lampa UV, pomozcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-06, 00:11   #1
CIA
Przyczajenie

Unhappy

lampa UV, pomozcie!

Kupialm ostatnio zestaw z lampa UV, Brillant 15 W. Tylko, ze ona bardzo dlugo i slabo utwardza... Czy to normalne? Odpiszcie, bo nie mam o tym pojecia! Nakladam naprawde cienka warstwe zelu UV i utwardzam paznokcie 1 dloni przez 20 min! a one nadal sa calkiem lepkie! A po b. delikatnym uzyciu teogplynu na koniec to prawie nic zelu juz nie zostaje (jak pisalam nakladam go niewiele, a on i tak nie zasycha) co mam zrobic? Zareklamowac ta lampe? czy robie cos nie tak?
CIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 00:19   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Dot.: lampa UV, pomozcie!

Cytat:
Napisane przez CIA Pokaż wiadomość
Kupialm ostatnio zestaw z lampa UV, Brillant 15 W. Tylko, ze ona bardzo dlugo i slabo utwardza... Czy to normalne? Odpiszcie, bo nie mam o tym pojecia! Nakladam naprawde cienka warstwe zelu UV i utwardzam paznokcie 1 dloni przez 20 min! a one nadal sa calkiem lepkie! A po b. delikatnym uzyciu teogplynu na koniec to prawie nic zelu juz nie zostaje (jak pisalam nakladam go niewiele, a on i tak nie zasycha) co mam zrobic? Zareklamowac ta lampe? czy robie cos nie tak?
Takie podstawowe pytanie. Wiesz co to jest warstwa dyspersyjna?

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2006-11-06 o 11:18
...:::oblabobla:::... jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 00:36   #3
paulakrk
BAN stały

GG do paulakrk

Cytat:

eeeh pewnie jakies badziewie hamerykańskie

Oblabobla zmartwię Cię
Dyspersyjna
Chyba ,że to było podchwytliwe pytanie
paulakrk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 09:49   #4
Agoosia
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3
Send a message via Skype™ to Agoosia

Hmm.. wiesz, czasem jest tak, że do badziewia wkładają żarówki... ale nie uv tylko NIEBIESKIE
Agoosia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 11:17   #5
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
eeeh pewnie jakies badziewie hamerykańskie

Oblabobla zmartwię Cię
Dyspersyjna
Chyba ,że to było podchwytliwe pytanie
Ojeju jeju przejezyczyłam się To się może zdażyc
Stary 2006-11-06, 12:44   #6
Albertyna
Zakorzenienie

Lampa brillant była przez pewnie czas dostepna w HIPRMARKETACH za jakieś smieszne pieniądze.
z tego co wiem, nie utwardza ona zelu WCALE!
Druga sporawa jest to, ze aby nakładac zele trzeba co nie co o nich wiedziec i o przecieraniu warstwy dyspersyjnej, tez.
Stary 2006-11-06, 12:58   #7
anita216
Raczkowanie

GG do anita216

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Lampa brillant była przez pewnie czas dostepna w HIPRMARKETACH za jakieś smieszne pieniądze.
z tego co wiem, nie utwardza ona zelu WCALE!
Druga sporawa jest to, ze aby nakładac zele trzeba co nie co o nich wiedziec i o przecieraniu warstwy dyspersyjnej, tez.
Tak , dokladnie, reklamowali ja w gazetkach, TV, internecie...Ale z tego co wiem to jest to najwieksze g...o ze wszystkich mozliwych. Szkoda pieniazkow.
A co do warstwy dyspersyjnej...Dziewczyny juz powiedzialy,takze pozostawie to bez kometarza

Zmien lampe, naprawde, bo ta nigdy nie utwardzi Ci pazurkow

Aleksander Konar

anita216 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 22:07   #8
CIA
Przyczajenie

Unhappy Dot.: lampa UV, pomozcie!

Hej, to ja jutro jade zareklamowac to badziewie! ;> Coz, zle trafilam... Nie krytykujcie tak... Jejku, kilka lat probowalam zapuscic naturalne pazurki, ale nic, nie udalo sie. Zakup tej glupiej lampy to juz byl dla mnie objaw despreacji A tu taka klapa! Ona miala byc wylacznie dla mojego uzytku. Uznalam, ze bardziej juz sie oplaca kupic jakas lampke, niz chodzic ciagle do kosmetyczki, bo nie mam na to kasy za bardzo :/ Mozecie mi doradzic, jaka mam sobie pozniej kupic dla siebie, ale jakas nie bardzo droga... Dzieki z gory! Papa!
CIA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:35   #9
anita216
Raczkowanie

GG do anita216

Cytat:
Hej, to ja jutro jade zareklamowac to badziewie! ;> Coz, zle trafilam... Nie krytykujcie tak... Jejku, kilka lat probowalam zapuscic naturalne pazurki, ale nic, nie udalo sie. Zakup tej glupiej lampy to juz byl dla mnie objaw despreacji A tu taka klapa! Ona miala byc wylacznie dla mojego uzytku. Uznalam, ze bardziej juz sie oplaca kupic jakas lampke, niz chodzic ciagle do kosmetyczki, bo nie mam na to kasy za bardzo :/ Mozecie mi doradzic, jaka mam sobie pozniej kupic dla siebie, ale jakas nie bardzo droga... Dzieki z gory! Papa!
Witaj. Ja Ci osobiscie polecam zakup tej lampy w hurtowni SILHOUETTE DCD. Zakupy mozna robic takze przez internet. Podaje Ci linka-jest niedroga a z pewnoscia dobra-badziewia to oni tam nie sprzedaja

http://www.dcdpaznokcie.pl/index.php/produkt,334

Pozdrawiam i zycze udanych zakupow.

Aleksander Konar

anita216 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 11:38   #10
monika21c
Przyczajenie

jeśli kupiłaś tą lampę z żelem w jakimś markecie to dokup sobie pożądny żel i wszysko będzie ok te przy lampie są beznadziejne
monika21c jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości