Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 11 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-02-18, 19:59   #301
mikunia305
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

a czy moge ten szampon kupic w anglii? i pod jaka nazwa wystepuja i czy go dostane w normalnym sklepie? a moze jakis krem? taki z susilka, tylko wlasnie, gra nie warta swieczki, nikt pewnie nie zauwazy wiec bez sensu;/ no nie mam juz pomyslu co zrobic zeby byly bardziej rude, takie widoczne;/w sloncu sa idealne ale jak nie ma slonca to sa jakby wyplowiale i w ogole nie zauwazyc mozna ze to rudy;/ co ja mam zrobic;/
mikunia305 jest offline  
Stary 2008-02-18, 20:09   #302
restless
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
GG do restless

a anglii szamponu maribell raczej nie ma,chyba ze 軼i庵niesz przez allegro,ale z przesy趾 wyjdzie drogo a efekt nie powala

fajne sa r騜ne nablyszczacze np ten http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16114
wtedy w這sy l郾i ca造 czas,nie tylko w s這鎍u i kolor wydaje si intensywniejszy

Poszukuj starych zapach闚 Guerlain !!!

restless jest offline  
Stary 2008-02-20, 10:41   #303
Caeli-fer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80
GG do Caeli-fer

bardzo bym chciala uzyska taki kolor jak jest na zdjeciu , ale nie mam poj璚ie jakiej farby mozna w tym celu u篡, teraz mam na w這sach schwarzkopf natural & easy miedziany blodn czy co takiego co jest definitywnie rude, ale nie do tego stopnia do kt鏎ego bym chcia豉 , to jeszcze nie to .
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 29qpbcx5.jpg (22,8 KB, 129 za豉dowa)
Caeli-fer jest offline  
Stary 2008-02-20, 20:47   #304
imperdible
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

zalezy jakie masz naturalne wlosy i jakie masz teraz. z ciemnymi jest problem...
imperdible jest offline  
Stary 2008-02-20, 23:26   #305
Caeli-fer
Raczkowanie

GG do Caeli-fer

teraz mam dosyc ciemny rudy, naturalny mam popielaty blond ... zawsze mo積a rozja郾iaczem na poczatku a potem farbe, tylko w豉snie nie wiem gdzie moge takow znale潭 , wszystkie sa albo za jasne, albo za ciemne
Caeli-fer jest offline  
Stary 2008-02-21, 11:51   #306
Eleanor Rigby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

A Casting Creme Gloss? Kolor: Nugat?
Stary 2008-02-21, 20:21   #307
Caeli-fer
Raczkowanie

GG do Caeli-fer

wydaje mi si 瞠 za ciemny
Caeli-fer jest offline  
Stary 2008-02-28, 17:47   #308
Tusio
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 572
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez mikunia305 Poka wiadomo嗆
a czy moge ten szampon kupic w anglii? i pod jaka nazwa wystepuja i czy go dostane w normalnym sklepie? a moze jakis krem? taki z susilka, tylko wlasnie, gra nie warta swieczki, nikt pewnie nie zauwazy wiec bez sensu;/ no nie mam juz pomyslu co zrobic zeby byly bardziej rude, takie widoczne;/w sloncu sa idealne ale jak nie ma slonca to sa jakby wyplowiale i w ogole nie zauwazyc mozna ze to rudy;/ co ja mam zrobic;/
sunsilk nie zmienia koloru wlosow, tak jest napisane na opakowaniu.
moze plukanka z lupinek cebuli? nadaje lekko rudawy polysk, ale trzeba stosowac dosyc dlugo
'Cause it's okay to be a boy
But for a boy to look like a girl is degrading
'Cause you think being a girl is degrading
Tusio jest offline  
Stary 2008-02-28, 18:05   #309
xxboo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 427

ja co roku na wakacje robi sie na rudo, w miedzyczasie mam czarne.
dodaje moj rudy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5y03ez5.jpg (63,1 KB, 509 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg l_61efd991e06f93504f9feb728d374207.jpg (35,8 KB, 306 za豉dowa)
xxboo jest teraz online  
Stary 2008-03-01, 02:17   #310
Caeli-fer
Raczkowanie

GG do Caeli-fer

po jakiej farbie uzyskujesz taki kolor ?
Mi si jakby "wyciera" farba w miejscach gdzie zwi您uje w這sy ... :/ Mia豉m wcze郾iej blond i ciagle bardzo szybko mi p這wieje ten m鎩 rudy..
Caeli-fer jest offline  
Stary 2008-03-01, 15:41   #311
ruumi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

a ja poszukuje farby ktora da豉by mi kolor soczystej czerwieni:p
takiej jak ma Garbage, niestety duzo farb wychodzi na moich w這sach ciemniejsza niz powinna nawet gdy s ja郾iutkie
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-01, 17:48   #312
anestet-ka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka wiadomo嗆
a ja poszukuje farby ktora da豉by mi kolor soczystej czerwieni:p
takiej jak ma Garbage, niestety duzo farb wychodzi na moich w這sach ciemniejsza niz powinna nawet gdy s ja郾iutkie
Mi tylko po farbach z wellatonu wychodz 豉dne czerwienie a wieeele, wiele farb ju przetestowa豉m. Wszystkie kolory wychodzi造 za ciemne a wellaton wyj徠kowo mniej wi璚ej tak, jak na obrazku na opakowaniu.
"Wulkaniczn czerwie" szczeg鏊nie polecam.
Jak chcesz, to poszukam gdzie swoich zdj耩 i zobaczysz co mi wychodzi
anestet-ka jest offline  
Stary 2008-03-01, 18:53   #313
ruumi
Rozeznanie

o chetnie bym zobaczy豉 zdjecia
i jeszcze je瞠li moge zapyta na jaki kolor w這sow nak豉da豉s farbe bo ja teraz mam pofarbowane farba z joanny :P:P cos z maina w nazwie i kolor jest taki 鄉ieszny w domu wyglada na ciemny a na zewnatrz jest taki r霩owo czerwony:P
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-01, 19:45   #314
anestet-ka
Wtajemniczenie

Pierwsze zdj璚ie w jasnym, dziennym 鈍ietle, drugie w sztucznym, z flashem.
A przedtem mia豉m "nibyczerwie" z Garniera, kt鏎a w rzeczywisto軼i wygl康a豉 jak co pomi璠zy bordo a mahoniem. W ka盥ym b康 razie tamten kolor 豉dnie mi si zamalowa, ale to by這 ju dosy dawno temu, wi璚 to co jest teraz nie wysz這 mi od razu, ale stopniowo.

O tej malince Joanny te my郵a豉m a bardzo r騜owy wychodzi? Jak my郵isz, co by wysz這, jakbym na這篡豉 malin na to, co mam teraz?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1111111111.jpg (26,6 KB, 221 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1111111.jpg (16,0 KB, 345 za豉dowa)
anestet-ka jest offline  
Stary 2008-03-01, 19:53   #315
Emilcia_1616
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 339

a jak myslicie co sie stanie jak na sredni braz moze taki ciemniejszy troche polozy sie ruda farbe?
Stary 2008-03-01, 22:55   #316
Caeli-fer
Raczkowanie

GG do Caeli-fer

ja mia豉m wcze郾iej blond i teraz ilekro zafarbuje (tzn dwa razy farbowa豉m narazie) na rudo , to po kilku dniac wygl康am jak lekko przypieczony kurczak, ani to rudy ani blond... najgorzej 瞠 na czubku g這wy mam p這mienny rudy , a od ucha przez ca陰 ich d逝go嗆 mam w豉snie taki kolor kurczaka... a w miejscach gdzie zwi您uje w這sy s jeszcze ja郾iejsze. co zrobi ? czy w og鏊e co si da?
Caeli-fer jest offline  
Stary 2008-03-02, 02:10   #317
ruumi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Poka wiadomo嗆
Pierwsze zdj璚ie w jasnym, dziennym 鈍ietle, drugie w sztucznym, z flashem.
A przedtem mia豉m "nibyczerwie" z Garniera, kt鏎a w rzeczywisto軼i wygl康a豉 jak co pomi璠zy bordo a mahoniem. W ka盥ym b康 razie tamten kolor 豉dnie mi si zamalowa, ale to by這 ju dosy dawno temu, wi璚 to co jest teraz nie wysz這 mi od razu, ale stopniowo.

O tej malince Joanny te my郵a豉m a bardzo r騜owy wychodzi? Jak my郵isz, co by wysz這, jakbym na這篡豉 malin na to, co mam teraz?

jej ale masz sliczny kolor O_O
wiesz co joanna nie jest r霩owa a tak, wychodzi taki jasny burgund , w sumie taka prawdziwa malinka ale inna niz na opakowaniu bardziej naturalniej wyglada.Mysle ze mia豉bys podobny kolor tylko bardziej z poswiat r騜u,osobiscie bardzio podoba mi sie ten kolor ,farba jest niedogra ok 4 z ,wiec proponuje sprawdzic na pasemku co ci wyjdzie:P-ja tak robilam bo juz nie chcialam rozjasniac w這sow po nieudanym eksperymencie z loearem -_- gdzie zamiast rudy wyszed mi czrany O_O

Czyli te w這sy ze zdj by造 robione wellatonem? bez wczesniejszego rozjasniania?a jaki kolor wyszedl ci po zastosowaniu tej farby poraz pierwszy byl podobny do tego na zdj ?(bo o ile zrozumialam dobrze post to ten kolor uzyka豉s po jakims czasie farbowania)
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-02, 07:50   #318
anestet-ka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka wiadomo嗆
jej ale masz sliczny kolor O_O
wiesz co joanna nie jest r霩owa a tak, wychodzi taki jasny burgund , w sumie taka prawdziwa malinka ale inna niz na opakowaniu bardziej naturalniej wyglada.Mysle ze mia豉bys podobny kolor tylko bardziej z poswiat r騜u,osobiscie bardzio podoba mi sie ten kolor ,farba jest niedogra ok 4 z ,wiec proponuje sprawdzic na pasemku co ci wyjdzie:P-ja tak robilam bo juz nie chcialam rozjasniac w這sow po nieudanym eksperymencie z loearem -_- gdzie zamiast rudy wyszed mi czrany O_O

Czyli te w這sy ze zdj by造 robione wellatonem? bez wczesniejszego rozjasniania?a jaki kolor wyszedl ci po zastosowaniu tej farby poraz pierwszy byl podobny do tego na zdj ?(bo o ile zrozumialam dobrze post to ten kolor uzyka豉s po jakims czasie farbowania)

Tak, ten kolor ze zdj璚ia to Wellaton Wulkaniczna Czerwie. Przed pierwszym farbowaniem nie rozja郾ia豉m, farbowa豉m na ciemniejsze w這sy, wi璚 ta czerwie te wysz豉 TROCH ciemniejsza, ale niewiele, naprawd zaskakuj帷o dobrze pokry mi si ten stary kolor ju od pierwszego farbowania.
Czerwienie, jak to czerwienie, szybko si wyp逝kuj, wi璚 kolor sam si rozja郾i po jakim czasie, od mycia g這wy i ju zosta taki, jak teraz- po drugim farbowaniu wygl康a identycznie jak na foto.
Dla mnie to jedyna farba, po kt鏎ej wiem, czego si spodziewa, bo nie ma takiej si造, 瞠by wysz這 jakie dziwne bordo, nawet jak za d逝go przetrzymam, to ten czerwony jest czerwony

Z malin mo瞠 spr鏏uj, jak wyko鎍z moje zapasy Wellatonu bo nakupi豉m ca陰 szafk farb na zapas mam d逝ugie w這sy, wi璚 co najmniej dwa opakowania na raz potrzebuj ;/ wellaton te jest stosunkowo niedrogi na szcz窷cie, ostatnio po 9 z chyba kupowa豉m
anestet-ka jest offline  
Stary 2008-03-02, 13:26   #319
Caeli-fer
Raczkowanie

GG do Caeli-fer

ja mia豉m wcze郾iej blond i teraz ilekro zafarbuje (tzn dwa razy farbowa豉m narazie) na rudo , to po kilku dniac wygl康am jak lekko przypieczony kurczak, ani to rudy ani blond... najgorzej 瞠 na czubku g這wy mam p這mienny rudy , a od ucha przez ca陰 ich d逝go嗆 mam w豉snie taki kolor kurczaka... a w miejscach gdzie zwi您uje w這sy s jeszcze ja郾iejsze. co zrobi ? czy w og鏊e co si da?
Caeli-fer jest offline  
Stary 2008-03-02, 22:23   #320
ruumi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez anestet-ka Poka wiadomo嗆
Tak, ten kolor ze zdj璚ia to Wellaton Wulkaniczna Czerwie. Przed pierwszym farbowaniem nie rozja郾ia豉m, farbowa豉m na ciemniejsze w這sy, wi璚 ta czerwie te wysz豉 TROCH ciemniejsza, ale niewiele, naprawd zaskakuj帷o dobrze pokry mi si ten stary kolor ju od pierwszego farbowania.
Czerwienie, jak to czerwienie, szybko si wyp逝kuj, wi璚 kolor sam si rozja郾i po jakim czasie, od mycia g這wy i ju zosta taki, jak teraz- po drugim farbowaniu wygl康a identycznie jak na foto.
Dla mnie to jedyna farba, po kt鏎ej wiem, czego si spodziewa, bo nie ma takiej si造, 瞠by wysz這 jakie dziwne bordo, nawet jak za d逝go przetrzymam, to ten czerwony jest czerwony

Z malin mo瞠 spr鏏uj, jak wyko鎍z moje zapasy Wellatonu bo nakupi豉m ca陰 szafk farb na zapas mam d逝ugie w這sy, wi璚 co najmniej dwa opakowania na raz potrzebuj ;/ wellaton te jest stosunkowo niedrogi na szcz窷cie, ostatnio po 9 z chyba kupowa豉m

jak pasuje ci wellaton mozesz sprobowac safiry ta sama fima i jak narazie to byla moja najlepsza farba i o dziwo nie wyp逝kiwa豉 sie na miedziany tylko na troszke jasniejszy odcien czerwieni , dlatego sie tak zastanawiam teraz nad wellatonem bo skoro safira dobrze wychodzi na moich w這sach to moze wellato tez podzia豉
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-08, 20:16   #321
Tusio
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

a ta malina joanny farbuje na rozowo? jak uzyskac wsciekly roz na glowie?
'Cause it's okay to be a boy
But for a boy to look like a girl is degrading
'Cause you think being a girl is degrading
Tusio jest offline  
Stary 2008-03-09, 19:29   #322
ruumi
Rozeznanie

nie z joanny nie farbuje na r霩owo tylko na czewien z rozowym pob造skiem pewnie chybi豉by na r霩owo po這zona na bia貫 w這sy :P
Wsciek造 roz to tylko ryzjerskimi farbami , s造sza豉m cos o czerwonym rozjasniaczu ze on nadaje taki kolor ale zabardzo sie w tym nie orientuje
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-11, 13:39   #323
czarnula12335
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Ja zawsze mia豉m czarne w這sy. Wiele razy pr鏏owa豉m je zafarbowa na rudo, ale nigdy mi sie to nie udawa這, ale a do dzisiaj. Jestem dumna ze swojego pi瘯nego koloru, 瞠 a musz sie nim pochwali

czarnula12335 jest offline  
Stary 2008-03-12, 11:16   #324
Eleanor Rigby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

Cytat:
Napisane przez czarnula12335 Poka wiadomo嗆
Ja zawsze mia豉m czarne w這sy. Wiele razy pr鏏owa豉m je zafarbowa na rudo, ale nigdy mi sie to nie udawa這, ale a do dzisiaj. Jestem dumna ze swojego pi瘯nego koloru, 瞠 a musz sie nim pochwali

W takim razie powiedz jeszcze czym farbowa豉

Dodaj zdj璚ia Debry Messing i stronk, gdzie mo積a zobaczy jej metamorfoz. Najgorzej wygl康a豉 na pocz徠ku
http://www.instyle.com/instyle/celeb...6232_1,00.html
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg debra1.jpg (7,8 KB, 97 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg debra2.jpg (59,8 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg debra3.jpg (40,7 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg debra4.jpg (25,2 KB, 150 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg debra5.jpg (32,8 KB, 149 za豉dowa)

Edytowane przez Eleanor Rigby
Czas edycji: 2008-03-12 o 11:55 Pow鏚: dodanie zdj耩
Eleanor Rigby jest offline  
Stary 2008-03-12, 13:09   #325
czarnula12335
Raczkowanie

Kupi豉m dwa rozja郾iacze Delia extreme blond ( w rosmanie kosztuje 7 z) Co prawda po tych rozja郾iaczach wysz豉 mi t璚za na w這sach, ale to by這 ma這 istotne bo wiedzia豉m, 瞠 na tej t璚zy na pewno wyjdzie mi m鎩 wymarzony rudy. A ten rudy to Czerwony maho Garnier 100& koloru
Stary 2008-03-12, 13:31   #326
ruumi
Rozeznanie

nie lubie garniera;\
te kolorki sa takie ma這 soczyste:P
dzis zobacze jak wyjdzie mi loear feria (boje sie jej bo mam uraz do loreala, bo kiedys wysz造 mi czrane zamiast miedziane)
mam nadzieje tylko ze nie zapsuje mi mojego kolorku :P bo nie chce znowu rozjasniac to strasznie niszczy w這sy
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-12, 13:43   #327
madziqs90
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104

ja mam naturalnie RUDE w這sy d逝ugie dosy, chocia jeszcze zapuszczam pozdrawiam rudzielce

<3

kuracja Wax rozpocz皻a 11.01.2007
madziqs90 jest offline  
Stary 2008-03-12, 13:50   #328
candy20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

haha ja mam rude ale 鈔edniej d逝go軼i:P i jak cos too fotki na galerii wiza瘸nek
candy20 jest offline  
Stary 2008-03-12, 14:12   #329
restless
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 375
GG do restless

candy20 -masz genialne piegi,naprawd niesamowite

ja wr鏂i豉m do mojego naturalnego koloru,znowu jestem truskawkow blondynk,dam w這som odpocz望,
moze po 鈍i皻ach pokusz si zn闚 o cos ognistego

Poszukuj starych zapach闚 Guerlain !!!

restless jest offline  
Stary 2008-03-12, 15:36   #330
czarnula12335
Raczkowanie

Nie no mi sie bardzo podobaj rudo軼i Garniera. Ruumi ale popatrz na m鎩 avatar(to ja na nim jestem) i mi sie nie wydaje 瞠by ten kolor by ma這 soczysty
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.