Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-23, 12:17   #1831
Arashy
Raczkowanie

Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Generalnie to powinny do tych aukcji dodawać zdjęcie podpisane: skala 1:1 byłoby prościej.

Tak jak mówiłam: nie mam bladego pojęcia jakiej wielkości są te pędzle. Sama z dzikim uporem i niemalże dostając ślinotoku przymierzam się do EDM [przy oakzji czajenia się na podkład mineralny]. Tylko fakt, teraz po obejrzeniu paru filmików na Youtube wydają mi się za małe jak na moje wymagania

Arashy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 21:01   #1832
hejYou
Zakorzenienie

Co powiecie o tych kompletach ? Który byście wybrały
http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...336342163.html
http://allegro.pl/zestaw-pedzli-pedz...327820090.html
http://allegro.pl/zestaw-pedzli-pedz...327820090.html
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...335212515.html

Edytowane przez hejYou
Czas edycji: 2010-11-23 o 21:04
hejYou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 22:18   #1833
Aleetzya
Zadomowienie

Dziewczyny, pędzle dotarły i zrobiły na mnie bardzo dobre pierwsze wrażenie - włoski są mięciutkie i nie wypadają. Pędzelki są zróżnicowane pod względem wielkości i zastosowania, bardzo mi odpowiadają. Mam nadzieję, że będą równie fajnie w użytkowaniu, coś czuję, że się polubimy
Aleetzya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 15:39   #1834
iamyourilusion
Raczkowanie

Aleetzya, jak moge prosić o mała recenzję bo zbieram kilka recenzji, mam zamiar zamówić ich pędzle i jaki dokładnie masz zestaw?
iamyourilusion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-24, 17:15   #1835
medheriel
Przyczajenie

Witam wszystkich ponownie

Jakiś czas temu prosiłam o podpowiedź co do pędzli, nie posłuchałam i teraz żałuję...

kupiłam zestaw
http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...259422487.html

Pędzle są bardzo średniej jakości, do różu i pudru sypkiego bez przerwy gubią włosie i są dość twarde i sztywne w dotyku. Pędzel skośny do różu jest tak mały, że bardziej nadaje się do nakładania cieni,choć też nie bardzo,bo tu z kolei jest trochę za duży A pędzle do nakładania cieni bardzo szybko łapią pigment (niby domena naturalnego włosia), który mimo usilnych starań nie chce się sprać do końca i na stałe odbarwia włos.
W zestawie przy okazji brakuje kilku podstawowych pędzli (np do modelowania brwi czy okrągłego do cieniowania), które w takim zestawie byłyby milej widziane niż sześć różniących się tylko wielkością"kocich języczków". Na pochwałę natomiast zasługują miotełki - są mięciutkie, przyjemne i w użyciu sprawdzają się całkiem dobrze.

Podsumowując, gdybym miała kupować drugi raz za podobną kwotę, prędzej połasiłabym się na Lancrone lub Maestro (miałam w rękach już po zakupie swoich). I tak też radzę innym.
Pozdrawiam!
medheriel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 01:27   #1836
Aleetzya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez iamyourilusion Pokaż wiadomość
Aleetzya, jak moge prosić o mała recenzję bo zbieram kilka recenzji, mam zamiar zamówić ich pędzle i jaki dokładnie masz zestaw?
Ja mam ten zestaw: http://wizazysci.sklep.pl/product_in...roducts_id=110

Na razie trudno mi cokolwiek o nich powiedzieć więcej niż to co napisałam. Wiarygodną i obiektywną recenzję będę mogła napisać jak ich trochę poużywam. Po pierwszym dniu stwierdzam, że włoski siedzą solidnie, pędzelki są mięciutkie, pracuje się z nimi fajnie i dają mi dużo radości Napiszę coś więcej za jakiś czas.
Stary 2010-11-25, 09:23   #1837
iamyourilusion
Raczkowanie

Szkoda, ze na stronie wizazyści mają tak mało opisane te zestawy...
iamyourilusion jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 18:30   #1838
bigfrank
Przyczajenie

Smile Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja mam ten zestaw: http://wizazysci.sklep.pl/product_in...roducts_id=110

Na razie trudno mi cokolwiek o nich powiedzieć więcej niż to co napisałam. Wiarygodną i obiektywną recenzję będę mogła napisać jak ich trochę poużywam. Po pierwszym dniu stwierdzam, że włoski siedzą solidnie, pędzelki są mięciutkie, pracuje się z nimi fajnie i dają mi dużo radości Napiszę coś więcej za jakiś czas.

I jak wrażenia z zakupionego zestawu?
bigfrank jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 18:08   #1839
201607111050
Konto usunięte

Dziewczyny szukam jakiegoś kompletu pędzli, najważniejsze dla mnie są pędzle do oczu ( do rozcierania czegoś potrzebuję i kulkę, płaskimi bym nie pogardziła) za to totalnie nie potrzebuje tych wszytskich wachlarzy, spiralek do rzęs i aplikatorów do cieni. Widziałyście jakiś zestaw własnie skupiony na oczach + pędzel do pudru i różu (czymś do konturów tez nie pogardzę).
Wybredna jestem, wiem, ale nie chce kupowac pędzli żeby potem leżały, a jako że w zestawie wiem że i tak pewnie nie uda mi się kupić tylko tego co chcę więc chce zminimalizować niechciane cuda
Wiem, że lepiej bylo by kupić pędzle pojedyńczo takie jakie chce, ale zestawami wychodzą taniej a szkoda mi narazie inwestować większej sumy. Sama przeglądam allegro co jakoś czas a nic mi w oko nie wpadło

Edytowane przez 201607111050
Czas edycji: 2010-12-06 o 18:08 Powód: ;)
201607111050 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 18:32   #1840
paulinax1
Raczkowanie

Hej ja kilka dni temu kupiłam pedzle Lancrone,24 szt w promocji za 67zl?chyba tak + przesyłka wyszło jakos 86zł. Od wizazysci czy jakos tak, jestem naprawde zadowolona,tyle czasu zastanawiałam sie jakie kupic, przeszukałam chyba wszystkie mozliwe fora i dzieki bogu ze zakupiłam własnie te! polecam wszystkim. Włosie jest z sobola i kucyka,mieciutkie, fajnie nabieraja cienie,fajnie cieniuja,tylko do rozu bym zmieniła bo jakis taki za mały.
Stary 2010-12-07, 00:00   #1841
Aleetzya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez bigfrank Pokaż wiadomość
I jak wrażenia z zakupionego zestawu?
Po tym czasie jaki upłynął mogę powiedzieć, że jestem zadowolona. Za tę cenę są fajne
Kabuki super, mięciutki i przyjemny. Pędzle do pudru okej, chociaż początkowo gubiły pojedyncze małe włoski. I mniejszy i większy spełnia swoje zadanie. Pędzel do różu też bez większych zarzutów. Do tej pory używałam Inglota 3P, nie widzę między nimi żadnej różnicy. Nie mam porównania jeśli chodzi o pędzel do podkładu bo do tej pory używałam paluchów lub gąbeczki. Przekonuję się do pędzla - ten jest bardzo przyjemny, równo rozprowadza podkład, nie tworzy smug. Jedynie na powieki wklepuję podkład delikatnie palcami bo pędzlem jakoś nie ogarniam, ale to pewnie wynika z umiejętności a nie jakości pędzla. Kulka do rozcierania jest bardziej twarda niż 13-tka Sephory, do której jestem przyzwyczajona, używam obu, zamiennie. Bardzo fajny jest ten większy, płaski, ścięty pędzelek. Reszta pędzli też jest okej, cienie zostają na powiece, nie osypują się. Jestem zadowolona z małego ściętego - jest mniejszy i sztywniejszy od Inglota 17TL przez co kreska jest dokładniejsza i łatwiejsza do wyprowadzenia. Szczoteczka, grzebyk i aplikator - klasyka, nie ma tu co oceniać. Pędzelka do ust jeszcze nie używałam, więc pozostawiam bez oceny.
Wszystko w bardzo przyjemnym, ładnym, miękkim etui. Generalnie
Zaznaczam, że nie mam dużego doświadczenia więc trudno ocenić, na ile moja recenzja jest wiarygodna. Mam jednak nadzieję, że trochę coś podpowiedziałam...Z czasem postaram się uzupełnić recenzję. Zobaczymy też jak się zachowają po praniu.
Teraz czaję się na paletkę chociaż nie do końca jestem przekonana...
Stary 2010-12-07, 08:38   #1842
ziuta89
Raczkowanie

Dodali pojedyncze pędzle Hakuro. Już wczoraj, ale nie miałam jak napisać. Jeśli ktoś się czai to jak się jedna aukcja kończy to dodają nową
ziuta89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 18:31   #1843
Misia_20
Przyczajenie

Cześć dziewczyny,
czy któraś z was może mi powiedzieć coś na temat pędzli z firmy Lancrone? Z góry zaznaczam, że niestety nie mam czasu na przeczytanie tego wątku ;( Najbardziej interesuje mnie czy będę mogla korzystać z tych pędzli przez dłuższy okres czasu i jak o nie dbać Na allegro znalazłam te dwie aukcje:

http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...345150881.html
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...360605527.html

może któraś z Was orientuje się czy warto kupić któryś z tych zestawów? a jeśli tak to który? Jeśli możecie to doradźcie Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź pozdrawiam
Misia_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 20:06   #1844
SanDru
Zadomowienie

Ja właśnie zamówiłam zestaw pędzli Lancrone (15 sztuk) ale wciąż czekam na przesyłkę ... gdy dotrą w końcu do mnie na pewno napiszę coś o nich.
Stary 2010-12-10, 02:00   #1845
kawa.
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Misia_20 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
czy któraś z was może mi powiedzieć coś na temat pędzli z firmy Lancrone? Z góry zaznaczam, że niestety nie mam czasu na przeczytanie tego wątku ;(
Całego wątku nie trzeba czytać, ale wystarczy rzut okiem na same 3 ostatnie strony, lub użycie narzędzia "przeszukaj wątek"...
Ostatnie opinie o Lancrone:
Tu, Tu, Tu i Tu
kawa. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 20:45   #1846
Misia_20
Przyczajenie

Droga Kawo
Dlatego napisałam, że nie mam czasu przeczytać wątku bo naprawdę go nie mam a gdybym miała to napewno bym przeczytała nie tylko 3 ostatnie strony ale i dużo więcej.. I znalazłabym odpowiedź na swoje pytania.. Nie korzystam po raz pierwszy z tego forum i jeśli wcześniej chciałam się czegoś dowiedzieć to czytałam dokładnie każdy wpis.. I teraz zrobiłabym to samo gdyby nie to że na neta wchodzę dosłownie na parę minut aby sprawdzić najpotrzebniejsze rzeczy.. Dzięki za wysłany wątek jednak nie ma tam odpowiedzi na moje pytania.. Jeśli ktoś może mi powiedzieć coś o pielęgnacji tych pędzli i ich "żywotności" to będę bardzo ale to bardzo wdzięczna
pozdrawiam
Stary 2010-12-10, 21:42   #1847
kawa.
Raczkowanie

Mam pędzle Lancrone już rok i myję w szamponie Babydream, ew jakimś do włosów przetłuszczających się, co jakiś czas dodatkowo dezynfekuję i nic im nie jest. Jak mam czas, to nałożę na te duże odżywkę. Na początku po pierwszych 2-3 myciach jedynie widziałam lekką zmianę jakości - duże się nieco rozcapierzyły i tyle. Używam codziennie, mi włosie nie wypada i nie mam mioteł.
Stary 2010-12-11, 10:51   #1848
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez Misia_20 Pokaż wiadomość
Droga Kawo
Dlatego napisałam, że nie mam czasu przeczytać wątku bo naprawdę go nie mam a gdybym miała to napewno bym przeczytała nie tylko 3 ostatnie strony ale i dużo więcej.. I znalazłabym odpowiedź na swoje pytania.. Nie korzystam po raz pierwszy z tego forum i jeśli wcześniej chciałam się czegoś dowiedzieć to czytałam dokładnie każdy wpis.. I teraz zrobiłabym to samo gdyby nie to że na neta wchodzę dosłownie na parę minut aby sprawdzić najpotrzebniejsze rzeczy.. Dzięki za wysłany wątek jednak nie ma tam odpowiedzi na moje pytania.. Jeśli ktoś może mi powiedzieć coś o pielęgnacji tych pędzli i ich "żywotności" to będę bardzo ale to bardzo wdzięczna
pozdrawiam
Też mam pędzle Lancrone.Nie tak długo jak kawa.ale taką samą mam opinię.Włoski nie wypadają,piorę je co drugi dzień też w Babydream i co jakis czas daję odżywkę.Suszę na złożonym ręczniku na kaloryferze i nic im się nie dzieje

W zależności kto czego potrzebuje oczywiście ale ja bym nie kupiła na domowe malowanie się 22szt pędzli.Kupiłam 7szt(bez FT i kabuki)dokupiłam jeszcze trzy a używam.........4 (razem z FT i kabuki)

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-12-11 o 10:56
SzatAnka71 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 20:02   #1849
kinga15p
Raczkowanie

Witam! ja tak ja większość wypowiadających się dziewczyn, dopiero zaczynam przygodę z pędzlami. Wcześniej miałam taki zwykły syntetyczny średnio duży pędzel do pudru w kompakcie i nie potrzebowałam więcej,. ale ostatnio pooglądałam troszkę pędzle na allegro i pomyślałam że muszę mieć jakiś z naturalnego włosia i też pędzlem do podkładu nie pogardzę otóż dziś zamówiłam :
http://allegro.pl/lancrone-powder-br...354885079.html
http://allegro.pl/prof-pedzel-do-pod...352884157.html
pędzelki do cieni są mi zbędne ponieważ oczy maluję tylko maskarą mam nadzieję,że pędzle okażą się dobrym wyborem a może któraś z Was miała któryś z tych pędzli i chciałaby się podzielić opinią na ich temat ? coś mi się wydaje że niedługo skuszę się na jakiś zestawm z pędzelkami do oczu.

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:14   #1850
kawa.
Raczkowanie

Mam ten pędzel do podkładu w zestawie, nie każdy podkład dobrze nakłada - niektóre smużą, szczególnie te gęstsze i wtedy robi maskę. Obraziłam się na niego na jakieś pół roku, ale dostał drugą szansę i czasem nakładam nim na mokro podkład mineralny.
Stary 2010-12-14, 17:13   #1851
kinga15p
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Mam ten pędzel do podkładu w zestawie, nie każdy podkład dobrze nakłada - niektóre smużą, szczególnie te gęstsze i wtedy robi maskę. Obraziłam się na niego na jakieś pół roku, ale dostał drugą szansę i czasem nakładam nim na mokro podkład mineralny.
no to troszke mnie pocieszyłaś, posiadam tylko podkłady o konsystencji raczej rzadkiej bo tych gęstych po prostu nie potrafiłam rozprowadzić palcami nie robiąc maski gąbeczkami też mi nie wychodziło.. czekam niecierpliwie na przesyłkę

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 12:37   #1852
Misia_20
Przyczajenie

Dziewczyny dzięki za odpowiedź na moje pytanie Zamówiłam komplet 30 szt. ponieważ chodzę do szkoły kosmetycznej i stwierdziłam że dobrze będzie wiedzieć jak się maluje rożnymi pędzlami
pozdrawiam
Stary 2010-12-15, 23:05   #1853
Julia Weronika
Przyczajenie

Cześć,
moja przygoda z profesjonalnym makijażem na moje potrzeby właściwie dopiero się zaczyna dlatego chciałam zapytać was o poradę na temat pędzelków, czy lepsze są z naturalnego, czy syntetycznego włosia? przeglądając Allegro widziałam i zestawy z naturalnego włosia sobola,kozy i innych ,a także ze sztucznego włosia podobno wysokiej jakości "Sablinsky". Co o tym myślicie i co na to specjaliści ?
pozdrawiam Was wizażanki
Julia Weronika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:04   #1854
mademoiselleLA
Przyczajenie

Witam. Czy ktoś pomoze mi wybrac pedzle? Zastanawiam sie nad tymi z LancrOne, ale znalazlam tez inne fajne. Zalezy mi aby pedzle nie byly kompletnie płaskie, tylko mieciutkie i puszyste. Oto moje propozycje: http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...357187586.html http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...352702194.html http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...368987093.html
mademoiselleLA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 15:03   #1855
kawa.
Raczkowanie

No te ostatnie na pewno nie są puszyste, na zdjęciach widać nawet jak mało włosa mają... W pierwszym linku sama koza w dużych pędzlach - nie jest sprężysta, jedynie puchata, po czasie robi się sztywna.
Stary 2010-12-18, 15:07   #1856
moniek09
BAN stały

Dziewcyny a co powiecie o firmie Marco Luigi?
moniek09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 10:40   #1857
Nat2706
Raczkowanie

Dziewczyny nie wiecie co dzieje się z firmą wizazysci.pl? Wygląda to tak jakby pozbywali się asortymentu... na all zostały im same resztki, żadnych aktualizacji i wznowień, a na stronie też szału nie ma :/ dziwne!
Stary 2010-12-19, 11:03   #1858
sabbatha
Zakorzenienie

moze wyprzedaja przed koncem roku, pewnie od stycznia beda miec nowe dostawy

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-19, 12:02   #1859
Nat2706
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
moze wyprzedaja przed koncem roku, pewnie od stycznia beda miec nowe dostawy
w sumie to o tym nie pomyślałam! ja już zaczęłam ich podejrzewać o jakieś bankructwo albo coś :P dzięki
Stary 2011-01-05, 10:49   #1860
kicia_85
Przyczajenie

Hej dziewczyny.
Zastanawiam się nad zakupem pędzli z Allegro i nie mogę się zdecydować. Oto moje propozycje:
http://allegro.pl/bobbi-brown-profes...398241722.html
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...397656451.html
http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...397010936.html
http://allegro.pl/profesjonalny-zest...383172940.html

Które z tych zestawów Wy byście zamówiły dla siebie? A może któreś macie i zdecydowanie odradzacie?

Dodam jeszcze, że ten zestaw ma być używany na zajęciach z wizażu.

Edytowane przez kicia_85
Czas edycji: 2011-01-05 o 11:13
kicia_85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
akcesoria do makijażu, makijaż, pędzelki, pędzle

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości