peeling tragedia:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-31, 16:37   #1
asienka22
Raczkowanie

peeling tragedia:(

hejka dziewczyny mam do was pytanie czy zdazylo sie wam ze po stosowaniu peelingu na twarz (kremu z drobinkami)wychodzily wam pryszcze?za kazdym razem jak chce oczyscic skore to konczy sie to tragiczne a kosmetyczka mi kazala sotoswac zeby plamy usunac
asienka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 17:06   #2
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: peeling tragedia:(

a jaki to peeling? jakis specjalny? ma w sobie jakies skladniki przyspieszajace ziarninowanie skóry?np kwasy AHA, BHA, kwasy trójterpenowe? np ursolowy, azjatykowy, glicyretynowy?jakis cynk?...
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 17:09   #3
Emilia1
Zakorzenienie

zeby plamy usunąc to zalezy jak os\ne sa głeboko ale juz za 1 razem mikrodermabrazja daje duzo
Stary 2006-11-01, 09:28   #4
asienka22
Raczkowanie

ja juz mialam 3 mikrodermabrazje i odkladam na 4 bo to cudowny zabieg ale dosc drogi,jednak ja ciagle mam problemy z cera i musze ten zabieg powtarzac bo nowe plamki sie tworza a ten peeling to tin tin firmy ziaja antybakteryjny z zelu z drobinkami roslinnymi byc moze dlatego tak mnie zesypuje poradzcie mi jakiego peelingu uzywac
asienka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:50   #5
izzie_lady
Raczkowanie

Smile Dot.: peeling tragedia:(

Cytat:
Napisane przez asienka22 Pokaż wiadomość
ja juz mialam 3 mikrodermabrazje i odkladam na 4 bo to cudowny zabieg ale dosc drogi,jednak ja ciagle mam problemy z cera i musze ten zabieg powtarzac bo nowe plamki sie tworza a ten peeling to tin tin firmy ziaja antybakteryjny z zelu z drobinkami roslinnymi byc moze dlatego tak mnie zesypuje poradzcie mi jakiego peelingu uzywac
Też miałam ten peling,musiałam potem "leczyć" buzię przez dwa tygodnie z tego co mnie wysypało.Do usunięcia martwego naskórka zastosuj peling enzymatyczny,kóry nakłada się tak jak maseczkę-bez pocierania skóry,wtedy nic "nie rozniesie" sie po cerze.Takie pelingi ma w ofercie większość firm kosmetycznych łatwo dostepnych na rynku.
izzie_lady jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:56   #6
dottta
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o peelingenzymatyczny to wg mnie jest do kitu:/ Przetestowałam kilka firm i ... nic - prawie rzadnych efektów... Obecnie stosuję St. Ives - morelowy i jestem bardzo zadowolona
dottta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 13:00   #7
Emilia1
Zakorzenienie

Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

rzeczywiscie poprzez tarcie drobinkami cery bakterie mozesz rozsiewac na inne partie twwarzy, enzymatyczne sa dobre jednak przy tłustej moga byc niewystarczajace , nei mowie o krostkach ropnych bo wtedy konieczny jest lekki peeling włąsnie tego typu , peelingi gommage tez sa dobre, a na peeling domowy (bardzo skuteczny) podalam przepis w watku domowe kosmetyki
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości