odsiedziny :-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-04-26, 17:18   #1
guest
Zakorzenienie

odsiedziny :-(

Proszę o pomoc. Dorobiłam sie przez lata nieestetycznego defektu kosmetycznego. Mam siedząca pracę( bywa, że i po 10 godzin). Ciągle czegoś się uczę, więc w domku też siedzę. Nie mam kłopotów z wagą ale na dolnej części pośladków zrobiły mi się ciemne, płaskie placki od siedzenia. Czy można to jakoś zlikwidować?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 09:56   #2
guest
Zakorzenienie

Re: odsiedziny :-(

Hej, hej
Nie bardzo się na tym znam, ale spróbuj może tłusego kremu z wit A i E, i od czasu do czasu jakiegoś delikatnego pilingu by usunąć wyschnięty, zrogowaciały naskórek
Stary 2002-05-14, 18:12   #3
gosa
Raczkowanie

polecam krem Xerial 30 firmy SVR , ok 35 zł , efekty zauwazysz dosc szybko [img]icons/icon7.gif[/img]
gosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 18:41   #4
guest
Zakorzenienie

Dziekuję Gosiu!!!! Już prawie zwątpiłam że ktoś mi odpowie.Duża niespodzianka. Z całą pewnościa juz jutro wruszę na poszukiwania tego kemu. Proszę jednak jeśli to oczywiście możliwe, podziel się ze mną doświadczeniami w tej kwestii. Chodzi o to czy miałaś podobny problem, w jaki sposób działa wymieniony przez Ciebie preparat. Pozdrawiam
Stary 2002-05-14, 19:00   #5
guest
Zakorzenienie

Margo poczytaj sobie tekst Lato już niebawem tam dokładnie pisałam os erii Xerial i innych sposobach, które mogą ci pomóc w twoim problemie!!
Stary 2002-05-14, 19:28   #6
guest
Zakorzenienie

Krem swoja droga ale najlepsze efekty da masaz posladkow. Przynajmniej kilka zabiegow i efekty beda widocznepozdrawiam
Stary 2002-05-14, 19:30   #7
guest
Zakorzenienie

Chodzi mi oczywiscie o masaz wykonany przez masazyste, choc i wykonywany wlasnorecznie i regularnie nie zaszkodzi)
Stary 2002-05-14, 20:09   #8
gosa
Raczkowanie

Margo, mialam podobny problem , jeżeli nie większy.Na ramionach mialam skore tragiczna , czerwone plamy, drobne wypryski, jakby potowki czy cos.Ten krem ktory polecam to uwierz mi najlepsze wyjscie , oczywiscie w polaczeniu z masazem,niekoniecznie wykonanym przez specjaliste,szorstka rekawica i to bardzo systematycznie.I do tego peeling regularny.Na tej stronie jest artykul wlasnie poswiecony temu tematowi.Jezeli chodzi o ten krem,nie wszedzie jest,w wiekszych aptekach go znajdziesz,ja musialam go zamawiac bo nie chcialo mi sie biegac po miescieW kazdym razie jezeli stan skory sie poprawi,to nie zaniedbuj masazu i peelingu,bo TO wtedy podstepnie nawraca;-)
gosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-14, 22:31   #9
guest
Zakorzenienie

Jesli skora przybrala juz nienaturalny kolor to radze jednak wybrac sie choc na jeden zabieg do masazysty. Samodzielny masaz "pobudzi do zycia" tylko naskorek, a nie glebokie patrie skory, ktore sa odpowiedzialne za obecny stan. pozdrawiam)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości