skóra na brzuchu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-04-26, 21:34   #1
guest
Zakorzenienie

skóra na brzuchu

Jestem 11 miesięcy po porodzie, w ciąży przytyłam sporo i nadszedł czas żeby zrzucić co nieco przed zbliżającym się latem. Dzis mijają trzy tygodnie, od kiedy jestem na diecie i muszę przyznać że efekty są. Mam jednak pytanie związane z rozciągniętą skórą na brzuchu. W miarę jak tracę zbędne kilogramy widzę , że jest ona /ta skóra/ w bardzo złym stanie. Zdaję sobie sprawę że potrzeba czasu żeby wróciła /a może nie?/ do formy ale czy można "jej" w jakiś sposób pomóc? Mam tu na myśli zabiegi tudzież stosowanie odpowiednich kosmetyków. Bardzo mi zależy żeby coś temu zaradzić bowiem obserwując swój brzuszek powoli przestają mnie cieszyć efekty odchudzania.
Pozdrawiam Edyta
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 22:14   #2
Paula
Raczkowanie

GG do Paula
Re: skóra na brzuchu

Właśnie! Mam ten sam problem. Jestem 8 miessięcy po porodzie, udało mi się już wrócić do dawnej wagi, ale co z tego. Jestem szczupła, w ciąży też dużo przytyłam, więc tej skóry na brzuchu trochę jest. Jeszcze jak stoję, to w sumie ok, ale wystarczy że usiądę i podwinie mi się bluzka....zgroza! Ja ci niestety nie pomogę, ale przyłączam się do wołania o pomoc.[img]icons/icon7.gif[/img]
Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 23:08   #3
guest
Zakorzenienie

Hej dziewczynki!
Z zadowoleniem przyznam, że straciłam w ciągu 10 miesięcy 23 kilo
(utyłam po dwóch hormonalnych kuracjach) i rozumiem Wasz problem aż za dobrze. Własnie wybieram się na zabieg Hannan Body Wrapping (patrz artykuły o przygotowaniu ciałka na lato) - napiszę Wam za kilka dni, co
z tego wynikło. pa, na razie
Stary 2002-04-27, 08:25   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Ja po pierwszym porodzie gdzie przytylam 27 kilo, jak juz wszystko mi sie pogoilo [img]icons/icon12.gif[/img] nosilam jakies 2-3 miesiace takie dluzsze majtki obciskajace Triumph'a. Schudlam tez bardzo szybko i brzuszek wrocil do takiego samego stanu jak przed porodem [img]icons/icon7.gif[/img]
Zaznaczam dodatkowo, ze przez cala ciaze i jakis czas po niej stosowalam codziennie krem Penaten na rozstepy.

Moze to jest jakas metoda? Teraz tez lada moment bede rodzic i na pewno znowu wcisne sie w dlugasne majteczki [img]icons/icon12.gif[/img]
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-01, 13:22   #5
guest
Zakorzenienie

Hej, towarzyszki! [img]icons/icon40.gif[/img]
No to byłam sobie na pierwszym Hannan Body; i wiecie, całkiem jestem
zadowolona. Skóra całym ciałku ładnie się wygładziła, szczególnie na brzuszku widzę efekt ujędrnienia - po 1 zabiegu. Za miesiąc będę mogła powiedzieć więcej, ale wygląda to zachęcająco.
Poza tym gabinet jak ilustracja do artykułu Beaty - extra relax.
Stary 2002-06-04, 22:42   #6
guest
Zakorzenienie

Taak, po pięciu "Hannanach" skórka wygląda już prawie
normalnie (tj. "na oko" zupełnie normalnie, resztki
nadmiarku tylko jeśli się ściśnie ciałko); ale 1000 zł
nie moje.. (jednak nie żałuję, bo Hannan Body dodatkowo
detoksykuje i zmniejsza celulit)
Stary 2002-06-05, 10:34   #7
Paula
Raczkowanie

GG do Paula

1000zł........
Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-06-05, 21:26   #8
Beata
Przyjaciółka Wizażu

Ja polecam serię zabiegów ujędrniających i wyszczuplających. Bardzo dobre efekty daje kuracja aromatyczna Wienner Kosmetikum - ta firma ma też świetne preparaty do stosowania w domu. Trzeba regularnie używać tych kosmetyków i wykonać serię zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Są również inne zabiegi modelujące. Polecam też kąpiele wyszczuplające (pojawił się preparat do kąpieli firmy Norel - uważam ,że to ciekawa propozycja, do kąpieli wyszczuplającej jest też koncentrat A.T.W-dość drogi , nowość więc jeszcze nie znam potwierdzonych efektów). Poza tym gimnastyka ukierunkowana na wzmocnienie mięśni brzucha.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-06, 09:31   #9
kasssia85
Raczkowanie

Dot.: Re: skóra na brzuchu

a możesz mi napisac ile kosztuje ten preparat do kapieli firmy Norel????????????bardzo byłabym wdzięczna ;]
kasssia85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości