Kuleczki Vollare II - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-12-25, 21:57   #181
neska951
Zakorzenienie

Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
mój zbiór

od lewej : sypkie Vollare Brillant nr 32, 20; Vollare Holografic nr 39; Cantare Duet nr 29; 4 opakowania kuleczek
mam pytanie odnośnie tych kulek najbardziej z prawej [ różiowe] wyglądają na bardzo żarówiaste, chciałam dowiedzieć się ja wyglądaja po rozprowadzeniu mam b jasną karnację jak myślisz nadadzą się?
neska951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 22:08   #182
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Nie przygladałam się dokładnie wszystkim przedmiotom ale bardzo duża część z nich miała logo Vollare. Na pierwszym planie są jakieś ozdóbki do paznokci i brokaty, które chyba nie są produktem Vollare, ale cienie do powiek zdecydowanie tak. U góry (na tych stopniach) były cienie i podkłady. Zdjęcie niestety kiepskiej jakości, bo wykonane Motorolką w warunkach polowych

Hosenka bardzo ładna kolekcja
zastanawiam się jaki jest najciemniejszy odcień tych sypkich Vollare. Polowałabym na jakiś ciemny brąz, fiolet lub granat (taki asfaltowy).

jak sprawuje się ten nr8?
dzięki

nr8 jest dosyć ciemny, to taki ciemny brąz z dodatkiem złota

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 15:24   #183
natalie66
Przyczajenie

te kuleczki są naprawdę suuper ja mam różyk
natalie66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 15:32   #184
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez natalie66 Pokaż wiadomość
te kuleczki są naprawdę suuper ja mam różyk
ja dołozyłam do mojego kramiku kuleczki ciemno-brązowe - zapraszam

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 848 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2006-12-26, 17:41   #185
Kfiatuszek12345
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
i sypkie, ale niestety kieppskie fotki i inne fotki kulek

jezuuuu i kuleczek
Też chcę!!Juz sie tak napalilam,że musze je mniec!!
Widzialam je jedyny raz w kiosku po 7,50:\
Czy ktośje widział w Olsztynie??i poi le??
Kfiatuszek12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 13:31   #186
emememsik
po prostu Em :)

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie tych kulek najbardziej z prawej [ różiowe] wyglądają na bardzo żarówiaste, chciałam dowiedzieć się ja wyglądaja po rozprowadzeniu mam b jasną karnację jak myślisz nadadzą się?
te kuleczki nie nadają zdecydowanego koloru - rozświetlają, dają różową poświatę, ale nie wygląda to ani żarówiasto ani tandetnie
Stary 2006-12-27, 15:23   #187
Kfiatuszek12345
Raczkowanie

Smile Dot.: Kuleczki Vollare II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
No to i ja wklejam moją kolekcję Vollarowo-Cantarową
Jeden cień mi się połamał w torebce i cały jest pokruszony
A taki był ładny(potrójny) - 2 odcienie brązu(jeden bez drobinek a drugi z drobinkami) a trzeci kolor to miedziano-rudy

Narazie kuleczek mam dosć(chyba, że znajdę białe ).
Skupiam się teraz na szukaniu innych kosmetyków - eyelinerów, błyszczyków itp. ale niestety poza kulkami i cieniami nie widziałam nic innego narazie
Aha i jeszcze będę polować na cienie sypkie
FajneTo sa małe opakowania tak??
Może ktoś kto je posiada wklei zdjecia buzi, która jest nimi pomalaowana?Ciekawa jestem efektu...
Stary 2006-12-27, 17:21   #188
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
te kuleczki nie nadają zdecydowanego koloru - rozświetlają, dają różową poświatę, ale nie wygląda to ani żarówiasto ani tandetnie
dzięki
neska951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 17:11   #189
Kfiatuszek12345
Raczkowanie

Talking Dot.: Kuleczki Vollare II

Kupiłam
Tylko w 2miejscach w Olsztynie znalazłam kuleczki W jednym były tylko vollare po 4,50-tylko jakaś wredna ekspedientka była i nie chciala mi pokazać wszyskich
Ale kupiłam cairo pearl takie brzoskwiniowe-narazie wypróbowałam przy świetle sztucznym ,jutro zobacze przy normalnym.
W drugim sklepie po 5zl były tylko Cantare, cienie vollare sypkie-po 7zł:\
a w kamieniu po3,4 i 5zl
Mam ochotę na inne kolory...;p
Stary 2007-01-04, 19:01   #190
isa666
Zakorzenienie

Mój potrójny cień Cantare(3 odcienie brązów) mi się cały pokruszył
Miałam go ze sobą na Sylwestrze i się rozwalił, ale za to teraz zrobił się z niego cień sypki
Stary 2007-01-12, 10:35   #191
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

dziewczyny (glownie z krakowa ) poszukiwalam wszedzie zlotych kuleczek cantare (na dobra sprawe to to smao co vollare )
widzialam je na allegro ale za az 9,99 sztuka :O + na dodatek przesylka (ZDZIERSTWO )

Az w koncu moje czekanie sie oplacilo allegrowicz wbando z krakowa nareszcie ma zlote kuleczki i to tylko za 3,75 Kupilam sobie 2 opakowania na zapas
http://www.allegro.pl/item155378299_...ien_puder.html

gdyby ktoras chciala dodaje link Jestem naprawde zadowolona
Stary 2007-01-12, 13:48   #192
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Cytat:
Napisane przez nadia07 Pokaż wiadomość
dziewczyny (glownie z krakowa ) poszukiwalam wszedzie zlotych kuleczek cantare (na dobra sprawe to to smao co vollare )
widzialam je na allegro ale za az 9,99 sztuka :O + na dodatek przesylka (ZDZIERSTWO )

Az w koncu moje czekanie sie oplacilo allegrowicz wbando z krakowa nareszcie ma zlote kuleczki i to tylko za 3,75 Kupilam sobie 2 opakowania na zapas

wczoraj trafiłam właśnie na aukcje, na której są za 9,99, myślałam, że to cała paleta (12 opakowań) i już prawie się skusiłam, bo wśród nich były i białe, na które zawzięcie poluję, i złote itd, ale w ostatniej chwili napisałam maila do sprzedającego, a ten mi pisze, że to cena za 1 szt ale pytanie czy to są białe czy się tak światło odbija to już olał
powiedzcie jak znajdziecie gdzieś białe.. w sumie już zaczynam myśleć powoli o APC (12zł+7 przesyłka), ale wciąż liczę na vollare
Stary 2007-01-12, 14:02   #193
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

ja mam biale z kulek rozsweitlajacych oriflame
ale napisz do wbando czy ma biale perlowe

a co do tego sprzedawcy od tych kulek za 9,99zl to rozumiem Cie doskonale.
Pytalam sie go jaka jest roznica koloru miedzy zlotymi z 2 rzedu a zlotymi z ostatniego.. czy one sa takie same : to nie wiedzial <hahaha>

tez chcialam biale i pytalam.. a on ze nie umie opisac kolor hahaha
kupa smiechu
Stary 2007-01-12, 14:09   #194
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

w sumie też mam białe z rozświetlających oriflame, ale nie chcę ich rozdzielać, bo całość bardzo lubię

śmieszny ten sprzedawca
Stary 2007-01-12, 14:32   #195
nadia07
Zakorzenienie

GG do nadia07

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
w sumie też mam białe z rozświetlających oriflame, ale nie chcę ich rozdzielać, bo całość bardzo lubię

śmieszny ten sprzedawca

chyba typowy facet w ktorego niepowolane rece wpadly kuleczki
ale cena tez powalajaca
Stary 2007-01-12, 17:58   #196
Ashia
Rozeznanie

Cytat:

na kleparzu dziewczyny sprzedają , tam jest pełno i wszystkie odcienie widziałam
Stary 2007-01-19, 19:29   #197
Kfiatuszek12345
Raczkowanie

Kupiłam podkład vollare cashmir za 4 zl Jest naprawde dobry,polecam
Kupiłam tez cień cantare alejest beznadziejny-nie polecam!!!!
Stary 2007-01-19, 19:42   #198
elisek
Zadomowienie

GG do elisek

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jeśli masz ciemniejszą karnację, to faktycznie dobry będzie dla Ciebie z pewnością jakiś brąz, nawet najciemniejszy, bo one generalnie mocego koloru nie dają, bardziej rozświetlają, a koloru jest tylko poświata. Przynajmniej ja tak mam z różem, brzoskwinką i beżem, bo brąz już muszę nakładać oszczędniej, bom bledzioch. Dodam, że wcale nie mam najciemniejszego brązu, taki średni w stronę ciemnego raczej. U Ciebie zatem powinien się ciemny brąz sprawdzić jako róż do policzków, ewentualnie jakiś jaśniejszy do ich rozświetlania. Możesz też pomyśleć nad brzoskwinką, złotem.

Aha, tu masz większy wybór kuleczek http://www.allegro.pl/item144007372_...ien_puder.html I to na pewno te właściwe, bo kupowałyśmy tam z rzyrafką Tylko o ile dobrze kojarzę ten najciemniejszy brąz, nr 12, jest bardziej matowy.
Dzięki za pomoc
Najpierw dorwałam u siebie 2 odcinie beżu i róż Margaret Cosmetics - małe średnice kuleczek(Cantare/Vollare nie było), a potem dokupiłam na allegro 2 brązy i złoto Vollare - duże kule. Miałyście rację - śliczny efekt dają
elisek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:03   #199
rzyrafka
Zakorzenienie

zapomniałam się pochwalić- kupiłam wczoraj pojedynczy śliczny złotobrązowy (nr 7) cień vollare za 2,50 z jakiejś nowej serii NICOLE- same beże i brązy, jest śliczny i jedwabisty. Opakowanie ma identyczne jak pojedyncze cienie Maybelline tylko że bordowe a jakość - na pierwszy rzut oka (i palca ) wydaje się nawet lepsza
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 21:32   #200
elisek
Zadomowienie

GG do elisek

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
zapomniałam się pochwalić- kupiłam wczoraj pojedynczy śliczny złotobrązowy (nr 7) cień vollare za 2,50 z jakiejś nowej serii NICOLE- same beże i brązy, jest śliczny i jedwabisty. Opakowanie ma identyczne jak pojedyncze cienie Maybelline tylko że bordowe a jakość - na pierwszy rzut oka (i palca ) wydaje się nawet lepsza
Ooo, właśnie mam pilną potrzebę zakupu jakiegoś beżowego cienia-trzeba będzie poszukać, może i u mnie już są
elisek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:40   #201
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:

ja złote dorwałąm kiedyś w budce na Pilotów na przeciw Almy (obok jest buda z torebkami) - kupiłam tam złote dla Scarlet za 5zł z tego co pamietam.

Kiedyś kupiłam też na Tomexie (dla Reese), ale potem już ich tam nie było

Przy okazji: zapraszam was domojego kramiku mam tam kuleczki brzoskwiniowe i ciemno-brązowe

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-01-20, 22:56   #202
olilina
Zakorzenienie

Dla dziewczyn z Katowic: jak juz ktos pisal kosmetyki vollare sa na targu na ul. Mickiewicza zaraz przy Ślązaku, jak maja dostawe to wybór jest ogromny pudrow, cieni, tuszy, kulek.. jest tylko jedno ale.. ceny tam sa "ruchome" jakies dwa dni temu pytalam o cene malych kulek (7g) i kosztowaly 4,50 dzis pytam bo spodobal mi sie kolor i te same kulki kosztuja juz 5,50, to samo cien sypki kupiłam za 6 a ostatnio pytam i 5,50, niby kwestia groszy, ale jak dla mnie ceny powinny byc stale. ostatnio poluje na bialy sypki cien ale niestety ciagle nie ma. jak narazie mam sypki nr8 taki ciemny braz, jak dla mnie kolor super no i jest baaardzo trwaly
olilina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 14:51   #203
Kfiatuszek12345
Raczkowanie

Kuleczki teraz mają ładniejsze opakowanie I wydaje mi się że jakoś więcej ich jest...Poluje na ciemniejsze kolorki,mam takie pomarańczowe i wyglądają na mojej twarzy- jak stwierdził ktoś bliski-jak łój...a tak się z nich cieszyłam...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (81,9 KB, 306 załadowań)
Stary 2007-01-25, 15:22   #204
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Kfiatuszek12345 Pokaż wiadomość
Kuleczki teraz mają ładniejsze opakowanie I wydaje mi się że jakoś więcej ich jest...Poluje na ciemniejsze kolorki,mam takie pomarańczowe i wyglądają na mojej twarzy- jak stwierdził ktoś bliski-jak łój...a tak się z nich cieszyłam...
ooo jakie ładne, eleganckie

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-01-26, 10:12   #205
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn z Katowic: jak juz ktos pisal kosmetyki vollare sa na targu na ul. Mickiewicza zaraz przy Ślązaku, jak maja dostawe to wybór jest ogromny pudrow, cieni, tuszy, kulek.. jest tylko jedno ale.. ceny tam sa "ruchome" jakies dwa dni temu pytalam o cene malych kulek (7g) i kosztowaly 4,50 dzis pytam bo spodobal mi sie kolor i te same kulki kosztuja juz 5,50, to samo cien sypki kupiłam za 6 a ostatnio pytam i 5,50, niby kwestia groszy, ale jak dla mnie ceny powinny byc stale. ostatnio poluje na bialy sypki cien ale niestety ciagle nie ma. jak narazie mam sypki nr8 taki ciemny braz, jak dla mnie kolor super no i jest baaardzo trwaly
tez mam nr 8 a bialy polyskujacy srebrem to nr 1 - bardzo go lubie

fajne te nowe opakowania, ale ja kuleczek nie potrzebuje.

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:02   #206
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość

dokładnie dlatego nie mają cen ponaklejanych i trzeba sie o wszystko pytać i podaja pewnie ceny jak im pasuje :[ .Wczoraj widziałam tylko 3 odcienie kuleczek

kupiłam różowe i są naprawde świetne, poluję jednak na perłowo białe *-*
nie wiem jednak czy w katowicach jeszcze je znajdze...moze na załęzu na targu. Bede szukać bo kolory są śliczne i w ogole ładny efekt na twarzy
Taki cien sypki tez miałam ale nie wiedziałam jak uzywac to go "rozproszylam" w zabawie po pokoju bo się ładnie mienił i taki sypki :P kurde...

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:33   #207
Madlen__18
Zakorzenienie

Czy któraś z wizażanek Z KRAKOWA zamawia może kulki Vollare na aukcji wspomnianej wyżej?
Bo byłabym zainteresowana, niestety nie mogę jechać i odebrać ich osobiście. Dlatego pytam, bo może któraś z was zamawia i mogłabym się dołączyć do zamówienia. Wizażanka odebrałaby produkty, a potem by mi je przesłała pocztą. Jest taka możliwość?
Wszelkie koszty z tym związane rzecz jasna pokrywam JA.
i mów mi dobrze, nie mów mi źle
rozłóż przede mną księgę zaklęć i wróżb
okrytą w obwolutę twoich ramion i ud
czaruj we mnie, na ołtarz duszę złóż
i w dusznym kącie rzuć na mnie urok swój"

M
Madlen__18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:45   #208
olilina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez srebrna_smuga Pokaż wiadomość
dokładnie dlatego nie mają cen ponaklejanych i trzeba sie o wszystko pytać i podaja pewnie ceny jak im pasuje :[ .Wczoraj widziałam tylko 3 odcienie kuleczek

kupiłam różowe i są naprawde świetne, poluję jednak na perłowo białe *-*
nie wiem jednak czy w katowicach jeszcze je znajdze...moze na załęzu na targu. Bede szukać bo kolory są śliczne i w ogole ładny efekt na twarzy
Taki cien sypki tez miałam ale nie wiedziałam jak uzywac to go "rozproszylam" w zabawie po pokoju bo się ładnie mienił i taki sypki :P kurde...
srebrna_smuga a nie wiesz moze gdzie jeszcze mozna dostac kosmetyki vollare w katowicach oprocz targu na mickiewicza? czy na zalezu one sa? bo w sklepach wszystko po 4zl jest marny wybor
olilina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 23:27   #209
rzyrafka
Zakorzenienie

Cytat:
Tak mi się spodobał, że dokupiłam drugi nr 8- ciemniejszy i mniej złoty. Jakosciowo są świetne- jedwabiste i bardzo długo się trzymają na powiece Były już też inne kolorki- róże, zielenie
rzyrafka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 10:24   #210
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Tak mi się spodobał, że dokupiłam drugi nr 8- ciemniejszy i mniej złoty. Jakosciowo są świetne- jedwabiste i bardzo długo się trzymają na powiece Były już też inne kolorki- róże, zielenie
możesz wrzucić foto??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Odpowiedz

Tagi
kulki, vollare

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości