Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem - Strona 121 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2010-09-13, 15:41   #3601
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy + tematy zwi您ane z farbowaniem

Cytat:
Napisane przez Filifonka Poka wiadomo嗆
Genialny ten kolor podobaj mi si takie odcienie chocia sama poszukuj farby kt鏎a da mi efekt jasnego rudego mniej miedzianego
dzieki, mi tez sie podoba chociaz na poczatku wydawal sie mi za ciemny i wrocilam do jasniejszych rudosci a aktualnie zachcia這 mi si blondu ale uwielbiam rude w這sy

Cytat:
Napisane przez catarsis Poka wiadomo嗆
wow, mimo, 瞠 ma mniej czerwieni, to i tak jest boski (taki jak tej laleczki OAK ze zdj耩, kt鏎e wstawi豉m )
dzi瘯i Ci wielkie!

a pami皻asz mo瞠 jaki by Tw鎩 kolor wyj軼iowy do farbowania tym Palette?
nie ma za co farbe nak豉da豉m na sprany rudy czyli taki jasny rudo blond aha i zaraz po farbowaniu w這sy by造 ciemniejsze, az sie wsytraszylam ze mam brazowe wlosy ale po 2, 3 myciach byl taki jak na zdjeciach
Stary 2010-09-13, 15:58   #3602
catarsis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
dzieki, mi tez sie podoba chociaz na poczatku wydawal sie mi za ciemny i wrocilam do jasniejszych rudosci a aktualnie zachcia這 mi si blondu ale uwielbiam rude w這sy

nie ma za co farbe nak豉da豉m na sprany rudy czyli taki jasny rudo blond aha i zaraz po farbowaniu w這sy by造 ciemniejsze, az sie wsytraszylam ze mam brazowe wlosy ale po 2, 3 myciach byl taki jak na zdjeciach
aha, bo w豉郾ie si obawiam czy za ciemny na moich br您owych kude趾ach nie wyjdzie ale jak co to mo瞠 si spierze chocia do takiego po kilku myciach albo go potrzymam chwil kr鏂ej przy farbowaniu
„柝e czy dobrze, oka瞠 si p騧niej. Ale trzeba dzia豉, 鄉ia這 chwyta 篡cie za grzyw. Wierz mi, malutka, 瘸逝je si wy陰cznie bezczynno軼i, niezdecydowania, wahania. Czyn闚 i decyzji, cho niekiedy przynosz smutek i 瘸l, nie 瘸逝je si.”
catarsis jest offline  
Stary 2010-09-13, 23:29   #3603
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
aha, bo w豉郾ie si obawiam czy za ciemny na moich br您owych kude趾ach nie wyjdzie ale jak co to mo瞠 si spierze chocia do takiego po kilku myciach albo go potrzymam chwil kr鏂ej przy farbowaniu
no na brazowych to moze wyjsc inaczej bo moje rudosci zawsze byly robione na jasnym rudym podkladzie, takze to tez napewno mialo jakies znaczenie wiesz trzymanie farby krocej nie ma sensu bo kolor nie wyjdzie ci jasniejszy, co najwyzej bedziesz miala gdzies niedofarbowane albo slabiej zafarbowane wlosy (w koncu farbe nie naklada sie w tym samym czasie na cale wlosy tylko od jakiegos miejsca zaczyna )
Stary 2010-09-14, 00:52   #3604
catarsis
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 201

Cytat:
Napisane przez untouchable Poka wiadomo嗆
no na brazowych to moze wyjsc inaczej bo moje rudosci zawsze byly robione na jasnym rudym podkladzie, takze to tez napewno mialo jakies znaczenie wiesz trzymanie farby krocej nie ma sensu bo kolor nie wyjdzie ci jasniejszy, co najwyzej bedziesz miala gdzies niedofarbowane albo slabiej zafarbowane wlosy (w koncu farbe nie naklada sie w tym samym czasie na cale wlosy tylko od jakiegos miejsca zaczyna )
no tak, racja - troch tego nie przemy郵a豉m faktycznie pozostaje mi wi璚 albo najpierw rozja郾i w這sy (czego wola豉bym jednak unikn望) albo trwa w poszukiwaniach farby, kt鏎a by taki efekt da豉, bo na koloryzacj u fryzjera aktualnie mi studencki bud瞠t nie pozwala niestety...
„柝e czy dobrze, oka瞠 si p騧niej. Ale trzeba dzia豉, 鄉ia這 chwyta 篡cie za grzyw. Wierz mi, malutka, 瘸逝je si wy陰cznie bezczynno軼i, niezdecydowania, wahania. Czyn闚 i decyzji, cho niekiedy przynosz smutek i 瘸l, nie 瘸逝je si.”
catarsis jest offline  
Stary 2010-09-15, 22:36   #3605
PannaCola
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 327

Dziewczyny,dorad嬈ie
Od dawna,dawna jestem blondynk. Rozja郾iam w這sy. Ale zamarzy mi si ostatnio rudy Sama nie wiem jaki odcie. Czy je郵i na pr鏏 zrobi w這sy szamponetk, to ona mi ca趾iem si sp逝cze? Czy nawet po szamponetce na rozja郾ionych w這sach zostaje 郵ad;>

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline  
Stary 2010-09-15, 23:57   #3606
lara61
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:56 ----------

Cytat:
Dziewczyny b豉gam dorad嬈ie
nie wiecie mo瞠 jak farb uda這by mi si uzyska kolor najbli窺zy tym z za陰czonych zdj耩, na naturalnie br您owych w這sach o rudawym po造sku? (kilka stron wcze郾iej zamieszcza豉m zdj璚ie mojego koloru w這s闚)
mia豉m odpu軼i farbowanie, ale po prostu zakocha豉m si w takich odcieniach
rzeczywiscie piekne!
Stary 2010-09-16, 11:58   #3607
pauulu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

Cytat:
Napisane przez fantynaaa Poka wiadomo嗆
Ratunku!

Jaki czas temu zafarbowa豉m w這sy szamponem Garnier color& shine, kt鏎y powinien si zmy po 24 myciach. Czy jest szansa, ze zmyje si kiedykolwiek? Mam ju dwucentymetrowe odrosty i chcia豉bym wreszcie poeksperymentowa z henna albo innymi szamponami ale odrosty barwia sie na inny kolor niz reszta w這s闚.
Jak przyspieszy wyp逝kiwanie szamponu?

mhm, ja te farbowa豉m Garnierem na 24 mycia, jakim rudym z 2 lata temu.. i nie zesz這 mi to do ko鎍a, mia豉m rudawe ca造 czas, moim zdaniem takie szampony do 24 my nigdy w 100% nie schodz.

ps. ja farbowa豉m wczoraj w這ski [wcze郾iej by rozja郾iane bo inaczej si nie da這 takiego koloru uzyskac, rozja郾iane u fryzjera, farbowane w domu P這miennym Feniksem] efekt jest w za陰czniku
Stary 2010-09-16, 14:04   #3608
ktosia1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 684
GG do ktosia1

Cytat:
Napisane przez pauulu Poka wiadomo嗆
mhm, ja te farbowa豉m Garnierem na 24 mycia, jakim rudym z 2 lata temu.. i nie zesz這 mi to do ko鎍a, mia豉m rudawe ca造 czas, moim zdaniem takie szampony do 24 my nigdy w 100% nie schodz.

ps. ja farbowa豉m wczoraj w這ski [wcze郾iej by rozja郾iane bo inaczej si nie da這 takiego koloru uzyskac, rozja郾iane u fryzjera, farbowane w domu P這miennym Feniksem] efekt jest w za陰czniku
Cudowny efekt, zauroczy mnie tw鎩 kolor

"Love of beauty is Taste. The creation of beauty is Art." -Ralph Waldo
ktosia1 jest offline  
Stary 2010-09-16, 14:11   #3609
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez PannaCola Poka wiadomo嗆
Dziewczyny,dorad嬈ie
Od dawna,dawna jestem blondynk. Rozja郾iam w這sy. Ale zamarzy mi si ostatnio rudy Sama nie wiem jaki odcie. Czy je郵i na pr鏏 zrobi w這sy szamponetk, to ona mi ca趾iem si sp逝cze? Czy nawet po szamponetce na rozja郾ionych w這sach zostaje 郵ad;>
sa szamponetki mariona, takie na kilka myc, sprobuj ich a pasemko zrob pod spodem wlosow, w razie czego nie bedzie tak widac a z rozjasnionych wlosow farby i szampony tak czy siak szybko schodza.
Stary 2010-09-16, 16:02   #3610
rene_77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

pauulu pi瘯ny ci wyszed kolor. Zazdroszcz, sama nosz tylko ciemne rudo軼i bo boj si rozja郾i w這sy. Tw鎩 kolorek cuuudo!
rene_77 jest offline  
Stary 2010-09-16, 17:51   #3611
pauulu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19

dzi瘯uj. rozja郾ianie nie takie straszne jak je maluj. i nie zniszczy這 moich w這s闚 jako specjalnie mocno. i po farbie te s b造szcz帷e i mi瘯kie, mo瞠 dlatego, 瞠 mi璠zy rozja郾ianiem i farbowaniem zachowa豉m miesi帷 odst瘼u [chodzi豉m z blond w這sami w odcieniu 鄴速ego to by這 okropne. :P] tak瞠 w tym czasie zd捫y豉m w這sy zregenerowa i odpowiednio nawil篡 瞠by si mocno nie zniszczy造 po tym farbowaniu. ju teraz wiem, 瞠 b璠 ruda na sta貫 [rok temu mia豉m te rud, na prawie naturalnych w這sach [rudawy poblask od szamponetki :|] i te wysz造 mi bardzo 豉dne ale mama nalega豉, 瞠bym przefarbowa豉 na br您 bo szko豉 i takie tam duperele. zrobi豉m jak chcia豉 a gdy czerwcu chcia豉m wr鏂i do typowej pomara鎍zowej marchewki to us造sza豉m od fryzjerki, 瞠 trzeba rozja郾i. je郵i chcesz by pi瘯na to musisz cierpie.
ps.. nie przepadam za ciemnymi rudo軼iami - jestem zdania, 瞠 je郵i rude to baaardzo wyra幡e i pomaranczowe.
Stary 2010-09-17, 09:16   #3612
CocoPoznan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 648

Cytat:
....

Super! P這mienny Feniks 鈍ietnie wychodzi, zw豉szcza na jasnych w這sach.
Stary 2010-09-17, 10:18   #3613
Filifonka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 709

I ja w ko鎍u mog pochwali si rudo軼iami
Za陰cznik 3413447
Filifonka jest offline  
Stary 2010-09-17, 18:05   #3614
rene_77
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Cytat:
dzi瘯uj. rozja郾ianie nie takie straszne jak je maluj. i nie zniszczy這 moich w這s闚 jako specjalnie mocno. i po farbie te s b造szcz帷e i mi瘯kie, mo瞠 dlatego, 瞠 mi璠zy rozja郾ianiem i farbowaniem zachowa豉m miesi帷 odst瘼u [chodzi豉m z blond w這sami w odcieniu 鄴速ego to by這 okropne. :P] tak瞠 w tym czasie zd捫y豉m w這sy zregenerowa i odpowiednio nawil篡 瞠by si mocno nie zniszczy造 po tym farbowaniu. ju teraz wiem, 瞠 b璠 ruda na sta貫 [rok temu mia豉m te rud, na prawie naturalnych w這sach [rudawy poblask od szamponetki :|] i te wysz造 mi bardzo 豉dne ale mama nalega豉, 瞠bym przefarbowa豉 na br您 bo szko豉 i takie tam duperele. zrobi豉m jak chcia豉 a gdy czerwcu chcia豉m wr鏂i do typowej pomara鎍zowej marchewki to us造sza豉m od fryzjerki, 瞠 trzeba rozja郾i. je郵i chcesz by pi瘯na to musisz cierpie.
ps.. nie przepadam za ciemnymi rudo軼iami - jestem zdania, 瞠 je郵i rude to baaardzo wyra幡e i pomaranczowe.
Dzi瘯i za wyja郾ienie z tym rozja郾ieniem w這s闚. Tw鎩 kolor jest bombowy Ja te nie lubi p馧鈔odk闚 , dlatego te si zdecyduj na rozja郾ienie i na intensywny rudy tylko musz teraz poczeka a zmyje mi si to co mam na g這wie .
rene_77 jest offline  
Stary 2010-09-17, 23:51   #3615
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
I ja w ko鎍u mog pochwali si rudo軼iami
Za陰cznik 3413447
Niczegusio. A c騜 to za faba?
Stary 2010-09-18, 09:55   #3616
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Niczegusio. A c騜 to za faba?
Blond miedziano z這cisty Loreala
Filifonka jest offline  
Stary 2010-09-18, 11:32   #3617
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Blond miedziano z這cisty Loreala
Ten z Excellance? 7.43?
Stary 2010-09-18, 12:21   #3618
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Poka wiadomo嗆
Ten z Excellance? 7.43?
Tak tylko na do嗆 ciemnym podk豉dzie.
Filifonka jest offline  
Stary 2010-09-18, 21:46   #3619
Katie94
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witajcie dziewczyny! Ju od dawna choruj na rude w這sy. Konkretnie chodzi mi o taki kolor jak na zdj璚iu.

http://wizaz.pl/forum/attachment.php...0&d=1236513565
W這ski mam w kolorze jasny blond. Jak farb mi polecacie ?
Katie94 jest offline  
Stary 2010-09-19, 01:09   #3620
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Katie94 Poka wiadomo嗆
Witajcie dziewczyny! Ju od dawna choruj na rude w這sy. Konkretnie chodzi mi o taki kolor jak na zdj璚iu.

Mo瞠sz spr鏏owa Majirel 8.43.
Ja robi豉m 8.34 i wyszed bardziej naturalny, z這tawo-rudy. A 8.43 ma wi璚ej miedzi.
Stary 2010-09-19, 17:08   #3621
Filifonka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Katie94 Poka wiadomo嗆

My郵 podobnie jak CocoPoznan ja u篡wa豉m Loreal'a blond miedziano-z這cisty i na blond pasemkach mi wysz這 te co w tym stylu ale strasznie szybko si spiera i obawiam si 瞠 nied逝go pasemka zn闚 b璠 blond... nie wiem, mo瞠 szybciej farba si spiera z rozja郾ianych ni naturalnych w這s闚 wi璚 mo瞠 lepiej warto spr鏏owa co z tego co poleca Coco
Filifonka jest offline  
Stary 2010-09-20, 13:48   #3622
trillinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 815

dziewczyny ufarbowalam sobie wlosy na taki oto kolor , myslicie ze jest mi w nim dobrze, lepiej niz w blond (zdj.http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3580) ?

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2010-09-20, 13:59   #3623
Red Lipstick
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 313

Cytat:
Napisane przez trillinka Poka wiadomo嗆
dziewczyny ufarbowalam sobie wlosy na taki oto kolor , myslicie ze jest mi w nim dobrze, lepiej niz w blond (zdj.http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=3580) ?
ζdnie, ale jak na m鎩 gust to wci捫 typowy blond (tylko o ciep貫j, miodowej tonacji).
Stary 2010-09-20, 14:05   #3624
trillinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 815

Cytat:
Napisane przez Red Lipstick Poka wiadomo嗆
ζdnie, ale jak na m鎩 gust to wci捫 typowy blond (tylko o ciep貫j, miodowej tonacji).
moj maz chcial zebym przyciemnila wlosy bo zazwyczaj przyciemniam na jesien , i jak mnie zobaczyl to powiedzial ze za rude

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline  
Stary 2010-09-21, 00:32   #3625
CocoPoznan
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez trillinka Poka wiadomo嗆
moj maz chcial zebym przyciemnila wlosy bo zazwyczaj przyciemniam na jesien , i jak mnie zobaczyl to powiedzial ze za rude
Po pierwsze - to kto s逝cha m篹a? Masz raczej urod do jasnych w這s闚.
Po drugie to chyba jednak bardziej podoba mi si ten blond .
Stary 2010-09-21, 13:04   #3626
iwonkaf1982
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9
Wpisy w blogu: 3
Dot.: Poszukuje zdj耩! D逝gie rude w這sy :)

kto wie jak uzyska taki kolor? Mam jasne blond w這sy z rudymi pasemkami.Chodzi mi o jasny blond miedziany
iwonkaf1982 jest offline  
Stary 2010-09-24, 14:07   #3627
Clair
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

Cytat:
Napisane przez kmaj44 Poka wiadomo嗆
ostatnio zn闚 mam ochote si przefarbowa na czarno :/ jak my郵icie w kt鏎ym kolorze wygl康am lepiej ? bardzo prosze o szczere odpowiedzi
w rudym (tzn zdj nr 2) zdecydowanie lepiej!
Clair jest offline  
Stary 2010-09-24, 23:09   #3628
marilyn monroe
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 662

ja ca造 czas jestem wierna p這miennej iskrze joanny.pr鏏owa豉m inne farby ale ta jest najlepsza.schodzi szybko ale nie uwa瘸m, 瞠 szybciej od tych dro窺zych farb a do tego na moich w這sach nie ma czerwonego po造sku tylko rudy.szczerze m闚i帷 buntuje si czasami przeciwko temu, 瞠 musze farbowa na rudo ale p騧niej grzecznie wracam do rudych.tylko 瞠 ja najcz窷ciej robie tak, 瞠 kupuje farbe i ide z ni do fryzjerki 瞠by mi j na這篡豉, bo jak robie to sama to ty i boki mam niedok豉dne...
marilyn monroe jest offline  
Stary 2010-09-24, 23:17   #3629
CocoPoznan
Rozeznanie

Ja nie wiem, gdzie wy kupujecie t P這mienn Iskr. U mnie nigdzie tego odcienia nie ma (s pozosta貫 odcienie z tej farby - wszystko opr鏂z rudych)...
Stary 2010-09-25, 01:24   #3630
marilyn monroe
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 662

CocoPoznan ja znalaz豉m w dw鏂h osiedlowych drogeriach ale zauwa篡豉m j te w paru kioskach...
marilyn monroe jest offline  
Zamknij w徠ek

Tagi
cienkie, farba, farbowanie, koloryzacja, rozja郾ianie, rude miedziane w這sy, rude w這sy, rudow這se wiza瘸nki, rudy, rudzielce, w這sy, zabiegi

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.