Acnefug czy ktoś tego używał? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-05-06, 16:04   #1
guest
Zakorzenienie

Acnefug czy ktoś tego używał?

Witam wszystkich!!! Mam pytanie do osób, które używały Acnefug. Jak działa ten lek i jakie są rezultaty w jego działaniu? Jak długo trzeba go stosować? Dzięki za okazanie mi zainteresowania!!!!!!!!! Pozdrowionka!!!!!!
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 18:28   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Acnefug czy ktoś tego używał?

Podobno skuteczny, ale raczej jako preparat wspomagajacy (opinia dermatologa) i wymaga kilkumiesiecznego regularnego stosowania. Wlasnie zakupilam niedawno, ale musialam zaniechac stosowania, bo kolor tego kremu drastycznie odbiega od mojej naturalnej karnacji (jestem raczej blada) i nie moge sie tak pokazywac w pracy - po wysmarowaniu sie Acnefugiem wygladam jak po uzyciu zbyt intensywnego samoopalacza w tonacji pomaranczowej [img]icons/icon9.gif[/img] W kazdym razie moja kolezanka bardzo sobie chwali, widoczne rezultaty byly juz po ok. tygodniu, a w dodatku bardzo jej odpowiadal pod wzgledem koloru i nawet mogla nim zastapic podklad. Ja niestety musze poczekac az sie troszke opale...
Stary 2002-05-07, 14:50   #3
guest
Zakorzenienie

Używałam Akcknefug w połączeniu z Aknymecyną( nie pamietam jak sie piszę w oryginale). Aknymecyna jest biała a w połączeniu z Akcnefugiem dawała o wiele jaśniejszy kolor i dało się jakoś to na twarz rozsmarować. Stosowałam ok 3 m-cy na trądzik polekowy po sterydach, efekty były widoczne po dłużym czasie w moim przypadku.
Stary 2002-05-07, 17:21   #4
guest
Zakorzenienie

Ja stosuje aknefug jakies 2 miesiące, tylko na noc bo kolor ma rzeczywiście makabryczny zreszta tak mi go poleciła dermatolog, stossuje go zamiennie z maścią Skinoren i jestem z efektu bardzo zadowolona
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości