cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-01-24, 13:41   #481
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79
Dot.: krem na dzień poprostu (cera mieszana naczynkowa)

podejrzewam, że ten do cery tłustej i mieszanej może być za lekki na zimę i mrozy, z opinii w KWC wynika, że jest b. lekki i błyskawicznie się wchłania. a naczynkową cerę trzeba też chronić przed mrozem.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 13:26   #482
Ketmia
Raczkowanie

no właśnie...
tym bardziej, że tak nie lubie tego uczucia napiętej skóry, która woła PIĆ!

tłuste partie cery swoją drogą (świecic się bardzo nie świecę, wyprysków brak tylko te nieszczęsne czarne kropy...) ale jestem chyba bardziej takim suchym mieszacem i o to muszę bardziej dbać

no i te naczynka :\
a teraz zima się nam zrobiła i znów zaczyna się polka z czerwonymi polikami
Ketmia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-28, 17:00   #483
kropeczka151
Raczkowanie

GG do kropeczka151

Hej!
Ja chyba tez mam cere naczynkowa he he pisze ze chyba bo mam ciagle nadzieje ze jednak nie)) Ale wiecznie chodze czerwona jak przyslowiowy burak Ja teraz uzywam na dzien Antirougerus z Aven a na noc kremu z daxa do cery wrazliwej. Co do tego piwerszego to naprawde polecam bo super nawilza i faktycznie mam wrazenie ze lekko lagodzi zaczerwieniena. Ale ten drugi.... masakra... zreszta kiedys tez miala daxa do cery naczynkowej. ten do wrazliwej to jest ciezki, smierdzi i slabo nawilza bardziej natluszcza uzywam tylko dlatego ze nie mam narazie kasy na kupno czegos lepszego. Ten do cery naczynkowej nie moglam uzywac o twarz mnie po nim niemilosiernie szczypala piekla i wszytsko na raz... Takze na dzien polecam Avene (ja mam wersje rich) w sumie ja teraz mam bardzo sucha skore ale jakby ktos mial nawet tlusta to na zime jest super bo kremik jest lekki Aha na allegro mozna go kupic juz za 50 zl) a jest bardzo wydajny
kropeczka151 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:36   #484
yasou
Raczkowanie

Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Ja tez szukam jakiegos dobrego i niedrogiego miejsca w Warszawie gdzie mozna zamknąć naczynka. Jeśli poskutkowało chętnie bym się dowiedziała gdzie wykonałaś ten zabieg MUZYKA????
yasou jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 15:02   #485
baby_s
Przyczajenie

Naczynka, trądzik różowaty i wit.PP

Dziewczyny bardzo prosze o wyjaśnienie jak to jest z tą witaminą PP przy naczynkach i trądziku różowatym, przyjmować czy nie? Zastanawiam się nad tym ponieważ znalazłam na Wizażu sprzeczne informacje. W artykule Beatki na temat trądziku jest wyraźnie napisane, iż jedną z metod leczenia jest przyjmowanie wit PP, która uszczelnia naczynka krwionośne, chroni je przed rozszerzaniem się.
Natomiast Emilka w odniesieniu do tego samego problemu pisze tak:"...jesli zdecydujesz sie na suplementy diety wielowitaminowe to nie moze byc w skłądzie wit pp - niacinamide bo ona jest dobra na wzrost włosów na przykłąd pomagając ukrwic cebulkę ale nie dobra na naczynka czy trądzik rózowatym niestety spotkałam sie z opinia ze trzeba to brac przy tym schorzeniu np w miesięcznyku moda na zdrowie dostepnych w aptekach ale tego przestrzegam".
No i jak to jest naprawdę?
baby_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 16:04   #486
justa79
Zakorzenienie

GG do justa79
Dot.: Naczynka, trądzik różowaty i wit.PP

określenie wit. PP obejmuje 2 związki: kwas nikotynowy i amid kwasu nikotynowego. naczynia krwionośne rozszerza kwas nikotynowy, zaś amid nie ma takiego działania. w aptece pod nazwą wit. PP znajdziesz najczęściej amid.

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 18:17   #487
Emilia1
Zakorzenienie

Dot.: Naczynka, trądzik różowaty i wit.PP

Beatce chodzilo o amidy , ja pisalam o nikotynowym kwasie

podaje cytat ze strony bardzo tresciwej
Cytat:
Kwas nikotynowy rozszerza naczynia krwionośne skóry, serca i mózgu. Zdolności rozszerzania naczyń krwinośnych nie posiada amid kwasu nikotynowego.
z reszta zacytowala to Justa
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 13:45   #488
Iwonajeden
Przyczajenie

Dot.: laser na widoczne naczynka krwionosne

Etka,

Miałaś robiony zabieg fotoodmładzania ja również ( w Wawie ale w innym gabinecie), dlatego mam ogromną prośbę.Jakie reagowała twoja twarz po pierwszym zabiegu. Ja jestem już prwaie trzeci tydzien po zabiegu i skóra wygląda nie najlepiej jest zaczerwieniona, podrażniona i taka jak zszarzała. Widoczne , pory i lekko mnie piecze. Plizz napisz, czy ty też tak miałaś. A druga sprawa, ja też walczę bardziej z rumieniem niż z naczynkami i czy rzeczywiście ten zabieg likwiduje ten problem, czy może szkoda kasy.
Iwonajeden jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 00:49   #489
Vincenza
Raczkowanie

Ja poszłam do lekarza ,żeby mi zamknał i usunął wszystko co jest do usunięcia na twarzy,czyli naczynka i głębokie blizny po pryszczach.Zdecydowałam się na elektrokoagulację,poniewa ż tam gdzie mieszkam nie ma jeszcze laseru.Poszłam ,bo 4 lata temu usuwałam tę metodą rubiniaki na nogach i brzuchu(wybroczyny podskórne,takie czerwone pieprzyki),którch nabyłam się podczas opalania intensywnego przez 20lat bez żadnej osłony,i byłam zadowolona.Zabieg w czterech aplikacjach,ale nie bardzo bolał,bo znieczuliłam się emlą.Teraz w lutym postanowiłam,że usunę te rubiniaki z twarzy.Twarzy nie mogłam znieczulić ,bo się nie dało(emla godzinę przed zabiegiem owinąc szczelnie folia,nie było mozliwosci.Więc bez znieczulenia,bolało bardzo.Wytrzymałam jakieś 30 ukłuć.Do nosa juz nie dałam się dotknąć,A na nosie najbardziej mi zależało,bo miałam duże rozlewisko.Wygladałam koszmarnie.Twarz spuchnieta i ok.35 strupów,które były ok tygodnia.Pojechałam więc do Szczecina na laser.Mój nos zajął Pani doktor 3 min.Ból,żaden.Cena 70zł.Bez strupów i opuchnięć.Wieczorem makijaż .Super.Mam tylko czerwony punkt po laserze,ale naczynko było dość rozlane,więc trzeba troche poczekać.Po elektrokoagulacji już prawie dwa miesiące blizny w postaci czerwonych plamek,ciagle korektor.Nie wiem,czy mi to się wchłonie kiedyś.Laser miałam we wtorek,czyli tuż po świetach,a w piątek zamykałam naczynka na całej twarzy ok.20.Zabieg trwał 20min.Po tym nie ma śladu,bo były płytko połozone.Ból własciwie żaden,jesli wiesz ,że bedziesz pięknie wyglądać.Twarz 250zł.I mam problem z głowy .Elektrokoagulacja to dla mnie katastrofa.Tylko laser i potem odpowiednia pielęgnacja.Trzy dni temu byłam na zabiegu i prawie nie ma śladu.Laser IPL
Vincenza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 20:48   #490
Vicconiaa
Raczkowanie

Smile Dot.: cera naczynkowa-lampa solux (niebieski filtr)

Cześć, mam na imię Alicja, obecnie kończę 2 letnie Policealne Studium Kosmetyczne.
Co do lampy Sollux, to po pierwsze profesjonalna lampa różni się od tej na tej stronie http://allegro.pl/search.php?string=lampa+s olux Lampy tego typu na allegro to lampy Minina i są tańsze od tej prawdziwej lampy Sollux. Po drugie lampa Sollux kosztuje około 3 tyś, na tej stronie kosztuje 2,5 tyś zł http://www.sklep.medicorpol.com.pl/p...eeba2a4ad2aa23

Po 3. Lampa Minina różni się od lampy Sollux tym, iż w zależności od wskazań umieszczone są w niej żarówki ze szkła białego, czerwonego, niebieskiego lub fioletowego o mocy 50-100W. W kosmetyce stosowana jest przy przygotowaniu twarzy do zabiegu oczyszczania. Przy skórze mieszanej, tłustej stosuje się żarówkę czerwoną, przy skórze suchej, naczynkowej, wrażliwej - żarówkę niebieską. Naświetlanie niebieską lub fioletową żarówką ma również zastosowanie w odmrożeniach twarzy, w trądziku różowatym, w nerwobólach. Czerwona żarówka stosowana jest w odmrożeniach(z wyjątkiem twarz), w naciekach zapalnych, ropniach, bliznach. Naświetlanie wykonuje się w odległości 20-50cm, czas jednego naświetlania to maksymalnie 30 minut.

Zaś lampa Sollux, emituje promienie świetlne i podczerwone w zakresie od 3500nm, w tym 30% promieni podczerwonych krótkofalowych, z których najwięcej przypada na długość fali 1000-1100nm.Wyposażenie lampy stanowią filtry ze szkła uwiolwego w kolorze czerwonym, niebieskim i fioletowym. Naświetlania lampa Sollux stosuje się z odległości 100-120cm - model duży i 30-60cm modelem stołowym. Wskazania do naświetlania lampa Sollux są podobne jak przy Lampie Minina

WSKAZANIA DO NAŚWIETLANIA LAMPĄ SOLLUX:
- FILTR NIEBIESKI:
skłonność do krwotoków, obrzęki, jaskra, zaawansowana choroba wrzodowa przewodu pokarmowego,

-FILTR CZERWONY:
przeciwwskazania są takie same jak przy filtrze niebieskim + rozszerzone naczynia krwionośne (teleangiektazje), trądzik różowaty, nadczynność tarczycy, cera atopowa, miażdzyca naczyń, choroba nadciśnieniowa

WAŻNE - przy stosowaniu lampy Sollux i lampy Minina należy położyć na oczy zwilżone np. 3 % roztworem kwasu bornego płatki kosmetyczne, lub nasączone wodą różaną.

Można stosować niebieski filtr dla cery naczynkowej, a także dla cery suchej, przesuszonej, odwodnionej. Wówczas dla cery suchej lub odwodnionej najlepiej posmarować twarz grubą warstwą kremu tłustego.

Pozdrawiam
Alicja
Vicconiaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 19:12   #491
gggabi
Przyczajenie

Witam wszystkich użytkowników forum!

Mam pytanie do Vincenzy: podaj adres gabinetu, w którym miałaś robiony zabieg? Dokładny proszę bo jestem z Wielkopolski. Il Cie ta przyjemność kosztowała, i ile razy miałaś robiony zabieg? Dzieki...
gggabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 22:26   #492
Vincenza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez gggabi Pokaż wiadomość
Witam wszystkich użytkowników forum!

Mam pytanie do Vincenzy: podaj adres gabinetu, w którym miałaś robiony zabieg? Dokładny proszę bo jestem z Wielkopolski. Il Cie ta przyjemność kosztowała, i ile razy miałaś robiony zabieg? Dzieki...
Witam.Cała twarz tak jak pisałam wcześniej 320zł.Zabieg ok.30min.Po zabiegu Pani doktor posmarowała mnie filtrem i nałożyła podkład,abym wyglądała w miarę dobrze,To duże naczynko na nosie,a miałam je chyba z 10 lat zamknęło się w/g mnie całkowicie,chociaz jak się tak dobrze przyjzeć to może mała poprawka,ale czekam jeszcze na wchłanianie,to dopiero 14 dni.Te mniejsze przy nosie i policzkach zamknęły się od razu,Nie ma po n ich śladu.Jestem bardzo zadowolona,Zaczęłam stosować od razu na noc Avene Diroseal i moja twarz jest o 100 razy lepsza,chociaż walczę cały czas z łojotokiem.Podaje dane kontaktowe na laser:
LASER-MEDICA
70-303 SZCZECIN
UL.BOH.GETTA WARSZAWSKIEGO 16
TEL.091 433-48-52
www.laser-medica.szczecin.pl
Stary 2007-04-27, 22:53   #493
Vincenza
Raczkowanie

Dodam jeszcze,że na zabiegu byłam tylko raz.
Stary 2007-04-30, 19:40   #494
aniolekkk
Raczkowanie

a ja mam takie pytanie...
coz, nie jestem pewna czy mam popekane naczynka. to znaczy mam czasem na twarzy, na policzkach kolo nosa wiele czerwonych przebarwien, ale nie wiem czy to jest to... wiec mam pytanie czy sa jakies kremy zeby to zmniejszyc? slyszalam cos o algach morskich? bo widzicie moja mala miescina to nie jakis wroclaw czy cos.. jest tu 80 tys ludzi, wiec na pewno nie ma takich laserowych gabinetow. poza tym ja jestem w 1. klasie liceum, nie jestem pewna czy chce od razu zabieg no i nie zarabiam...

prosze pomozcie
aniolekkk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 21:46   #495
marta_d1
Zakorzenienie

GG do marta_d1

Cytat:
Napisane przez aniolekkk Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie...
coz, nie jestem pewna czy mam popekane naczynka. to znaczy mam czasem na twarzy, na policzkach kolo nosa wiele czerwonych przebarwien, ale nie wiem czy to jest to... wiec mam pytanie czy sa jakies kremy zeby to zmniejszyc? slyszalam cos o algach morskich? bo widzicie moja mala miescina to nie jakis wroclaw czy cos.. jest tu 80 tys ludzi, wiec na pewno nie ma takich laserowych gabinetow. poza tym ja jestem w 1. klasie liceum, nie jestem pewna czy chce od razu zabieg no i nie zarabiam...

prosze pomozcie
80 000 TO mała mieścina!!??? U mnie jest ok 40 000 i jest sporo bardzo dobrych salonów kosmetycznych. Ale jesli chodzi o naczynka. W swietle dziennym przyjzyj sie twarzy, jak te zaczerwienienia maja kształt takich drobnych żyłek to witaj w naszym klubie. Z tańszych i skutecznych sposobów poecam łykanie codziennie rutinoskorbinu, unkanie słońca, solarium i goracych kapieli no i stosowanie kremów. Ja używam Dermike koszt ok 50zł ale jest bardzo wydajny i skuteczny. Aha i nie wolno uzywać peelingów, tylko enzymatyczne.Lepiej zacznij dbac juz teraz a potem problem z głowy
Stary 2007-05-26, 17:11   #496
maalusia
Raczkowanie

Dot.: Usunęłam naczynka!

Cytat:
Napisane przez Karolina30 Pokaż wiadomość
Nareszcie sie zdecydowałam. Usunęłam laserem naczynka. Długo podejmowałam decyzję a odstraszały mnie niektóre wypowiedzi na forum : zasinienia! jeszcze więcej zaczerwienienia! boli! jak ja sie pokaże! niewarto! drogo! itd. itp.
Ale nic to....zaklepałam wizytę..wzięłam dwa dni urlopu i....zrezygnowałam z niego.
Dziś pierwszy dzień po zabiegu klikam z pracy Buzia gładka...troszkę napięta po lewej stronie gdzie naczynek było więcej....zaczerwienienie ? raczej lekki róż skryty całkowicie pod lekkim pudrem (zero podkładu! zero korektora!) Oczywiście ochronny krem ....Dziewczyny nie czekajcie...nie kombinujcie z kremami czy maseczkami na naczynka...usuncie je ! Ja już wczoraj po powrocie do domu patrzyłam w lustro i płakałam ze szczęścia.
Czeka mnie jeszcze jeden zabieg...zostało kilka przy nosie ale już lekarz nie chciał mnie maltretować
Pozdrawiam

byla bym bardzo wdzieczna za adres
maalusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 17:27   #497
agataaaaa
Raczkowanie

Dot.: Usunęłam naczynka!

Cytat:
Napisane przez Karolina30 Pokaż wiadomość
Nareszcie sie zdecydowałam. Usunęłam laserem naczynka. Długo podejmowałam decyzję a odstraszały mnie niektóre wypowiedzi na forum : zasinienia! jeszcze więcej zaczerwienienia! boli! jak ja sie pokaże! niewarto! drogo! itd. itp.
Ale nic to....zaklepałam wizytę..wzięłam dwa dni urlopu i....zrezygnowałam z niego.
Dziś pierwszy dzień po zabiegu klikam z pracy Buzia gładka...troszkę napięta po lewej stronie gdzie naczynek było więcej....zaczerwienienie ? raczej lekki róż skryty całkowicie pod lekkim pudrem (zero podkładu! zero korektora!) Oczywiście ochronny krem ....Dziewczyny nie czekajcie...nie kombinujcie z kremami czy maseczkami na naczynka...usuncie je ! Ja już wczoraj po powrocie do domu patrzyłam w lustro i płakałam ze szczęścia.
Czeka mnie jeszcze jeden zabieg...zostało kilka przy nosie ale już lekarz nie chciał mnie maltretować
Pozdrawiam

a ile to kosztowalo????
agataaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-12, 21:15   #498
wikitora
Przyczajenie

Miałam popękane naczynka na twarzy. Stosowanie kremów nie pomogło, więc poddałam się zamykaniu laserowemu w Epicentrum w Warszawie u dr Iwony Marycz-Langner. Po 1 zabiegu była bardzo duża poprawa, a po trzech naczynia zniknęły zupełnie. Teraz dbam tylko, żeby się nie opalać.
wikitora jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 13:57   #499
xxjustixx
Raczkowanie

Naczynka i rumień...jak je usunąć???

Mam popękane neczynka oraz rumiana skóre poszłam na zabieg laserowy(laser KTP) i przyniosło mi to więcej szkody niż pożytku...ponieważ przed zabiegiem skóra tylko czasem sie różowiła i tylko na policzkach a naczynek praktycznie nie było widać.Potem po zabiegu popękało mi ich jeszcze więcej a rumień pojawił sie nawet tam gdzie skóra miała normalny kolor! chciałabym jakoś pozbyć sie tych defektów za pomoca dostępnych środków.Laser,jak okazało się w moim przypadku nie pomógł a jeszcze pogorszył stan skóry.Słyszałam o Elektrokoagulacji oraz jej nowocześniejszej wersji(bez nakłuwania skóry igiełką) urzadzeniu T-AWAY oraz IPL....czy ktoś miał juz robione tego typu zabiegi na popękane naczynka lub rumień??albo jakieś inne skuteczne???czy pomogło lub nie.... bede wdzięczna za odpowiedzi
xxjustixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 20:11   #500
^Kocurek^
Przyczajenie

Wink Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Witam! Juz nieaktualne! Pozdrawiam!

Edytowane przez ^Kocurek^
Czas edycji: 2007-11-20 o 20:11
^Kocurek^ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 12:50   #501
kleiner-Igel
Zadomowienie

Question Zamykanie naczynka u kosmetyczki - gdzie, za ile?

Witam
Mam pytanie donośnie zamykania naycznka krwionośnego - pajączka na twarzy u kosmetyczki. Mam jedno na policzku, niewielkie, od dziecka. Słyszałam, że można to załatwić jednorazową wizytą u kosmetyczki. Czy któraś z Was była na takim zabiegu? Jak to się usuwa, laserem? Ile może kosztowac usunięcie jednego, pojedyńczergo naczynka (srednica ok. 0,5 cm)? A może znacie kogoś, kto to robi w Zielonej Górze lub we Wrocławiu? Szukałam u siebie w mieście ale żadna kosmetyczka tego nie robi.

Użyłam wyszukiwarki, jednak nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie. Jesli zdublowałam wątek, proszę o połączenie
Stary 2007-07-26, 15:18   #502
Xara
Przyczajenie

Dot.: Zamykanie naczynka u kosmetyczki - gdzie, za ile?

Hej! ja też jestem bardzo zainteresowana tym tematem...
czekam na wszelkie informacje na ten temat...

ja jedynie słyszałam, że to to boli niemiłosiernie

ale interesuje mnie głównie cena i efekt, czy taki zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas, czy wystarczy raz i pajączek znika na zawsze????
Xara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 16:48   #503
kleiner-Igel
Zadomowienie

Dot.: Zamykanie naczynka u kosmetyczki - gdzie, za ile?

Ja mogę znieśc nawet ból, byle był jednorazowy. Czy naprawdę nikt nie potrafi nam udzielić informacji na ten temat?
Stary 2007-07-29, 20:27   #504
seeker
Raczkowanie

Smile pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

witajcie,

mam mały problem. nad brwią i na brodzie mam dwa pajączki.... niby nic... zadna tam cera naczynkowa... czy jest może jakiś preparat/ kosmetyk, który można stosowac punktowo? Proszę bardzo o nazwę i miejce nabycia (apteka/ sklep).

Z góry dziękuje i pozdrawiam

SEEKER
seeker jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 19:27   #505
Maggie_90
Wtajemniczenie

Dot.: problemy z czerwonymi platkami noska :)

Odkopuję stary wątek Od roku regularnie zazywam rutinoscorbin/cerutin, nie opalam się, gdy kilka razy byłam na solarium to na te wiecznie zaczerwienione miejsca nakładałam blocker. Zaczęłam używać toniku do cery naczynkowej z Ziaji, robię tez od czasu do czasu maseczki na nosek do cery naczynkowej. Gdy robię peeling omijam te miejsca, a codziennie na wieczór wsmarowuję żael arnikowy.

Szczerze? Poprawa niewielka, mimo regularności. Fakt, popękane naczynka, które były wcześniej widoczne obkurczyły się, ale zaczerwienienie ciągle jest i to spore. Może są jakieś inne metody?

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...6#post47604606
Maggie_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 10:23   #506
xxjustixx
Raczkowanie

Moja koleżanka czasami sie czerwieniła na policzkach i poszła na laser.Było to już ze 3 lata temu od tego czasu jej twarz nie wyglada już tak samo! odrazu po zabiegu pojawiło jej sie pełno naczynek oraz rumień nawet tam gdzie wcześniej go nie było.Także odradzam laser bo możecie zniszczyć sobie skóre do końca życia.Kasa wyrzucona w błoto i skóra zniszczona już na zawsze...nie wspomne juz ile kasy na to przeleczyła i ile łez wylała........
xxjustixx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 13:02   #507
karolajna16
Przyczajenie

popękane naczynka

witam,

Od niedawna zauważyłam u siebie na udach(strona zewnętrzna) siec "pajaączków". Co prawda nie są duże ale widzę że zaczynaja się powiększać. Oprócz tego dostrzegłam je również na łydce. Co robić w tej sytuacji? Jakies kremy czy tylko specjalistyczne zabiegi kosmetyczne?

Pozdrawiam i czekam na pomoc
karolajna16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 17:47   #508
Justysia2
Raczkowanie

Dot.: popękane naczynka

Skutecznym sposobem pozbycia się popękanych naczynek jest laser, minusem niestety jest duży koszt takiego zabiegu.
Justysia2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 18:36   #509
karolajna16
Przyczajenie

a może jakieś kremy skuteczne?

pzdr
karolajna16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 19:43   #510
emi22
Zadomowienie

GG do emi22

tez mam ten problem tylko mi nacztynka pekaja na rekach i jedno mam pod okiem czasem sie powieksza a czasem pomniejsza i nie wiem co z nim zrobic....
emi22 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blizny, cera naczynkowa, kosmetyki, naczynka trądzik, naczynkowa napewno, poprawa cery, rozszerzone naczynka, trądzik naczynka, zamykanie naczynek, żyły pajączki

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości