Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 102 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-04-22, 18:42   #3031
Veronic
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 398
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez nerla Poka wiadomo嗆
Dziewczyny powiem wam 瞠 uwielbiam ten w徠ek i ogl康anie waszych 郵icznych rudziak闚.
Przy okazji wrzuc swoje farbowane mieszanka chantala o kt鏎ym pisa豉m kilka stron wcze郾iej ale tym razem w innej proporcji(troch wi璚ej pomara鎍zy)
Na szybko robione loki dzisiaj -ok tydzie po farbowaniu
I wyci皻e z innych zdj耩 jak mnie mama z aparatem zasta豉 kilka dni temu (z g鏎y sorry za g逝pie google )

1 zdj璚ie w pokoju, reszta na balkonie
安ietny kolorek intensywny, wyr騜niaj帷y si
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-22, 19:29   #3032
Benek23
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 870

Cytat:
Dziewczyny powiem wam 瞠 uwielbiam ten w徠ek i ogl康anie waszych 郵icznych rudziak闚.
Przy okazji wrzuc swoje farbowane mieszanka chantala o kt鏎ym pisa豉m kilka stron wcze郾iej ale tym razem w innej proporcji(troch wi璚ej pomara鎍zy)
Na szybko robione loki dzisiaj -ok tydzie po farbowaniu
I wyci皻e z innych zdj耩 jak mnie mama z aparatem zasta豉 kilka dni temu (z g鏎y sorry za g逝pie google )

1 zdj璚ie w pokoju, reszta na balkonie
安ietny kolor i 鈍ietne w這sy - zdrowe i b造szcz帷e A brwi jakie super! Idealnie dobra豉 ich kolor do w這s闚.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post26092774
Benek23 jest offline  
Stary 2010-04-22, 19:39   #3033
Veronic
Wtajemniczenie

Dziewczyny porad嬈ie- czemu tak jest, 瞠 mniej wi璚ej od po這wy, w這sy tylko nieznacznie zmieniaj sw鎩 kolor, gdy je farbuj...
Jak zrobi kitka to wida znaczn r騜nic w kolorze.

rozumiem, ze przy g這wie 豉twiej 豉pie, ale 瞠by by豉 a taka r騜nica:confuse d: chyba mam jaki dziwny rodzaj w這sa, s grube i do嗆 sztywne.

Co robi 幢e? dodam ,瞠 zacz窸am farbowanie od ty逝 g這wy
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-22, 21:18   #3034
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka wiadomo嗆
Dziewczyny porad嬈ie- czemu tak jest, 瞠 mniej wi璚ej od po這wy, w這sy tylko nieznacznie zmieniaj sw鎩 kolor, gdy je farbuj...

rozumiem, ze przy g這wie 豉twiej 豉pie, ale 瞠by by豉 a taka r騜nica:confuse d: chyba mam jaki dziwny rodzaj w這sa, s grube i do嗆 sztywne.

poniewaz z kazdym farbowaniem farba osadza sie we wnetrzu wlosa , gromadzi sie pigmentu coraz wiecej i coraz trudniej sie go pozbyc , takze farbujac wlosy niedy nie nalzey nakladac farby na cala g這w od razu ( jesli masz odrost )tylko na odrosty , pozniej na konce na 10 min przed uplywem dzialania koncowego farby
Stary 2010-04-22, 21:54   #3035
Veronic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka wiadomo嗆
poniewaz z kazdym farbowaniem farba osadza sie we wnetrzu wlosa , gromadzi sie pigmentu coraz wiecej i coraz trudniej sie go pozbyc , takze farbujac wlosy niedy nie nalzey nakladac farby na cala g這w od razu ( jesli masz odrost )tylko na odrosty , pozniej na konce na 10 min przed uplywem dzialania koncowego farby
no tak, tyle ,瞠 praktycznie w og鏊e nie mia豉m odrostu, tzn taki ma造 na nieca造 1cm...
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-22, 23:22   #3036
baby_luv_gold
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139
GG do baby_luv_gold

Cytat:
no tak, tyle ,瞠 praktycznie w og鏊e nie mia豉m odrostu, tzn taki ma造 na nieca造 1cm...

jak pisalam , osadza sie farba we wlosie czyli jak dlugosc wlosa oznacza jego "wiek" to wiadomo gdzie farby jest najwiecej .

Zalezy tez to od farby i oksydantu
Stary 2010-04-22, 23:39   #3037
Perwati
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

Cytat:
Napisane przez askaou Poka wiadomo嗆
Te chc osi庵n望 taki kolor i wydaje mi si, 瞠 8.3 wyjdzie w rzeczywisto軼i du穎 ciemniej. 疾by nie ryzykowa zbyt ciemnego blondu zrobi 9.3, maj帷 nadziej, 瞠 otrzymam co zbli穎nego do 8.3 w豉郾ie.
Askaou , a jaki masz kolor w這s闚 teraz?
Wkleisz zdj璚ie po farbowaniu?Prosz;]
Ja kupi豉m na allegro w豉郾ie 8.3, ale potem mi si co odmieni這 i wymieni豉m na inn, a teraz znowu b璠 musia豉 kupi 8.3 chyba.Jestem najbardziej zmiennym cz這wiekiem na 鈍iecie;/;p
Za to ten 9.3 mnie troch przera瘸, za jasny, ale kto wie jak wyjdzie..

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-04-22 o 23:42
Perwati jest offline  
Stary 2010-04-22, 23:45   #3038
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

Cytat:

a.W這sy przy sk鏎ze g這wy szybciej si nagrzewaj,a ciep這 przy酥iesza proces koloryzacji.
b.dodanie od篡wki do farby rozja郾iaj帷ej (utleniacz 9%) powoduje os豉bienie jego dzia豉nia poja郾iaj帷ego

c.Je郵i odrost masz og鏊nie ja郾iejszy ni reszta w這s闚(a tak wynika dla mnie z postu stron wcze郾iej)- nak豉daj mieszank najpierw na d逝go嗆 i ko鎍闚ki a na ko鎍u na odrost je郵i masz dost瘼 tylko do farby z 9% wod
-W tym wypadku osobi軼ie na這篡豉bym ci farb w kolorze A na odrost z utleniaczem 6% a na d逝go嗆 kolor A + 9% utleniacz, bo jak napisa豉 瞠 na d逝go軼i mia豉 "sprany ciemny rudy" wi璚 wnioskuje 瞠 by on na poziomie 6 a w這sy b赧瞠j sk鏎y g這wy by造 bardziej wymyte - to pewnie na poziomie 7
d. inna opcja je郵i zwil瘸sz w這sy przed zabiegiem- to nast瘼nym razem nie rob tego, wiem 瞠 wtedy wygl康a to jakby farby by這 za ma這 ale woda 軼iekaj帷 z w這sa przy jego dolnej cz窷ci rozcie鎍za bardziej farb ni przy nasadzie, ju lepiej zwi瘯sz ilo嗆 farby zamiast moczy w這s闚 + zastosowa podpunkt c.

Mam nadzieje 瞠 chocia troch pomog豉m
Stary 2010-04-23, 00:37   #3039
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

Cytat:
a.W這sy przy sk鏎ze g這wy szybciej si nagrzewaj,a ciep這 przy酥iesza proces koloryzacji.
b.dodanie od篡wki do farby rozja郾iaj帷ej (utleniacz 9%) powoduje os豉bienie jego dzia豉nia poja郾iaj帷ego

c.Je郵i odrost masz og鏊nie ja郾iejszy ni reszta w這s闚(a tak wynika dla mnie z postu stron wcze郾iej)- nak豉daj mieszank najpierw na d逝go嗆 i ko鎍闚ki a na ko鎍u na odrost je郵i masz dost瘼 tylko do farby z 9% wod
-W tym wypadku osobi軼ie na這篡豉bym ci farb w kolorze A na odrost z utleniaczem 6% a na d逝go嗆 kolor A + 9% utleniacz, bo jak napisa豉 瞠 na d逝go軼i mia豉 "sprany ciemny rudy" wi璚 wnioskuje 瞠 by on na poziomie 6 a w這sy b赧瞠j sk鏎y g這wy by造 bardziej wymyte - to pewnie na poziomie 7
d. inna opcja je郵i zwil瘸sz w這sy przed zabiegiem- to nast瘼nym razem nie rob tego, wiem 瞠 wtedy wygl康a to jakby farby by這 za ma這 ale woda 軼iekaj帷 z w這sa przy jego dolnej cz窷ci rozcie鎍za bardziej farb ni przy nasadzie, ju lepiej zwi瘯sz ilo嗆 farby zamiast moczy w這s闚 + zastosowa podpunkt c.

Ja od siebie dodam zniszone wlosy jak schodzilam z czarnych do rudych , po rozjasnianiu, farbach z mocna woda etc. wiadomo konce mialam oslabione i slabsze niz wlosy wyzej na glowie wiec.. farba lapala mi gore ladnie od polowy w dol inaczej , albo byly jasniejsze - farba slabiej je lapala ( szybciej sie wyplukiwala z koncow) albo w zaleznosci od koloru kladzionego lapala mi konce ciemniejsze ,a gora byla jasniejsza ..
mi pomoglo podciecie, nawilzanie wlosow, olejki i odpowiednia pielegnacja - ot po kilku ladnych tygodniach i 4 farbach na wlosach w koncu odzywilam je na tyle ze pokrylo mi ladnie , rownomiernie calosc wlosow

Nerla kolor super
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-04-23 o 00:39
moee jest offline  
Stary 2010-04-23, 09:31   #3040
bluefeather
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253

sliczne te Wasze rude

Dziewczyny, a pamieta ktoras z Was, w jakim miejscu na forum byly umieszczone w這sy bodajze Moee?

nie wiem czy dobrze pamietam.
takie baaardzo pomaranczowe, ale wlascicielka nie byla z nich zadowolona

i jakim garnierem byly farbowane?
zlocisto-miedziany blond czy jasna intensywna miedz?

i w ogole jaka jest roznica w tych kolorach. oswieccie

Edytowane przez bluefeather
Czas edycji: 2010-04-23 o 09:34
bluefeather jest offline  
Stary 2010-04-23, 09:50   #3041
fantynaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Ratunku!

Jaki czas temu zafarbowa豉m w這sy szamponem Garnier color& shine, kt鏎y powinien si zmy po 24 myciach. Czy jest szansa, ze zmyje si kiedykolwiek? Mam ju dwucentymetrowe odrosty i chcia豉bym wreszcie poeksperymentowa z henna albo innymi szamponami ale odrosty barwia sie na inny kolor niz reszta w這s闚.
Jak przyspieszy wyp逝kiwanie szamponu?
fantynaaa jest offline  
Stary 2010-04-23, 10:43   #3042
askaou
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Perwati, wklejam zdj璚ia moich w這s闚 w stanie obecnym a jest to per這wy blond Castinga. Te si boj, 瞠 9.3 mo瞠 wyj嗆 u mnie za jasno, ale je郵i masz br您owe w這sy to mo積a przypuszcza, 瞠 8.3 nada tylko z這tawy odcie. Zreszt, nigdy nie farbowa豉m tymi farbami ale dziewczyny m闚i, 瞠 majirel wychodzi ciemniej ni na pr鏏niku. W ka盥ym razie wklej zdj璚ie po farbowaniu, ale pociesz Ci, 瞠 ja te jestem zmienna i kto wie czy nie waln np. 8.34
askaou jest offline  
Stary 2010-04-23, 11:18   #3043
Perwati
Rozeznanie

Cytat:
je郵i masz br您owe w這sy to mo積a przypuszcza, 瞠 8.3 nada tylko z這tawy odcie.
Mam nadziej, 瞠 nie.W sumie to moje w這sy s podatne na farbowanie i z 瘸dnej farby nie wyszed mi tylko "odcie";]

Cytat:
W ka盥ym razie wklej zdj璚ie po farbowaniu, ale pociesz Ci, 瞠 ja te jestem zmienna i kto wie czy nie waln np. 8.34
B璠 czeka niecierpliwie8.34 te mi si podoba, ale jednak wola豉bym bardziej naturalny kolor, a w nim za du穎 miedzi.Za to 9.3 za bardzo blond i nie wyobra瘸m sobie, 瞠by wyszed z niego m鎩 wymarzony z這cisty rudy;]

Poza tym... teraz masz bardzo 豉dny kolor w這s闚!
Masz zdecydowanie ja郾iejsze w這sy ode mnie, jednak moje te nie s bardzo ciemne, a farby Majirel podobno s mocniejsze, ni sklepowe, wi璚 licz na to, 瞠 co wyjdzie... ;p
Perwati jest offline  
Stary 2010-04-23, 11:28   #3044
askaou
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Dzi瘯uj Poniewa te boj si 瞠by nie mie w這s闚 jasny blond to chyba jednak zrobi 8.3 . Mam nadziej, 瞠 ju za tydzie bo 3 tygodnie temu nak豉da豉m Casting wi璚 odczekam jeszcze troszk. Pozdrawiam !
askaou jest offline  
Stary 2010-04-23, 12:11   #3045
Veronic
Wtajemniczenie

Cytat:

Dzi瘯uj ! nast瘼nym razem zastosuj podane wskaz闚ki
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-23, 12:27   #3046
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

Cytat:
Napisane przez bluefeather Poka wiadomo嗆
sliczne te Wasze rude

Dziewczyny, a pamieta ktoras z Was, w jakim miejscu na forum byly umieszczone w這sy bodajze Moee?

nie wiem czy dobrze pamietam.
takie baaardzo pomaranczowe, ale wlascicielka nie byla z nich zadowolona

i jakim garnierem byly farbowane?
zlocisto-miedziany blond czy jasna intensywna miedz?

i w ogole jaka jest roznica w tych kolorach. oswieccie
o to chodzilo ?

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2572

zlocisto- miedziany blond u mnie wychodzi rudy ze zlotymi nitkami jasniejszymi i do slonca jest bardziej wlasnie zloty , jasna intensywna miedz- pomaranczka na moich wlosach , tym sie roznia te farby u mnie na glowie
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."

Edytowane przez moee
Czas edycji: 2010-04-23 o 12:30
moee jest offline  
Stary 2010-04-23, 13:19   #3047
Veronic
Wtajemniczenie

Mo瞠 mia豉 kt鏎a z Was do czynienia z lorealem Casting kolor bursztyn? bo na opakowaniu jest fajny, w rzeczywisto軼i zapewne wychodzi ciemniejszy... ale czekam na opinie

Ps. jak na opakowaniu jest napisane ,瞠 nak豉da na mokre w這sy, to czy mo積a farb na這篡 na suche, 瞠by by lepszy efekt farbowania?

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2010-04-23 o 15:13 Pow鏚: liter闚ka:P
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-23, 15:14   #3048
nataliaaa88
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 587
GG do nataliaaa88

Veronic na jaki kolor kladlas iskre?? zastanawiam si nad ni...

wymiana:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-04-23, 15:16   #3049
Perwati
Rozeznanie

Cytat:
Dzi瘯uj Poniewa te boj si 瞠by nie mie w這s闚 jasny blond to chyba jednak zrobi 8.3 . Mam nadziej, 瞠 ju za tydzie bo 3 tygodnie temu nak豉da豉m Casting wi璚 odczekam jeszcze troszk. Pozdrawiam !
Jeszcze zapomnia豉m doda, 瞠 gdybym mia豉 tak jasne w這sy jak Twoje to nie waha豉bym si i farbowa豉 8.3. Ja zastanawiam si jeszcze nad t farb(w za陰czniku), ale podejrzewam, 瞠 po kilku myciach w這sy mog造by si zrobi po prostu pomara鎍zowe.Jest troch podobna do 9.3, co mi si wydaje...

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2010-04-23 o 15:18
Perwati jest offline  
Stary 2010-04-23, 15:24   #3050
Veronic
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka wiadomo嗆
Veronic na jaki kolor kladlas iskre?? zastanawiam si nad ni...
K豉d豉m na dosy sprany, rudo- br您 z dodatkiem ciemnego blondu:P (niezbyt r闚nomierny) ci篹ko okre郵i, a na ka盥ym zdj璚iu wygl康a inaczej.
Jak si teraz dowiaduj, to 幢e zrobi豉m ,瞠 doda豉m troszk od篡wki do mieszanki, no i 瞠 na這篡豉m na mokre w這sy... no c騜 widocznie nie mia豉m mie ja郾iejszych w這s闚

Jeszcze raz apeluj- jak kto wie jak wychodzi Bursztyn to niech pisze please
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-23, 15:34   #3051
bluefeather
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 253

Cytat:
Napisane przez moee Poka wiadomo嗆
o to chodzilo ?

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2572

zlocisto- miedziany blond u mnie wychodzi rudy ze zlotymi nitkami jasniejszymi i do slonca jest bardziej wlasnie zloty , jasna intensywna miedz- pomaranczka na moich wlosach , tym sie roznia te farby u mnie na glowie
Mhm! przeboski
najgorsze,ze nigdzie tego garniera nie mog znale潭. miedziana czerwie to i owszem, ale tej nie chc.
pokusz si o stwierdzenie, 瞠 w moim ma造m mie軼ie niegdzie jej nie ma

a ja pokocha豉m kolor po p這miennej iskrze, po jednym myciu jest super
az nie moge uwierzyc
bluefeather jest offline  
Stary 2010-04-23, 17:33   #3052
Veronic
Wtajemniczenie

Jeszcze nie za bardzo orientuj si w tym farbowaniu- wi璚 pytam, kto wie niech odpowie:
Je郵i mam na g這wie ja郾iejszy rudy bli瞠j nasady, a od po這wy a po ko鎍e ciemniejszy rudy, a odrosty ciemny blond, i chc zafarbowa czym ciemniejszym , to od jakiej partii w這s闚 zacz望 farbowanko ?

Troch to zagmatwane, sorry
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-23, 18:45   #3053
nerla
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 191

jak czym ciemniejszym to najpierw na ja郾iejsze partie a dopiero potem na reszt.
Stary 2010-04-23, 19:06   #3054
Veronic
Wtajemniczenie

Cytat:
jak czym ciemniejszym to najpierw na ja郾iejsze partie a dopiero potem na reszt.
Ok dzi瘯i wielkie ! zbieram informacje tak na przysz這嗆
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-23, 20:46   #3055
nataliaaa88
Zadomowienie

GG do nataliaaa88

Cytat:
K豉d豉m na dosy sprany, rudo- br您 z dodatkiem ciemnego blondu:P (niezbyt r闚nomierny) ci篹ko okre郵i, a na ka盥ym zdj璚iu wygl康a inaczej.
Jak si teraz dowiaduj, to 幢e zrobi豉m ,瞠 doda豉m troszk od篡wki do mieszanki, no i 瞠 na這篡豉m na mokre w這sy... no c騜 widocznie nie mia豉m mie ja郾iejszych w這s闚

Jeszcze raz apeluj- jak kto wie jak wychodzi Bursztyn to niech pisze please
bursztyn na moich wlosach to masakra! mam naturalne srednio braz i wyszedl braz do lampy z odblaskiem rudego, nigdy wiecej...

wymiana:
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-04-23, 21:09   #3056
Veronic
Wtajemniczenie

hmm to ciekawe jakby wyszed na moich farbowanych (wcze郾iej wstawia豉m fotk), domy郵am si, 瞠 by przyciemni troch w這sy
Veronic jest offline  
Stary 2010-04-24, 00:02   #3057
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

nerla - pi瘯ny kolorek zdrowe i d逝gie w這ski
Farbowa豉s chantalem, mozesz przypomniec jakimi kolorkami i z jakim oksydantem?

I jeszcze pytanie do Ciebie: farbowalas kiedys Mango? Jak Ci wychodzil? Jesli moge zapyta to czemu przerzucilas sie na Chantala?

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline  
Stary 2010-04-24, 12:04   #3058
nataliaaa88
Zadomowienie

GG do nataliaaa88

Cytat:
hmm to ciekawe jakby wyszed na moich farbowanych (wcze郾iej wstawia豉m fotk), domy郵am si, 瞠 by przyciemni troch w這sy
na twoich rudych by wyszedl chyba okej, ktos wstawial gdzies tu w watkach o rudych fotke po nim, ja sie zasegurowalam tym ze znalazlam jakas dziewczynie ktorej na brazie wyszedl ladny rudy po bursztynie i kupilam i masakra, efekt uzyskalam praktycznie taki sam jak po pure paprika, tak jak pisalam... minelo 2tygodnie od farbowania i nie ma sladu po chociaz odblasku rudosci...

wymiana:
nataliaaa88 jest offline  
Stary 2010-04-24, 12:06   #3059
DarkNoir
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 325
GG do DarkNoir

Czy jedno opakowanie P這miennej Iskry wystarczy na w這sy si璕aj帷e do 這patek?
Dodam, 瞠 pierwszy raz b璠 farbowa w這sy trwa陰 farb na rudy. Zastanawiam si, czy jedno opakowani pokryje mi ca貫 w這sy.

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul

DarkNoir jest offline  
Stary 2010-04-24, 13:36   #3060
rudzielec92
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 585

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Poka wiadomo嗆
Czy jedno opakowanie P這miennej Iskry wystarczy na w這sy si璕aj帷e do 這patek?
Dodam, 瞠 pierwszy raz b璠 farbowa w這sy trwa陰 farb na rudy. Zastanawiam si, czy jedno opakowani pokryje mi ca貫 w這sy.
nie s康z. 1,5 opakowania na pewno, mo瞠 wi璚ej p鎩dzie. zale篡 od grubo軼i w這s闚 i ile ich masz
rudzielec92 jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:31.