Przebarwienia pod pachami - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-11-19, 16:12   #61
Monika Leśna
Raczkowanie

Dot.: Przebarwienia pod pachami

Już wiem!!!!! Byłam u lekarza, spodziewałam się że to conajmniej jakaś odmiana grzybicy , a okazało się że to tylko potówki (jakaś żadka odmiana) i w ciągu 5 dni wyleczyłam to... spirytusem salicylowym. Nie ma śladu!
Monika Leśna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-22, 21:16   #62
Emilia1
Zakorzenienie

ciesze sie dobrze czasami pokazywac bo wiesz, to tylko inernetowe porady wiele jest trafych ale i zdarzaja sie nie

jak tam dzisius? chce wyjsc?
Emilia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-25, 08:52   #63
kivrin
Przyczajenie

Arrow Dot.: Przebarwienia pod pachami

Witam! Miałam z pachami ten sam problem. Wstyd było je pokazywać - skóra na początku była żółta jakby niedomyta, a potem wogóle zczarniała, jak bym już wogóle nie myła... Okropność! Ale znalazłam to forum, chociaż od bardzo dawna nikt tu nic nie napisał Rzeczywiście zastosowałam się do porad i musze przyznać ze jest dużo lepiej... Od około 3 tygodni nie uzywam już do golenia maszynki, nie używam dezodorantów kulkowych tylko w spreyu, dość często robię piling i nawilżam tą skurę. Efekty są! Czarna skóra zaczęła znikać, mam nadzieję, że całkowicie się wszystko cofnie. Pozdrawiam!!!
kivrin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 11:17   #64
Zyska
Przyczajenie

ja mam taki sam problem, przez ostatnie ok. 2 miesiące wyrywam włoski pensetką włoski robią się słabsze, ale skóra nadal jest ciemniejsza wosk zimny, taki jaki można nabyć w sklepie chyba nie nadaje sie zbyt na depilacje gdy włoski są grube. poniewaz skóra jest podrażniona, włoski się urywają lub zostają nienaruszone. Zabieg u kosmetyczki radzi sobie z "grubymi" włoskami?
Zyska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 14:24   #65
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Podciągam. Może ktoś wie, co zrobić z tymi przebarwnieniami?

Od ok. pół roku nie używam maszynki, tylko depilatora. Przebarwienia troszeczkę zbladły, ale włoski zaczęły wrastać, czasem pojawiają się krostki. Smaruję pachy sudocremem i zasypką Alantan. Krostek nie ma, ale to wrastanie... W sumie nie wiem co gorsze: pachy szare, czy pełne czarnych kropek...
Stary 2009-10-13, 16:05   #66
reniusia87
Raczkowanie

ja mam ten sam problem, zamiast maszynki zaczelam uzywac wosku, ale wtedy bylo jeszce gorzej, od wosku porobily mi sie czerwone plamy, jakby odparzenia i wrastające wloski, zaczela sie skora luszczyc, przestalam kompletnie uzywac wszelkich dezodorantow, smarowalam jedynie sudocremem, troche sie to polepszylo... teraz wrocilam do maszynki, bo boje sie eksperymentowac z czym kolwiek po takich przezyciach nie stosuje juz nawet zadnych antyperspirantów/dezodorantow... mimo tego ciemniejszy naskorek nadal jest, nie wiem co z tym robic... na innym forum przeczytalam ze to moga byc zmiany hormonalne...
reniusia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 22:35   #67
Gosiaczek1723
Przyczajenie

Podbijam wątek!
Mam ciemną skórę pod pachami (wyglada to jak siniak albo niedomyta pacha albo niedokładnie ogolona)
Jak sie tego pozbyć? Jak Wy sobie z tym radzicie Kobietki?

PROSZE O POMOC
Gosiaczek1723 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 17:48   #68
bandamiss
Przyczajenie

Też zmagam się z przebarwienieniam pod pachami... Wyglada to okropnie.. Przeczytałam w tym wątku, że te przebarwienia mogą być od dezodorantów z alkoholem. Rzeczywiście, w moim był alkohol. W między czasie wcieralałm sok z cytryny, ale nie było poprawy. Postanowiłąs zakupić kulkę pod pachy NIVEA CLAM & CARE. Do regenracji skóry po goleniu. I po 2 dniach, paszki wyjasniały !! Nie są one jeszcze takie o jakich marzę, ale WIDAĆ POPRAWĘ !
bandamiss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 10:04   #69
lovebird
Zakorzenienie

witajcie też mam problem z ciemniejszą skórą pod pachami i w okolicach bikini i nie wiem zupełnie, jak sobie z tym poradzić jest tu ktoś jeszcze aktywny, z kim mogłabym wspólnie podjąć walkę z tym problemem?

Przyszłość zaczyna się dzisiaj. Nie jutro.

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

lovebird jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 00:28   #70
Gosiaczek1723
Przyczajenie

ja Jestem aktywna i zaglądam na forum... moje pachy wygladaja strasznie...nie mam tam zadnego włoska bo wydepilowałam a wyglada jakbym sie nie odogoliła bądź sie nie umyła tam... w sobote ide na wesele i mam sukienke na szelkach... niewiem jak ja schowam je, nie cchce by ktokolwiek by to widział..(
POMOCY!
Stary 2011-07-28, 09:51   #71
lovebird
Zakorzenienie

no raczej tak szybko się tego nie pozbędziesz, ja na wczasy wyjeżdżam za 2 tygodnie i nawet nie marzę o tym, że będzie lepiej, ale w przyszłości, np na następne wakacje mam nadzieję wyglądać normalnie... Tylko nie wiem jak się do tego w ogóle zabrać. Próbowałaś coś z tym robić?

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

Stary 2011-08-24, 15:07   #72
gabrielkowa
Raczkowanie

Podbijam wątek, moje pachy zrobiły się szare, nigdy takie nie były. Ostatnio zmieniłam antyperspirant i mydełko bo dostałam w prezencie i byc moze to właśnie zasługa :/ Od dzis spróbuje peeling zrobić i uzyc soku z cytrtnki, ciekawe czy coś podziała wrrr

Biust 91 cm
Talia - pas 82 cm
Biodra 98 cm
gabrielkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 15:16   #73
lovebird
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabrielkowa Pokaż wiadomość
Podbijam wątek, moje pachy zrobiły się szare, nigdy takie nie były. Ostatnio zmieniłam antyperspirant i mydełko bo dostałam w prezencie i byc moze to właśnie zasługa :/ Od dzis spróbuje peeling zrobić i uzyc soku z cytrtnki, ciekawe czy coś podziała wrrr
daj znać, czy coś pomogło. Ja peeling robiłam i nic

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

Stary 2011-08-24, 21:53   #74
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Ja od paru miesięcy używam wyłącznie depilatora i ostatnio smaruję pachy kremem z mocznikiem (cerko 15%, jak go skończę to spróbuję jeszcze 30%) i widzę malutką poprawę...
Stary 2012-02-23, 12:05   #75
szyszorek
Przyczajenie

Podbijam temat, mam nadzieję, że jeszcze ktoś zajrzy do tego wątku

Mam ten sam problem, moje pachy wyglądają dosyć nieciekawie. Skóra w tym miejscu jest ciemniejsza i widok jest zwyczajnie nieestetyczny. Zauważyłam, że po miesiącach używania blokera z Ziaji (który swoją drogą jest rewelacyjny jeśli chodzi o problemy z nadmierną potliwością) pachy być może lekko zjaśniały, ale nadal jest fatalnie. Znalazłam pozytywne opinie o:rozjaśniającym przebarwienia pod pachami dezodorancie Nivea Extra Whitening, czy któraś z Was używała go i może się podzielić swoją opinią na temat tego produktu? A może wypracowałyscie jakąs skuteczną metodę na ładne pachy?
Pozdrawiam
szyszorek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:13   #76
lovebird
Zakorzenienie

Ja właśnie też czytałam pozytywne opinie o tej Nivei, ale potem też sporo negatywnych, więc w końcu sobie odpuściłam zakup. Jako-tako to nic mi do tej pory nie pomogło, jedynie wydaje mi się, że lepiej trochę wyglądały moje pachy, jak zrobiłam sobie peeling kawowy...

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

Stary 2012-04-16, 23:18   #77
sylwusiach
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Send a message via Skype™ to sylwusiach

Witam czy to mozliwe, ze plamy, ktore mam pod pachami sa jakos powiazane z tym, ze mam implant antykoncepcyjny????? mniej wiecej odkad zalozylam go mam problem z tymi plamami...
sylwusiach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:40   #78
justaes
Przyczajenie

Czy ktoras z Was znalazla sposob jak pozbyc sie tych przebarwien? Moze ktoras molglaby sie podzielic tym co uslyszala od dermatologa? Pomocy!
justaes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:47   #79
lovebird
Zakorzenienie

Ja jak robię sobie peeling kawowy, to jest trochę lepiej, ale po pierwsze - na krótko, po drugie - i tak bez szału

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

Stary 2013-06-05, 21:58   #80
Gosiaczek1723
Przyczajenie

Witam Ja w tym tygodniu lub na początku przyszłego postaram się zawitać do dermatologa to zdam Wam relacje co mi powiedział i poradził
Stary 2013-06-05, 23:19   #81
lovebird
Zakorzenienie

Ja byłabym bardzo wdzięczna

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

Stary 2013-06-13, 13:43   #82
Gosiaczek1723
Przyczajenie

Witam. Odwiedziłam dzisiaj dermatologa. Przepisała mi Iwostin Lucidin Serum na noc redukujące przebawienia i Travocort na receptę. Od dzisiaj zaczne to stosować i dam Wam znać jak tam. Ten lek na receptę mam brać 2 tyg i po tym czasie powinno ustąpić, chyba...

Pozdrawiam
Stary 2013-06-13, 19:13   #83
lovebird
Zakorzenienie

Czekamy na efekty!

Wymiana książkowa
Wymienię sukienki S-M
Wish

Stary 2013-06-15, 20:28   #84
justaes
Przyczajenie

Hmm Travocort to lek przeciwgrzybiczny.. czy to oznacza, że te przebarwienia to jakiegoś rodzaju grzybica? U mnie to się ani nie łuszczy, ani nie swędzi, po prostu skóra jest jakaś taka żółótawo-brązowa. ;/ Ehh sama też się chyba wybiorę w końcu do dermatologa
Stary 2013-07-13, 19:11   #85
elaine94
Przyczajenie

Cześć wszystkim też borykam się z tym problemem i trafiłam właśnie na bardzo przydatny filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=1opKTRV_SQ4

Być może wszystko to zostało już powiedziane w wątku, ale uważam że warto obejrzeć, bo porady są bardzo sensowne
elaine94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 16:28   #86
justaes
Przyczajenie

Mimo wszystko, to nic nie daje, przynajmniej u mnie. :/ Jak u Was, są jakieś postępy?
Stary 2013-08-08, 03:20   #87
Gosiaczek1723
Przyczajenie

U mnie nadal bez zmian, po tej maści troche zeszło ale nie kontynuowałam tego bo wyjechałam za granicę i nie mam jak tego kupić.. Wyczytałam w internecie, ze tutaj tez sa jakieś dobre wybielające kremy. W wolnej chwili musze wybrać sie do tutejszej apteki i to kupic i wypróbowac. Jak mi pomoże to Wam podam wszystkie dane tego kremu to moze sobie zamówicie przez internet Trzymajcie się!
Stary 2014-01-21, 13:43   #88
justaes
Przyczajenie

Dziewczyny widzicie jakies postepy?? kompletnie nie wiem juz co robic i jak sie tego pozbyc...
Stary 2014-06-18, 10:25   #89
niebieskaSukienka86
Przyczajenie

Hej dziewczyny ja mogę wam powiedzieć tyle, ze to nie jest żaden problem z goleniem maszynka depilatorem czy kremem.
jakiś rok temu miałam ten sam beznadziejny problem, który właśnie wrócił
Jak juz pisalam jakiś rok temu miałam to samo, poszlak do lekarza oczywiście prywatnie i pani doktor stwierdzila , ze to jest łupież rumieniowy tj, choroba skory wywołana przez maczugowce, (poczytajcie w internecie co to takiego, najlepiej)dr przypisała mi maść nazywa się davercin przezroczysty żel to jest na receptę i powiem szczerze, ze pomogło. Teraz muszę sprawdzić czy da rade go zamówić przez internet bez recepty hmm mam nadzieje ze da rade bo jak tu założyć bluzeczke na ramiaczkach
pozdrawiam i życzę szybkiego rozwiązania problemu
niebieskaSukienka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:35   #90
pandaemi
Przyczajenie

Hej wam! Jestem nowa, szybko przyleciałam wam odpisać, jak zobaczyłam mój rezultat. Jestem młoda, mam 16 lat i też mam z tym problem, tak samo z wąsikiem
No ale to ludzka rzecz. Czytałam tu o cytrynie i przyszedł mi do głowy pomysł - woda utleniona. Też ma właściwości wybielające. No więc szybko wada na wacik i szorowanko . Najpierw mialam lekko czerwone od tarcia. Przy pakowaniu mierzyłam stroj i przypomniałam sobie, ze rano użyłam tej wody. O dziwo zobaczyłam efekt! Może nie idealny, ale widac poprawę. Tylko trzeba uważać bo jak wyjedziemy dużo na zdrową skórę to lepiej żeby nie zostały plamy jasne zaś (u mnie się nie zdarzyło, ale kto wie). Polecam A sposób bezpieczny, nie podrażnia. "czyściłam" z 30 sekund. Powodzenia
pandaemi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości