co to.
Będę się tu pojawiać
Stary 2009-06-28, 17:07   #409
Binolka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Będzie mnie to kosztowało 800 zł :/ Stomatolog już zrobił "odlew"... Teraz czeka mnie 3 tyg kuracja Nie jestem przekonana do tego wszystkiego, ale decyzja zapadła. Nie chodzi o pieniądze, martwię się raczej o moje zęby, czy wybielanie ich nie osłabi. I o nadwrażliwość, chociaż na razie nie wiem co to.
Będę się tu pojawiać
az 3 tygodnie bedziesz je wybielac ?? hm..myślałam ze to jakieśzabiegi jednorazowe ja myśle że nadwrazliwosć napewno bedzie ale chyba przejdzie z czasem
Stary 2009-06-28, 17:11   #410
MdM
in love with life

Cytat:
Napisane przez Binolka Pokaż wiadomość
az 3 tygodnie bedziesz je wybielac ?? hm..myślałam ze to jakieśzabiegi jednorazowe ja myśle że nadwrazliwosć napewno bedzie ale chyba przejdzie z czasem
Nadwrazliwosc przechodzi. Mnie przeszla po 2 miesiacach. Tez placilam 800zl, ale mialam jednorazowy zabieg. Problem u mnie polegal na tym, ze ta cudowna biel utrzymala sie zaledwie 3-4 miesiace i dlatego uwazam ten zabieg za strate kasy.
Napisz, Linka25 za pare miesiecy jakie sa efekty.
Acha i co to za kuracja, ktora trwa 3 tygodnie?
Stary 2009-06-28, 17:13   #411
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, aż 3 tyg. wpuszczając płyn na noc do tych specjalnie przygotowanych "szyn" - nie wiem jak to nazwać (to właśnie one są takie drogie) Mój dentysta mówi, że nadwrażliwość zapewne będzie, ale da sie jej zaradzić.
Stary 2009-06-28, 17:20   #412
Binolka
Zakorzenienie

hm.. nie słyszałąm o takich tylko własnie o tych jednorazowych i własnie też ze bielząbków utrzymuje sie kilka miesiecy jestem ciekawa jakbedzie u mnie po tej białej perle czy cośbezdie widac widziałąm kilka zd na forach i była naprawde duza róznica ale narazie nie mogę nic stwierdzic
Stary 2009-06-28, 17:39   #413
Linka25
Zakorzenienie

Cytat:
hm.. nie słyszałąm o takich tylko własnie o tych jednorazowych i własnie też ze bielząbków utrzymuje sie kilka miesiecy jestem ciekawa jakbedzie u mnie po tej białej perle czy cośbezdie widac widziałąm kilka zd na forach i była naprawde duza róznica ale narazie nie mogę nic stwierdzic
Mój stomatolog stwierdził, że jednorazowe zabiegi są mniej bezpieczne i mniej skuteczne. Jak bedzie, dopiero sie przekonam.....
Stary 2009-06-28, 17:44   #414
Binolka
Zakorzenienie

no właśnie ja też tak mysle ze te zabiegi które wybielaja ząbki od razu są niebespieczne i bardziej szkodliwe niz takie które wybielają ząbki stopniowo także życze udanego i bezbolesnego wybielania
Stary 2009-06-28, 17:46   #415
MdM
in love with life

Tez zycze owocnego wybielania!! Napisz jak tam poszlo
Stary 2009-06-28, 18:04   #416
keeendy
Zakorzenienie

A ja chciałam się zapytać: czy ta pasta do piaskowania naprawde przynosi takie efekty ? z chęcią bym wypróbowała, ale nie mam pojęcia gdzie można to dostać. A może jest możliwość zakupu przez internet ?

Proszę o rady
Stary 2009-06-29, 01:37   #417
nnikka
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 14

Cytat:
ja kupiłam u siebie biała perłe za 39zł

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:27 ----------

dopiero zaczełam stosowac narazie nie widze efektów (3dzień) ale cieszę sie z tego ze nie podrażniła mi ząbków i dziąseł na poczatku przez pierwsze min troszkę piecze ale nie tak żeby mnie coś bolało
ja kupowałam w lipcu tamtego roku i dokładnie kosztowała mnie w aptece 68złw zestawie dwie tubki 65ml(pomyliłam sie we wczesniejszym poscie)+3 silikonowe nakładki na zęby-do tego dokupiłam na allegro biała berłe w pisaku z pedzelkiem-to niby dla podtrzymania efektu bieli-ale nie uzywam

tylko sie nie zniechęcaj-jak wytrwasz cały miesiac to nie poznasz swoich zębów-naprawde warto sie pomeczyc i poslinić(jedyne co mnie wkurzało przy tej kuracji to białe dziasła-czasem podraznione jak sie zel wydostał z nakładek i straszny ślinotok

"Wschodzące słońce zawsze bedzie wypowiadac Twoje imie..."

[U]wymiana

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post42852995

Edytowane przez nnikka
Czas edycji: 2009-06-29 o 01:54
nnikka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 10:11   #418
Binolka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nnikka Pokaż wiadomość
ja kupowałam w lipcu tamtego roku i dokładnie kosztowała mnie w aptece 68złw zestawie dwie tubki 65ml(pomyliłam sie we wczesniejszym poscie)+3 silikonowe nakładki na zęby-do tego dokupiłam na allegro biała berłe w pisaku z pedzelkiem-to niby dla podtrzymania efektu bieli-ale nie uzywam

tylko sie nie zniechęcaj-jak wytrwasz cały miesiac to nie poznasz swoich zębów-naprawde warto sie pomeczyc i poslinić(jedyne co mnie wkurzało przy tej kuracji to białe dziasła-czasem podraznione jak sie zel wydostał z nakładek i straszny ślinotok
Dzisiaj mija ponad tydzień stosowania Białej perły i widze już efekty wybielam górne ząbki więc mam porównanie troszke sa jedynie wrazliwsze niż zwykłe ale nie mam podrażnionych dziąsełz czego się bardzo ciesze jeszcze 2 tyg i będą naprawde białe choć nie powiem bo już są o wiele bielsze Jak dla mnie ten specyfik jest bardzo dobry i warto posiedzieć przez pół godziny ze śliinotokiem choć to już mi praktycznie przeszło czasami zakładam na noc bo wtedy sie tak nie ślinie
Stary 2009-07-06, 10:26   #419
keeendy
Zakorzenienie

Dziewczyny !
która mi powie, czy dobra jest ta pasta do piaskowania ?

prosze Was
Stary 2009-07-07, 21:17   #420
Binolka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez keeendy Pokaż wiadomość
Dziewczyny !
która mi powie, czy dobra jest ta pasta do piaskowania ?

prosze Was
Chyba nie bardzo wiemy o co chodzi dlatego nikt nie pisze ja nie mam pojęcia co to za pasta i o takiej nie słyszałam.

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości