Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro) - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 13:14   #1861
magierusa
Raczkowanie
 
Avatar magierusa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Smile Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Witam,
Już od dłuższego zbieram się do kupna porządnych pędzli...ciężko mi to idzie suma około 70 zł to mój max...w tej cenie można już coś kupić, ale kuszą mnie strasznie te wielkie (21 szt.) zestawy...chociaż mam świadomość, że aż tyle to chyba nie potrzebuję i lepiej kupić mniejszą ilość, ale lepszych pędzli...

Najłatwiej będzie mi kupić na allegro...pomocy! )
mam nadzieję, że ktoś jeszcze odwiedzi ten wątek

po przeleceniu tego co już pisałyście wybrałam coś takiego:



MERY MACOM:

http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...391097221.html

http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...398169748.html


MARIO LUIGI:

http://allegro.pl/profesjonalne-pedzle-do-makijazu-mario-luigi-i1387871650.html

http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...372436531.html

http://allegro.pl/3-kolory-pedzle-do...382164111.html



MAC:

http://allegro.pl/zestaw-24-profesjonalnych-pedzli-mac-z-etui-i1389606914.html


COŚ :

http://allegro.pl/ag92-zestaw-pedzli-pedzle-do-makijazu-21-sztuk-i1389702523.html
magierusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:21   #1862
kicia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

MAC:

http://allegro.pl/zestaw-24-profesjonalnych-pedzli-mac-z-etui-i1389606914.html

Z tego co mi wiadomo nie może być to oryginalny zestaw MAC. Niestety nie doradzę Ci który wybrać, bo właśnie przede mną stoi ten sam problem.
kicia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:34   #1863
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez kicia_85 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny.
Zastanawiam się nad zakupem pędzli z Allegro i nie mogę się zdecydować. Oto moje propozycje:
http://allegro.pl/bobbi-brown-profes...398241722.html
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...397656451.html
http://allegro.pl/mery-macom-pedzle-...397010936.html
http://allegro.pl/profesjonalny-zest...383172940.html

Które z tych zestawów Wy byście zamówiły dla siebie? A może któreś macie i zdecydowanie odradzacie?

Dodam jeszcze, że ten zestaw ma być używany na zajęciach z wizażu.
Bobbi Brown to podróba, Mery Macom już opisywane i opiniowane na wątku milion razy - opinie są podzielone, raczej nie jest zbyt wysokiej jakości. Te dwa "no name" raczej średniej jakości, osobiście nie polecam kozy w dużych pędzlach.
Cytat:
Napisane przez magierusa Pokaż wiadomość
Witam,
Już od dłuższego zbieram się do kupna porządnych pędzli...ciężko mi to idzie suma około 70 zł to mój max...w tej cenie można już coś kupić, ale kuszą mnie strasznie te wielkie (21 szt.) zestawy...chociaż mam świadomość, że aż tyle to chyba nie potrzebuję i lepiej kupić mniejszą ilość, ale lepszych pędzli...

Najłatwiej będzie mi kupić na allegro...pomocy! )
mam nadzieję, że ktoś jeszcze odwiedzi ten wątek

po przeleceniu tego co już pisałyście wybrałam coś takiego:


MERY MACOM:
MARIO LUIGI:
MAC:
COŚ :
Mac to podróba, Mery Macom i Mario Luigi średnio na jeża, zależy czego oczekujesz od pędzli, nieokreślone coś nie wygląda zbyt dobrze, nawet nie napisali, z jakiego włosia wykonane.
Może spraw sobie mniejszy zestaw, a jak już trochę się oswoisz z pędzlami i będziesz wiedziała, co ci potrzebne albo co preferujesz, to będziesz systematycznie dokupywać jakieś pędzelki lepsiejszej firmy ;D
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 13:52   #1864
kicia_85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 25
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Zdaję sobie sprawę, że Bobbi Brown to podróbka, ale może ich jakość jest całkiem niezła i dlatego o nich pomyślałam. A z tych wyżej wymienionych przeze mnie zestawów, które byś kupiła?
kicia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 18:01   #1865
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez kicia_85 Pokaż wiadomość
Zdaję sobie sprawę, że Bobbi Brown to podróbka, ale może ich jakość jest całkiem niezła i dlatego o nich pomyślałam. A z tych wyżej wymienionych przeze mnie zestawów, które byś kupiła?
Piszesz, że ma to być zestaw na zajęcia z wizażu - z zaproponowanych przez Ciebie zestawów nie wybrałabym żadnego, którego nie wstydziłabym się tam pokazać (ale to moja opinia). Jak miałam zajęcia z wizażu, to szkoła miała do dyspozycji pędzle Kozłowskiego, bardzo dobre zresztą.
Na wizaż to bym już się zaopatrzyła w pędzle typu Maestro albo właśnie Kozłowski, stacjonarnie a nie wysyłkowo to Inglot i Sephora.
Do kupienia zestawu "Bobbi Brown" przyznała się tu na forum tylko jedna osoba, ale nie wyraziła swojej opinii o ich jakości. Tamten zestaw wyglądał identycznie, a kosztował 60zł - chyba tu sprzedawca podwyższył cenę, żeby nie było, że podróba (ale za tą cenę można jedynie 2 pędzle BB dostać)
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:18   #1866
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Ja mam z Lancrone - początkowo byłam zadowolona, teraz widzę, że i tak najczęściej sięgam po pojedyncze sztuki Inglota i Sephory.

Kawa, jaką szkołę wizażu skończyłaś? W Trójmieście? Ja właśnie szukam czegoś dla siebie, więc będę wdzięczna jak coś powiesz na ten temat.
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 22:55   #1867
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Aleetzya skończyłam TUK i kosmetologię, tam miałam zajęcia z wizażu Też mam na imię Ala
W Orłowie jest bardzo dobra szkoła wizażu, koleżanka skończyła - robi cuda .

Edytowane przez kawa.
Czas edycji: 2011-01-06 o 22:57
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-07, 09:59   #1868
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ja mam z Lancrone - początkowo byłam zadowolona, teraz widzę, że i tak najczęściej sięgam po pojedyncze sztuki Inglota i Sephory.
Jestem też bardzo zadowolona z Inglota. Mam Sephorę, MAC, Bobbi Brown, MUFE, TBS.
Cały czas eksperymentuję z pędzlami, mam ukochane z każdej marki, ale podstawowe 3 pędzle INGLOTA kupione 100 lat temu sprawują się świetnie. W przeciwieństwie do sephorowskich pędzli żaden nie ma nawet ryski (a myte i suszone identycznie). W sumie to Sephorowe oceniam najniżej - w tej cenie INGLOT jest niedościgniony. Oczywiście moim zdaniem.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:57   #1869
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cześć Ala Mat Studio, znam tę szkołę Moje koleżanki ją skończyły, nawet pożyczałam im twarz na zajęcia Ja się waham między tą szkołą a Beauty-art... Tylko te ceny...

Jeśli chodzi o pędzle z Inglota to według mnie są porównywalne do Sephory... Po dłuższym namyśle w sumie cieszę się, że kupiłam duży zestaw Lancrone za małe pieniądze, bo przynajmniej wiem po jakie pędzle częściej sięgam i mogę poszukać tych samych kształtów ale lepszej jakości.
Teraz waham się nad paletą 120 cieni Lancrone i innych za ok. 70 zł, ale chyba ostatecznie zdecyduję się na Inglota 20 cieni za 210 zł... Eh...apetyt rośnie w miarę jedzenia
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 13:59   #1870
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Mam pędzle z Sephory i z Inglota i tak jak frywolna franka uważam, że w tym pojedynku wygrywa Inglot, oczywiście są w jednej i drugiej firmie gorsze i lepsze pędzle, ale jednak Sephora mnie deko drapie i gorzej znosi próbę czasu.
Zestaw Lancrone kupiłam jako mój pierwszy kontakt z pędzlami - tak jak Aleetzya dzięki temu nauczyłam się jakie są dla mnie ważniejsze i poręczniejsze pędzle i takie też sobie dokupuję z innych firm i po prostu wymieniam w etui teraz mam chrapkę na Maestro, czekam na jakiś dobry moment finansowy i zaszaleję...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:22   #1871
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Kawa, ja oglądałam pędzle z Maestro na ostatnich targach MTG ale jakoś się nie skusiłam. Następne targi są na początku października, myślę że do tego czasu określę się co mi pasuje a co nie i jeśli znów Maestro się wystawi to zawitam u nich znowu
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 17:25   #1872
neusia83
Rozeznanie
 
Avatar neusia83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 527
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Dziewczyny kochane chciałabym zacząć swoją przygodę z pędzlami, dodam że amatorsko i pomyślałam o jakimś zestawie i tu pojawia się problem bo nie chciałabym za dużo pieniążków wydawać, 50-60zł. Spodobały mi się pędzle hakuro, widziałam że były też w zestawach ale jakoś ciężko je dostać na allegro. Czy te które już mają jakieś zestawy mogą mi coś polecić. najbardziej zależy mi na pędzlach do oczu.
neusia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 21:04   #1873
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

dziewczyny a jak oceniacie pędzle firmy Chantill Cosmetics?

wklejam link, zastanawiam się nad ich kupnem:
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...397656451.html[COLOR="Silver"]

Edytowane przez ouuGlamour
Czas edycji: 2011-01-09 o 21:06
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:46   #1874
magierusa
Raczkowanie
 
Avatar magierusa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Wink Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

no więc po dłuuuuuuugim zastanowieniu, postanowiłam kupić mery macom
kupiłam dosyć duży zestaw bo aż 26 sztuk GOLD NEW.
Zobaczymy jak dojdzie ...będą do użytku domowego, myślę, że taki zestaw mi starszy już na bardzooooo dłuuugoooooo

jak tylko wypróbuję to się odezwę

Pozdrawiam
magierusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 09:41   #1875
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez neusia83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane chciałabym zacząć swoją przygodę z pędzlami, dodam że amatorsko i pomyślałam o jakimś zestawie i tu pojawia się problem bo nie chciałabym za dużo pieniążków wydawać, 50-60zł. Spodobały mi się pędzle hakuro, widziałam że były też w zestawach ale jakoś ciężko je dostać na allegro. Czy te które już mają jakieś zestawy mogą mi coś polecić. najbardziej zależy mi na pędzlach do oczu.
Hakuro schodzą jak świeże bułeczki - rano wystawiają kilkanaście pędzli, a w południe już nie ma. Ale to tylko jak są pojedyncze pędzle - w zestawach były gorszej jakości i tych nie polecam. Jest cały wątek o pędzlach Hakuro o tu


Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
dziewczyny a jak oceniacie pędzle firmy Chantill Cosmetics?

wklejam link, zastanawiam się nad ich kupnem:
Nikt o nich nie pisał na wątku - ja bym się nie śliniła na nie, bo: pędzle do twarzy są z kozy, a pędzle do oczu są wszystkie z kucyka, a kucyk jest bardzo miękki, osypuje cienie i jest nieprecyzyjny. Nie jestem cięta na pędzle z kucyka, bo je bardzo lubię, ale używam tylko do rozcierania; do precyzyjnego nakładania, albo do pigmentów (metodą "pac pac") nie nadają się.

Edytowane przez kawa.
Czas edycji: 2011-01-11 o 09:46
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 10:37   #1876
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Hakuro schodzą jak świeże bułeczki - rano wystawiają kilkanaście pędzli, a w południe już nie ma. Ale to tylko jak są pojedyncze pędzle - w zestawach były gorszej jakości i tych nie polecam. Jest cały wątek o pędzlach Hakuro o tu




Nikt o nich nie pisał na wątku - ja bym się nie śliniła na nie, bo: pędzle do twarzy są z kozy, a pędzle do oczu są wszystkie z kucyka, a kucyk jest bardzo miękki, osypuje cienie i jest nieprecyzyjny. Nie jestem cięta na pędzle z kucyka, bo je bardzo lubię, ale używam tylko do rozcierania; do precyzyjnego nakładania, albo do pigmentów (metodą "pac pac") nie nadają się.
dziękuje za odpowiedź

własnie udało mi się kuupić 2 pędzelki z Hakuro
blending
i kulkę
Tyle na nie czekałam, nigdy nie mogłam się załapać..
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:07   #1877
medheriel
Przyczajenie
 
Avatar medheriel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 16
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez magierusa Pokaż wiadomość
no więc po dłuuuuuuugim zastanowieniu, postanowiłam kupić mery macom
kupiłam dosyć duży zestaw bo aż 26 sztuk GOLD NEW.
Zobaczymy jak dojdzie ...będą do użytku domowego, myślę, że taki zestaw mi starszy już na bardzooooo dłuuugoooooo

jak tylko wypróbuję to się odezwę

Pozdrawiam
ja już pisałam wcześniej o Mery Macom, jeśli zależy Ci na dobrych pędzlach do pudru i różu, to od razu szykuj się na kupno dodatkowych. Te z Mery są po prostu TRAGICZNE! Włosie się kruszy i wypada. Poza tym są szorstkie i twarde. Ale te do cieni są naprawdę niezłe. Choć może Tobie trafi się lepszy zestaw... Trzymam kciuki!
medheriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 20:14   #1878
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Jeśli chodzi o pędzle Hakuro w zestawie, to ja je akurat mam. Na swoim blogu rzetelnie je oceniłam Ogółem nie są złe, ale zdecydowanie mogłyby być lepsze.

Teraz jestem absolutnie zakochana w pędzlach Maestro
[/I]
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2011-01-12 o 20:24
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 15:47   #1879
hermiona17
Raczkowanie
 
Avatar hermiona17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: dalekooo ;)
Wiadomości: 352
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez paulinax1 Pokaż wiadomość
Hej ja kilka dni temu kupiłam pedzle Lancrone,24 szt w promocji za 67zl?chyba tak + przesyłka wyszło jakos 86zł. Od wizazysci czy jakos tak, jestem naprawde zadowolona,tyle czasu zastanawiałam sie jakie kupic, przeszukałam chyba wszystkie mozliwe fora i dzieki bogu ze zakupiłam własnie te! polecam wszystkim. Włosie jest z sobola i kucyka,mieciutkie, fajnie nabieraja cienie,fajnie cieniuja,tylko do rozu bym zmieniła bo jakis taki za mały.

Oj dziewczyny, kupilam na allegro wlasnie dotarly pedzle 16 sztuk z sobola, kucyka i czegos tam jeszcze i sa BEZNADZIEJNE, dla mnie sa tak sztywne ze nie wiem jak mozna tym wogole sie malowac, odradzam wszystkim pedzle z allegro tego typu, zaplacilam cos kolo 40 zl, juz wole miec 1 za ta cene ale porzadny, mam dwa pedzle z hakuro i jeden O DZIWO mega dobry do pudru z Rossmana Beauty for you, jest mega delikatny i DUZY, te pedzle od allegrowiczow co sprzedaja te pedzle z wiewiorek, soboli, kucykow to jedna wielka LIPA, nie ma nawet co porownywac je z pedzlami z Maestro , Hakuro czy Kozlowskiego, dlatego KAZDEMU je odradzam u mnie teraz spoczna na polce albo wystawie je na all zeby je ktos ode mnie wzial jak najpredzej
__________________






-
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
hermiona17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 17:31   #1880
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny, kupilam na allegro wlasnie dotarly pedzle 16 sztuk z sobola, kucyka i czegos tam jeszcze i sa BEZNADZIEJNE, dla mnie sa tak sztywne ze nie wiem jak mozna tym wogole sie malowac, odradzam wszystkim pedzle z allegro tego typu, zaplacilam cos kolo 40 zl, juz wole miec 1 za ta cene ale porzadny, mam dwa pedzle z hakuro i jeden O DZIWO mega dobry do pudru z Rossmana Beauty for you, jest mega delikatny i DUZY, te pedzle od allegrowiczow co sprzedaja te pedzle z wiewiorek, soboli, kucykow to jedna wielka LIPA, nie ma nawet co porownywac je z pedzlami z Maestro , Hakuro czy Kozlowskiego, dlatego KAZDEMU je odradzam u mnie teraz spoczna na polce albo wystawie je na all zeby je ktos ode mnie wzial jak najpredzej
A możesz podesłać linka do aukcji, na której kupiłaś te pędzle? Interesują mnie zdjęcia
Wiele razy tu na wątku było radzone, aby kupować jednak pędzle pojedynczo z dobrych firm na zasadzie: co jakiś czas jeden pędzel, aby powiększać swoją kolekcję, ale gdyby nie zestawy, to nie byłoby pokusy kupowania hurtem ;P
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 18:00   #1881
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

a wypralas je od razu?:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 22:13   #1882
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Dziewczyny cudowne pędzle do makijazu, sa tutaj:
http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...408200769.html
Cena moze odstraszac, ale naprawde warto. W sumie za dobry pedzel trzeba zaplacic wiecej i te de facto i tak się opłacają , sa bardzo miekkie. wiekszośc z wiewiorki i sobola. Pedzlem nr 2 cudnie nanosi się puder prasowany-wiem z doswiadczenia. Pozostałe do cieni itd tez sa rewelacyjne. Do ust nie uzywam, bo ust nie maluję , chyba ze czasem błyszczykiem. Z kolei mojej mamie zamowilam na urodziny takie:
http://allegro.pl/pedzle-do-makijazu...409359157.html
i tez calkiem nieźle się sprawdzają. Mysle ze oba komplety porównywalne jakościowo, choc polecam te pierwsze.
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:34   #1883
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez mandarynkka86 Pokaż wiadomość
[...] Mysle ze oba komplety porównywalne jakościowo, choc polecam te pierwsze.
Czy jak przyjdą do Ciebie już te pędzle, to mogłabyś je "pomacać" i porównać do tego dużego, bardziej ekskluzywnego zestawu, jaki posiadasz? Wydaje mi się, że jest jednak mała przepaść między tymi zestawami w jakości włosia - zależałoby mi na Twojej opinii
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:52   #1884
mandarynkka86
Rozeznanie
 
Avatar mandarynkka86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 798
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Oba te zestawy juz mam. Ten drozszy już mam od kilku tygodni . Zdecydowanie w "macaniu" wyczuwam róznicę i zdecydowanie lepsze są te droższe. Sa miekkie i bardzo ładnie "wyłapują" np cienie, czy puder. Tamte tansze też sa niczego sobie, ale jesli ma się mozliwość wyboru to zdecydowanie o 100% lepsze są te droższe, o ktorych pisałam. Sa miekkie i delikatne, jak muska się nimi twarz to nie czuć zadnych ,nawet najmniejszych kłuć. Tamte w dotyku już sa inne, twardsze i nie "łapią" tak fajnie np pudru czy cieni . Ale moja mama jest zachwycona bo jedynie ,jakie ona zawsze kupowala to w granicach 20 zł za komplet, wiec dla niej to niebo
__________________
mandarynkka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 10:28   #1885
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez hermiona17 Pokaż wiadomość
mam dwa pedzle z hakuro i jeden O DZIWO mega dobry do pudru z Rossmana Beauty for you, jest mega delikatny i DUZY,

o_O
Moja Rodzicielka ma taki duży do pudru z Rossmana, też z Beauty for you - i ja nie byłam w stanie go używać, bo strasznie drapał.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 10:29   #1886
magierusa
Raczkowanie
 
Avatar magierusa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Wink Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

no więc dotarły do mnie pędzelki Mery Macom Gold New 26 sztuk.
Pierwsze wrażenie było kiepskie.

Po pierwsze (może mało ważne) etui od pędzli miało dziwny zapach. Nie wiem jak go określić, ale nie był zbyt przyjemny. Już wywietrzało ;]

Po drugie gdy wzięłam pierwszy pędzelek do ręki to włoski z niego wypadały...ALE!
wystarczyło tylko przelecieć wszystkie pędzelki ręką, i wszystko jest już ok...nic nie wypada, wydają się dobre

Maluje się nimi cudownie
Byle tani cień można super rozprowadzić
Sto razy lepsze niż zwykłe pędzle, kupione w drogerii.
Polecam
__________________

Edytowane przez magierusa
Czas edycji: 2011-01-17 o 10:32
magierusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 18:59   #1887
aneczka240
Wtajemniczenie
 
Avatar aneczka240
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 134
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Ja w grudniu kupiłam te pędzle: http://allegro.pl/prof-pedzle-do-mak...338440809.html i nie mogę na nie złego słowa powiedzieć. Praktycznie wszystkie juz przetestowałam. Pędzle są miękkie, ale nie przesadnie. Wyprałam je w szamponie Babydream z Rossmana zaraz po otrzymaniu i nic się z nimi nie działo. Włosie nie wypada, jedynie z pędzla do pudru wyszły 3 włoski. Z zestawu nie używam jedynie pędzelka do ust oraz aplikatora. Reszta już ma swoje przeznaczenie Na swoje "domowe" potrzeby taki zestaw mi bardzo pasuje i świetnie się sprawdza. Szkoda tylko, że w tym zestawie nie było pędzla do podkładu oraz mniejszej "kulki"
__________________


15

aneczka240 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-20, 19:09   #1888
Inoe
Przyczajenie
 
Avatar Inoe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 13
GG do Inoe
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cześć Dziewczyny!!! Kupiłam
właśnie
15-częściowy komplet
pędzli
LancrOne i jestem super
zadowolona! Zobaczymy, czy
faktycznie będą mi cały czas
odpowiadały, ale jak na razie
jestem w nich wprost
zakochana!!! Do tego
kupiłam sobie pędzelek
Kozłowskiego... Pędzelki są
miękkie, sprężyste i ani jeden
włosek z nich nie wypadł, a
kiedy przesuwam nimi po dłoni
składają się a nie rozczapieżają
- a podobno to ważne!!! Mam
tylko pytanie. Czy powinnam je
od razu wyprać? Zrobiłam już
w tym celu mieszankę żelu
antybakteryjnego i
oraz odżywki...
Inoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:18   #1889
Inoe
Przyczajenie
 
Avatar Inoe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 13
GG do Inoe
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

hey Dziewczyny!!!
trochę z innej beczki, ale także dotyczy moje pytanie zakupów na allegro...
do moich zakupów w tym miesiącu chciałabym dorzucić kuferek... jestem z Poznania i nie wiem gdzie pojechać, by zobaczyć na własne oczy... w M1 na stoisku Diamond Cosmetics już byłam... ale chciałabym mieć porównanie...
Doradźcie mi coś... proszę...
Na allegro oglądałam takie:
1. http://allegro.pl/kuferek-kufer-kosm...415719685.html
2. http://allegro.pl/neonail-kuferek-ko...386125995.html

Inoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 15:53   #1890
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Czy kupowałyście na allegro komplety pędzli? (pędzle z allegro)

Cytat:
Napisane przez Inoe Pokaż wiadomość
hey Dziewczyny!!!
trochę z innej beczki, ale także dotyczy moje pytanie zakupów na allegro...
do moich zakupów w tym miesiącu chciałabym dorzucić kuferek... jestem z Poznania i nie wiem gdzie pojechać, by zobaczyć na własne oczy... w M1 na stoisku Diamond Cosmetics już byłam... ale chciałabym mieć porównanie...
Doradźcie mi coś... proszę...
Na allegro oglądałam takie:
1. http://allegro.pl/kuferek-kufer-kosm...415719685.html
2. http://allegro.pl/neonail-kuferek-ko...386125995.html

A będziesz się z nim przemieszczała? Może jeśli większość kosmetyków trzymasz w domu to lepszy byłby taki moduł szufladkowy jak dziewczyny pokazywały w wątku domków dla kosmetyków na MM?
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-10 13:41:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.