ZZa dwa dni znowu dermatolog... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-31, 11:42   #1
koopiko
Przyczajenie

ZZa dwa dni znowu dermatolog...

w czwartek mam kolejna wizyte u dermatologa, stosowalam acne derm, brevoxyl, benzacne ...niestety nic mi nie pomoglo, chcialbym teraz jakies tabletki, jak myslicie co mi moze zapisac...prosze o pomoc
koopiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 11:49   #2
Little Angel
Wtajemniczenie

Dot.: ZZa dwa dni znowu dermatolog...

Cytat:
Napisane przez koopiko Pokaż wiadomość
w czwartek mam kolejna wizyte u dermatologa, stosowalam acne derm, brevoxyl, benzacne ...niestety nic mi nie pomoglo, chcialbym teraz jakies tabletki, jak myslicie co mi moze zapisac...prosze o pomoc
A jestes pewna,ze nie przerwalas kuracji w trakcie wysypu np?Brevoxyl i benzacne to raczej do podsuszenia pojedynczych zmian,a nie na cala buzie.
jesli nie pomog AD jest wiele innych zewnetrznych srodkow-glico A,izotrex,izotrexin,zorac ,differin...jest tego pelnoZ tabletek-antybiotyki-ale wedlug mnie to jest droga do nikad-bo pomagaja tylko w trakcie ich zazywania(nie znam osoby wyleczonej antybiotykiem),jelsi nie antybiotyk pozostaje:Izotek,Roaccuta n,Acnenormin-co do tych ostatnich,zachecam do poczytania watku"tabletki za 200zl".TAm znajdziesz wszelki informacje-rowniez odnosnie potrzebnych badan itp.
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 11:53   #3
annfas
Zakorzenienie

Najlepiej isc i sie przkekonać, takie gdybanie nic nie da. Ja sie musze przejść do dermatologa, bo już powoli trace siły

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 11:53   #4
koopiko
Przyczajenie

przetrwalam wszytskie wysypy dotyczace brevoxylu czy acne lecz poprawy nei bylo, dlatego teraz pomyslalam ze chyba jedyna rada bedzie antybiotyk.....
Stary 2006-10-31, 11:59   #5
Little Angel
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez koopiko Pokaż wiadomość
przetrwalam wszytskie wysypy dotyczace brevoxylu czy acne lecz poprawy nei bylo, dlatego teraz pomyslalam ze chyba jedyna rada bedzie antybiotyk.....
Jezeli(powtarzam jezeli) bedziesz miala szczescie to natybiotyk poprawi stan skory w trakcie zazywania.Gadanie derma,ze to pomoze na dluzej odloz na polke.Nie tylko ja sie przejechalam na antybiotyku.
Little Angel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 13:22   #6
Emilia1
Zakorzenienie

takze polecam zeby przepisał CI adapalen- differin, isotretinoinę- izotrexin, albo antybiotyk w kremie , nei doustny czyli np erytromycyne, klindmycyne, metronidazol, naprzemiennie mozesz uzywac benzacne jak Ci słuzył , ale nie na siebie oczywsicie ich nakłądac, acne derm tez jest dobrym specyfikiem, a antykoncepcyjne czy isotretinoina podawana doustnie to poprawa cery jest mozliwa na czas przyjmowania i efekty od razu tez nie sa widoczna np w przypadku antykoncepcyjnych tabletek czasami trzeb aczekac nawet rok na efeklty, oczywiscie mususz pamietac o filtrach, stosowalas moze jakies kwasy BHA? effaklar jest dory i go tez mozesz dostac bez recepty i stosowac z differinem naprzemiennie
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 15:36   #7
koopiko
Przyczajenie

dzieki dziewczyny
Stary 2006-11-02, 11:50   #8
koopiko
Przyczajenie

No wiec bylam i zapisala mi differin i davercin, differin co drugi wieczor a davercin punktowo na nowe pryszcze, aha wspomnialam jej ze czesto mi wychodz tzw "zimno" i przepisala mi tabletki o nazwie Heviran, mam go brac gdy poczuje ze cos sie buduje, 5 tabletek na dobe przez 6 dni, czy to zlikwiduje tego wirusa raz na zawsze??pozdrawiam
Stary 2006-11-02, 12:52   #9
annfas
Zakorzenienie

Z tego co ja wiem to tego wiruza raz na zawsze nie da sie zlikwidować, ale dzieki tym tabletkom masz spokój na około rok. jeśli to są te tabletki na opryszczke o ktorych ja słyszałam, bo nie paimętam dokładniej nazwy

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 19:16   #10
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
No wiec bylam i zapisala mi differin i davercin, differin co drugi wieczor a davercin punktowo na nowe pryszcze, aha wspomnialam jej ze czesto mi wychodz tzw "zimno" i przepisala mi tabletki o nazwie Heviran, mam go brac gdy poczuje ze cos sie buduje, 5 tabletek na dobe przez 6 dni, czy to zlikwiduje tego wirusa raz na zawsze??pozdrawiam
po zakonczemiu leczenia proponuje nie odstawianie całkowicie np differinu tylko od czasu co iles dni stosowanie go

Cytat:
Z tego co ja wiem to tego wiruza raz na zawsze nie da sie zlikwidować, ale dzieki tym tabletkom masz spokój na około rok. jeśli to są te tabletki na opryszczke o ktorych ja słyszałam, bo nie paimętam dokładniej nazwy
tak na opryszczke tez ale tez na inne wizrusy czy na półpaśca
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości