Kuleczki Vollare II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-09-24, 09:54   #661
żurawinka
Zakorzenienie

Dot.: Kuleczki Vollare II

Kuleczki i efekt jaki dają (na zdj.na wewn.częsci przedramienia)
od dołu to będą:
-brzoskwiniowe vollare(cantare są troszkę większe i twardsze od vollare poza tym bez różnic)
-brązowe vollare - nie jest to najciemniejszy z brązów - na fotce wszystko nałożone maksymalnie grubo
-beżowe vollare- dają satynowy delikatny połysk niemal bez koloru
-średni róż vollare
-mix kuleczek cantare ( kilka złotych, kilka beżowych, jedna ruda, jedna brązowa, kilka różowych)- efekt zależy od tego co dostanie się pod pędzel.Efekt delikatnej satyny
-jasnozłote cantare
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0003.JPG (83,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0001.JPG (76,8 KB, 132 załadowań)
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 16:54   #662
agata244
Raczkowanie

Właśnie dzisiaj stwierdziłam, że z tymi bazarkowymi kosmetykami to wcale nie jest tak że się oszczędza, przynajmniej w moim przypadku. Bo gdy kupuje droższy kosmetyk, zastanawiam się czy rzeczywiście jest mi potrzebny, pół godziny wybieram odcień żeby pasował, zastanawiam, się czy później będe go używać, sprawdzam recenzje itp. A tutaj biorę od razu 3 "bo przecież takie tanie to to żaden wydatek", a później sporo leży nieużywanych, i jakby to zsumować to wychodzi że wcale na nich nie oszczędziłam

agata244 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 19:50   #663
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
sprzedaje je facet czy kobitka? zna się na rzeczy? bo chcę wypytać czy któreś z tych brązowych kulek wychodzą na twarzy chłodne, a nie ceglaste
Facet. Do odbioru w sklepie na Kondratowicza. Ale raczej o wypytywanie się o tego typu rzeczy odpada, wydaje mi się .
Aaa kuleczki są LEMAX. Tak naprawde kolry na aukcji trochę przekąłmane, te 6 to złote a 7 tak jak miały być- brzoskwiniowe. Pierwsze błyszcza, drugie nadają kolor (ale bardzo delikatny) i rozświetlają, chyba będa idealne na całą facjatę. Jak dorwę aparat to wkleję.

Acha, dzieki żurawinka
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 21:55   #664
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez agata244 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj stwierdziłam, że z tymi bazarkowymi kosmetykami to wcale nie jest tak że się oszczędza, przynajmniej w moim przypadku. Bo gdy kupuje droższy kosmetyk, zastanawiam się czy rzeczywiście jest mi potrzebny, pół godziny wybieram odcień żeby pasował, zastanawiam, się czy później będe go używać, sprawdzam recenzje itp. A tutaj biorę od razu 3 "bo przecież takie tanie to to żaden wydatek", a później sporo leży nieużywanych, i jakby to zsumować to wychodzi że wcale na nich nie oszczędziłam
Ja w sumie tez tak mam,ze jak cos jest tanie,to sie nie waham Ale wiem,jakie kolory sa dla mnie ok,wiec nie mam puzniej problemu z tym,ze ich wogole nie uzywam.No i zawsze sprawdzam wczesniej opinie.Jak sa chociaz takie w miare,to ryzykuje Jak dotad sie nie zawiodlam
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 06:58   #665
agata244
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Ja w sumie tez tak mam,ze jak cos jest tanie,to sie nie waham Ale wiem,jakie kolory sa dla mnie ok,wiec nie mam puzniej problemu z tym,ze ich wogole nie uzywam.No i zawsze sprawdzam wczesniej opinie.Jak sa chociaz takie w miare,to ryzykuje Jak dotad sie nie zawiodlam
No ja też wcześniej sprawdzam opinie, ale np. vollare albo cantare prasowanych jest bardzo dużo,a testerów do nich nie ma, sprzedawczynie nie pozwalają opakowania otworzyć, i później mam połowe z których jestem zadowolona i połowe która nadaje się tylko do wyrzucenia

Stary 2007-09-25, 11:07   #666
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
No ja też wcześniej sprawdzam opinie, ale np. vollare albo cantare prasowanych jest bardzo dużo,a testerów do nich nie ma, sprzedawczynie nie pozwalają opakowania otworzyć, i później mam połowe z których jestem zadowolona i połowe która nadaje się tylko do wyrzucenia
A,to jezeli o takie rzeczy chodzi,to ja nie ryzykuje: ) Kupilam sobie jedne cienie Vollare,jedne Cantare.I tyle mi chyba wystarczy.Kuleczki moge kupowac w kazdej ilosci,ale z zadnymi cieniami,blyszkami,czy szminami nie bede ryzykowac,bo wiem,ze potem i tak tego nie zuzyje
Stary 2007-09-25, 12:17   #667
side85
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez MSN do side85

a miała któraś z was pudek w kamieniu Vollare rozświetlający?? Wygląda trochę jak te brązujące Max Factor bo ma takie słoneckzo wybite tylko taki złoty jakby odcień na nim jest? Widziałam po 5zł u nas w kiosku na dworcu :P??
Stary 2007-09-25, 16:08   #668
agata244
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A,to jezeli o takie rzeczy chodzi,to ja nie ryzykuje: ) Kupilam sobie jedne cienie Vollare,jedne Cantare.I tyle mi chyba wystarczy.Kuleczki moge kupowac w kazdej ilosci,ale z zadnymi cieniami,blyszkami,czy szminami nie bede ryzykowac,bo wiem,ze potem i tak tego nie zuzyje
Ja postanowiłam że kupuje tylko kuleczki i cienie sypkie, bo cała reszta produktów vollare i cantare mi nie odpowiada. Ciekawe czy dotrzymam swoich własnych warunków...

Stary 2007-09-25, 20:12   #669
agacior89
Zakorzenienie

GG do agacior89

Z kuleczkami jest o tyle dobrze, ze nawet jak kolor nie odpowiada to zawsze się do czegoś wykorzysta- zmiesza z inmnymi albo coś. Z cienaimi juz gorzej...
Ale prasowane róze cantare od jakiegoś czasu mnie nęca, lepiej kupiś prasowany tani i na nim się "wyzyć" niż źle trafić z kolorem w drogim...

I nic dziwnego ze nie chca otwierac- w końcu to nie wilekie sklepy kosmetyczne, które stac na póbki
Stary 2007-09-25, 20:40   #670
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Z kuleczkami jest o tyle dobrze, ze nawet jak kolor nie odpowiada to zawsze się do czegoś wykorzysta- zmiesza z inmnymi albo coś. Z cienaimi juz gorzej...
Ale prasowane róze cantare od jakiegoś czasu mnie nęca, lepiej kupiś prasowany tani i na nim się "wyzyć" niż źle trafić z kolorem w drogim...

Dokladnie Mysle tak samo-juz z 1 kuleczkami nie trafilam,ale wystarczy je sprytnie wykorzystac i juz jest super Ja swoje nietrafione uzywam jako puder brazujacy.I sa ekstra No i wlasnie,jak nie trafisz np z cieniami,to potem beda Ci zalegac wszufladzie.Dlatego ja nie ryzykuje Po prostu po co.Sa kosmetyki,ktore moga byc tansze i jest ok,a sa takie,w ktore wole zainwestowac (tusz do rzes,rozowe cienie,ktore sluza mi za baze w niemalze kazdym makijazu itd)
Stary 2007-09-26, 17:12   #671
agacior89
Zakorzenienie

GG do agacior89

Akurat jesli o cienei chodzi- kupiałm sobie paletkę Ruby Rose i w ten sposób ograniczyłam ilosc kupowanych cieni. To znaczy nie obeszło się przez "przypadkowych" zakupów, ale potem wracałam do domu i palnęłam się w głowę 'sic! po co mi kolejny niebieski/różowy/kremowy cień?" ale pokusa wypróbowania innej firmy/ konsystencji itp była większa
Kuleczki to w sumei uniwersalne są- moga jako puder, rozświetlacz, cień służyć... Aczkolwiek kiedyś próbowałam rozświetlajacych cantare w natarciu z rozświetlaczem wibo i ten drugi przetrzymał dłuzej, chociaż moze jak się wpierw baze zatosuje to beda się dłuzej trzymały...

Aaaj dopiero co kupiłam kuleczki a już kusi na nowe, czy kiedyś ta rzadza zaspokojona zostanie? :P
Stary 2007-10-31, 12:17   #672
DeathDealer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
do Dziewczynek z Lublina !!! gdzie mozna kupic te kosmetyki?! cienie, kulki itd?!?! czy na bazarze kolo Novej sa?!
Dołączam się do pytania.
Podajcie jakieś sprawdzone miejscówki, pliiiizzz
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 18:44   #673
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Po raz pierwszy słysze o tych kuleczkach
Przeczesuje cały watek, ale nie potrafie znależć odpowiedzi na moje pytania. Czy te kuleczki sa do podkręslenia jedynie policzków czy nadaja sie na cała twarz? Na zdjęciach widziałam żółte, fioletowe, białe kuleczki- do czego sa przeznaczone??
Oraz ile jest kolorów (tzn. rodzajów) tych kuleczek?
madzia.a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 21:01   #674
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

madzia.a odcieni kuleczek jest bardzo dużo, co jakiś czas też pojawiają się zupełnie nowe serie z innymi kolorami; dodatkowym utrudnieniem jest to, że nie mają one żadnych oznaczeń kolorów, numerków itp

jak ich używać? to zależy których; ich główna cechą jest duże rozświetlenie ale z umiarem można niektóre stosować na całą twarz; ciemniejsze brązowe mogą zastąpić puder brązujący; intensywnie różowe wykorzystuję jako róż na policzki; inne czasem jako cienie do powiek; z jasnych zrobiłam mieszankę i rozświetlam nią policzki, skronie itp

możesz więc wybrać to, czego potrzebujesz a w tym wątku znajdziesz na pewno sporo pomysłów
Stary 2007-11-03, 23:15   #675
madzia.a

Zależy mi na rozjaśnieniu czoła,okolicy brody i nosa (jak na załączonym zdjęciu), do kości policzkowych używam pudru w kulkach z Sensique. Jaki kolor kuleczek Vollare powinnam sobie kupić? Czy osiągne nimi w miare naturalny efekt, abym mogła używać je w ciągu dnia?
Interesują mnie również kuleczki które dadzą jedynie blyszcząca poświatę, czy sa takie?

Zauważyłam również, że kupujecie cienie sypkie z Vollare, ja jeszcze nigdy nie miałam cieni sypkich. Czym one róznią się od cieni w kamieniu? Czy sa bardziej błyszczące, mocno intensywna itp.? Czy może nakłada się je już na pomalowane oko aby zwiększyć efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg highlight_contours_lg.jpg (12,6 KB, 20 załadowań)

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2007-11-04 o 13:04
Stary 2007-11-04, 12:56   #676
agacior89
Zakorzenienie

GG do agacior89

Madzia, a skad jesteś jesli spytać mogę..?
Stary 2007-11-04, 12:59   #677
madzia.a

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Madzia, a skad jesteś jesli spytać mogę..?
Mieszkam a Tarnowskich Górach- woj. śląskie
Stary 2007-11-04, 15:55   #678
rzyrafka
Zakorzenienie

Macie u siebie nową serię z Vollare- Butterfly?
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:25   #679
1Kobietka
Raczkowanie

Cytat:

Ja mam tak samo
I w ten sposób nabyłam kilka nieużywanych kosmetyków.Bo przecież takie tanie to spróbuje ? A to takie złudne. Wczoraj policzyłam moje "tanie" (tańsze") błyszczyki które kupiłam aby "oszczędzić" pieniędzy i nie kupować upatrzonego z l'oreala Glam Shine. i wyszło 36,5 zł. I co?? Okazało się ze wydalam na nie tyle co na Glam Shine.. i niepotrzebne "oszczędzałam".. Bo nie ze wszystkich jestem zadowolona. I nie które z nich leżą a z tamtego byłam zadowolona..

Ale co do kuleczek..Mam ochotę kupić te beżowe jaśniutkie..W ramach rozświetlacza..

Czy któraś wie gdzie mogę je znaleźć w Toruniu??

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 17:36   #680
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Ja jeszcze takiej serii u siebie nie spotkałam
Kuleczek mam całe dwa pudełka
Beżowozłotawe i jasnoróżowe.
Używam je tylko na policzki i ewentualnie zamiast cienia na powieki.
Kuleczki mają to do siebie że intensywnie nabłyszczają i tworzą taki efekt glow, ale bardzo ładny i delikatny.
Strasznie je lubię, Oriflame poszły w odstawkę.
Stary 2007-11-04, 18:07   #681
agacior89
Zakorzenienie

GG do agacior89

A ja mam jedne, jedyne, używane ciągle- nie Vollare tylko Margaret, upolowalam w kolorze perłowym duze opakowanie i zawsze je mam ze soba, a nakładam... Gąbeczką ))))

Rzyrafka a co to za nowa seria? ja nie weim bo jż minął mi szał na bazarkowanie, obkupiłam się w tych kulkach ze narazie mi wystarczy

Madzia- acha to nie wiem gdzie tam mozna znaleźc, szukaj an bazarkach albo przeszukaj wątek...
Jeśli chodzi rozjaśnianie... Raczej koloru nie dają te kuleczki, to znaczy jesli chodzi o te najjasniejsze- to tylko drobinki, konkretniejszy kolor dają ciemne. Ale szukaj białych, mozę nimi taki efekt osiagniesz (gdzieś Hosenka dawała zdjecie jak wyglądają białe szkoda ze u mnie ich nie ma ;( )
A sypkie.. Chyba zalezy które. Ja mam różowy i mi nie podpasował, osypuje się i wcale nie wygląda lepiej niż prasowane.

madzia własnie znalażłam ten wpis Hosenki
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3151
Niestety białe są baaardzo trudno dostępne.

Acha i jeszcze jedna rzecz dot, kulek- okropnie podkreślają wszelkie nierówności cery (chyba że nałozone w niewielkiej ilości)
Stary 2007-11-04, 18:19   #682
madzia.a

czyli aby osiągnąc jedynie efekt mieniących się drobinek na twarzy, bez żadnego koloru, najlepsze są biale?
Stary 2007-11-04, 18:57   #683
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

ja myślę, ze bezowymi (takimi bardzo jasnymi) tez osiągniesz taki efekt; kupienie białych kulek graniczy z cudem niestety

podobnie jak na załączonym przez Ciebie, Madziu.a, obrazku nakładam mieszankę zrobioną z różnych odcieni jasnych kuleczek, kulki essence lub vollare takie beżowo-kremowe, bardzo jaśniutkie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1176.JPG (36,8 KB, 37 załadowań)
Stary 2007-11-04, 19:03   #684
Vibeska
Zakorzenienie

GG do Vibeska

Do samego podkreślenia, do rozświetlenia czy nabłyszczenia beżowe będą idealne
Stary 2007-11-04, 21:08   #685
madzia.a

ostatnio kupiłam sobie bardzo fajny róż do policzków, ale jest on matowy, dlatego dodatkowo chciałabym coś błyszczącego na policzki, co nie będzie miało już koloru a tylko świecące drobinki.
Stary 2007-11-18, 23:58   #686
sabbatha
Zakorzenienie

hehe a ja kupilam czerwone cantare i zlote magic visage (to tez z editt, nalepki z tylu maja identyczne jak cantare i vollare ) - czerwone cos czuje ze beda boski do mieszania

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 06:50   #687
agacior89
Zakorzenienie

GG do agacior89

A mi, jako od kwaso- filtrowania twarz się pobieliła, używam ciemneijszych kulek. Za to właśnie je uwielbiam: mogę sobie co jakiś czas powyjmować i pozamieniac kolorami, zrobić nowy zestaw
Stary 2007-11-19, 11:40   #688
esfira
Zakorzenienie

melduje się kolejna użytkowniczka Vollare
co prawda zakup świeży (z soboty z bazarku za 6 zł) ale podobają mi się. Mam jasne kuleczki, cieliste wymieszane ze złotawymi tylko jeszcze musze się nauczyc je używać
jak na kuleczki za 6 zł opakowanie mają b.ładne...

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:51   #689
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość

Zauważyłam również, że kupujecie cienie sypkie z Vollare, ja jeszcze nigdy nie miałam cieni sypkich. Czym one róznią się od cieni w kamieniu? Czy sa bardziej błyszczące, mocno intensywna itp.? Czy może nakłada się je już na pomalowane oko aby zwiększyć efekt?
Z moich doświadczeń wynika, że wszystko zależy od koloru, a przede wszystkim serii. Nowsza seria (słoiczki z nalepką "Brillant") jest jakaś mało błyszcząca, wbrew nazwie Natomiast te, które kupowałam w zeszłym roku, bez żadnej nalepki, dawały naprawdę mega błysk, i one bardziej nadają się do wykonania makijażu imprezowego niż na dzień.
Nakładać możesz według własnego uznania Ładnie wyglądają zarówno solo, jak i na innym cieniu, zwłaszcza te mocno błyszczące.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 16:14   #690
sabbatha
Zakorzenienie

u mnie w bialej budzie ze wszystkim kosztuja kulki 3zl! naprawde od dawna tak tanio ich nie kupilam.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kulki, vollare

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości