Kuleczki Vollare II - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-10, 17:31   #991
moren
Wtajemniczenie

GG do moren
Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Karolciu, ja brzoskwiniowe kupiłam koło Tandety (po lewej stronie patrząc na główne wejście, tam jest kilka budek, w jednej są kuleczki) - białych nie było, ale beże, brązy, złoto, kilka róży i 2 brzoskwinie wtedy - przy czym było to ze dwa miesiące temu...

EDIT: Przypomniałam sobie, że jeden ze sprzedawców kuleczek na Allegro jest w Krakowa - http://allegro.pl/my_page.php?uid=4851353 - można odebrać osobiście (wcześniej przeglądając co ma , albo po prostu wybrać się od razu do sklepu.
Nie polecam tego Pana,sama robilam u niego zakupy i bylam niezadowolona Skonczylo sie tym,ze musialam dzwonic z rekalamacja.Facet wydal mi sie dosc prostacki,musialam go wiec ostro potraktowac Obserwuje czasami jego aukcje i widze,ze teraz ma przynjamniej przyzwoite zdjecia (na bialym tle),na ktorych widac,jaki to kolor i odcien.Wczesniej mial dosc kiepskie

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Ja jeśli zdążę w sobotę po pracy (niestety pracuję w tą sobotę) to zajdę na Pl. Zielińskiego. W niedzielę zobaczę też na Niskich Łąkach a dzisiaj na Hali Targowej. Oczywiście dam znać co i jak
Dzisiaj bylam w malej drogeryjce w poblizu tego sklepu "wszystko po 5 zl" Na Hauke Bosaka (takie zolte drzwi,zazwyczaj otwarte,schodzi sie po schodkach w dol).Facet mial duzo roznych kosmetykow Vollare,Cantare,Editt,Mar garet.Szczegolnie od zatrzesienia cieni prasoanych.Kulki-tylko cieple odcienie.Mail tez zlote Nie wiem,jaka cena,ale podejzewam,ze wysoka,poniewaz kupilam u niego bialy sypki cien Vollare za 11 zl Troche za duzo,ale na bialy sie szarpnelam
moren jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:26   #992
calma
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość

Dzisiaj bylam w malej drogeryjce w poblizu tego sklepu "wszystko po 5 zl" Na Hauke Bosaka (takie zolte drzwi,zazwyczaj otwarte,schodzi sie po schodkach w dol).Facet mial duzo roznych kosmetykow Vollare,Cantare,Editt,Mar garet.Szczegolnie od zatrzesienia cieni prasoanych.Kulki-tylko cieple odcienie.Mail tez zlote Nie wiem,jaka cena,ale podejzewam,ze wysoka,poniewaz kupilam u niego bialy sypki cien Vollare za 11 zl Troche za duzo,ale na bialy sie szarpnelam
Biały sypki Vollare? Jak znajdziesz chwilkę to proszę o fotkę
Ja dzisiaj pocałowałam klamkę na Hali Targowej, pisze jak wół, że do 18.30 ale o 18 już wsio pozamykane. Koło Hali jest sklepik wszystko po 5zł i jest trochę pozycji z Cantare, pudry prasowanie, cieniki prasowane jedynki i czwórki zdaje się oraz bardzo fajne błyszczyki po 5zł. Kupiłam trzy jedynki po 3zł sztuka, kolorki cudne takie intensywne zobaczymy jak z trwałością....Jak ktoś będzie chciał to pstryknę w wolnej chwili. Niestety po kulkach ani śladu:-(
calma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 14:21   #993
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

moren, jak się sprawuje biały sypki? bo się nad nim zastanawiam, akurat na stadionie dostać go nietrudno
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 23:22   #994
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
Tak sie tylko zoastanawiam jak sie stosuje to kulki...? Czy miesza sie rozne kolory i trzeba kulki rozdusic, zeby powstalo cos jak puder sypki? Rozumiem, ze za pomoca kulek nadajemy ładny odcien cerze, czyli uzywa sie ich np zamiast pudru czy rozu
Nie, nie, w żadnym wypadku nie rozduszaj! Po prostu pędzlem przejeżdżasz po kulkach, a potem nakładasz tę mieszankę kolorów na twarz
W ten sposób nie nabierzesz na pędzel zbyt wiele, a wystarczająco - równocześnie dość dobrze wymieszane.
Stary 2008-01-12, 12:28   #995
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Biały sypki Vollare? Jak znajdziesz chwilkę to proszę o fotkę
Ja dzisiaj pocałowałam klamkę na Hali Targowej, pisze jak wół, że do 18.30 ale o 18 już wsio pozamykane. Koło Hali jest sklepik wszystko po 5zł i jest trochę pozycji z Cantare, pudry prasowanie, cieniki prasowane jedynki i czwórki zdaje się oraz bardzo fajne błyszczyki po 5zł. Kupiłam trzy jedynki po 3zł sztuka, kolorki cudne takie intensywne zobaczymy jak z trwałością....Jak ktoś będzie chciał to pstryknę w wolnej chwili. Niestety po kulkach ani śladu:-(
Niestety nie mam cyfrowki No po prostu bialy sypki cien w takim samym opakowaniu,jak wszystkie

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
moren, jak się sprawuje biały sypki? bo się nad nim zastanawiam, akurat na stadionie dostać go nietrudno
Jeszcze nie wiem,bo nie testowalam.Ale jesli jest takiej jakosci,jak pozostale Vollare,to napewno jest ok
Stary 2008-01-12, 12:32   #996
calma
Raczkowanie

moren: wczoraj byłam na Pl. Zielińskiego i nigdzie nie ma kuleczek i byłam także w tym sklepie wsio po 5zł koło placu ale pani z buzią pełną zapiekanki odburkneła, że nie ma kuleczek...
calma jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 12:50   #997
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
moren: wczoraj byłam na Pl. Zielińskiego i nigdzie nie ma kuleczek i byłam także w tym sklepie wsio po 5zł koło placu ale pani z buzią pełną zapiekanki odburkneła, że nie ma kuleczek...
Ta sama pani i mi powiedziala,ze nia ma kuleczek,a sama obok dojzalam 2 opakowania Nie wiem,o co chodzi
Stary 2008-01-12, 21:39   #998
wrednazasysara
Raczkowanie

a czy sa jakies kulki vollare bez brokatu?ja kupilam ciemno brazowe i...byl brokat:/glupio mi tak z brokatem na twarzy chodzic. Jakie kolory sa bez?
Stary 2008-01-12, 22:42   #999
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Cytat:
Napisane przez wrednazasysara Pokaż wiadomość
a czy sa jakies kulki vollare bez brokatu?ja kupilam ciemno brazowe i...byl brokat:/glupio mi tak z brokatem na twarzy chodzic. Jakie kolory sa bez?
zdaje się, że... żadne taki urok tych kulek, że mają drobinki
Stary 2008-01-12, 23:14   #1000
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
zdaje się, że... żadne taki urok tych kulek, że mają drobinki
ja miałam jedne matowe
ale to były Cantare nie Vollare, o ile to jakaś różnica

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 12:49   #1001
Lunawera
Raczkowanie

capuccino i annmarie ślicznie dziekuje za informacje Wyruszam na poszukiwanie kulek. Pozdrawiam

Lunawera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:35   #1002
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez Lunawera Pokaż wiadomość
capuccino i annmarie ślicznie dziekuje za informacje Wyruszam na poszukiwanie kulek. Pozdrawiam
Nie ma za co
Mnie się juz trochę znudziły przyznam Najczęsciej używam innych, takich brudno-różowych (o dziwo różowych!) A Vollare od święta

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:46   #1003
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Kalino, przepraszam, rzeczywiście z rozpędu źle zacytowałam (nie ten cytat wycięłam ).
Zaraz wyedytuję i będzie poprawnie

A białe kulki na pewno ma Vollare i Lemax (Cantare nie widziałam), kiedyś też Margaret miała, ale dawno ich nie widziałam. Oprócz tego Glazel
Ja mam białe z Cantare Tzn miałam, bo wystawiłam na All. z innymi kulkami i innymi malowidłami.
Nie uzywałam ich już od dawna, więc nie widzę sensu aby siedziały u mnie, skoro komuś sie przydadza

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 824 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 22:50   #1004
capuccino
z innej bajki

Mógłby ktoś wkleić zdjęcie brązujących Sensique?

*
*

Stary 2008-01-13, 23:27   #1005
madzior22
Wtajemniczenie

GG do madzior22

dziewczyny, kasiora wpłynęła na konto !! Jutro idę na łowy, w koncu kupię chyba te czekoladowe kulki ale naprawde nie wiem jak miałabym ich używać. Jako bronzera ??

Prawo jazdy !
madzior22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 08:04   #1006
isa666
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy którejś z Was może stało się coś takiego jak mi, mianowicie moje brązujące kuleczki jakby nagle strasznie stwardły i choć z początku dawały mocny kolor to teraz muszę się dużo namachać pędzlem w pudełeczku żeby wogóle nabrać co nieco Zastanawiam się czy może są przeterminowane już, mam je jakoś chyba ponad rok już, ale w sumie żadko używałam brązujących(tylko latem), wczoraj użyłam je po raz pierwszy chyba od jesieni i zdziwiło mnie, że tak kiepsko nadają kolor a dodam, że jestem blada teraz i tymbardziej powinno być znać ten brąz
Stary 2008-01-14, 11:12   #1007
annmarie
Wtajemniczenie

GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
Nie polecam tego Pana,sama robilam u niego zakupy i bylam niezadowolona Skonczylo sie tym,ze musialam dzwonic z rekalamacja.Facet wydal mi sie dosc prostacki,musialam go wiec ostro potraktowac Obserwuje czasami jego aukcje i widze,ze teraz ma przynjamniej przyzwoite zdjecia (na bialym tle),na ktorych widac,jaki to kolor i odcien.Wczesniej mial dosc kiepskie
Ja nie kupowałam u tego pana, więc nie wiedziałam... Niemniej, myślę, że jak się pojedzie prosto do sklepiku, to od razu można obejrzeć jak dane kuleczki wyglądają I może ktoś inny obsługuje...

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Nie ma za co
Mnie się juz trochę znudziły przyznam Najczęsciej używam innych, takich brudno-różowych (o dziwo różowych!) A Vollare od święta
A mówiłam Ci, że różowe odpowiedio dobrane nie są wcale złe dla naczynkowców

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy którejś z Was może stało się coś takiego jak mi, mianowicie moje brązujące kuleczki jakby nagle strasznie stwardły i choć z początku dawały mocny kolor to teraz muszę się dużo namachać pędzlem w pudełeczku żeby wogóle nabrać co nieco Zastanawiam się czy może są przeterminowane już, mam je jakoś chyba ponad rok już, ale w sumie żadko używałam brązujących(tylko latem), wczoraj użyłam je po raz pierwszy chyba od jesieni i zdziwiło mnie, że tak kiepsko nadają kolor a dodam, że jestem blada teraz i tymbardziej powinno być znać ten brąz
Spróbuj zrobić tak, jak dziewczyny z różem Bourjois - obetrzyj je papierem/chusteczką (przy kulkach będzie troszkę trudniej, bo każdą trzeba).

Ja zauważyłam, że właśnie jak nie używam, to mi się tak robi (nieważne, czy róż w kamieniu, czy w kulkach) - chyba chodzi o to, że pędzlem zbieramy też z twarzy jakiś podkład, puder, resztki kremu, sebum, itd. i osadzamy na kulkach. Jeśli używamy ich codziennie, ta warstwa nie ma jak "stwardnieć", jeśli czasem, to ona właśnie "wnika" w wierzchnią warstwę pudru/kulek i twardnieje. Po przetarciu papierem - znów jest miękko
Stary 2008-01-14, 12:21   #1008
isa666
Zakorzenienie

Dziękuję za radę annmarie Spróbuję tak zrobić, w moim pudełeczku jest tylko jakieś 10 kuleczek, więc nie będzie dużo roboty
Stary 2008-01-14, 17:40   #1009
moren
Wtajemniczenie

GG do moren

Cytat:
Ja nie kupowałam u tego pana, więc nie wiedziałam... Niemniej, myślę, że jak się pojedzie prosto do sklepiku, to od razu można obejrzeć jak dane kuleczki wyglądają I może ktoś inny obsługuje..
Tez tak mysle Ja nie polecam tego pana,jesli towar ma byc dostraczony droga pocztowa,bo nie zabezpiecza on przesylek.A pozatym odnioslam wrazenie (po rozmowie z nim),ze troche jakby liczy na to,ze ktos nie bedzie skladal reklamacji i moze sobie wysylac co chce...
Stary 2008-01-14, 22:20   #1010
capuccino
z innej bajki

Cytat:

A mówiłam Ci, że różowe odpowiedio dobrane nie są wcale złe dla naczynkowców

Ten róż z L'oreala, który kiedyś zamówiłam mial taki jasny, cukierkowy kolor, a ten, który teraz mam jest taki średnio ciemny i brudny, napewno nie ma takich rumienców (w takim kolorze). Dlatego się zniechęciłam Podkład (Rimmela) w sumie kryje mi conieco, ten z Bourjois wogóle, więc może dlatego ten róż na nim lepiej wygląda

*
*

Stary 2008-01-16, 20:18   #1011
cmoksia
Zakorzenienie

kupilam meteoryty miniaturke
Stary 2008-01-16, 22:03   #1012
karateczka000
Zakorzenienie

Cytat:
kupilam meteoryty miniaturke
ile za nie dałaś?

muszę przyznać, ze zupelnie zapomnialam o kulkach, lezżą na półce nieuzywane

karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 07:51   #1013
agacior89
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 8
GG do agacior89

Za jakieś 30 zł na allegro, dobrze mówię, Daria?
Daj znać jak sie sprawdzaja
agacior89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 09:44   #1014
cmoksia
Zakorzenienie

nie nie, nie odsypkę - kilkanaście kuleczek, tylko miniaturkę 8g za 60zł

naczytałam się o nich, że to nie są take rozświetlacze jak vollare itp tylko upiększacze do całej twarzy coś w nich musi być, że tyle osob się nimi zachwyca mimo ceny, więc postanowiłam spróbować
Stary 2008-01-17, 13:22   #1015
capuccino
z innej bajki

Ja 2 lata temu zaszalałam i kupiłam cale opakowanie pełnowymiarowe, a później sprzedałam na allegro ok 60 zł taniej Szukałam czegoś bardziej rozświetlającego, a Meteoryty nie były tym, o co mi chodzilo... Użyłam raz, nic nie zauważyłam, oprócz mojej złości, że wydałam tyle kasy Teraz już tak nie szaleję

*
*

Stary 2008-01-17, 13:33   #1016
cmoksia
Zakorzenienie

bo one nie są do rozświetlania jak to rozumiemy przy kulkach vollare, one generalnie upiększają, poprawiają rysy, odświeżają twarz - całą, a nie tylko kości policzkowe
to ma działać tak, że choć my same nie zauważamy efektu, to otoczenie je zauważa
Stary 2008-01-17, 16:01   #1017
nowka1
Raczkowanie

Ja to mam pecha, kupiłam sobie cień sypki nr. 10 za 5 zł a jak wczoraj poszłam do jednego sklepiku tylko wszystko po 2.5 to po prostu sie załamałam
Był identyczny cień i wiele innych a ja aż tyle przepłaciłam
Pewnie wszystkie odcienie niedługo wykupie skoro są tylko po 2,5 9szkoda tylko ze nie było kuleczek
nowka1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:28   #1018
karateczka000
Zakorzenienie

Cytat:
bo one nie są do rozświetlania jak to rozumiemy przy kulkach vollare, one generalnie upiększają, poprawiają rysy, odświeżają twarz - całą, a nie tylko kości policzkowe
to ma działać tak, że choć my same nie zauważamy efektu, to otoczenie je zauważa
właśnie cmoksiu, Ty zauważasz na sobie to 'magiczne rozswietlenie', jesli nie to czy ktos mowił, ze inaczej wyglądasz?

karateczka000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:31   #1019
Lupetita
Raczkowanie

kuleczki sa naprawde boskie!!
Lupetita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 19:42   #1020
cmoksia
Zakorzenienie

karateczka000 jeszcze nie mam meteorytów, więc piszę tylko to, co wyczytałam z opinii np. Agi. Sama chce sie przekonać jak to będzie

Tagi
kulki, vollare

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości