Jaki depilator wybrać?? - Strona 27 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-08-15, 09:55   #781
chimay
Zakorzenienie

Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Mam pytanie do tych z Was doświadczonych w używaniu depilatorów. Kupiłam niedawno swój i użyłam kilka razy, ale problem polega na tym, że po pewnym czasie od wydepilowania nóg praktycznie codziennie odrastają mi włoski, takie na ok. milimetr, dwa. Codziennie w innym miejscu, takimi plackami. Poza tym i tak nawet po jednej, całkowitej depilacji jakieś włoski jednak zostawały, widziałam je następnego dnia i tak naprawdę ani razu nie udało mi się uzyskać takiego efektu, jaki byłabym gotowa pokazać światu. :P W związku z tym zastanawiam się, czy robię coś źle czy to taki "urok" tej metody?
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Meell, taki urok tej metody, jeśli chcesz zmniejszyć problem to należy sunąć powoli po skórze depilatorem, albo powtorzyć za 2-3 dni depilację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety ten miesiąc, który producenci reklamują jako czas po którym trzeba zrobić następną depilację to czas, przez który odrośnie CAŁE futro do takiego stanu jak było przed pierwszą depilacją. Włoski odrastają w różnym tempie, niektóre zostają tylko urwane (zależnie od techniki i tempa przesuwania po skórze) i są widoczne już po dwóch dniach. Więc jak ktoś chce mieć gładką skórę bez widocznych odrostów, to depiluje się średnio raz na tydzień.

Na początku te pojedyncze niedobitki też mnie denerwowały, zwłaszcza latem i depilowałam co 2-3 dzień. Potem dałam sobie spokój, bo tak naprawdę ich nie czuć, ani nie widać - normalnie, bo jak się ślęczy z głową 10 cm nad nogą, to pewnie że się je wypatrzy.

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 12:55   #782
Meell
katol ♥

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie tak samo. Po depilacji musiałam i tak przejechać nogi maszynką bo nie pokazałabym wpół ogolonych nóg nikomu I dlatego teraz depilator leży i czeka. Użyłam go może z 4x
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Meell, taki urok tej metody, jeśli chcesz zmniejszyć problem to należy sunąć powoli po skórze depilatorem, albo powtorzyć za 2-3 dni depilację.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No niestety ten miesiąc, który producenci reklamują jako czas po którym trzeba zrobić następną depilację to czas, przez który odrośnie CAŁE futro do takiego stanu jak było przed pierwszą depilacją. Włoski odrastają w różnym tempie, niektóre zostają tylko urwane (zależnie od techniki i tempa przesuwania po skórze) i są widoczne już po dwóch dniach. Więc jak ktoś chce mieć gładką skórę bez widocznych odrostów, to depiluje się średnio raz na tydzień.

Na początku te pojedyncze niedobitki też mnie denerwowały, zwłaszcza latem i depilowałam co 2-3 dzień. Potem dałam sobie spokój, bo tak naprawdę ich nie czuć, ani nie widać - normalnie, bo jak się ślęczy z głową 10 cm nad nogą, to pewnie że się je wypatrzy.
Dzięki, dziewczyny. Gdyby to miało być co tydzień, to nie byłoby dla mnie problemu, przygotowywałam się na to. Ale co 2-3 dni to już przesada. Choć myślę, że masz rację, chimay, i to jest tak, że tylko ja widzę te pojedyncze włoski.

więcej Mocy!
Meell jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 15:14   #783
chimay
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Dzięki, dziewczyny. Gdyby to miało być co tydzień, to nie byłoby dla mnie problemu, przygotowywałam się na to. Ale co 2-3 dni to już przesada. Choć myślę, że masz rację, chimay, i to jest tak, że tylko ja widzę te pojedyncze włoski.
Nie inaczej Popatrz na swoje nogi normalnie jak stoisz, a nie w przybliżeniu.

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
Stary 2016-08-26, 14:05   #784
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Po ok. dwóch miesiącach batalii domowym światłem IPL Remingtona stwierdzam, że to dopiero początek efektów. Najlepiej jest pod pachami, włosy zniknęły w 80%, ale w tym miejscu zrobiłam najwięcej zabiegów, bo ok. 10 co parę dni. Zostało naprawdę malutko włosów i to w jednym skupisku (taka smużka). Natomiast najgorzej jest na nogach, bo odpuściłam na 4 tygodnie ze względu na olbrzymią żmudność i czasochłonność zadania oraz nieplanowaną opaleniznę i niestety, włosy, które były już osłabione i myślałam, że to ich koniec, na nowo się wzmocniły, odżywiły i rosną Jeśli chodzi o bikini, to się nie wypowiem jeszcze, za mało zabiegów zrobiłam. Jeśli chodzi o twarz (wąsik, broda), to wypadły mi tylko grubsze, sztywniejsze włoski, które czułam pod palcami, a drobny meszek niestety odrasta. Na plus na pewno brak podrażnień, na minus sprzętu- czasami się blokuje lampa, nie wiem dlaczego, ale nie działa przez dłuższą chwilę, po czym jak gdyby nigdy nic zaczyna znów błyskać, trochę mnie to denerwuje, nie wiem czy to wada sprzętu, czy tak ma być ze względu np. na ryzyko przegrzania, ale i tu jest problem, bo ta sytuacja zdarza się często zaraz po włączeniu sprzętu, kiedy jeszcze nic się nie zdążyło nagrzać Na ostateczną opinię niestety jeszcze nie czas, potrzeba z pół roku.
Stary 2016-10-27, 09:19   #785
ASIA91189
Raczkowanie

Proszę o pomoc w wyborze mojego pierwszego depilatora, kompletnie sie na tym nie znam. Który jest lepszy z dyskami czy pęsetowy? myślałam o tych
http://www.philips.pl/c-p/BRE630_00/...cho-i-na-mokro
http://www.mediaexpert.pl/depilatory...FUEpFgodsKEEjg
ASIA91189 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-27, 10:30   #786
Smerfetka696969
Zakorzenienie

Posiada ktoś braun ten nowy spa ?

Nie używamy cukru

Jeśli ktoś wie, gdzie kupię zestaw legginsy plus krótki top z długim bądź krótkim rękawkiem to proszę dać znać
Smerfetka696969 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-01, 14:10   #787
chimay
Zakorzenienie

Mój drugi w życiu depilator wyzionął ducha, więc przyszła pora na nowy. Do tej pory miałam dwa najprostsze modele do depilacji na sucho Brauna i Philipsa, z tych tańszych (ok 100 zł) bez żadnych bajerów, nakładek, na kabel itp. W obu przypadkach zepsuł się właśnie kabel, jakieś druciki w środku przestały stykać i depilatory dostawały "czkawki" po włączeniu. Więc tym razem wybrałam depilator z ładowaną baterią.

Kupiłam Panasonic ES-ED20-V503 KLIK. Cena - ok 190 zł.

Plusy:
-duża powierzchnia głowicy - cały proces przebiega więc trochę szybciej niż przy pomocy depilatorów z wąskimi końcówkami
-ruchoma głowica, która dopasowuje się do kształtu ciała
-światełko padające na skórę przed głowicą
-bardzo ergonomiczny kształt urządzenia

Neutrale:
-możliwość depilacji na mokro - jeszcze nie próbowałam
-brak dodatkowych nasadek, ale nie wiem, czy mi to jest w ogóle potrzebne. Jest to w gruncie rzeczy bardzo prosty model

Minusy:
-brak w zestawie jakiegoś woreczka, w którym można przechowywać depilator

Stary 2017-01-01, 20:34   #788
Korah
Zakorzeniona Zmorah

Wpisy w blogu: 5

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mój drugi w życiu depilator wyzionął ducha, więc przyszła pora na nowy. Do tej pory miałam dwa najprostsze modele do depilacji na sucho Brauna i Philipsa, z tych tańszych (ok 100 zł) bez żadnych bajerów, nakładek, na kabel itp. W obu przypadkach zepsuł się właśnie kabel, jakieś druciki w środku przestały stykać i depilatory dostawały "czkawki" po włączeniu. Więc tym razem wybrałam depilator z ładowaną baterią.

Kupiłam Panasonic ES-ED20-V503 KLIK. Cena - ok 190 zł.

Plusy:
-duża powierzchnia głowicy - cały proces przebiega więc trochę szybciej niż przy pomocy depilatorów z wąskimi końcówkami
-ruchoma głowica, która dopasowuje się do kształtu ciała
-światełko padające na skórę przed głowicą
-bardzo ergonomiczny kształt urządzenia

Neutrale:
-możliwość depilacji na mokro - jeszcze nie próbowałam
-brak dodatkowych nasadek, ale nie wiem, czy mi to jest w ogóle potrzebne. Jest to w gruncie rzeczy bardzo prosty model

Minusy:
-brak w zestawie jakiegoś woreczka, w którym można przechowywać depilator
Bardzo przydatna opinia Kupię ten depilator chyba, tyle, że w wersji z nasadką do bikini, no i po "zużyciu" depilatora ipl, który przecież wieczny nie będzie.

Co do ipl, to chyba za szybko spisałam go na straty, aczkolwiek wciąż nie mam co do niego 100% pewności, jeśli o działanie chodzi. Niby nie działa jak należy, a jednak po kilku miesiącach od ostatniego użycia zauważyłam, że na nogach jest znacznie mniej włosów. Czyżby powypadały dopiero teraz? Ponoć to możliwe.
Stary 2017-01-13, 17:00   #789
Sarah98
Przyczajenie

Który depilator wybrać?

Witam!
Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem depilatora. Po przejrzeniu licznych blogów, recenzji i dyskusji stwierdziłam, że chyba warto. Znalazłam trzy, które mnie zainteresowały:
-Philips Satinelle BRE630/00
-Philips Satinelle HP6400
-Braun Silk epil 5-541 Wet&Dry
Waham się, ponieważ z opisów BRE630 jest trochę ciężki, a przy dłuższym zabiegu może to przeszkadzać. W dodatku uchwyt, który mógłby się wyślizgnąć podczas depilacji w wodzie jest kolejnym, dla mnie ważnym minusem.
Co do silk epil 5-541 od Braun- ma pęsety (a philips dyski, które rzekomo są lepsze) i nie da rady z niego korzystać podczas ładowania.

Wszystko mogłabym jakoś przeboleć gdyby nie fakt, że to mój pierwszy raz. Może nie warto inwestować w droższy sprzęt i kupić HP6400, tak na początek? Który depilator w końcu wybrać? Może macie jakieś inne modele, które polecacie? Jestem otwarta na propozycje
Sarah98 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-13, 22:18   #790
chimay
Zakorzenienie

Dot.: Który depilator wybrać?

Cytat:
Napisane przez Sarah98 Pokaż wiadomość
Witam!
Ostatnio zastanawiałam się nad zakupem depilatora. Po przejrzeniu licznych blogów, recenzji i dyskusji stwierdziłam, że chyba warto. Znalazłam trzy, które mnie zainteresowały:
-Philips Satinelle BRE630/00
-Philips Satinelle HP6400
-Braun Silk epil 5-541 Wet&Dry
Waham się, ponieważ z opisów BRE630 jest trochę ciężki, a przy dłuższym zabiegu może to przeszkadzać. W dodatku uchwyt, który mógłby się wyślizgnąć podczas depilacji w wodzie jest kolejnym, dla mnie ważnym minusem.
Co do silk epil 5-541 od Braun- ma pęsety (a philips dyski, które rzekomo są lepsze) i nie da rady z niego korzystać podczas ładowania.

Wszystko mogłabym jakoś przeboleć gdyby nie fakt, że to mój pierwszy raz. Może nie warto inwestować w droższy sprzęt i kupić HP6400, tak na początek? Który depilator w końcu wybrać? Może macie jakieś inne modele, które polecacie? Jestem otwarta na propozycje
Jeśli nie jesteś pewna, czy depilacja jest dla Ciebie, to nie inwestowałabym w drogie modele.

Odpowiedz

Tagi
braun, braun se 1170, depilacja, depilator

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości