Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 12 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2008-03-12, 15:59   #331
Eleanor Rigby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

Ja robi豉m sobie Loreal Casting Creme Gloss kolor Bursztyn i s豉bo mi to wysz這. Kolor mia by intensywny, a wysz豉 jaka marchewka, mo瞠 troch ruda. Poza tym mam ten sam problem co Caeli-fer czubek g這wy bardziej p這mienny ni reszta. Za miesi帷 chyba p鎩d do innego fryzjera i mo瞠 uda si uzyska to co chc. Ten szampon bardzo mi zmatowi w這sy.

A tak na marginesie, jakie Waszym zdaniem brwi pasuj do rudo軼i? Te rude czy mo瞠 ciemne jakie?
Stary 2008-03-12, 16:16   #332
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Czarnula to oznacza, ze jeszcze niedawno mia豉 bardzo ciemne w這sy?
Ja te chc zafarbowa mahoniem garniera...Mog豉bys wklei jakie wi瘯sze zdj徠ka? By豉bym wdzi璚zna

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-12, 17:52   #333
czarnula12335
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Kosmiczna ja dzie przed farbowaniem mia豉m kruczo czarne. Na這篡豉m na w這sy 2 rozja郾iacze. Wysz豉 t璚za na w這sach ;p Potem na這篡豉m Czerwony maho z Garnier 100% koloru i wyszed do嗆 intensywnie

Tu masz linki do wi瘯szych zdj耩:
http://nasza-klasa.pl/profile/1779531/gallery/120
http://nasza-klasa.pl/profile/1779531/gallery/121
http://nasza-klasa.pl/profile/1779531/gallery/119
http://nasza-klasa.pl/profile/1779531/gallery/118
czarnula12335 jest offline  
Stary 2008-03-12, 19:28   #334
Kosmiczna
Rozeznanie

A 2 rozja郾iacze? Jeden za drugim oddzielnie, czy 2 zmieszane razem? Te kiedy mia豉m takie, jak Ty masz aktualnie... Ale co mnie podkusi這 i 'zaczerni豉m' je...

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-12, 19:39   #335
czarnula12335
Raczkowanie

Razem zmieszane, bo jeden to by by這 za ma這 i by mi brak這 na ca貫 w這sy
Stary 2008-03-12, 20:20   #336
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czarnula12335 Poka wiadomo嗆
Razem zmieszane, bo jeden to by by這 za ma這 i by mi brak這 na ca貫 w這sy
A to mnie uspokoi這...

A d逝go nosi豉 czarny na g這wie? I ile trzyma豉 rozja郾iacz?

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-12, 23:12   #337
ruumi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 772

Cytat:
Nie no mi sie bardzo podobaj rudo軼i Garniera. Ruumi ale popatrz na m鎩 avatar(to ja na nim jestem) i mi sie nie wydaje 瞠by ten kolor by ma這 soczysty
bez obrazy ale dla mnie ten kolor nie jest soczysty ,ja wole w這sy PΜMIENNE kt鏎e" rzucaj sie w oczy ", zw豉szcza ze rozjasnia豉s w這sy i chyba mocno -bo na zdjeciach widac ze masz spalone.
Ja gdy rozjasnia豉m w這sy a m璚zy豉m sie z tym niemi這siernie bo ci瞛ko mi strasznie bylo zejsc z ciemnego koloru , rozjasnialam tylko do koloru miedziano-brozowego i uzy豉m safiry, w efekcie na g這wie mialam intensywnie r騜owo czerwone w這sy :P by造 cudowne potem z kolejnym farbownaiem juz mialam takie jak na opakowaniu czyli czerwone i znik r騜any pob造sk, ale i tak fajnie wygl康a.

Dzi na mojej g這wie zagosci豉 Feria i nawet nie ma zle zn闚 mam r騜any pob造sk tylko s troszke ciemniejsze ni mia豉 ale 2 razy umyje g這we i wyja郾iej:P

Oto zdjecie
troche ciemno w pokoju mialam wiec a tak ciemne jak na zdjeciu nie s
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg daga.JPG (57,0 KB, 309 za豉dowa)
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-13, 06:30   #338
Kosmiczna
Rozeznanie

Garnier moim zdaniem ma faktycznie 豉dne czerwienie, L'oreal - zale篡... Ja u siebie zdecydowanie wi璚ej marchewek w sklepach na p馧ce widz, ani瞠li wyrafinowanych czerwieni.. ;/ Ale to mo瞠 wina sklepu...

Mi zale篡 na takim kolorze:
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ff6abf76a6169962.jpg (19,3 KB, 168 za豉dowa)

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-13, 08:57   #339
czarnula12335
Raczkowanie

Ruumi: [bez obrazy ale dla mnie ten kolor nie jest soczysty ,ja wole w這sy PΜMIENNE kt鏎e" rzucaj sie w oczy ", zw豉szcza ze rozjasnia豉s w這sy i chyba mocno -bo na zdjeciach widac ze masz spalone.]

Oki, nie mam urazy, dla mnie np. to mo瞠 by soczysty kolor, a dla kogo innego ju nie. No fakt, troch mi sie w這sy spali造, ale o nie to si jako za piel璕nuje Najwa積iejsze na razie dla mnie to to, 瞠 w ko鎍u mam rude w這sy. Ale mnie na przyk豉d bardziej podobaj si miedziane rudo軼i, ni takie bardziej czerwone. No, ale na pocz徠ek ten m鎩 czerwony maho jest dobry. Jak mi sie ju pojawi odrosty to wtedy postawie na miedziany rudy.

Kosmiczna ja trzyma豉m rozja郾iacz na w這sach przez 40 minut (tyle ile by這 zalecane), a czarne w這sy mia豉m farbowane przez ok.5-6 lat. Chocia m鎩 naturalny kolor to r闚nie czarny, ale nie taki kruczy tylko przechodz帷y na br您.
Stary 2008-03-13, 09:10   #340
candy20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
Napisane przez restless Poka wiadomo嗆
candy20 -masz genialne piegi,naprawd niesamowite
dzi瘯i bardzo je lubie

Eleanor Rigby ja kiedy pokusi豉m sie o przyciemnienie brwi mysla豉m potem ze je sobie powyrywam! Nie pasowa這 mi to strasznie ale mo瞠 tobie b璠zie 豉dnie. Tylko nie przyciemniaj ich za mocno zeby sie nie gryz這 z w這sami
candy20 jest offline  
Stary 2008-03-13, 10:15   #341
Eleanor Rigby
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 208

candy20, chodzi o to, 瞠 m鎩 naturalny kolor to blond (taki 鈔edni, wcale nie jaki ciemny), natomiast mam do嗆 ciemn opraw oczu przynajmniej w moim przekonaniu i ca造 czas si zastanawiam czy tak mo瞠 by. My郵, 瞠 i tak wygl康a to lepiej przy rudych w這sach ni przy moich naturalnych.
Stary 2008-03-13, 16:01   #342
Kosmiczna
Rozeznanie

Czarnula a to bardzo d逝go te czarne mia豉s Ja zaledwie 2 razy farbowa豉m na czer.. My郵, 瞠 szybciej mi farba 'zejdzie'

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-13, 16:48   #343
ruumi
Rozeznanie

Cytat:
Ruumi: [bez obrazy ale dla mnie ten kolor nie jest soczysty ,ja wole w這sy PΜMIENNE kt鏎e" rzucaj sie w oczy ", zw豉szcza ze rozjasnia豉s w這sy i chyba mocno -bo na zdjeciach widac ze masz spalone.]

Oki, nie mam urazy, dla mnie np. to mo瞠 by soczysty kolor, a dla kogo innego ju nie. No fakt, troch mi sie w這sy spali造, ale o nie to si jako za piel璕nuje Najwa積iejsze na razie dla mnie to to, 瞠 w ko鎍u mam rude w這sy. Ale mnie na przyk豉d bardziej podobaj si miedziane rudo軼i, ni takie bardziej czerwone. No, ale na pocz徠ek ten m鎩 czerwony maho jest dobry. Jak mi sie ju pojawi odrosty to wtedy postawie na miedziany rudy.

Kosmiczna ja trzyma豉m rozja郾iacz na w這sach przez 40 minut (tyle ile by這 zalecane), a czarne w這sy mia豉m farbowane przez ok.5-6 lat. Chocia m鎩 naturalny kolor to r闚nie czarny, ale nie taki kruczy tylko przechodz帷y na br您.

kup sobie od篡wke WAX mnie bynajmnij pomog豉, a mia豉m straszne siano i w dodatku spali豉m sobie w這sy (dos這wnie -swieczk:P)a teraz ju sa ok
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-13, 16:50   #344
czarnula12335
Raczkowanie

Dzieki za rade, kupie sobie.
Stary 2008-03-13, 17:12   #345
Kosmiczna
Rozeznanie

No opr鏂z Waxa to mo瞠sz my tak瞠 w這ski z kropelk olejku recynowego dodanego do szamponu. To te dobrze wp造wa na w這sy, mi璠zy innymi na ich po造sk

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-13, 20:17   #346
czarnula12335
Raczkowanie

Doda豉m nowy w徠ek dotycz帷y tego czy lepiej wygl康am w nowych rudych w這sach. I wiele os鏏 powiedzia這, 瞠 jestem do niego za blada. Mi sie bardzo podoba ten kolor i wydaje mi sie, ze fajnie podkre郵a moj blado軼 i niebieskie oczy. A co wy s康zicie:

Edytowane przez czarnula12335
Czas edycji: 2010-04-22 o 14:54
Stary 2008-03-13, 20:29   #347
Kosmiczna
Rozeznanie

Za blada? Moim zdaniem nie ma czego takiego jak 'bycie zbyt bladym' w po陰czeniu z rudymi w這sami. Jedyne, co bym Ci poradzi豉 to podkre郵enie tej blado軼i jakim jasnym podk豉dem i puderkiem... Buzia sta豉by si bardziej promienista

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-13, 22:40   #348
ruumi
Rozeznanie

ja uwazam ze rudo軼 pasuje tylko bladym , inaczej wyglada tandetnie :P
doda豉bym troche r騜u w odcieniu dobranym do w這s闚, ozywi buzke
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-14, 08:10   #349
candy20
Raczkowanie

rudy plus bladosc r闚na si ful wypas;]
Eleanor Rigby ja niby tez mam ciemne oczy ale jasna karnacje i mi nie pasowa這 a poza tym by豉m przyzwyczajona ze ca貫 zycie mia豉m jasne prawie ze niewidoczne brwi i taka zmiana na ciemne strasznie razi豉 w oczy i ciezko bylo sie przyzwyczai ty zapewne b璠帷 blondynk tez masz jasne dlatego proponuje wybrac jaki jasny br您ik tej henny 瞠by nie by這 duzej zmiany bo zareagujesz tak samo jak ja xD

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka wiadomo嗆
ja uwazam ze rudo軼 pasuje tylko bladym , inaczej wyglada tandetnie :P
doda豉bym troche r騜u w odcieniu dobranym do w這s闚, ozywi buzke
a to nie bedzie wygladac troche kiczowato?? ja nie lubie r霩u wog鏊e nie przepadam za r霩owym

czarnula super ci w tym kolorku i to nie prawda ze jestes za blada. Jest idealnie;]

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-14 o 13:10 Pow鏚: post pod postem
candy20 jest offline  
Stary 2008-03-14, 08:47   #350
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez candy20 Poka wiadomo嗆
a to nie bedzie wygladac troche kiczowato?? ja nie lubie r霩u wog鏊e nie przepadam za r霩owym
No to wtedy zamiast r騜u puder br您uj帷y na policzki

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-14, 09:09   #351
czarnula12335
Raczkowanie

Nigdy w 篡ciu nie mia豉m na twarzy ani pudru, ani podk豉du, ani nawet r騜u i nie wiem, jako nigdy mnie do tego nie ci庵這
Stary 2008-03-14, 11:17   #352
candy20
Raczkowanie

Czarnula zawsze musi by ten pierwszy raz;] no ten puder br您uj帷y od razu lepiej brzmi
candy20 jest offline  
Stary 2008-03-14, 15:58   #353
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Nigdy w 篡ciu nie mia豉m na twarzy ani pudru, ani podk豉du, ani nawet r騜u i nie wiem, jako nigdy mnie do tego nie ci庵這
C騜...

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-14, 16:55   #354
ruumi
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka wiadomo嗆
No to wtedy zamiast r騜u puder br您uj帷y na policzki
to 瞠 r騜 nazywamy r騜em to nei zonacza 瞠 ma byc r霩owy moj wpada troche w pomaranczowy . fajny kolorek wyglada bardzo naturalnie i fajnie pasuje do rudych w這sow
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-14, 17:27   #355
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ruumi Poka wiadomo嗆
to 瞠 r騜 nazywamy r騜em to nei zonacza 瞠 ma byc r霩owy moj wpada troche w pomaranczowy . fajny kolorek wyglada bardzo naturalnie i fajnie pasuje do rudych w這sow
Ja o tym doskonale wiem Ale czasami trudno niekt鏎ym sobie wyobrazi nie-r騜owy r騜

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-17, 09:54   #356
candy20
Raczkowanie

ja nie lubie takich bajer闚 jak r騜e pudry podk豉dy itp. Mam piegi i nie lubie ich zakrywac:P:P
candy20 jest offline  
Stary 2008-03-17, 10:34   #357
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez candy20 Poka wiadomo嗆
ja nie lubie takich bajer闚 jak r騜e pudry podk豉dy itp. Mam piegi i nie lubie ich zakrywac:P:P
Jak nie lubisz, to si nie maluj

Kosmiczna jest offline  
Stary 2008-03-17, 12:07   #358
czarnula12335
Raczkowanie

A ja dzisiaj sobie kupi豉m r騜- taki be穎wy i jasny r騜owy. Powiem nawet fajnie sie komponuje, ale z pudru to jednak i tak zrezygnuje, jako bardzo mnie nie przekonuje A jakie Cienie si wam podobaj w zestawieniu z rudo軼iami? Mnie sie bardzo podoba z這ty cie. Takie 豉dne po豉czenie.
Stary 2008-03-17, 16:01   #359
ruumi
Rozeznanie

do rudoscie ziele, chociaz mnie osobiscie nei pasuje:P
zawsze uzywam takiego roswietlajacego z po造skiem z這tawym z inglota, taki delikatny i jest sliczny
ruumi jest offline  
Stary 2008-03-23, 13:42   #360
lipsy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 765

Cytat:
A ja dzisiaj sobie kupi豉m r騜- taki be穎wy i jasny r騜owy. Powiem nawet fajnie sie komponuje, ale z pudru to jednak i tak zrezygnuje, jako bardzo mnie nie przekonuje
Je郵i chcia豉by nada twarzy jasno軼i i nienachalnego po造sku, proponuje kuleczki roz鈍ietlaj帷e na這穎ne na ko軼i policzkowe lub tu nad
Nie lubisz du穎 nak豉da na twarz? hmmm...swego czasu 'nosi豉m' taki makija- powieki mu郾i皻e jakim jasnobe穎wym cieniem i kreska eyelinerem, na ko軼i policzkowe baaardzo delikatn smug r騜u i tu nad warstw roz鈍ietlaj帷 b造szczyk dla wyko鎍zenia. Wygl康a這 delikatnie, uniwersalny makija.

wklejam fote

Cytat:
A jakie Cienie si wam podobaj w zestawieniu z rudo軼iami? Mnie sie bardzo podoba z這ty cie. Takie 豉dne po豉czenie.
Z這ty wygl康a bardzo 豉dnie, ale chyba nie w du篡ch ilo軼iach, czyli np. w po陰czeniu z jakim innym, najlepiej troche ciemniejszym kolorem.
Ziele, ooo tak, ja preferuje odcie butelkowy
Ciemny grafit, 郵iwka, br您... Pewnie co by si jeszcze znalaz這.

Trzeba te wzi望 pod uwag t璚z闚k.

PS. Ta 鄴速a bluzka stanowczo gryzie si z Twoim kolorem Og鏊nie rudzielcom szczerze odradzam r騜 i 鄴速y. Trend trendem, ale w moim odczuciu lepiej ubiera si odpowiednio do typu urody. Ale c騜, jak kto woli

ruumi no to chyba mamy ten sam cie z Inglota

a blado嗆? najbardziej pasuje dla dw鏂h typ闚 urody- rudzielca i kr鏊ewny 郾ie磬i. i im bardziej kto blady tym lepiej

pozdrawiam wszystkie rudzielce
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1016906_350a.jpg (87,9 KB, 234 za豉dowa)

By jedn na milion.
Nie jedn z miliona.

Love is a swimming pool with no bottom
We've got to hold on the water is rising<3

65...
lipsy jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.