Jaki depilator wybrać?? - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-07-15, 20:58   #691
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Chodzi mi o ten zielony element pod depilatorem, taka osłonka na dużą głowicę, pozostałe głowice nie mają tego elementu.
A teraz rozumiem, pozostaje życzyć, żeby Ci nie popękała Mam chrapkę na ten sprzęt, póki co największą ze wszystkich Niech Ci dobrze służy. Z czasem pod pachami też przestanie boleć, pierwsze 2-3 razy są trudne, potem to już bułka z masłem.
Stary 2015-07-18, 08:30   #692
purpledot
Raczkowanie

biję pokłony przed każdym, kto robi pachy depilatorem/woskiem ! ja zdecydowałam się na wosk raz w życiu, wyszłam z zakrwawionymi pachami i nigdy więcej ten pomysł nie wpadł mi do głowy nie mogę się już doczekać wypłaty i silk epil 9
purpledot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-18, 08:37   #693
Farisss
Wtajemniczenie

Zakrwawione pachy? Matko, kto ci to robił. Ja sama robiłam woskiem i było ok...
Stary 2015-07-20, 09:52   #694
purpledot
Raczkowanie

kosmetyczka... Ale podobno mam dość płytko umiejscowione naczynka krwionośne, czy coś takiego przy wycinaniu skórek przy paznokciach też od razu leci mi krew, już taka 'uroda'. W każdym razie po depilatorze wszystko ze mną w porządku
Stary 2015-07-20, 10:56   #695
201705042038
Konto usunięte

Mi też się zdarza trochę krwawić, jeśli przez dłuższy czas nie depiluję, tylko się golę. Niestety, tak bywa, za każdą kolejną depilacją jest już lepiej.
201705042038 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 12:07   #696
weraa66
Zadomowienie

Dla mnie najgorsze sa zdecydowanie pachy..nawet bikini troche dam rade jak sie zaprę

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=841721 Zapraszam na wymianę!
weraa66 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 19:18   #697
purpledot
Raczkowanie

o luudzie, naprawdę - mega podziw ! ja już odliczam dni do wypłaty, nie mogę się doczekać mojego nowego silk epil 9
Stary 2015-07-21, 11:50   #698
crazygirl90
Raczkowanie

a co polecicie dla osoby która ma wrazliwa skora (po maszynce musze używać spejclanych balsamów bo dostaje uczulenia) i jakiego przedziału się podziewac? Czy zawsze włoski wrastaja ????
crazygirl90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 20:23   #699
purpledot
Raczkowanie

Włoski zdecydowanie nie wrastają zawsze jedni mają do tego większe predyspozycje, inni mniejsze. Aby temu zapobiec trzeba robić peelingi i używać balsamów zmiękczających naskórek, z tego co pamiętam dermatolog mówiła mi, że mocznik ma takie właściwości
Stary 2015-07-21, 21:02   #700
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
o luudzie, naprawdę - mega podziw ! ja już odliczam dni do wypłaty, nie mogę się doczekać mojego nowego silk epil 9
Zazdro w uj dodaj fotki jego jak możesz

Nie używamy cukru

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-22, 06:21   #701
weraa66
Zadomowienie

A 9 ma jakaś super funkcje odróżniająca go od 7? Czy tylko wieksza głowica?

Stary 2015-07-22, 08:46   #702
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
Tego ze szczoteczka do twarzy czy tego z dwiema dodatkowymi nakładkami?

Nie używamy cukru

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Stary 2015-07-23, 18:27   #703
tyu
Przyczajenie

Cześć Wszystkim
Przymierzam się do zakupu pierwszego depilatora. Mój problem polega na tym, że pojęcia nie mam, jak się do tego zabrać. Przeglądając wątek można znaleźć masę polecanych modeli, jednak nie przemawia do mnie zakup za paręset złotych... przynajmniej nie na początku. Ale też nie chodzi mi tutaj o byleco za grosze, które średnio będzie działać i okaże się kompletną pomyłką. Mogłybyście coś doradzić?
tyu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 00:00   #704
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tyu Pokaż wiadomość
Cześć Wszystkim
Przymierzam się do zakupu pierwszego depilatora. Mój problem polega na tym, że pojęcia nie mam, jak się do tego zabrać. Przeglądając wątek można znaleźć masę polecanych modeli, jednak nie przemawia do mnie zakup za paręset złotych... przynajmniej nie na początku. Ale też nie chodzi mi tutaj o byleco za grosze, które średnio będzie działać i okaże się kompletną pomyłką. Mogłybyście coś doradzić?
To zależy.
Jestem brunetką o silnym owłosieniu i u mnie super sprawdzał się najprostszy Braun, bez żadnych nasadek masujących. Ma specyficzną konstrukcję, dlatego niektórzy uważają, że nie jest dokładny. Dla mnie to plus,bo powoli mnie mniej bolało z początku, później zwiększałam obroty Fakt, trzeba kilka razy przejechać jedno miejsce, depilacja trwa długo,ale w porównaniu z katuszami z Philipsem mojej koleżanki to Braun zdał u mnie egzamin.
Jeśli jesteś blondynką (jak wspomniana uprzednio moja koleżanka) nie brałabym się za depilator,a raczej krem do depilacji/pasta cukrowa. No,ale to tylko moje spostrzeżenia po latach tortur...
Stary 2015-07-24, 06:46   #705
weraa66
Zadomowienie

A jak mam pytanko mam brauna 7, nawet jestem zadowolona, (chociaz wlały odrastają juz po tygodniu :/) ale nawet jak sie wydepiluje to pod slonce mam taka mała 'szczecinke'...moze zbyt krótko i niedokładnie sie gole? Robie obie łydki tak w 5minut...i po jakim czasie Wan odrastają?

Stary 2015-07-24, 11:12   #706
kaledonia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez weraa66 Pokaż wiadomość
A jak mam pytanko mam brauna 7, nawet jestem zadowolona, (chociaz wlały odrastają juz po tygodniu :/) ale nawet jak sie wydepiluje to pod slonce mam taka mała 'szczecinke'...moze zbyt krótko i niedokładnie sie gole? Robie obie łydki tak w 5minut...i po jakim czasie Wan odrastają?
Najpierw też miałam odrost po tygodniu (u mnie to był sukces),a potem ten czas się wydłużył,a włoski coraz słabsze i rzadziej po skórze się pojawiały.
Braun ma te dziwne głowice,niezbyt gęste i on czasem coś potrafi nie załapać to może być powodem. Spokojnie, z czasem nie będą tak przeszkadzać
Stary 2015-07-24, 11:17   #707
weraa66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Najpierw też miałam odrost po tygodniu (u mnie to był sukces),a potem ten czas się wydłużył,a włoski coraz słabsze i rzadziej po skórze się pojawiały.

Braun ma te dziwne głowice,niezbyt gęste i on czasem coś potrafi nie załapać to może być powodem. Spokojnie, z czasem nie będą tak przeszkadzać

Ja w sumie depiluje od roku, wiec moze faktycznie musze dać włoskom troche wiecej czasu na 'osłabienie' pewnie jak bede miała juz z 8lat stażu to bedzie inaczej

Stary 2015-07-25, 15:20   #708
purpledot
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tego ze szczoteczka do twarzy czy tego z dwiema dodatkowymi nakładkami?
no właśnie jeszcze nie zdecydowałam, co byście bardziej polecały?
Stary 2015-07-25, 15:56   #709
tekila901
Zakorzenienie

Chcę kupić depilator. Wpadł mi w oko PANASONIC ES-ED50, ale nie ma zbyt wielu opinii na jego temat. Pod uwagę biorę też brauna Silk-epil (7, bo o 9 znalazłam tylko tyle, że ma szerszą głowicę, a o ilości pęset nie ma żadnej informacji), ale:

ten Panasonic ma dyski, a silk-epil ma pęsety. Lata temu miałam depilator z samymi pęsetami i depilacja bolała jak diabli. Przypuszczam, że to dlatego, że pęset było 20, a najwyższa prędkość nie powalała. Czy któraś z Was miała może oba typy depilatorów? Cieżko znaleźć jakieś opinie porównujące pęsety i dyski. Z racji, że jestem bardzo wrażliwa na ból, to w grę wchodzą tylko modele, które można używać pod prysznicem.

Przejrzałam też kilka ostatnich postów i nie wiem skąd te zachwyty nad silk-epil. Ten Panasonic ładnie się zapowiada, ale faktycznie jest dosyć mało opinii na jego temat.

Cytat:
Ja właśnie zamówiłam depilator Panasonic ES-ED70 (jest kilka podobnych modeli, różnią się tylko ilością nakładek), więc niedługo podzielę się wrażeniami. Zastanawiałam się jeszcze nad Braunem Silk-epil 7, ale zdecydowałam się na Panasonic ze względu na świetne opinie (np na amazon) i cenę.
Dodam tylko, że jest to moje drugie podejście do depilatora, stary Philips Satinelle leży gdzieś w kącie i się kurzy, był taki beznadziejny że skutecznie zniechęcił mnie do używania depilatorów na długie lata
I pomagają coś te nakładki? Szczerze mówiąc wydaje mi się, że większość jest zbędna

Stary 2015-07-25, 16:26   #710
Sugarbomb
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
I pomagają coś te nakładki? Szczerze mówiąc wydaje mi się, że większość jest zbędna
Ja kupiłam ES-ED70 tylko ze względu na małą nasadkę (do bikini, pach, twarzy), chociaż można bez niej żyć, golarki nie używałam do tej pory. Nasadka ze szczoteczką do peelingu czy złuszczająca stopy to dla mnie zbędne bajery.
Sugarbomb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 16:41   #711
201705042038
Konto usunięte

Cytat:

ten Panasonic ma dyski, a silk-epil ma pęsety. Lata temu miałam depilator z samymi pęsetami i depilacja bolała jak diabli. Przypuszczam, że to dlatego, że pęset było 20, a najwyższa prędkość nie powalała. Czy któraś z Was miała może oba typy depilatorów? Cieżko znaleźć jakieś opinie porównujące pęsety i dyski. Z racji, że jestem bardzo wrażliwa na ból, to w grę wchodzą tylko modele, które można używać pod prysznicem.
Ja mam philipsa i brauna, więc dysk i pęsety. Oba bolą jednakowo. Teraz też myślę o panasonicu albo silk epil.
Jeśli Cię boli, polecam zdecydowanie woskowanie na początek. Łatwiej potem utrzymywać efekt depilatorem. Jak czasami się przesiadam na golarkę, to zawsze zaczynam od wosku na ciepło.
Stary 2015-07-25, 17:31   #712
weraa66
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja mam philipsa i brauna, więc dysk i pęsety. Oba bolą jednakowo. Teraz też myślę o panasonicu albo silk epil.
Jeśli Cię boli, polecam zdecydowanie woskowanie na początek. Łatwiej potem utrzymywać efekt depilatorem. Jak czasami się przesiadam na golarkę, to zawsze zaczynam od wosku na ciepło.

A bardziej boli Cie wosk czy depilator?

Stary 2015-07-25, 18:12   #713
tekila901
Zakorzenienie

Dziękuję Sugarbomb A lepiej z tą małą nasadką czy bez większej różnicy?
Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
O ile po opisach widać różnicę między silk-epil 5 i 7, to dla mnie 7 i 9 to ten sam produkt, z tym że 9 jest szersza. Ale nigdzie nie ma podanej informacji ile mają pęset, a philips z dyskami ma 48. Większej ilości nie znalazłam.

Woskuję, ale nie lubię się z tym babrać, a u kosmetyczki to wychodzi jednak drożej niż depilator.
Cytat:
Moim zdaniem ból jest porównywalny, bardziej chodzi o obszar który się depiluje/woskuje. Wolę mieć np. depilowane pachy niż bikini lub co gorsza dolną część łydki, szczególnie przód.
Stary 2015-07-25, 18:35   #714
201705042038
Konto usunięte

Cytat:
Zdecydowanie depilator.

Mam swój podgrzewacz, więc wychodzi tanio. Używam i wosku, i depilatora, moim zdaniem świetnie się uzupełniają. Pod pachami tylko depilator, nie chce mi się samej takiej jogi uprawiać, a i tak zdarza mi się zerwać naskórek (no chyba, że, jak pisałam, używałam przez dłuższy czas golarki, to zaczynam znów od wosku).

U mnie włosy się osłabiają po kilku miesiącach regularnej depilacji. Ale to też zależy, gdzie. Z tym, że nie jest to efekt trwały, po powrocie do golarki znów jest tak, jak wcześniej.
Stary 2015-07-26, 07:39   #715
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Cytat:
no właśnie jeszcze nie zdecydowałam, co byście bardziej polecały?
Hm ja bym brała tego z dodatkowymi nakładkami :p szczotka do twarzy mi osobiście nie była by potrzebna(zresztą trądzik mam)

Nie używamy cukru

Stary 2015-07-26, 08:53   #716
weraa66
Zadomowienie

Jakby co to jakaś laska na fejsie wlasnie sprzedaje nowy silk 9 za 430zl, jeszcze na gwarancji

Stary 2015-07-26, 09:26   #717
Sugarbomb
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję Sugarbomb A lepiej z tą małą nasadką czy bez większej różnicy?
Depilacja jest mniej bolesna, ale depilowana powierzchnia jest mała i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ja pachy robiłam dużą nasadką, bo z tą małą trwało by to wieki.
Sugarbomb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-26, 10:10   #718
tekila901
Zakorzenienie

Cytat:
Depilacja jest mniej bolesna, ale depilowana powierzchnia jest mała i trzeba uzbroić się w cierpliwość. Ja pachy robiłam dużą nasadką, bo z tą małą trwało by to wieki.
O, dziękuję
W takim razie żadne nakładki mi nie potrzebne, bo im szybciej, tym lepiej
Stary 2015-07-28, 08:41   #719
mabelka
Przyczajenie

ja zastanawiam się nad kupnem ze wzg na okolice bikini i wrastające włoski. Golenie maszynką jest strasznie uporczywe
tylko nadal też zastanawiam się co wybrać, czytałam że jak na pierwszy raz należy wybrać depilator z małą ilością pęset lub z dyskami, ale nie wiem ile w tym prawdy
mabelka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-28, 09:06   #720
weraa66
Zadomowienie

Powiem szczerze, ze jesli chodzi o kwestie bólu to u mnie nie ma dużej różnicy pomiędzy modelami z dyskami, bez nich, z duża ilościią peset itd, wazne zeby byc rozluźnionym, trafić na odpowiedni moment w cyklu..

Odpowiedz

Tagi
bezprzewodowy, braun, braun se 1170, cichy, depilacja, depilator, głośny, silence

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 9 (0 użytkowników i 9 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości